• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
mishul: úplně....někdy koupíme obleček, ale to není moc často.
21. zář 2009 ve 21:18  • Odpověz
no tak na to bych nespolíhala, okolo mě se to rojí lidma co takhle měli neplánovaně děti... asi ne každej chlap to má tak pod kontrolou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
moje kolegyně chtěla dvě děti, nakonec měli takhle čtyři... tak to jako nedávám, to se rovnou přiznám :sweat_smile:
21. zář 2009 ve 21:22  • Odpověz
No já půjdu jespíš do HA, každopádně si to budu hlídat sama, protože u nás to je hrcprc, jak vidno z plánované dvouletého odstupu máme rok a třičtvrtě, že ... prostě spermoň je hroznej zasévač a kdyby mu to ujelo, tak budu těhu zas a na to fakt už nemám, takže se zařídím dle svého :grinning:
21. zář 2009 ve 21:26  • Odpověz
my se tak rozhodli, že kdyby se to už před těma 6 lety náhodou stalo, tak se až tak moc neděje, a teď taky ne...až budeme mít dvě ratolesti, tak už na to taky spolíhat nebudeme...ale zatím to vychází pěkně :slight_smile:
21. zář 2009 ve 21:28  • Odpověz
a jinak mám doma taky zasévače, poprvé po měsíci, podruhé hned napoprvé
21. zář 2009 ve 21:29  • Odpověz
my jsme spolu 3,5 roku a taky bez HA..občas "obleček"..ale většinou není čas..:slight_smile: :slight_smile:..a taky vždy podle plánu..:slight_smile: )teda ted o měsíc dřív, ale to se snad také počítá..)))

jéé. se těším, až tu Peta za rok bude šílet, že má //..:slight_smile: :slight_smile:
21. zář 2009 ve 21:30  • Odpověz
já se právě snažila domluvit s manžou, že bych vysadila, ne kvůli snž, ale kvůli pročištění organismu od hormonů, že bysme se prostě chránili jinak a on že ne, že co kdyby, ale myslim si že rozdíl 3 roky nebo 2 a čtvrt už roli nehraje
21. zář 2009 ve 21:30  • Odpověz
Romi, já to říkám pořád, máme toho společnýho víc :slight_smile:
21. zář 2009 ve 21:31  • Odpověz
Romčo, tos myslela mě? :astonished:
21. zář 2009 ve 21:32  • Odpověz
já si koupila aspo%n čistící čaj a budu muset zase hodit řeč s manžou, přece jen jde o moje zdraví
21. zář 2009 ve 21:32  • Odpověz
teru- takže jsi taky těhu?? :grinning: :grinning:

mishu-vysad ...:slight_smile: :slight_smile:..se ti vyčistí organismus..a bude..
21. zář 2009 ve 21:34  • Odpověz
no, Peto...tebe..:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:...to je reakce na spermoně..ale když to bereš do svých rukou..tak to se těšit na // nebudeme..:slight_smile:
21. zář 2009 ve 21:36  • Odpověz
comra: stejně i když beru HA, tak mám většinou teplo v pupiku, tak to zas takovej rozdíl nebude, než se pak snž rovnou do přehormonovanýho organismu
21. zář 2009 ve 21:36  • Odpověz
no nic, jdu spát, ráno brzy vstáváme, letíme k obvoďákovi, pak na endo krino, pak na plavání
21. zář 2009 ve 21:50  • Odpověz
tak my teda taky přerušovali dva roky a nikdy nic - až jsme v den příchodu MS nepřerušili, tak se na nám za pár měsíců narodilo miminko :wink:

teď beru HA, ale už jen měsíc - ten týden pauzy mě bolí hlava jako prase, zvedl se mi opět tlak :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže s hormonama končím a jdu na nějakou očistu ...... dohodli jsme se, že kolem poloviny cyklu budeme pláštěnkovat, jinak postaru ...... kdyby něco, tak co, že? :wink:
dobrou noc maminky, miminka i bříška
Ahoj holky

Tak také hlásíme první den bez naprostého spaní...vstávalo se po 8. ráno a spát šla po večerníčku....a spaní kdenic tunic :fearful:

Lu: gratulace k průkajdě :dizzy_face:

Moci: gratulace ke chlapečkovi...Tobík je pěkný-máme jednoho na písku :wink:

Díky za infa k bobosáňkám...asi koupím boby...ty dřevěné sáně jsou fakt těžké :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jo Lu...ad mozek...mám stejný pocit...má předtěhulkovská sebejistota o jakési inteligenci je ta tam a jsem přesvědčena, že ji Anička ze mě po nocích vysává....kojení=ztráta inteligence :sweat_smile:
21. zář 2009 ve 21:57  • Odpověz
oblečky mě pobavily :D už hrozně dlouho kupujeme oblečky jen Zuzance, máma a táta se odbývají ve všech směrech :grinning: Romčo, těhu halenka mě neurazila, jasný že ne :slight_smile:. Já jen aby se nemlžilo... upřímně - myslím, že já těhu na koni vybalím hned, pokud k tomu dojde. znám se :grinning:
21. zář 2009 ve 22:01  • Odpověz
Ahoj holky,
maminky Matýsků, prosím vyřiďte ráno synům, že jim dodatečně přejeme vše nej a posíláme pusinky
Taky gratulujeme k prokázaným pindíkům
:wink:
Kreksi+Mi: fotky jsou mňamózní, moc se těším na focení, jen budeš mít,Mi,hodně práce s retuší mý osoby :rolling_eyes:
takhle hezky jako holky vůbec nevypadám, jsem nefotogenická, tlustá dyňa, budeš muset víc zabírat cérku, ta se mi myslím povedla :wink:
Diskusi ohledně spermoňů a HA vám celkem závidím, Mariannku máme po 4. IVF a já jsem teď bez vejcovodů :angry:
Oddudlovaly jsme taky, už jsou to tři neděle, byla jsem s ní u zubařky, která mi ukázala, jak má eM už lehce předkus od dudáka, takže to bylo okamžité moje nasrání a konec. Malá to bere super, dudáka mají přece jen miminka ... takhle to zafungovalo
Nočníkujeme po spaní, ale neřekne sama si ještě neřekne
Mi: moje se otočila koncem 4.měsíce, seděla v 6-tm, stoupla si v 7mým, chodí od 9,5 a donedávna necekla ani slovo!! POsledních 14 dnů mě teda neuvěřitelně překvapuje a opakuje po mě písničky, jakoby jí někde vzadu bliklo

:sunglasses: :grinning: , a vždy jsem jen valila oči, když jsi psala, co váš Denísek už všechno říká, takže tak. Máš krásné děti k sežrání :slight_smile: :slight_smile:
21. zář 2009 ve 22:17  • Odpověz
Romi, tak těhu asi dlouho neudržím v tajnosti, takže přísám, že nésu :dizzy_face:
21. zář 2009 ve 22:19  • Odpověz
kreksi, i ostatní, moc děkuju za povzbuzení :slight_smile: Vždyť já jsem ráda, že mám Pavla a jsem vlastně spokojená :slight_smile: To si jen tak občas přijdu postěžovat :sweat_smile: Ale dneska se mi povedly mamčiny nehty, tak mám radost. Trochu jsem zvolila jiný postup a je to mnohem lepší, jen to ještě zdokonalit :slight_smile: a teť taky, aby dlouho vydržely :grinning: A mamka byla odvážná a dělala jsem bílo zelený, tak to bylo fajn, že nejsou pořád bílé :slight_smile:

Já vám tady vždycky narušuju dětské povídání něčím jiný :sweat_smile: Když já sem k vám chodím ráda :slight_smile:
21. zář 2009 ve 22:20  • Odpověz
Marti, a my tě strašně hrozně obrovsky moc rády vidíme!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Bylo by mi líto, kdyby ses neukazovala!!!

Ingrid, teď jsem koukla do alba .... fotka "na večírku jsem perlila...." je skvělá. Prostě bomba! :wink: :grinning:

Jdu spát! Dobrou noc!
21. zář 2009 ve 22:26  • Odpověz
jo a ještě inteligence: už v těhu jsem pouštěla z pusy takové perly, že jsem se někdy i sama lekla :sweat_smile: . Potom jsem slyšela, že předávám moje mozkové buňky miminku, tak jsem se tím uklidnila :sweat_smile: . No ale že by se mi moje bystrost vrátila jsem si moc nevšimla, jsem se přistihla, že když mi kdokoli povídá zaujatě o nějakém svém pracovním problému, nebo řeší situaci v naší zemi, tak hlavou přikyvuju a přemýšlím si o tom, jak malý musím koupit tepláky, nebo kterou další básničku nacvičíme, nebo na kterým hřišti jsme dlouho nebyly :rolling_eyes:
Hilféééé, nutně potřebuju práci! Aspoň vedlejšák, jinak totál zmagořím
21. zář 2009 ve 22:27  • Odpověz
Jééé, já zapomněla popřát Matýskům :zipper_mouth: ...vše néééjjj!!!
21. zář 2009 ve 22:32  • Odpověz
sylvinko, děkuju :slight_smile: Já vám určitě budu aspoň podávat naše další pokroky a sem tam se ukážu i jen tak :slight_smile:

ingrid, ty potřebuješ práci? Já bych zase nejradši z práce byla rychle pryč :grinning: Mě přijde, že si tu mateřskou budu jednou hrozně užívat, tak jsem zvědavá, co budu za pár let říkat já, jestli se mi po práci bude taky stýskat :wink:
21. zář 2009 ve 22:33  • Odpověz
Sylvi: děkuju za pochvalu. ona byla chudinka hrozně ospalá a zároveň chtěla být strašně společenská, takže tam tancovala v tý hrozný sukni v puse dudel(ještě) ale duchem už nevnímala. vydržela do desíti.papa, dobrou noc všem
21. zář 2009 ve 22:34  • Odpověz
Martinko: musím zareagovat.. :slight_smile: . V poslední práci jsem byla 11 let, poslední 3 roky, co jsme se snažili o miminko, mámě zjistili rakovinu kostí a do toho nové vedení si vymýšlelo denně chujoviny jsem nesla těžce. Na zazvonění mobilu jsem reagovala třesavkou těla, bylo mi denně blivno při pomyšlení na práci, do toho se nám nedařilo miminko.no hrůza děs. Takže jsem to utla a dala výpověď z managerského místa. Po půl roce, kdy jsem se vyklidnila, jsem se otěhulila a jsem neskutečně šťastná za mojí lásenku. Donedávna jsem byla přesvědčena, že bych mohla být na mateřský třeba do důchodu, ale teď zjištuju, že bych sice doma být mohla, ale něco musím dělat. Třeba zjišťuju, že si za nic nemůžu vybavit nějaké funkce a vzorce v Exc. které jsem dělala levou zadní, s výtvorem prezentace bych se dost zapotila .... a tak :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Prostě nevypadnout úplně z obrazu.
Letím spát, dobrou
21. zář 2009 ve 22:45  • Odpověz
ingrid, je pravda, že to co jsi teď napsala, tak úplně chápu. Já jsem se teď vrátila do práce po 3/4 roce a musím říct, že jsem zapomněla strašně moc věcí, když nepočítám hesla a přihalšovací jména do programů :grinning: , tak i práci jako takovou. Zase jsem se do toho dostala rychle, ale poprvé mi to vždycky musel někdo ukázat a možná ještě ani všechno neumím. Tak ať se ti podaří brzy něco najít, co bys mohla dělat nejlíp doma :slight_smile:

Dobrou noc :slight_smile:
21. zář 2009 ve 22:52  • Odpověz
no, já jsem zatím doma neskutečně spokojená. až na ty prachy, ale ty nejsou v mým ranku beztak žádná sláva. úžasná úleva je i to, že člověk právě nemusí řešit ty chujoviny, jak psala ingridsu, buzerace a podobně... jako řešíš sračky, ale opravdický :grinning:. odborný výpadky u sebe zjišťuju taky, zapomínám jména svých letitých klientů a ledacos dalšího... ale to vše zatím sleduju spíš s takovým pobaveným úsměvem :slight_smile:. jj, Marti, myslím, že budeš na mateřský šťastná. unavená, ale šťastná. :slight_smile:
21. zář 2009 ve 23:04  • Odpověz
kreksi: přesně! nevzpomenu si na sídla, jména zákazníků, ale vzpomenu si na jejich číslo v systému :rolling_eyes: a co bylo zalistováno. Ale doma mě to hrozně baví, jen prostě něco dělat doma po večerech. COkoli u pc.papa
21. zář 2009 ve 23:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.