• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
Míšo, možná že se Denísek dýl sám postavil, ale zas brzo a krásně mluví. Fakt je každé dítě jiné, nesmutni.

Půjdu tak odkud jsem přišla :wink: Dělala jsem účetní. A holčina co mě zastupovala, otěhotněla. Takže ředitel volal, jestli a jak jim můžu pomoct. Už mi připravují počítač na vzdálený přístup z domova.
21. zář 2009 ve 14:10  • Odpověz
Jani, Elí měla minulý týden obr vztekací akce, tak jsem jí vždycky čapla a odnesla do vedlejší místnosti, tam jsem jí rázně posadila na postel a řekla, že až přestane plakat, tak přijdu. To už jsem taky křikla, no jsme jen lidi :sweat_smile: obdivuju, když to někdo umí za každé situace v klidu. Třeba Barča :wink:
21. zář 2009 ve 14:11  • Odpověz
Míšo! A Denísek stojí, sedí, otáčí se, chodí a jak ÚŽASNĚ MLUVÍ :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
A obě děti jsou nádherné!!!

U nás se zase furt skoro nemluví.
21. zář 2009 ve 14:13  • Odpověz
Jak jsem včera psala, že jsme byli zapíjet Zuzanku, tak ona už je taky třetí holčička v pořadí a od mladší sestry je víc jak 10 let rozdíl. Prostě rodiče začali brzo a teď si pořídili děťátko na rozmazlování :dizzy_face: Celá rodina si přála chlapečka. Hlavně tedy prarodiče. Celé těhu mluvili o tom, jak budou mít vnoučka. Jen rodiče věděli, že to bude holčička. Zdeněk byl u porodu a když viděl jak přichází na svět, tak pak celý večer dojatě skládal všem ženám poklonu a to, že vlastně nemají chlapečka vůbec ale vůbec neřešil. Prostě je to zdravé děťátko :dizzy_face: A babičky ať si trhnou nohou :wink: :grinning:
21. zář 2009 ve 14:19  • Odpověz
Miško, kámoška má chlapečka, co se otáčí od 4 měsíců...ale taky má od 3 měsíců už zuby :confused: :confused: Katy měla první zoubek v 10 měsících :grinning: A je pravda, že kdo víc mluví, je pomalejší v motorice...a jestli bude Márinka taky tak ukecaná jako Denda, tak se máte na co těšit :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. zář 2009 ve 14:27  • Odpověz
Ahoj holky,
jdu Vás pozdravit - dneska jste se teda rozpovídaly

Oslavencům vše a nej

Jsem ráda,že Zuzce nestačí 1500 na týden,já jsem si v srpnu schovávala účtenky za drogerii a potraviny-když jsem to na konci měsíce sečetla utrpěla jsem šok

ad jídlo - právě má pozdní oběd-dlouho spal - rýži a duš.zeleninu - sedí před TV - to bych nikdy ale opravdu nikdy nedopustila a prstem si vybírá kukuřici - takže u nás tak

pokojík,který je momentálně i naší ložnicí,později to bude pouze herna máme taky modrozelený-od země modrý,borduru,ke stropu zelený

Miško-znám holčičku která se ani na bříško nikdy neotočila

ad nervy-tak to mám teda někdy taky,snažím se být v klidu,ale někdy to prostě nejde
21. zář 2009 ve 14:28  • Odpověz
Ahojda :slight_smile: Přeju vše nejlepší našim Matýskům :slight_smile: - já jednoho takového mít, slavím klíďo dvakrát, oslavičky miluju a děti určitě taky :wink:

Něco Vám musím povědět.... byli jsme včera se Zuzankou a Vladem na výletě u Míši a Vlada. Obsadili jsme jim prakticky celou neděli, ale výsledek myslím stojí za to :wink: ... budete-li chtít, mrkněte se. Časem budou ještě ateliérovky :slight_smile:. Jsme moc spokojení a vděční. Je (a bude) to krásný připomenutí toho, jaká Zuzanka je. :slight_smile: Jinak Míša by Vám mohla povídat - Zuzka většinu času nechtěla opustit buď kočárek nebo balónek, v ateliéru běhala k foťáku podívat se na snímky (tuhle blbost jsem ji naučila já)... Takže Míšu pasuju na kouzelnici a ještě jednou za nás děkuju :slight_smile: http://mvfotostudio.rajce.idnes.cz/ album Zuzanka, uživatelské jméno Zuzanka, heslo 20092009 :slight_smile:

Přetáčení Marianky - já nevím... já si hrozně špatně pamatuju, kdy se co "má", obtížně lovím z paměti i to, kdy co proběhlo u nás. Každopádně bych se Míšo nestresovala. Vem si Deníska - jak dohnal chození. A sociálně a tak - my ho obdivovali celou cestu zpět. Zuzka běhala brzy, točila se o stošest, ale v tomhle je pořád trochu miminko. A taky věřím, že to přijde :slight_smile:.

Boby - saně... Já miluju bobování, sáňky máme ještě po nás, myslím, že užijeme obojí, ale já se cítím jistější na bobech - sáňky jsou mi vysoko. Musím se přiznat - Zuzanka bobovala sama už loni (připásaná). Já stála na kopci, Vlado pod ním... Bavila se skvěle, jen jednou se zapíchla do závěje a tenkrát by byla asi raději nepřipásaná. Ale nestalo se nic. :wink:
21. zář 2009 ve 14:28  • Odpověz
tak z fotek jsem zas a to říkám naprosto upřímně odvařená...vážně krásný, kreksi, Miško - nádhera, nádhera :dizzy_face:
21. zář 2009 ve 14:37  • Odpověz
Matýskům vše néééééééj,pak dočtu :dizzy_face: :dizzy_face:
21. zář 2009 ve 14:49  • Odpověz
Tak jsem teď Mári mordovala na posteli. :sweat_smile: Přetočím jí nožičku, ona se dotočí, ale rozplácne se tam jak placka :sweat_smile: Až jí z toho vyhládlo. No, nebudu jí zlobit....
Ahoj Ivi. Neděle byla super. Zuzanka je úžasná. Já zase mlela celý večer o tom, jak je nádherná :dizzy_face:
Iva je přesně taková, jakou jsem si jí "malovala" Ohromně citlivá a jemná dušička. Vlado super :wink:
21. zář 2009 ve 14:50  • Odpověz
fotky Kreksi jsou úžasné..nemám slov!

Kreksi- a máš príma halenku..až bych řekla těhuhalenku... :grinning: :grinning: :grinning:

útrata- my hodně ted čerpáme ze zahrádky, takže víceméně nakupuju jenom pečivo a mléčné výrobky. takže tak do 1000 týdně..

jídlo- Tom stále jí hodně a rád..Když se nimrá v jídle, znamená to nemoc.. :frowning2: . Jí sám a moc ho to baví..Jo, a už se mu přezdívá místo Tomáš tak Tomato...:slight_smile: Páč sní tak 20 rajčat denně a miluje je.. :grinning: :grinning: . Jo, a jeden banán..to není svačina..to je jen chutovka..

otočka- Míško, kamarádky holčička se otočila v 7 měsících..a v 11 chodí...takže bych to neřešila..Do 7-mi měsíců máš čas, pak až se to řeší na rehabilitaci a tak...
21. zář 2009 ve 14:54  • Odpověz
Emča Kratochvílovic vypadá s naušničkama jak veliká holka! krásný...:slight_smile:

no, a Zuzík..ta je nádherná..ty kudrnky..:slight_smile: Moc jí to sluší v těch riflových šatečkách!
21. zář 2009 ve 14:56  • Odpověz
Romi, ještě, že máme rajský i ve skleníku(tam Elí nechodí), páč ty co jsou na záhoně, tak Elí spase sama, taky je miluje
21. zář 2009 ve 14:58  • Odpověz
:grinning: houby těhuhalenku... :angry: jen špeky, bohužel. od března, co jsem dokojila, jedu jak podle grafu. každý měsíc kilo a půl navrch. až budu těhu, koupím si jinou, páč tahle nebude stačit :grinning:. ale koupím si ji ráda, to zas ano. a jsem moc ráda, že se Vám fotky i Zuzanka líbí. děkuju.
21. zář 2009 v 15:00  • Odpověz
tak jsem lovila klíčky od auta v záchodě, myslím, že Eliška má strach abych se nenudila :grinning:
21. zář 2009 v 15:03  • Odpověz
jo holky s těma nervama mi povídejte, já když mám hlad (i před těhu), tak se musím fakt hlídat... nejhorší když máme hlad oba dva, to je o rvačku :sweat_smile:
ale zase je fakt, že někdy dělá naschvály, třeba potřebuju dát plínu a nepostojí a já ho nemůžu desetkrát zvedat ze země, bolí mě u toho bříško, tak když nepostojí na druhý varování, tak ho zlehka plesknu a většinou se probere...
prostě se asi nudí či co a dělá blbiny, ale já teď odmítám se s ním nosit do židičky nebo na stoličku k čištění zubů, když vím, že to má tak nízko, že tam už pár měsíců vyleze sám... zase ten nácvik je asi nutnej, jináč nevím co bych tu dělala na jaře :sweat_smile:

Zuuu: eště je třetí varianta, že je dítě napřed v motorice i mluvení, ale kašle na nočník :grinning:

jdu na Kreksifotky :dizzy_face:
21. zář 2009 v 15:05  • Odpověz
ježíš ty jsou mňamózníííí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Miško, jseš ohromně šikovná!!
nádherný detaily :dizzy_face:

a Kreksi moc Ti to sluší, nevím jestli jsi přibrala, ale v tom případě si ty kila nech, vypadáš mladší ! :wink: :slight_smile:
21. zář 2009 v 15:09  • Odpověz
fotky kreksi jsou moc krásný, romčo těhu halenka mě nenapadla :grinning: :grinning:

o.taky miluje rajčata
21. zář 2009 v 15:26  • Odpověz
Denísek taky miluje rajčata :sweat_smile:
Holky, moc díky. Potěší, když se fotky líbí. Mám tucha, že ty ateliérovky budou echt :wink: Ale každému se může líbit něco jiného, že..... :wink:
21. zář 2009 v 15:40  • Odpověz
Ahoj holky, já jen tak nakukuju, jak se tady máte :slight_smile: Dneska jsem měla školení, tak jsem docela brzy doma, protože nakonec bylo kratší, než mělo být a až dorazí mamka, tak jí půjdu dělat nehty. Trochu mě dneska přepadl smutek, že už i v další diskuzi, do které jsem patřila se rodí. Všechno to tak utíká a my jsme pořád někde na začátku. Uf, ale to nic. Ale jinak se máme krásně, předěláváme doma chodbu se schodištěm, tak je pořád plno práce, že ani nestíháme jezdit na kolech, jak si vždycky plánujeme. A v práci to celkem ujde.
21. zář 2009 v 15:51  • Odpověz
Já vím, Marti, taky mě to vždy napadne a vzpomenu si na Matyáška a na Vás dva, když hledám na koni únorovky... obzvlášť, když u říjnovek je tvé jméno coby autorství diskuse. A vzpomene si, myslím, hodně lidí, včetně novopečených mamin. Víš, jsem ráda, že jste "na začátku" a ne "v koncích". Někdo máme ty cesty klikatější... věřím, že ta Vaše bude jednou i v tomhle směru šťastná. Návrat do práce - to je darda vždycky. Teda u mě byla. Držím palce, ať se daří tam i mimo ni. A schodiště moc nehoňte. Krásné zářijové dni vystřídají co nevidět podzimní plískanice... a pak bude ten pravý čas smejčit chodbu :slight_smile:. Takže koukejte pro kolo pár dní urvat :slight_smile:
21. zář 2009 v 16:16  • Odpověz
ahojdááá!!!!

idu míše pochválit fotky - kreksíkovic jsou nááádhernííí!!!! fakt super :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a kreksikovic rodinu jsem hlavě rodiny pochválila už na soukromé lajně - ale ono se to neochodí - jsou krásní, že jo??? :dizzy_face: :dizzy_face: a prd špek pod halenkou, vzala si jí, aby ukázala bujný dekolt :grinning: fakt vám to tam ivčo sekne :slight_smile:

no a následující příspěvěk je opět pro míšu - retro: je 11.8.2008 a můj syn má půl rok a...on se furt sám neotočil...tak sedím u puzzlí, koukám na něj, štouchnu do něj, aby se aspon otočil s pomocí...na bříšku chvilku sebou mela a pak najednou šup - klečí na kolínkách :dizzy_face: :dizzy_face: a to jako první z únorčat :dizzy_face: (zatím naše jediné zdejší prvenství :grinning: teda nevím, jestli ještě nemáme první samostatné jezení lžičkou :grinning: )...sám se otočil asi až tak za tyden dva, pak to šlo samo od sebe, ani jsem si toho vlastně nevšimla...takže snad tě to potěší...vím, jsou nějaká psaná pravidla..ale poté, co kubouš byl dřív na kolenou než na břichu, sezení úplně vypustil a začal se sám krmit dřív než chodit, tak to fakt neřeším...každý z těch prcků má své priority jinde :sweat_smile: :slight_smile:
21. zář 2009 v 16:28  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2011  • Odpověz
martinko - podepisuji se jen pod kreksi...řekla vše :slight_smile: a moc pěkně :slight_smile:
21. zář 2009 v 16:29  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2011  • Odpověz
a ještě jsem dočítala...

vše nejlepší matyáškům k svátku !!!! :slight_smile:

...no a dočítám i ty úspory...nějako jsem si už zvykla, že vždy ty úspory padnou na naší rodinu....hadejte, kdo je tady státní úředník s nemovitostí a plánuje příští rok další mateřskou???? ale přitom platí daně a sociálku jako mourovatý, bo při mateřské podniká...větší blb ve státě asi není :angry: :sweat_smile: (no asi tak, jako když jsem si vzali hypoteku v roce, kdy se zrušila z odpočtu daní, byt kupovali v době zvyšování DPH za stavby a porodila jsem - ostatně jako všechny tady - v rok snížení mateřské...)...někde asi bude chyba...asi to bude chtít graf typu první dítě, dovolená v jugoslavii atd :sweat_smile:
(no ale politici si sníží plat o CELÁ čtyři procenta...to jsou teda machři..nakopat...)
21. zář 2009 v 16:40  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2011  • Odpověz
21. zář 2009 v 16:52  • Odpověz
:slight_smile: v každým pokojíčku těch našich prcků, v každý výzdobě a tak je kus máminy lásky. :slight_smile: Kubíček určitě zářil a ty s ním! :slight_smile:
21. zář 2009 v 17:21  • Odpověz
brej večíír!!!
nemá dočteno jen se jdu pochlubit.....dnes UTZ, BUDEME MÍT CHLAPEČKA :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: je to asi tutovka, protože to bylo nepřehlédnutelnééé :wink: :slight_smile: :slight_smile: viděla jsem skoro všechno ,miminko vypadá úžasně, vegetí si a váží cca 530g :dizzy_face: :dizzy_face: byla jsem fakt dojatááá !!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
jméno zatím nemáme ,ale je čas a konečně se začnu jukat na modrý oblečky,ja? :wink:
tak práskla jsem všechno ,co jsem věděla a s klidným svědomím pádím uklidit :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: dočtu pozdějic,abych jakože byla v obrazééé
:slight_smile:
21. zář 2009 v 19:34  • Odpověz
jééé a vlastně všééchno nejlepšííí k Matýskůůmmm :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: posíláme s Adinkou hudlana!!!! :slight_smile:
21. zář 2009 v 19:36  • Odpověz
moci gratuluju k pindíkovi :dizzy_face: :dizzy_face:

dobrou noc, jdu se kurýrovat, kejchám o sto péro :frowning2:
21. zář 2009 v 19:39  • Odpověz
agi: chceš tím pérem něco naznačit, že jako kejcháš o sto péro? važ slova:slight_smile:))))))))))))) :dizzy_face:
21. zář 2009 v 19:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.