• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
mishu asi budete mít nad ránem o zábavu postaráno? už si koukala,co dávají v televizi? :grinning:
17. zář 2009 ve 20:15  • Odpověz
Brej večír :slight_smile:

Luci :confused: téda, ještě že vyvázl bez zranění!!!!

lu, co jsou zač ty válce?? :sweat_smile:

ahoj moci, to je dobře, že je ti dobře :grinning: :dizzy_face: Co Adinka nového?

A naposled jsem si nechala sestru zuuu :slight_smile: bez prdele, než jsem si klikla na tu druhou fotku, tak si u té první říkám, jéé, to je celá táta :sweat_smile: .........povedené fotečky, další krásná princezna :dizzy_face: :dizzy_face:
17. zář 2009 ve 20:16  • Odpověz
agat: máme dost dvd s pohádkama, jenže nevim, zda mám jít spát, nebo čekat, jestli se nevzbudí
jinak kapsář za postel chci šít taky sama
17. zář 2009 ve 20:22  • Odpověz
mishu běž spát,třeba tě překvapí.takhle se akorát budeš stresovat,že se vzbudí :slight_smile:
17. zář 2009 ve 20:23  • Odpověz
mishu, to je teda patová situace :grinning: taky bych šla spát, podle mě se nevzbudí....jen bych mu dala ve spánku napít mlíka, ať vydrží spát co nejdéle do rána :sweat_smile:
17. zář 2009 ve 20:24  • Odpověz
lu: nevím, ale minule sme dopláceli "jen" dva tisíce.
17. zář 2009 ve 20:24  •  2 děti  • Odpověz
petise: mlíko měl v těch pět, ale něco bych mu dát měla
17. zář 2009 ve 20:25  • Odpověz
agatko, a kolik se vás tak sejde v tom MC? Nás tam bylo dnes kolem 15ti mamin a musím podotknout, že místnost není nějak veliká :unamused: plus děti, plus hračky
17. zář 2009 ve 20:25  • Odpověz
šak mrkni na růžovku a kolem půl desáté - desáté bych mu ještě dala napít....v těch pět to měl jako takovou svačinku :slight_smile:
17. zář 2009 ve 20:27  • Odpověz
Luci, ale ti řeknu, že při Míšovi musí stát všeci svatí :sweat_smile: naštěstí :wink:
17. zář 2009 ve 20:27  • Odpověz
peti já v něm byla dneska poprvé (je to MC až za městem) a bylo tam asi 8-10 mamin plus děti (ale některé maminky tam měli děti dvě:miminka v autosedačkách a odrostlejší předškoláci).takže to byl mazec

mishu asi bych mu připravila v noci holt ještě jedno mlíčko, co bys mu chtěla dávat? bude rozespalej :confused:
17. zář 2009 ve 20:28  • Odpověz
Dobrý večer,
gratulace Fru ke kontrole
Zuuu: fotky parádní :slight_smile:

my dnes pro změnu za celý den spaly 25 minut

Luci, autonehoda je moje černá můra, dobře, že je Michal ok
17. zář 2009 ve 20:29  • Odpověz
agat: mlíko, máš pravdu
na Růžovku nekoukám, manža sleduje fotbal
17. zář 2009 ve 20:31  • Odpověz
tak jdi spát a mlíko dá chlop :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale nechci tě jako vyhazovat, kapíto, jo?? :grinning: :wink:
17. zář 2009 ve 20:32  • Odpověz
petise: tak mě nevyhazuj :grinning:
17. zář 2009 ve 20:33  • Odpověz
tak jo :grinning:
17. zář 2009 ve 20:35  • Odpověz
tak zejtra mi dorazáí dekorace na zeď do pokojíku co jsem vyhrála na aukru, za necelých 300,- dva archy, za který bych normálně dala 800,- z příští výplaty mu chci ještě objednat auta za 400,-
17. zář 2009 ve 20:38  • Odpověz
krásný večer,
dani-výborný, že Down nepotvrzen! A chlapeček je príma!
fru-super, že kontrola OK.
Peti- týjo, to už je Berunka tak veliká! to je mazec!! a hlavně, že je hlavičkou dolů..to pojede jako po dráze! :slight_smile: :slight_smile:. Už to je proklouzlý, tak to půjde rychleji! :slight_smile:
a kolik jsi přibrala? jen mi to pošeptej, já to nebonznu..:slight_smile: Jako hrob! :grinning: :grinning:
Zuzi-jejda, to je nádhera! Jsem z toho unesená!...

Moci, lu-se těším na další zprávy z kontrol! tfuj tfuj tfuj..at je vše OK..
jo, Moci..a vypadá to, že začnete lavinku chlapečků! nebo jak to bude! :slight_smile: :slight_smile:

Luci-hlavně, že je Míša v pohodě! ostatní plechařina se dá do pořádku!
17. zář 2009 ve 20:39  • Odpověz
jo, a byla jsem v Tescu..a "urvala" jsem sadu triček s dlouhým rukávem (3ks) a jedny rifličky..spokojenost..:slight_smile: :slight_smile:
17. zář 2009 ve 20:48  • Odpověz
Romi, já tam urvala vestičku, sleva ze 440,- na 220,- a triko s dl. rukávem za 43,- ...zato dnes jsem sháněla něco pro synovec k zítřejším narozkám a mikča měla novou cenu 290,- a pod tím cena 250,- :angry: :angry: :angry: oni to maj holt ošéfovaný aby nepřišli zkrátka
17. zář 2009 ve 20:56  • Odpověz
Mishu: taky bych dala ve spaní mlíko

Petise: taková dřevěná štangle a v tom jsou válečky, každej má jinej průměr a jinou hloubku a musí přijít a to jak tam jdou zpátky do těch otvorů... on na tyhle věci co mají někam zapadnout ani vůbec není, proto mě to dost překvapilo, doma nedá dohromady ani malý dřevěný puzzle a to po měsících
17. zář 2009 ve 21:04  • Odpověz
teru-no, vestička je dobrej úlovek! :slight_smile:...a vošéfovaný to teda mají..to jo..prevíti jedni!
rifličky byli za 95 a 3 trička za 170..jsem spokojená:slight_smile:
17. zář 2009 ve 21:15  • Odpověz
autor
zuuu,elly je krásná.. :dizzy_face:

moci, přesně jak píše lu, teĎ se prý chodí už dřív na glykémii, jenom krev z prstu, mám tam jít po jídle..no a na ten hnus se chodí jen, když je cukrovka v rodině nebo když je ta těhule 35 a výš..

labell, ty jo, to měl teda fakt štěstí..
tohle ježdění denně o nervy, co.. Marek jezdí "jen" 2x týdně, ale za to 250km tam a 250km zpět..a nejhorší je, že můžou bejt skvělý řidiči, ale když je hnusný počasí nebo potkají nějakýho vola, tak to není nic platný..

jo a spaní, jak jsem psala , že Veru naspala, tak jsme šly kolem třetí ven a ona mi asi po 20metrech vytuhla v koči.. :sweat_smile: spala 40min, takže večer usnula v pohodě..
17. zář 2009 ve 21:41  • Odpověz
Ahojky

Gratulace ke kontrolám :wink:

Lu: nožičky vtáčí dovnitř (špičky k sobě), tak má jakoby óčka. "Normálně" se to řeší až ve třech letech ortopedickýma botkama-dříve se prý nedávají. Jinak spousta lidí mi říká, že to jako malí měli...já teda ne, ale moje mamina prý ano. Dneska mi jedna kamarádka říkala, že chlapeček její známé to také dělal, a že právě od 3 let nosí ortopedické botky, a že mu ještě dělá masáž těch nožiček (vnitřní hrany)-tak to zkusím někde vyzjistit, zda bych už tu masáž mohla dělat teď :wink:

A když mluvím o masáži...malá s sebou vždycky po koupání praští na bříško na přebalovák a poručí "masáž" :sweat_smile: :dizzy_face:

Dobrou :slight_smile:
17. zář 2009 ve 23:50  • Odpověz
ahojky,

Zuuu gratuluji k tak krásné holčičce :wink:

a ostatním těhulinkám ke kontrolám. Fru to máte fajn, že jdeš na ten cukr jen do prstu, u nás furt postaru :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. zář 2009 v 07:14  • Odpověz
dobré ránko

u nás je rýma jak trám, v noci hrozně plakal, asi zuby,takže nálada nic moc,snad se k tomu nepřidá ještě něco horšího.budem radši doma.

Baru to spaní po obídku je u vás taky takové hodně nejisté,co? v kolik Verčulka ráno vstává?
18. zář 2009 v 08:28  • Odpověz
ahoj

no tak já doufám, že teda taky půjdu z toho prstu... minule mi to teda nic nedělalo, ale zas velká zábava to není, bejt tam celý dopo.. a s malým, no to by asi byl nářez :sweat_smile:

Agi: tak ať to brzo povolí... u nás taky nějaká blbá nálada, ale asi proto, že hned ráno uklízel stavebnici a spadl na ten kbelík, choudě se praštil podruhý za posl. pár dní do stejnýho místa pod očičkem :unamused:

to Tesco: nj, v Praze je to asi vybraný nebo co, já žádný kde něco maj prostě nemůžu objevit... a tak by se to hodilo! já snad na to založím diskusi kam jako jít :grinning:
18. zář 2009 v 09:07  • Odpověz
mohu vás poprosit o pár hlásků pro Magdu Steklou, je to miminko kamarádky a Slavík nás předbíhá, děkuju
http://boleslavsky.denik.cz/miminka/mimi3720090914.html
18. zář 2009 v 09:29  • Odpověz
mně to nejde otevřít Mishu

tak jsem teď volala doktorce na výsledky výtěru stolice a nic tam malej nemá... tak jsem si oddechla, že to není třeba nějakej virus... prej asi podrážděnej žaludek nebo střeva, takže máme pomalinku ustupovat z diety, ještě prej tak 10 dní... tý woe, to je fakt měsíční dieta :fearful:
k obědu dostal nějakou zeleninu s těstovinama, ale už mu to leze krkem, mám strach, že mi začne odmítat zeleninu, (kterou se jinak láduje), takže mu musím koupit aspoň nějaký pečivo mimo rohlíku nebo povařit jablíčko
18. zář 2009 ve 12:46  • Odpověz
ahoj holky,

jdu jen na skok,rozloučit se.V sobotu v noci letíme do Řecka.
Mějte se tu fajn.
A MLŽI POZOR :grinning: :grinning: - ještě klidně týden mlžte,ne že přijedu a tady se vyrojí 15 nových těhulí :sunglasses:

Zdar
18. zář 2009 ve 13:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.