• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
Jarko, gratulation (nebo) gluckwunsch :sweat_smile:
A jméno? Už je nějaký favorit?
21. zář 2009 v 19:52  • Odpověz
Moci, gratulírn k bimbulínovi :slight_smile: :slight_smile:
21. zář 2009 v 19:57  • Odpověz
tak Moci jsem už napsala gratulku do IP :dizzy_face: tak se povedl páreček, co? :slight_smile:

my byli v poradně, holky to byl uragán to dítě dneska... ženský tam po mě házely soucitný pohledy skoro :sweat_smile:
fakt jak na drogách, lítal hodinu a půl co jsem tam čekala, nakonec padnul na koberec a vypil celou flašku vody :sweat_smile:
eště že ta sestřička co ho pak chvilku hlídala je tak trpělivá, já přišla od dr. a on jí tam vyndával hrnky na kafe, myl si ruce a utíral si je do ručníku a vyndával i karty z kartotéky :sweat_smile:
ale dneska jsem se tomu spíš smála, věděla jsem, že je dlouhá cesta tam a zpátky a že se nesmím rozčilovat jinak mi bude blbě a ono to šlo, i když i o zem sebou hodil...

jinak mám těhu průkazku a všecko je snad ok, utz nedělal, když jdeme teď na to NT

jo perla ze zpáteční cesty: "motolka, koukej!"... a má pán helmu "má helmu..... no, škoda" :grinning:
21. zář 2009 ve 20:00  • Odpověz
:wink: lu: :grinning: :grinning: :grinning: to je za helmu a gratulace k průkajdě :wink:

Míšo :zatím nemáme, ale vymyslíme, musíme ja? :slight_smile: :wink: původní jméno bylo v prvním tažení Tobiáš...zatím ho máme v rukávu a uvidíme co dál....Adina taky přišla za pět minut dvanáct a padla jak ulitá :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. zář 2009 ve 20:08  • Odpověz
moci: taky gratuluju k pinďulínovi,
tak já tu pak za ten rok nejdřív budu uzavírat druhý kolo těhulí :frowning2: - to vy už budete rozjíždět kolo třetí :wink:
21. zář 2009 ve 20:12  • Odpověz
ještě než prchnu gratulace mocince k chlapečkovi :dizzy_face: :dizzy_face: mějte bájko večer páááááááááááááááááááááá :slight_smile:
21. zář 2009 ve 20:19  • Odpověz
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3308018&vReferer= tabulka. Pozoor, máme tu změnu, začíná zřejmě vlna chlapečků :wink:
21. zář 2009 ve 20:23  • Odpověz
uá, já chcu taky a je mi jedno co, ale holt nejdřív škola, bohužel a zdraví do kupy, taťka už je jakžtakž zpacifikovanej
21. zář 2009 ve 20:24  • Odpověz
Kreksi-doufám, že jsem se tě nedotkla s tou těhu halenkou? já to nemyslela, že jsi jako přibrala, toho jsem si ostatně ani nevšimla. :wink: Mne přišel ten střih takový těhu.. :slight_smile: A opravdu vám to tam moooc sluší, paráda..

Zuzi- proč si myslíš, že nejsi "hodná dcera"? a že ti to tvoje cárorky vrátí? To se jako mám taky bát, od kluka?? :grinning:

moci-jéé. já si to myslela, že začneš klučíčí éru!! :grinning: :grinning: :grinning: Gratulace! Jsem zvědavá na jméno! :slight_smile:

takže po 5-ti holčičkách už jsou jasní 2 chlapáci! takže se taky těším na chlapečka! že by měl Tomouš pravdu??
pak jsme my..a pak Fru a Lu? budete chtít vědět pohlaví?

lu-gratulace k průkajdě!

mishulle- já myslela, že chceš být těhu co nejdříve!
21. zář 2009 ve 20:25  • Odpověz
Comra, já jo, ale manža chce další zimní mimi, a je fakt, že až dodělám školu, budu víc v klidu, mamka na mě taky tlačí ať nejdřív dodělám školu, myslim, že by neunesla, kdybych teď otěhotněla, byť mi zbývá jedna zkouška a státnice
21. zář 2009 ve 20:27  • Odpověz
jj, my pohlaví budeme chtít vědět, jak kvůli oblečku tak kvůli jménům a tak
21. zář 2009 ve 20:29  • Odpověz
jo jinak jsem dnes četla v mamince nebo betynce, teď nevim, že ženy těhotné a toužící po dítěti mají menší mozek než obvykle :fearful:
21. zář 2009 ve 20:29  • Odpověz
:grinning: no něco na tom bude, já pozoruju dost často, že mám menší mozek, občas že nemám žádnej. Takovej debžo, píšící s chybama, kterej neudrží dlouho jednu myšlenku a za štěstí považuje moct uklidit bez dítěte pověšeného za patama, to jsem dřív nebývala. Třeba te'd o víkendu jsem tu měla hrčáskej domácí mejdan a prohrála jsem všechny hry, přitom dřív jsem obvykle vyhrávala. Ale zas ta odměna za tuhle idiotštinu je krásná, žeeeee :dizzy_face:
21. zář 2009 ve 20:33  • Odpověz
kdybyste viděli mě, jaký blbosti jsem plácala o víkendu, to byste zírali
21. zář 2009 ve 20:35  • Odpověz
Petru: a to si vem, žes dopadla výborně v IQ Testu, já si ho radši ani nedělala, mě stačil tehdy, když jsem ještě používala mozek pravidelně. Dělala jsem ho, když jsem chodila na kurz, trval půl dne, to už jsem nevěděla ani jak se jmenuju a když mi vyšlo průměrné IQ, tak jsem si sakra oddychla, páč ke konci už jsem vážně neuměla použít ani tužku....
21. zář 2009 ve 20:38  • Odpověz
smazal se mi příspěvek :angry: :angry: :angry: tak v rychlosti

Kreksi, nádhera! Míša šikula!!!!

Marti, Mao - Kreksi to napsala nádherně :dizzy_face: Taky na vás myslím den co den!

Moci, gratulace k pindíkovi!!!

Děkujeme za gratulace Matýskovi - dostal ještě traktor s vlečkou :wink: a pastelky :wink:

ad finance - nevím přesně kolik za potraviny - mám vyhrazeny dva tisíce na týden, z toho ale kupuju tak nějak vše - drogérku, plíny, drobnosti na oblečení a tak nějak
21. zář 2009 ve 20:41  • Odpověz
no já mám taky asi menší mozek :grinning: mám pocit, že čím blbější jsem já, tím chytřejší je to dítě, on všecko vidí na sto metrů, všecko si pamatuje, já jsem vedle něj někdy nemožná :sweat_smile:

hele jen jestli ten článek nekončil tím, že jakmile se těm ženským ten mozek zmenší tak už takovej zůstane navždycky... a nepsal to chlap? :grinning:

i když dneska jsem Matýskovi přede dveřma bytu řekla: "sundáme si ručičky a umyjeme si botičky" :rolling_eyes: :rolling_eyes: :sweat_smile:
21. zář 2009 ve 20:43  • Odpověz
Lu, myslíš, že třeba po osmi těhu by zůstal v hlavě už jen takovej malej otvor na baterii, aby byla žena furt v pohybu?
21. zář 2009 ve 20:44  • Odpověz
Teda, já jsem slyšela, že právě v těhu je kapacita mozku největší :confused: A fakt, že na státnice se mi učilo parádně :slight_smile:
21. zář 2009 ve 20:46  • Odpověz
no já vím, kde mám teď nějvětší kapacity, a v hlavě to teda není :grinning:
21. zář 2009 ve 20:47  • Odpověz
já teda taky slyšela, že na MD klesá IQ...ale třeba je to obrana organismu :grinning:
21. zář 2009 ve 20:48  • Odpověz
tak už se dohodněte, ať vim, jestli před státnicema nebo po :grinning:
21. zář 2009 ve 20:50  • Odpověz
s ochranou kdykoli Mishu :grinning: :grinning:
21. zář 2009 ve 20:51  • Odpověz
jo, ale kdo má ty prášky furt žrát, už mě to neba
21. zář 2009 ve 20:52  • Odpověz
nj, to já řekla taky... otázka je co až dojde člověk na počet dětí kterej si naplánoval :sweat_smile:
21. zář 2009 ve 21:00  • Odpověz
Lu: no což o to, samotná HA by mi nevadila, ale když k tomu připočtu hormony na štítku, tak začín ám litovat svoje játra a zas jinej typ ochrany nám nějak nevyhovuje a přwrušenýmu manža moc nedůvěřuje
21. zář 2009 ve 21:02  • Odpověz
místo w mělo bejt e
21. zář 2009 ve 21:03  • Odpověz
u nás teda už skoro 6 let bez HA a počali jsme dle plánů :wink:
21. zář 2009 ve 21:07  • Odpověz
teruse: a úplně bez ochrany?
21. zář 2009 ve 21:16  • Odpověz
Mishu: no to věřím :confounded: to je blbý, já kdekoli byla u altern. doktora, tak se hormonů doslova děsili...
já si HAK oddělala kdysi játra, trvalo pár let než se to zas dalo dohromady

teď prášky nemůžu, je mi po nich zle i po těch nejslabších... muž zas nechce kondom... tak já nevím jak to pak budem řešit :sweat_smile:
21. zář 2009 ve 21:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.