• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
mlži :grinning: :grinning: to bude sranda jestli žádný nebudou, teď se tu podezřívá kolektivně každej koho pobolívá hlava :grinning:

Prami: užij si Řecko! :wink:
18. zář 2009 ve 14:05  • Odpověz
tak Ondrášek se probudil, hrozně plakal,strašně mu tekly sliny,ale fakt mazec a hoří,zase usnul,tak uvidíme,kolik bude mít až se vzbudí :frowning2: .Nechám ho spát co to jde,ať nabere sílu

prami krásnou dovolenou! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

lu gratuluju k výsledkům, aspoň nemusíte brát žádné dryáky,ale ta dieta je teda sakra dlouhá...no ale neuškodí, viď? :slight_smile: Asi si jí taky naordinuju ! :grinning:

hihi mě taky bolí hlava, už dva dny! :grinning:
18. zář 2009 ve 14:42  • Odpověz
prami, krásně si dovču užijte :dizzy_face:

gratulace těhulkám ke včerejším kontrolám :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

agi, že bys byla mlž? :grinning: :grinning: :grinning:
18. zář 2009 v 15:27  • Odpověz
ahojdá :slight_smile: grarulace těhulinkám k kontrolám :slight_smile: Dani:však klučík je taky bezva :slight_smile: zuuuzi:Elly je překrásná :dizzy_face: Matýskovi a Ondráškovi at' je líp :frowning2: agátko:to tak Ondrášek najednou nebo co?moc nedočítám :frowning2: jinak jsem vyšt'avená jak citron,v angínu to naštěstí nepropuklo,prej nějaká viroza :unamused: ale padám na držku fest,navíc chodím do práce ted nějak víc a i do dlouho,a to víte když jdu spát o půl 3 a v 7 vstávačka tak jak mám bejt nabitá energií žéé?? :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale dnes a včera mně vzal Pát'a na milost a spal do 10 :slight_smile: tak a je po milosti zejtra budíček v 7 :stuck_out_tongue_closed_eyes: evísku:já myslím že agi nemlží,ona se bde zlobit když ji budeš popichovat vid agátko? :wink: mějte krásnej den :slight_smile:
18. zář 2009 v 16:29  • Odpověz
jo,ještě k Mišce :slight_smile: Miší:to j blbý že stylista má plno ale u kámošky to jistě taky půjde když máš vybranej účes :slight_smile: krásně si to užijte :slight_smile: labellko:s manžou mně to mzí ale aspon že se mu nic nestalo :wink: a mizíííím páček zejtra :slight_smile:
18. zář 2009 v 16:31  • Odpověz
Evcafrank: Terka teď měří 164 cm :wink:

Prami: užij si dovču :dizzy_face:

A všem těhulkám gratuluju k úspěšným kontrolám :dizzy_face:

Včera navečer měl Lukáš zvýšenou teplotu ale dneska vypadá docela dobře, takže to bylo možná k těm 4 zubům co mu lezou.
18. zář 2009 v 18:45  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:
agatko, tak jak???? Je na tom Ondrášek lépe??? :frowning2:
prami, pozdrav dálky od Peťanky zašité ve Frýdku a mám tucha, že tam se bude zadělávat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Užíjte si to tam :dizzy_face:
hani, a v kolik jde Páťa spát, když pak vstane až o půl desáté??? :sweat_smile:
gmol, tak ať je to jen k těm zubům :wink:

a kde se flákají ostatní únorovky??? Však si ty áčka tu všechny poznamenám....a v říjnu, kdy bude Peťa rodit, tak všechny zdrbu online :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
18. zář 2009 ve 20:04  • Odpověz
Ahojky. jen nakukuji, vrátil se nám taťka tak si ho jdeme užít :grinning:
Emilce jsme nechali včera píchnout náušničky a jiřík dostal píchaneček, byli oba zlatí, skoro nebrečeli... :slight_smile: :dizzy_face:
http://kratochvilovi08.rajce.idnes.cz/05_-_Jirik_rok_a_pul_a_Emily/
snažila jsem se je vyfotit, ale jak má baculatý tvářičky tak obě naráz mi nešly vyfotit. :slight_smile:
18. zář 2009 ve 20:57  • Odpověz
už mi lásko není 25!!!! lááááá la lááááá

mě si nevšímejte, já jsem jen opojená láskou a teda i vínkem chi, jsem zas o rok starší, blééé, tak jsem si na to musela dát alkohol abych neviděla ty vrásky v zrcadle :wink: :grinning:

Jinak doufám, že se tu máte všecííííí, fainověééééé
18. zář 2009 ve 23:39  • Odpověz
dobré ránko

tak my měli včera 38,3.V noci horečkoval, dostal čípky, teď ráno má zatím 37,2 a rýmu jak trám a trochu kašle.Tak nevim, asi se někde nachladil a je zahleněný :unamused: .Zrovna nedávno jsem si říkala,že už je nějak dlouho zdravý

hani všechno nejlepší k narozeninám !!!! posíláme hubana :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

janičko ty naušničky co bude mít malá na pozdějš, by se mi taky líbily :wink:
19. zář 2009 v 08:19  • Odpověz
Ahoj, Hani vše nejnejnej ... a neboj, bude hůř, každej rok ... :grinning:
19. zář 2009 v 08:28  • Odpověz
ahoj

Hani tak dodatečně všecko nej k narozkám!! :slight_smile:
a jak říká Peťa já už na ty narozky regulérně "radši" zapomínám :sweat_smile: (jako fakt, tenhle rok jsem je zazdila, až odpolko mi někdo napsala mně začo docházet)

Agi: nj, já si tuhle taky vůl říkala, jak je furt zdravej :rolling_eyes: tak ať ho to brzo pustí!

Agi: no on na dietě nehubne, prostě se narve suchejma těstovinama :sweat_smile:
včera dostal vařenou zeleninu a kousek polystyrénu a už to zas vypadá divně... já se fakt picnu, co to má?? :angry: :fearful:
dr. mi do telefonu řekla, že kdyby nepřibýval a nebyl tak veselej, tak by měla podezření na celiakii, ale na to nevypadá... ale prej když se to nebude lepšit třeba za 2 týdny, tak naklusat na krevní testy...
v životě jsem takovej průjem neviděla, chvílema už ani nevím jestli to fakt průjem je... prej vaděj nestrávený zbytky potravy... jsem se dr. snažila vysvětlit, že to on má běžně, asi i proto, že šíleně hltá :confused:

no nic, hezkou sobotu!
19. zář 2009 v 09:03  • Odpověz
Ondrášek dává v ložnici medvědovi Nurofen a slyším jenom:"ňam ňam, dobý..." :grinning:

lu já nevím, ale podle toho co píšeš,tak to normální není a je to hlavně i dlouho, asi by to ty krevní testy raději chtělo :unamused:
19. zář 2009 v 09:16  • Odpověz
Agi: :grinning: :grinning:

Matýsek tu zas před chvílí dával spát knížku, ve který je strašidlo: zazpíval ukolébavku, obejmul a pak jí řek, že jí má rád a že se jde spát :sweat_smile:

Agi: no on má nestrávený zbytky fakt furt, dr. mi řekla rozmixovat, ale to on nechce jíst, sní sotva půlku a to jen např. jablíčko, zeleninu do něj vůbec nenapáčím... kousky má od tý doby co prostě jí kousky, on to do sebe fakt láduje fest, někdy se skoro dusí, furt mu říkám "pomalu", jím před ním pomalejc a tak, ale on hltá hrozně už od narození, už na flašce měl kvůli tomu koliky a nezastavilo ho nic, ani novorozeneckej dudlík... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jako vyloženě průjem to už není a kaká jednou dvakrát za den, někdy třikrát, ale takhle on kaká taky furt, prostě toho hodně sní a chutnaj mu věci kde je hodně vlákniny...
problém to je prej když jsou bledý, nepřibývají nebo jsou apatický... tak to on teda fakt není :sweat_smile:
no uvidíme jak se to bude vyvíjet dál, on měl včera na rohlíku trochu máku, tak možná to byl problém :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. zář 2009 v 09:41  • Odpověz
jinak pro pobavení: včera se muž koupal s malým a zeptal se ho co má maminka v bříšku? "miminko"... a pak si dělal legraci a zeptal se co má tatínek v bříšku? "čulánka" :grinning:
tak tohle si musím zapsat do tý jeho památeční knížky :grinning:
19. zář 2009 v 09:42  • Odpověz
no a teď řekl, že se chce vyčurat a fakt se vyčural (zázrak) a pak nám to přinesl ukázat... nočník dnem vzhůru :sweat_smile:
tak eště že nekakal :grinning:
19. zář 2009 v 10:51  • Odpověz
lu: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: , to je roztomilý

Ondra má v hovňajsech taky často nestrávený zbytky,ale má to tak dlouho, že to už neřeším, spíš by mě znepokojovalo, kdyby měl hodně tekutou a páchnoucí stolici.On na to kousání přijde sám, neboj

čulánka :grinning:
19. zář 2009 v 11:43  • Odpověz
Aco:Všechno nejlepšííííí,hodně zdravíčka, lásky, spokojenosti
:wink:
Agi:Nurofen :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Lu:nočník
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. zář 2009 ve 12:46  • Odpověz
Agi: no vidíš, takže ty zbytky jsou asi běžnější než si dr. myslí, ona je taková na všecko hrozně přesná.... podle mě když je ta zelenina například měkká, tak on nemá ani důvod to nějak extra přežvykovat, že jo.... jen tak to žvejkne, zubů má haldu a prostě to hned polyká...
já mu třeba i z toho důvodu nedávám sušenky, to mu radši dám nějakej ten křehkej chlebík apod., to se aspoň slinama rozpouští dost...

no teď měl zas průjem... ale asi jsem to fakt pohnojila já, to bude ta trocha debilního máku :rolling_eyes:
jinak já už občas fakt nevím jak vypadá normální výtvor, jeho typický kakání je prostě: fakt hodně :sweat_smile:, nestrávený zbytky a tak 2x denně...
ale já taky furt chodím na záchod a nic mi není, tak tohle je možná normální

Agi: já to přeložila, oni si povídali anglicky, wee wee je prostě výraz pro mužský vybavení, tak si to přelož jak chceš :wink:

ježíš to je hovňousová a pimpulová debata :sweat_smile:
19. zář 2009 ve 12:47  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:
smazal se mi příspěvek :angry: no ale psala jsem jen o jídle a hovnech, tak neva :wink: :grinning:

Hani: vše nej nej nej k narozkám, panno jedna :dizzy_face: :grinning: 26 je skvělý... můžeete mít ještě 5 dětí, když budete chtít! :grinning: :grinning: Stejně všechny kámošky říkají, že po třicítce si život nejlíp užívají :wink: :dizzy_face:
Cha, jsem zavědavá na moje třicetiny letos :grinning: kdepak a v jakém stavu je budu slavit :grinning:

Dnes máme s Ellinkou přesně 3 měsíce do termínu :dizzy_face: :dizzy_face: na oslavu měla v 5 ráno svou první škytavku :dizzy_face: :dizzy_face:

Těhulkám, ať to hezky a v pohodě utíká :dizzy_face: a netěhulky ať koukaj být brzy těhu! Vždyť se sakra doma musíte nudit!!! :grinning: :grinning:

Hezký víkend, my jdeme na chvíli ven, nasbírat lístky a třeba se nám pak povede nějakej výtvor :wink:
19. zář 2009 v 17:15  • Odpověz
zuu: :grinning:

u nás se dneska opět nespalo a opět mu šplhá teplota nahoru, uf.....Ale počasí je teda venku nádherné, kéž by to vydrželo dlouho a příští týden je u nás na severu vinobraní, jupíííííííííííííííííí...se těšim :dizzy_face:
19. zář 2009 v 19:10  • Odpověz
Zdravím vás při večeru,
pádíme na večeři se známýma, tak jen prolítávám a doufám, že všichni jsou ok, zvlášť těhulky.

lu: když si to, co Matýsek zaperlí napíšeš, tak to vypadá na pěknej svazek :grinning:

a nestrávený zbytky máme v hovňousech taky.
19. zář 2009 ve 20:08  • Odpověz
Ahoj holky, koukám, že je tady pořád nějak prázdno :confused:

Dneska tady bylo tttááákkk krásně...dopoledne jsme byly na kaštánkách a odpoledne s kamarádkou a její holčičkou na písku...

Lu: zbytky ve stolici má malá také normálně...hrášky zásadně celé kuličky :sweat_smile: ...rajčata kusy...a chodí na záchod také většinou 2x za den a to nejí (proti Matýskovi) skoro nic...však dítě mi mělo kajdit minimálně 1x za den (doktorka se mě na to pokaždé ptá, než ji dojde, že ještě kojím-kojící nemusí), tak 2x je podle mne normální.... a barva a zápach je u nás podle toho, co jí...když splácá páté přes deváté, tak to stojí zato :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: ...je to stejné, jako u dospělých :grinning: . Někdy má stolici také řidší (když hodně pije nebo po některé zelenině), ale průjem to není...

čulánek :grinning: :grinning: :grinning:

Hani: happy birthday :slight_smile:
19. zář 2009 ve 23:19  • Odpověz
Ještě jeden dotaz:
máte už vybrané boby/sáňky pro prcky??? Nějak se pořád nemůžu rozhodnout...
20. zář 2009 v 00:16  • Odpověz
ahoj

tak jste mě uklidnily s těma nestrávenejma kouskama! :wink:

Maji: jsi mi připomněla jak jsem měla narozky a muž malýho naučil, aby ke mně přišel ráno a řekl mi happy birthday, znělo to jako "hety besdy" :grinning: :grinning:

jinak ráno tu lítal a pořád křičel "pipinka, pipinka!" :sweat_smile: docela nechápu kde to vzal, protože já to slovo vůbec nepoužívám a s nikým kdo mluví česky nemluvil několik dní, v pohádkách to není... že by to vymyslel sám? :sweat_smile:

břišánek roste pomalu, tak snad je všecko v pořádku.. zítra mám první poradnu
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vReferer=&vImageID=3300946#navigator
20. zář 2009 v 09:32  • Odpověz
Teru: dva svazky, druhej ještě pro tatínkovu češtinu :sweat_smile:

Maji: my asi na sníh nic, v Praze je houbeles většinou, takže jedině že by muž udělal nějakou hurá akci

jo, Agi jak je Ondráškovi?
20. zář 2009 v 09:33  • Odpověz
tady ještě pár nových fotek, je jich asi jen deset

http://www.flickr.com/photos/jerrylida/3936726730/in/photostream/
20. zář 2009 v 09:47  • Odpověz
krásnou neděli :wink:

u nás je to lepší, od rána má už jen 37,2 tak snad to bude ok,ale včera mu to zase večer vyšplhalo nad 38.Rýmu má, ale menší a kašel jen občas, nálada super,tak budem asi ještě doma,ale vypadá to dobře :slight_smile: .Jediné co mě trápí je, že se v noci budí ale fakt s šíleným pláčem a trvá dlouho a vůbec špatně spí celou noc, takže snad fakt zuby :frowning2: :frowning2: :frowning2:

lu krásné fotky, malý je hodně šikovný, jak sedí u stolečku a staví komín, nebo si čte, hihi....je to fakt šikulka! a pupíček teda nemáš žádný,ty štíhloňko,teda takhle já nevypadám ani teď. :grinning: .Krásnej pelíšek má miminko !

Petr jel opět na domeček a já stihla s malým upéct vepřovou pečeni, vyprat dvě pračky a vyluxovat, pak jsem ho ostříhala (u Pingua) a četli jsme knížky a stavěli dům...no teď si půjdu dát asi panáka,jsem KO....a trochu mě bolí v krku
20. zář 2009 ve 12:16  • Odpověz
Opět jen narychlko koukám, nachlazení na ústupu, bohužel Týnka ode mě chytla rýmy, tak jsem hned nasadila homeo. Když to je těžký, odmítá te'd ovoce, ale když jíme jabko dohromady, tak sní hodně, stejně tak banán. takže furt schytává moje bacily. :stuck_out_tongue_closed_eyes: No já si jdu udělat kafe a popřemýšlet, co budu dělat. Dnes celkem uklizeno, věcičky vyrovnané v komodě, energie stejně moc nemám ... :grinning: že by žehlení?
20. zář 2009 ve 13:02  • Odpověz
holky dyť je neděle, nehoňte se tak! :wink: :sweat_smile:

Agi: to bylo první stříhání? a co fotka, paní? :grinning:
20. zář 2009 ve 13:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.