• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
Co zas ti pitomci vymysleli? Jdu to zkusit najít....
Lu, takže i vašemu Mtýskovi všechno nejlepší :dizzy_face: :dizzy_face: Vím, že jsme se už loni divily, že slavíte svátky. Měla bych si to konečně zapamatovat :slight_smile:
21. zář 2009 ve 13:29  • Odpověz
mishu a jak se ti podařilo oddudlení? u nás by to i prošlo, ale zase ani omylem neusne, furt by kecal a kecal a neududlal by se ke spánku, nemám na to trpělivost

sylvi tak se dočkáš, neboj, to uteče a bude nový nábytek a uklidíš si :wink: .Jaký barvičky jste dali Matýskovi do pokojíčku, že sis nemohla zvyknout?

Ondrášek v ložnici chrápe jak starej fotr, úplně mi rezonuje chůvička :grinning:

hani za nákupy taky dáme tak 1000-1500 a chodíme jednou týdně

Matýskům vše nejlepší a sladkou pusu! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. zář 2009 ve 13:31  • Odpověz
teruse: díky za gratulace

No nějak si na toho pindíka nemůžu zvyknout. Jednou je to fajn, jsem ráda, že to bude kluka pak přijde den, kdy bych to nejraději obrečela, ale to si zakazuju a říkám si ty krávo, buď rádda, že bude zdravé, no kravka, no!
21. zář 2009 ve 13:33  • Odpověz
No tak hlavně, aby jim to vyšlo, jestli to porleze schvalováním.... Někde se na ty dluhy musí vzít :fearful:

Peťul, práva jsou jisto jistě o mnoho složitější!
21. zář 2009 ve 13:34  • Odpověz
Miško: no seberou prachy rodinám s dětmi a důchodcům... ale jim zase zůstanou... fakt je vypráskat, nemám slov, jak si můžou dovolit šahat na věci jako porodný a přitom brát takový platy a ještě náhrady a ještě na několika funkcích

Agi: a to v týdnu pak už nic nekoupíš? my děláme velkej nákup tak jednou týdně ale často se stavím pro to co mě zrovna napadne... hlavně teď v těhu netuším co budu chtít za dva dny :sweat_smile:
21. zář 2009 ve 13:34  • Odpověz
Dani, chápu tě. Někdomu je to fakt jedno, někdo říká, že mu je to jedno, někomu to jedno není a nebojí se přiznat si to...
Každý to má jinak a určitě je to tak v pořádku. Neboj, až uzlíčka uvidíš, budeš v sedmém nebi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. zář 2009 ve 13:35  • Odpověz
díky Mi, já si to tak snažím říkat, ale fakt, že jsem si strašně i manža přála tu holčičku, ale já si do února zvyknu
21. zář 2009 ve 13:37  • Odpověz
Holky, já si jdu taky trochu "poplakat" Márinka se ještě neotáčí na bříško. A to už jí bude 1. října půl roku. Deny se otočil taky až tak, ale Májinka se najak ani na bok nesnaží. Prostě pohoda leháro :unamused: Několikrát jsme tu probírali, že každé dítě je jiné, že každý potřebuje ten správný čas, ALE.....No, znáte to :wink:
21. zář 2009 ve 13:37  • Odpověz
Dani, tak do třetice všeho dobrého :wink:
21. zář 2009 ve 13:38  • Odpověz
Miško, jj taky si to myslím, já doufala v holčičku a byla jsem moc ráda, když mi jí potvrdili, ségra chtěla taky holčičku a když jí řekli, že to bude kluk, tak byla zklamaná...ale jakmile se narodil, tak všichni byli v sedmém nebi. Ve finále je to úplně jedno jestli kluk nebo holka :slight_smile:
21. zář 2009 ve 13:42  • Odpověz
Miško: ona Tě pak překvapí, stačí den dva a budeš koukat.. za chvíli tu budeš psát jak Ti leze do kredence, jen počkej na Vánoce :grinning:
21. zář 2009 ve 13:43  • Odpověz
Miško, a co říká Mudra? Nebo co zkusit Vojtovku....třeba jí to takhle vyhovuje a otočí se holt později
21. zář 2009 ve 13:45  • Odpověz
já si radši říkám, že to je prostě "miminko" jako to říkáme Matýskovi... abych jako minule neměla nějakou "intuici" a pak to nebylo opačně... prostě to beru neutrálně....
a řekla bych, že jsem víc nervozní, aby bylo mimi v pořádku než jsem byla s Matýskem... u toho jsem měla strach, aby zůstal, teď mám spíš strach, aby bylo mimi ok... ale radši nad tím moc nepřemejšlím...
v pátek jdu na NT tak snad pak už budu klidnější
21. zář 2009 ve 13:45  • Odpověz
Ahoj :slight_smile:
Robunek za chvilku vstane, ale nějaký čas ještě mám :wink:

Jo, s tím studováním se vám, holky, taky klaním až k zemi, ste borky :slight_smile:

Matyáškům všechno nej, opožděně i acornice k narozkám :slight_smile:

Dani, taky tě chápu, že bys raději holčičku, ale vsadím ruku do ohně, že druhého klučíčka budeš mít ráda úplně stejně jako kdyby to byla holčička...a jak píše Miša, není plození konec :grinning: :wink:

Sylvi, hoď fotku malování :slight_smile:
21. zář 2009 ve 13:46  • Odpověz
lu v týdnu pak kupuju jen chleba a občas ondrovi něco v krámu jako nanuka, rohlík, pití pro mě...ale víceméně jinak nic :wink:

miší nezoufej, to přijde raz-dva! chce tě napínat ! :slight_smile:
21. zář 2009 ve 13:47  • Odpověz
ještě Miško: moje kamarádka má holčičku stejně starou jako Matýsek a ta byla za ním tak o 4 měsíce se vším, nekecám... v 7 měsících se otočila, v 11 měsících trošinku začla lízt například si pamatuju...
no a pak jsem jednou přišla v jejích 13 měsících a koukala jsem jak blázen, jak najednou chodí, prostě během měsíce zvládla několik věcí najednou...
teď už samozřejmě i chodí dávno na nočník a mluví, takže tehdy ten ohromnej rozdíl, to mi skoro připadá jako že se mi to jen zdálo, ale fakt jsme se sešly a holčička ležela a koukala a Matýsek lezl a šplhal... některý dítě to má v krokách, jiný ve skokách :wink:
21. zář 2009 ve 13:49  • Odpověz
Agi: a jak to děláš s masem? dáš ho do mrazáku, aby se nezakazilo? mně připadá, že ani zelenina někdy tak nevydrží a maso taky moc dlouho v lednici nenechám, tak max. 24 hodin
21. zář 2009 ve 13:50  • Odpověz
lu:maso mám jenom v mrazáku, te´d momentálně tam mám ryby, vepřovou pečeni, kuřecí stehna, dva balíky mr.zeleniny a listové těsto na štrůdl :slight_smile:

musím jsme vzhůru, pá
21. zář 2009 ve 13:53  • Odpověz
Miško, taky bych se tím netrápila...mudra ti snad nic neříkala, ne? Když si vzpomenu na Robiška, že se SÁM posadil až před Silvestrem a tady už prďolové sami seděli skoro od toho půl roku...a chodit začal zase šikovně v lednu...fakt každé mimi dojde k tomu všemu v ten svůj čas :wink:
21. zář 2009 ve 13:53  • Odpověz
tááák a víme, jak se mají dobře u agatky v mrazáku :grinning: :grinning:
21. zář 2009 ve 13:54  • Odpověz
Agi, je modro zelený ten pokojík - a jak říkám, je to docela výrazné.

Děkujeme za další gratulace a tedy i Matýskovi od Luovic přejeme vše nejlepší!

Balíček mě taky sejří - ano, šetřit .... vždy se ale říká, začít u sebe - jako ano, vezměme státním úředníkům čtyři procenta, ale proč krom ústavních činitelů????? Napadá mě k tomu "všichni lidé jsou si rovní, ale ....."
Určitě bez těch osmi stovek přežijeme, ale dotýká se to mě - mám navedeno dost plateb na svém účtu a co mi tam zůstává mi dáva aspoň maličký pocit nezávislosti a soběstačnosti a pak je tedy těch osm set dost :pensive:
21. zář 2009 ve 13:54  • Odpověz
Sylvi, napsalas to úplně....no nemám slov...no přesně :sunglasses: jsou to šulííííííííííííni!!!
21. zář 2009 ve 13:56  • Odpověz
A Peťo, myslím, že mé studium a Tvé se NEDÁ srovnávat - ono to půjde, jen jsem utrpěla zas ten klasický sylabový šok na začátku roku :grinning:
21. zář 2009 ve 13:57  • Odpověz
Sylvi, kámoška má taky modro zelený a vypadá krásně, jsou to fakt sytý barvy, ale ta zelená je v barvě toho listu z Ikea...takže žádná agresivní, pěkný to má...takže to musíte mít eňoňuňo :slight_smile:
21. zář 2009 ve 13:59  • Odpověz
Peti, rakši ani nebudu psát, kdy se Deny prvně sám posadil :sweat_smile: S8m i stoupl v prostoru až teď o prázdninách :zipper_mouth: To jako fakt....
Máme doma lenochy, no :frowning2:
Moc vám děkuju...
21. zář 2009 ve 14:01  • Odpověz
Ahoj holky,
koukám že tu dneska máme oslavence. Matýskům vše nej k svátku :dizzy_face:

Míšo, nesmutni. Však ona se Mariánka otočí. Prostě na to potřebuje čas. Uvidíš, že Tě co nevidět překvapí.

Holky studentky taky obdivuju. A moc. Já jsem se zavázala k výpomoci v práci. Od listopadu začnu chodit 3x týdne na dopol. a zbytek asi večer. Nevím kde našetřím čas. Už teď mám z toho žaludek na vodě.

Teru, zrovna dneska jsme měli doma se Štěpánkem krizi při obědě. Zas stávkoval. On má hlad, ale prostě si vezme "něco do hlavy" a nejí, vzteká se. Křikla jsem na něj, sundala ho ze stoličky a poslala do vedlejší místnosti. A on tam žalostně plakal :cry: No nejsem na sebe pyšná, asi nějaký nervový zkrat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. zář 2009 ve 14:05  • Odpověz
a jsou zdraví....jsou! Někdo je pomalejší, někdo zas akčnější :wink: Obě tvé děti jsou velmi povedené, můžeš být na ně pyšná :dizzy_face: Ve školce se dětí nikdo neptá, kdy začalo to a to..... :slight_smile:
21. zář 2009 ve 14:05  • Odpověz
Jani, Peti, fakt dík :dizzy_face:
Jani, kam půjdeš do práce?
21. zář 2009 ve 14:06  • Odpověz
ahojky :slight_smile:
Dani, já myslím, že je prostě důvod pro to, aby jsme měly holčičky a chlapečky...je to asi nějako dané... Hele, mně se nadělily holčičky asi proto, že já jsem strašná dcera - a asi dostanu od holek pěkný kapky jako vracečku :sweat_smile: :grinning: :grinning: Mně se ta rozmanitost, to, že se nedá předem říct, co budeme mít, líbí :dizzy_face: I když, až mi u třetího těhu (jestli se dvama čerticema půjdeme do třetího :sweat_smile: ), řeknou, že je to holčička, tak se asi tayk rozbrečím :grinning: :grinning: :grinning:
Petisko: ná já týdně větší nákup kolem 1500 a pak teda ještě drogerku a drobnější nákupy tak dvakrát týdně dám... :sweat_smile: :rolling_eyes:
Sylvi, těším se na fotky pokojíčku, hrozně ráda čumím dětem do jejich bejváčků :slight_smile: :dizzy_face:

a vše nej Matyáškům :slight_smile:

jo a jídlo...no u nás občas porod :sweat_smile: ale jí spíš teď vařený než skleničky, což ještě před 2 týdny bylo naopak... oběd nic moc...večeře ujde - ale sedí na gauči a kouká na Večerníčka :wink: Jinak svačiny dávám už jen ovoce, nebo odpo jen kousek chlebíku s lučinou, nebo jogurt, víc ne...to by mi ty hlavní jídla taky nejedla vůbec...
21. zář 2009 ve 14:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.