• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
ahojíky :slight_smile:

Moc děkuji za přání :zipper_mouth:

Zuuu : Zuzí pět dětí néééé :grinning: já myslím že nám bohatě stačí ještě jedno a jsem šíleně zvědavá co ten náš tatínek umí :wink: :grinning: Ale jak to tak vypozorovávám spíše by si přál ještě jednu holčičku, tak uvidíme

A koukám že také řešíte jestli koupit saně nebo boby, ty boby co jste jsem dávaly odkaz tak jsou do tří let tak se nebojím že by byly pro Jáju už malé,strčím jí do takové deky která se zapne a je jako pytel aby jí to nestudělo na prdínce a k tomu bude mít teplou kombinézku. Na saních zas můžeme blbnout všichni že, ale zas mám strach když jí budu vozit a ona pojede sama aby se v té ohrázce udržela. tak teď babo raď :grinning:

Jinak jsem se chtěla zeptat, jestli se někdo nechystáte na Mikuláše jet do Vídně na čertovský průvod a Vánoční trhy, my tam určo pojedeme, tak kdyby se někdo chtěl přidat k nám bylo by to fain
21. zář 2009 v 11:37  • Odpověz
My máme saně z loňska, to jezdil ještě ve fusaku, letos bude jezdit už jen hodně nabalenej
21. zář 2009 v 11:42  • Odpověz
Ahoj,
tak já nudlím a kašlu, zase začíná to období nemocí a krátkých dnů :zipper_mouth:

boby budeme mít po synovci

teď jsme dostali kočárek pro panenky od švagrový, jejich malá si s tím už nehraje, tak tu Elí od rána natřásá peřinky, snaží se pumpovat kolečka, spravedlivě povozí panenku, vyhodí, povozí opici, vyhodí, mašinku atd...takže mám celkem klid uvařit, poklidit....

marodům brzké uzdravení a oslavencům velkou pusu
21. zář 2009 v 11:54  • Odpověz
uklidit se chystám až malej usne, ale zatim furt poslouchám mamííí mamííí
21. zář 2009 v 11:55  • Odpověz
teĎ teprve koukám, že se Petiska ptala kolik utratíme za jídlo... to moc netuším, prostě koupím co je potřeba, teď kupuju levnější věci a dělám jednodušší jídla, ale nepočítám to... ono zároveň kupuju i drogerii nebo plenky apod., takže jsem to nepočítala... to bych fakt musela hodit odhad od boku..
21. zář 2009 v 11:58  • Odpověz
a chtěla jsem se zeptat, jak vám teď děti baští?? Elí se teď nimrá v obědech, moc z toho nesní, přes den si celkem něco dá, ale ty "hlavní" jídla bojkotuje. Už ani agipangas nefunguje
21. zář 2009 v 11:58  • Odpověz
Kuba zas naopak jí poměrně dobře hlavní jídla, někdy má i dva chody, když se mi chce vyvařovat, zato moc nedá svačinkám, pokud je to jogurt tak jo, ale pokud de o chleba či ovoce, tak to bojkotuje
21. zář 2009 ve 12:00  • Odpověz
jinak my taky děláme jednou týdně velký nákup, kdy kupujem i plíny a občas prací prášek a tak a necháme tam tak 1500,- i když už jsme se naučili kupovat levnější věci
21. zář 2009 ve 12:07  • Odpověz
teruse - Jájinka jí pěkně, když papá sama tak jí to tvrá o dost dýl ale sní toho dost, aspoň mi to na ní přijde, někdy má den kdy nemá moc chuť o od všeho jen užďibuje

Tak jsem se koukala na net na videjko z Krampuslauf, ten běh čertů v Rakousku a teda musím konstatovat, že jsem si myslela že to bude pro děti a sama jsem z těch masek byla zděšená, to byli zrůdy, takže to vidím že pojedem jen my s manžou nejspíš, protože z tohohle by malá měla takovej šok, že by to asi nevydejchala. Byl jste někdo na tom?? Jak to doopravdy vypadá, já znám jen ty trhy a ty jsou krásné
21. zář 2009 ve 12:11  • Odpověz
tak my máme nákupy na týden a i s drogerkou a blbostma utratíme cca 1000 - 1500 jak kdy
21. zář 2009 ve 12:13  • Odpověz
aco: právě jsem se chtěla divit, že když jsem ty čerty viděla loni v TV, tak mi to přišlo dost děsný
21. zář 2009 ve 12:15  • Odpověz
Mischulle : no já si naivně myslela že to bude něco milejšího pro dětičky s Mikulášema a andělema atd... a ono prdlačky, sama jsem z toho videa hotová, ale já se ráda bojím tak bych to chtěla vidět, Jájinku dáme našim :wink:
21. zář 2009 ve 12:22  • Odpověz
error : andělama
21. zář 2009 ve 12:22  • Odpověz
omlouvám se za zdržení, malej usnul, tak jsem mu šla ještě dolepit na zeď vláček, jsem zvědavá, co tomu řekne manža až dorazí, mě se to líbí, je to takový barevný
21. zář 2009 ve 12:41  • Odpověz
Aco: my byli na vánočních trzích ve Vídni, to je pěkný, malej si mohl minulej rok oči vykoukat na ty výlohy, světýlka, stromečky, kolotoče.... tak kdyžtak můžete tam? :wink:

Teru: malej baští normálně super, i když občas taky vymejšlí... mnohem víc teď už kouká co mám já, ale já mu ze svýho talíře nedám... i v krámě se ptá co je to a to...

teď momentálně to ale nedokážu posoudit, bo k obědu měl např. dneska rozmixovaný krůtí maso se zeleninou a bramborem... :stuck_out_tongue_closed_eyes: no za zpěvu to nakonec dycky sní, ale nasucho je to blé :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale včera zvládl suchej chleba, tak zítra se odvážím na suchý hovězí se zeleninou... připadá mi nějakej bledej, ta dieta mu už asi nedělá dobře :unamused: :angry:
21. zář 2009 ve 12:44  • Odpověz
muž tuhle nadhodil jestli nemá ten měsíc rozházenej žaludek z toho že mně je taky blbě.. jako že se snaží se mnou sympatizovat :confused:
já nevím jestli je to možný... ale je fakt, že když jsme měli psa, tak s ním se mi to stalo několikrát... :sweat_smile:
21. zář 2009 ve 12:46  • Odpověz
Agi, malovali jsme jen ten Matýskův pokoj - a je to super. teda přiznám se, že jsem si pár dní zvykala na výraznost barev, ale teď už se mi to strašně líbí.
Úklid bohužel stojí :frowning2: :angry: :angry: , žijeme tu mezi krabicema, ze kterých Matýsek s vervou něco tahá :rolling_eyes: Jindra nakonec odsouhlasil nový nábytek a tak se do toho pustil, že zavrhl ikea bestu :stuck_out_tongue_closed_eyes: a vybral přímo dětský - jakože hezký, do pokojíku super, ale zas míň místa.
No, a včera tomu nasadil korunu, když řekl, že ho zatím ani neobjednáme než mu přijdou nějaké peníze z něčeho, protože jinak bychom byli bez rezervy. Ale na ten nábytek jsou ale peníze od tchána, tak jen dělá zbytečné problémy. A hlavně - dodat to můžou až do čtyř týdnů :rolling_eyes: Takže tady bordelu ještě nějaký ten den strávíme :rolling_eyes:

No, ale veseleji - Matýsek má dneska svátek!!!!!
Lu, má teda váš Matýsek taky svátek? Vím, že jsem přála na Matěje a ono ne :wink:
Dostal motorku odrážedlo- s předstihem, aby ho ještě užil a ještě si odpoledne něco vybere.
Jdu dělat nějaký zákusek, ať to aspoň malinko oslavíme - návštěvy sem ještě dlouho nebudou moct :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. zář 2009 ve 13:00  • Odpověz
Ahojky,
Sylvi, všechno nejlepší Matýskovi :dizzy_face: :dizzy_face:
21. zář 2009 ve 13:02  • Odpověz
Teda holky, já vůbec nestíhám!
Zkusím něco dočíst, Deny kouká na Krtka a Márinka, zdá se, usne....
Já jsem pila v pátek a v sobotu ve škole a přijela jsem totálně ko. Bude to mazec Oni se tam všichni asi zbláznili :unamused: No a teď pracuju taky na fotkách pro jednu tetu Koníkovku :sweat_smile:

Jinak u nás vše při starém... Nenočníkujem. Skoro každé ráno má Deny prolulanou plínku - nevíte, existují i plínky šestky? :sweat_smile:

Hani, průvod ve Vídni? Tam budou jako všude čerti? To by se Deny asi bál :confused: To si nelajznu :slight_smile:
21. zář 2009 ve 13:04  • Odpověz
Haha, já jsem pila ve škole :grinning: :grinning: Samozřejmně tam mělo být BYLA. Je vidět, na co myslím :grinning: :grinning:
21. zář 2009 ve 13:05  • Odpověz
No, večer v pátek jsme taky trochu pily, ne že ne. Seděly jsme se spolužačkama do jedné a krafaly :wink:
21. zář 2009 ve 13:06  • Odpověz
Ahojky,

mi: :grinning: :grinning: :grinning: pila

Sylvi, on není Matýsek Matyáš? nebo Matyáš není v kalendáři? :astonished: :astonished: Jinak vše nej k svátečku :wink:

U nás konečně konec kajdění, tak už nálada lepší :slight_smile:

Já bych taky ráda někam na vánoce, ale s pupendem si to nelajsnu :unamused:
21. zář 2009 ve 13:08  • Odpověz
Ty jo, Dani, koukala jsem ti do PASu - vy máte šanci, že budou děti přesně dva roky od sebe, že? :dizzy_face: Jak se cítíš?
21. zář 2009 ve 13:15  • Odpověz
Mi, :grinning: :grinning: :grinning: taky jsem v pátek byla .... a taky děs :pensive: už jsem to vytěsnila :grinning: , další konzultace za tři týdny, tak tři týdny klid :grinning: :grinning: :grinning: ......... néééééééé, nějak musím začít :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Dani, Tobě gratulace k chlapečkovi!!!!! Matyáš není v kalendáři :unamused: - je tam Matěj a Matouš - na matrice mi řekli, že se řadí k Matějovi - ale mně se Matěj nelíbí, osobně jsem prosazovala právě Matouše a navíc Matěj je v únoru - takže jsme zvolili Matouše, ať to má hezky rozložené :wink:

Jinak děkujeme za gratulace :dizzy_face:
21. zář 2009 ve 13:16  • Odpověz
jj, my taky dneska máme svátek, taky jsme se rozhodli pro Matouše, mně se líbí i víc...
ale nijak neslavíme, minulej tejden dostal knížku a auto, takže dneska tak akorát pusu :grinning:
21. zář 2009 ve 13:21  • Odpověz
Sylvi: tos mi s tou rezervou připomněla, že ještě nedorazily peníze za tu rozbitou lednici... jdu jim hned napsat, dyť to je min. měsíc :angry:
21. zář 2009 ve 13:24  • Odpověz
aha :dizzy_face:

Mi, no je to úplně jiné jak s malým, tvrdne mi břicho, ale miminko krásně kope. Tím, že mám placentu vzadu, tak ho víc cítím. No a my se pořád nemůžeme domluvit na jméně, žádné není to pravé, bude to boj. No a kdyby se mimčo narodilo ve stejný den,tak bych byla asi ráda, měli by jsme to při jednom. :grinning:

Jen co mě štve, tak to je, že schválili ty Janotovi balíčky, hňupi jedni :angry: :angry: :angry: :angry:
Takže opět přijdem o prachy, na porodné a dokonce pak i na PPM a co mě štve nevíce, že zdvojnásobili daň z nemovitosti, tak už tak jsme měli prachy na barák vypočítané tip top a ještě budeme platit větší daň, svině. No tak jsem si ulevila, pardon :sweat_smile:
21. zář 2009 ve 13:24  • Odpověz
no zrovna jsem to četla... tak to nám fakt zas pomohli, manželovi to ani nebudu říkat, nebo bude zas trop na nervy večer.... pak se divěj, že jedinej přírůstek dětí tu tvoří pomalu Vietnamci, Ukrajinci a spol...
21. zář 2009 ve 13:26  • Odpověz
Matýskovi posíláme hubana k svátku
Danče gratulujeme k "pindíkovi"
21. zář 2009 ve 13:28  • Odpověz
Ahoj, vše nej Matyáškům. A to teda koukám, že takhel oblíbené a krásné jméno ještě není v kalendáři? :astonished:
Holk,y obdivuju, že studujete s dětma. Já právě plození furt odklaádala, neuměl jsem si vůbec představit zvládat školu, teda my tam chodit ani moce nemuseli, ale zkoušky byly hrozně těžký a na státnice jsem se učila půl roku cca 8-10 hodin denně, to bych s mimčem ani těhu vůbec nezvládla. jste borky. :dizzy_face:
21. zář 2009 ve 13:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.