• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
dobré ránko

u nás už jsme marod oba dva :frowning2: , bolí mě neskutečně hlava a mám rýmu jako prase

o inteligenci mi ani nemluvte, je to krize, dneska jsem utírala nádobí plenkou, do které jsem v noci smrkala.Nebo jsem se chtěla nacpat s kočárkem do trolejbusu do těch úzkých dveří :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: , atd atd...Spoustu věcí z práce si pamatuju, ale mívám stavy, kdy mám normální okno a mozek totálně vypne, chovám se pak jak magor :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. zář 2009 v 08:30  • Odpověz
:slight_smile: dobré ráno marodům i zdravým... plenka 3v1, no :slight_smile:... koukám, že jsem dnes téměř "zavěsila" první příspěvek! obvykle stíhám spíš ty poslední... Miška přidala fotky z ateliéru na světlém pozadí. Tak se tu kochám - asi teď budu na počítači nějak častěji :grinning:
22. zář 2009 v 08:41  • Odpověz
ahoj

Agi: safra, tak to plně dorazilo i na Tebe, co? musíš to asi nějak přežít než přijde domů Petr, co?

to jsou krásný příspěvky ze včerejška :dizzy_face: :dizzy_face: u příspěvků Ingridsu jsem si málem brekla, prošla jsem si tím samým a je super číst co píšeš a ty fotky v albu, ty mě dorazily u toho :dizzy_face: :dizzy_face:

Martinko, jen piš, my Tě hrozně rádi "vidíme" :wink:

o inteligenci radši moc nepřemejšlím, na jednu stranu mám pocit, že když se někdo baví o prac. problémech, tak že jsem mimo, ale oni nevědí jak úžasný mám dítě, takže mně jejich prac. problémy připadaj taky malicherný...
kdybych měl den o 3 hodiny navíc, tak bych klidně pracovala, ale takhle bych musela šidit Matýska a to by vzhledem k jeho akčnosti nedělalo asi dobrotu...
popravdě nemám pocit, že mi IQ kleslo, ale prostě některý věci už mi nepřipadaj tak hrozně důležitý... ale když malej spí a já mám energii, tak nemám problém číst něco složitějšího v cizím jazyce nebo dvě hodiny diskutovat o něčem jiným než je dětská strava a žirafkový boty

dočasný "zblbnutí" si myslím je i zdravý... kdy jindy si má ten ubohej mozek a oči odpočnout od všech těch Excelů a nudnejch schůzí? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. zář 2009 v 09:54  • Odpověz
bré předpoledne :wink:
Lů: prafda, nechat mozeček pěkně spočnout a mě to taky vyhovuje ,že ted posledního půlroku jen napodobuju zvuky zvířat ,pořád dokola opakuju slova a sem tam ještě šišlám :slight_smile: :sunglasses:

agi:aj na mě něco leze...zatím to nejde poznat, ale začínám taky pčíkat a hlava docela třeští ,tak zřejmě nějaká virová potvora :frowning2: :unamused: :angry:

kreksi: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: fotky jsou naprosto úžasnééééééééééééééééé ,vypadáte na nich moooooc pěkně, né že by v reálu to bylo horší ,ja? :wink: :grinning: :grinning:
22. zář 2009 v 11:20  • Odpověz
Ahoj!

kreksi, fotky ateliérovky jsou snad ještě krásnější, jestli to vůbec jde. Říkala jsem si, že venkovní Miščiny jsou bezkonkurenční, ale vyrazila mi dech. Prostě nádhera, nádhera, nádhera! A Zuzanka je kouzelné děvčátko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Agi, lečte se a ať vás to rychle pustí :wink:

práce - mě teda osobně chybí a pominu-li existenční záležitosti, že Matýska bych neměla absolutně kde umístit, tak bych do práce nešla jen a jen kvůli němu - že si to nezaslouží a má téměř absolutní právo na mámu aspoň do těch tří let. Budeme později odloučeni na dlouhé hodiny a nechci toho časem litovat.
Ale máte stoprocentní pravdu, že se v práci řeší sračky, že si tak strašně zbytečně otravují všichni život :stuck_out_tongue_closed_eyes: Na mém pracovišti odešlo strašně lidí, z našeho "zdravého jádra" zbyla jen jedna kolegyně, která má ve vísce rodiče a ti ji hlídají dceru. Jinak je zřejmě taky v trapu :pensive: Takže kdoví, jak dlouho to tam vydržím já :unamused:

No, a my dnes byli po prázdninách plavat :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Už tady do místního bazénu, za míň než poloviční cenu a bylo super! Jsem nadšená a strašně ráda, že jsem do toho šla.
Jen teda Matýsek - dnes byl hodný, jako ostatně vždy, když je někde poprvé - ale je prostě divoký (nebo akční, jak říká Lu). Všechny děti seděli na klíně maminkám, on se šplhal po zábradlí nebo utíkal do šaten. Kdybych ho donutila sedět, vztekl by se a to mi zas za to nestálo. Ale jinak byl zlatý a bylo to supr :slight_smile:
22. zář 2009 ve 12:44  • Odpověz
tak teď jsem našla holky že naše část Prahy má výběrový řízení na byty s regul. nájmem, podmínka je tam provést rekonstrukci, ale není to tak hrozně drahý a ten nájem by klesl min. o polovinu si myslím...
takže zejtra ráno tam v 8 hned klušu zjistit podrobnosti a jestli tam nejsou nějaký další háčky...
musí se teda nabídnout nejvyšší první nájemný, to vůbec nevím jak odhadnout, no ale to už bysme nějak vykoumali...

Sylvi: já říkám akční když je hodně živej, divokej říkám když už zlobí jako schválně a není zvladatelnej...

jinak já teda nemám pocit, že doma jen šišlám a krním... buď už jsem tak zakrnělá, že to ani nevnímám :astonished: a nebo prostě to bude tím akčním ukecaným dítětem, všecko musím opisovat a vysvětlovat, jinak se vzteká...

představa, že ho pak jednou budu muset nechat samotnýho někde s cizíma lidma půlku dne, mě teda upřímně děsí... :confounded: no ale v Praze nejsou školky, takže ono v tý době mu bude tak 4-5 let, tak to mě to asi do tý doby přejde :grinning:
22. zář 2009 ve 12:57  • Odpověz
Ahoj maminky,
nedá mi to a musím reagovat na Kreksíkovic fotečky-jedním slovem N.Á.D.H.E.R.A. :slight_smile:
Krásná rodinka,Zuzanka úžasná holčička a Míša suprová fotografka.

Dále gratuluji všem těhulkám,Mocindě k pindíkovi... :wink:

Marti,jsem ráda,že se máte s Pavlem fajn a Kreksi to opravdu nádherně napsala,takže není co dodat. :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

My se máme fajn,Dáda začal chodit do školky(mj.dnes před čtyřmi roky) jsem trpěla na porodním sále. :confounded: A Natálka je už fakt slečna,napovídá toho habakuk(to má po mamince),užívám si je!!! :grinning:
22. zář 2009 ve 13:21  • Odpověz
Jé, ahoj Luci,
všechno nejlepší Dádíkovi :dizzy_face: Bude oslava? :slight_smile:

Holky, jste strašně moc zlaté, kéž by se fotečky stejně tak líbily v Humpolci :sweat_smile:

A tramtadadá, za týden touhle dobou už budu mít vlásky nakrátko :wink: Já se táááááááááááák těším :slight_smile:
22. zář 2009 ve 13:30  • Odpověz
Ahoj Míšo,
Děkujem!!! :sweat_smile: Oslava byla o víkendu s rodinou,dnes dojdou sousedi a v sobotu přijedou kamarádi,takže je v chalupě(teda naštěstí na zahradě) veselo.Ale přeje nám počásko,tak mám radost.

To víš,že se budou fotky líbit i v Humpolci,vždyť nemají chybu!!!

Tak to se těším na krátkovlasou Míšu a máš už představu? :wink:
22. zář 2009 ve 13:40  • Odpověz
čauky partijo :slight_smile:
nejdřív musím pochválit Mišky fotky a krásné modely na nich :dizzy_face: Míši, fakt si šikovná, nápadů máš věru hodně :dizzy_face: a Zuzanka má úchvatnou pusinku :dizzy_face:

lucimami, že se ukážeš :sunglasses: a co třetí bejby, není v plánu?? To by sis užívala ještě víc :grinning: :wink:

agatko, vy se dejte do kupy, bobici... :frowning2:

lu, ať vám to s bytem vyjde!! :slight_smile:

sylvi, jsem si říkala, že tu máš áčka :slight_smile: chybělas tu :wink:

a na konec jsem si nechala velikáááánskou gratulaci paní moci :dizzy_face: super, že je vše v pořádku a že to bude klučík :dizzy_face:

no a tak teda ještě pár řádků ohledně mé osoby a práce....mě je dobře doma :sweat_smile: mě se po práci vůbec nestýská..bylo v minulosti sem tam pár dnů, kdy byl Robišek třeba protivnější a to jsem si na práci ráda vzpoměla, ale teď je bobišek skvělý hodný a ..co je to práce?? :grinning: :grinning:
22. zář 2009 ve 13:41  • Odpověz
Lucko, mám. Našla jsem stránky, kde si můžu na svůj ksich "namontovat" různé účesy a vybrala jsem :slight_smile:
Mně teda práce nechybí - nenudím se a mezi lidi taky přijdu. Vlastně pracuju - fotím.... :slight_smile:
22. zář 2009 ve 13:45  • Odpověz
zdravím poo:slight_smile:
jsem ted koukala na fotečky Kreksíkovic rodiny a úplně mi padla brada! jsou super!!
a stále přemýšlím, komu je Zuzanka víc podobná! Hodně Vladovi, to jasně, ale kdybych neviděla Vlada, tak bych řekla, že celá maminka! :grinning: :grinning: Fakty krásná rodinka..:slight_smile:

agi-to je blbý, že jste nemocní..at jste brzy zdraví a v pohodě! Posílám Ondráškovi pusíky..a Tomíček tobě, ju? :slight_smile:

luci-gratulace Davídkovi taky posílám hubáka..:slight_smile: a akce na zahradě jsou nejlepší..:slight_smile:..grilovačka, masíko,..:slight_smile: mňamy, mňamy.. :grinning:

marti, určo vždy přijd. Vždy, když ti bude smutno i veselo! moc rády tě vidíme!
22. zář 2009 ve 13:57  • Odpověz
petisko:BLÁZNÍŠ!!! :slight_smile: Dvě zlatíčka nám bohatě stačí. :slight_smile:

Míšo,tak to se potom těším na tu finální proměnu. :wink:

Mě práce taky nechybí,občas makám a to mi stačí.Užívám si mateřskou. :sweat_smile: Teď mám nabídku,kterou zvažuji,ale ještě to není jisté a uvidím podle situace.
22. zář 2009 ve 13:59  • Odpověz
ahojte holčiny,
kreksíci jsou super, fotečky jsou kouzelný :dizzy_face: , už se těším na sobotu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: , Miška nás bude fotit, tak jsem na ty naše kluky zvědavá :sweat_smile:
Gratulace moci ke klukovi, teď jede vlna kluků :wink:
22. zář 2009 ve 14:01  • Odpověz
comro:hubana předám a díky moc!!! :sweat_smile:

JJJ,zatím si těch akcí na zahradě užíváme dokud to jde a Oskárek svítí. :dizzy_face:
22. zář 2009 ve 14:01  • Odpověz
Ahojda,

tak i já se musím přidat k mega pochvale foteček Kreksikovic rodince !! Všem to moc sluší, vyzařují pohodu a pokojenost !! Miška je fakt kouzelnice, budeme muset taky dorazit na fotečky !! :slight_smile:

Dále gratulace Mocindě ke klučíkovi !!! :slight_smile: Už se moc těším na jméno, Adinka je krásné jměnom tak věřím, že vyberete nějaké neotřepané i pro chlapečka !!

marůdkum brzké uzdravení, mě v pátek skolila chřipajzna,ale dne jsem uý celkem ok, jen Emmi ode mě chytila velikou rýmu, tak odsáváme, odsáváme...

Dost mě naštval schálený blíček.. :frowning2: nejen, že dostávám rodičák o týden později,ale ještě ho chtějí zkrouhnout...:frowning2:
No v poslední době máme v hlavě s Dludli podnikání, tak uvidíme, zda sebereme odvahu a půjdeme do toho.....na mateřské jsem spokojená, ale ty peníze josu bída bída...:frowning2::frowning2:

A Emmi je v poslední době teda zase zlobivá a hrozný mamiňák....:frowning2: snad to je jen přechodný období !!!
22. zář 2009 ve 14:05  • Odpověz
a mám dotázek...Tomí si krásně říká na nočník, doma je úplně bez plínky. Na ven, návštěvy a do auta mu plínku dávám..nedělám chybu? přijde mi, že se totiž poslední dny zhoršíl a má jí víc načůranou, takže si venku neříká tak často..a dneska se doma dokonce počůral..
jak to řešíte vy? nebo to je jenom přechodné stádium?

a ještě, plácly byste dítě kamarádky, kdyby vám ničil doma byt? konkrétně kytku? Kamarádka je měkká, dítě se jí vysmívá( je mu 17měsíců) a dělá to naschvál ještě několikrát..kytka je na odpis, snažím se jí zachránit, ale asi marně. třeba za návštěvu jsem zametala 4x (vyrval kytku z květináče a oddělil kořeny i hlínutakže vytrít vodu, zaméct hlínu a znova zasadit - jde o kapradinu, takže vody dost..)...kamarádka říká..teta se zlobí, to nesmíš dělat! Jednou i řekla, že když to udělá znova, tak teta mu dá na zadek! Za trest ho zavřela na chvilku do pokoje, kde hrozně řval..a protože si neumí otevřít, tak za ním za minutu šla..to se stalo 2x za návštěvu..
jsem měkká a pořádně jsem nic neřekla..ale moc mne to mrzí..
jak byste to řešily?
díky..
22. zář 2009 ve 14:05  • Odpověz
jsem zvědavá na fotečky všech! :wink:

gabi-zrovna dneska jsem si na tebe vzpomněla, kdeže se touláš..si říkám..nový domeček, tak asi nové miminko - proto nemá čas na tety koníkovky!
a ono podnikání..super..něco kolem dětí, jak jsi tu zminovala? Jdete do toho, odvážným štěstí přeje! :slight_smile:

a balíček opatření- škoda mluvit..
22. zář 2009 ve 14:09  • Odpověz
Gabi, jaký máte nápad? Fandím vám! :slight_smile:
22. zář 2009 ve 14:11  • Odpověz
Romí, nočník je u nás bohužel tabu a dítě bych neplácla, jen bych důrazně dala kamarádce na jevo, že mi to vadí..... :unamused:
22. zář 2009 ve 14:14  • Odpověz
Romi: já bych ho čapla za ruku a držela pevně a odvedla od tý kytky pryč... a u toho důrazně opakovat, že se to nesmí... tohle dělám tak dvakrát s Matýskem.... pokud to nepomůže, tak dát kytku pryč... ale dala bych mu najevo, že se mi to nelíbí, výrazem, chvilkou ignorování, zopakovat že to kytku bolí, že tohle se nedělá, že se zlobíš....

případně pokud nechceš dávat kytku pryč, tak bych řekla prostě že to by Ti kytku zničil a tak jdeme z bytu ven... aby i kámoška pochopila, že je na návštěvě a tohle nejde

na jednu stranu by ho měla usměrnit máma, na druhou stranu kdyby mi takhle ničil kytku a ona nereagovala na moji žádost, aby ho usměrnila, tak pak to beru jako zelenou k tomu, že ho můžu usměrnit já sama tak jak ho uznám za vhodný...
zavírat ho v pokoji mi teda přijde nesmyslný :confused: totéž vyhrožování tetou, zasáhnout má primárně ona
22. zář 2009 ve 14:20  • Odpověz
Romi...:slight_smile:

jéé, to je od tebe hezké, ýe si takhle vzpomeneš...:slight_smile:

Nene, nové mimi ještě ne,ale chce se co nevidět začít snažit...:slight_smile:

no ono se řekne, nový domeček a je to, ale té práce kolem, navíc nemáme stále zařízené nějaké místnosti, ted děláme Emmi na pokojíku, už je vymalovaný, ted budeme dělat strom z filcíku, dekorace..no a ze stávajícího pokoje uděláme hernu, má tech hraček tolik, ze se to nedá...:slight_smile:

podnikání...jjo, něco s dětičkama...:- ale pořád je to vše na začátku, nápady jsou, ale finance a strach to malinko brzdí..tak uvidíme!!! :slight_smile:

a jak se cítíš Romi a bude domeček mimíska v albíku?? :slight_smile:
22. zář 2009 ve 14:28  • Odpověz
no a ještě pracuji na dárečku pro manžu.... :grinning: :grinning: má za 10 dní 30-tiny, tak chystám překvápko...:slight_smile:
22. zář 2009 ve 14:28  • Odpověz
holky, díky za reakce..ted mám pocit, že bych to kamarádce pěkně řekla a bylo by..ale uvidíme ve čtvrtek..abych zase nestáhla paty a nedržela hubu...a schválně nechci tu kytku dávat pryč, když přijde. Náš Tom se naučil, že na ní nesmí, tak snad to pochopí i někdo jiný..nechám tu kapradinu dožít tam, kde je..

gabi-fotečka domečku už je ve fotáku, ale já jsem tak neskutečně bez energie (výmluva- jsem líná jako prase)), že nejsem schopna jí stáhnout..a už vlastně není ani aktuální..no, ale zkusím to..
a chápu práci na baráčku..to se maká celý život! to znám..nemám nový, ale furt je co dělat!
a co bude za překvápko?? :slight_smile:
22. zář 2009 ve 14:33  • Odpověz
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3311171&vReferer=
trošku zpoždění..., necelé 3 týdny.. :grinning: :grinning:
špek a popraskané bříško už jsem měla..:slight_smile:
22. zář 2009 ve 14:42  • Odpověz
a taky koukám, že mám v albíku fotky Tomíčka, když mu byl rok..týjo, já víc jak půl roku neaktualizovala..jsem ostuda.. :grinning:
22. zář 2009 ve 14:43  • Odpověz
ahoj holky,
tééda i já se přidávám a obdivuju fotky Kreksi family - vyjadřují přesně to co jsem z nich cítila ve Vílance - obrovskou lásku,pohodu a rodiné štěstí
Miško to neumí každý fotograf-zachytit tu přirozenost jsi 1

Lu:nemají po novém roce nějak hodně zvyšovat to reg.nájemné???

Comra:já bych určitě dala jasně najevo,že jsem teda naštvaná,ale asi neplácla no i když kdybych to uklízela po xté tak možná i plácla

Mi:jaký účas něco jako má ta Pink a jdeš tomu klukovi?

mě teda práce taky nechybí,možná proto,že jsem nedělala nic extra dle mých představ,spíš mi někdy chybí jen tak někde posedět a přijít nad ránem a druhý den se jen tak válet v posteli a prostě nemuset nic
22. zář 2009 ve 14:48  • Odpověz
ahoj, tak jsem dnes byla na kontrole se štítkou, funkce furt naprd, tak prášky zvýšeny na 150 - víc už snad neexistuje, ty už budu brát do konce života i v případném těhu, takže už teď s manžou víme, že budeme mít malýho hormonka nebo hormonku
22. zář 2009 ve 14:53  • Odpověz
Mishu, a co máš s tou štítkou? Hypo nebo hyper funkci?
Ahoj Lucko, účes? Jj, něco podobného.... A jdu ke své kadeřnici. Ten kluk už nepřibírá klienty :frowning2:
22. zář 2009 v 15:02  • Odpověz
Mi: ježiš to nevim napsali mi to jako Hashimotovu thyerotitidu poporodní, ale jestli to je hyper nebo hypo? je to ta hubnoucí
22. zář 2009 v 15:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.