• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
Romi, no je vidět, že se mimísek už zabydluje...:slight_smile:

Mischu, tak to je blbý s tou štítkou , já :frowning2: pořád na kontrole ještě nebyla, jsem neměla časík tam dojít, jsem hrozná..:frowning2:

Miško, na účes sem taky hrozně zvědavá, kdyže máte s maminou ten beuty day??? :slight_smile:
22. zář 2009 v 15:04  • Odpověz
Mi: a ty si brala přášky na štítku i v těhu? já se toho nějak bojim, sice říkaj, že to mimču neuškodí, prý dokonce prospěje, ale příjde mi to proti přírodě
22. zář 2009 v 15:08  • Odpověz
Holky co ty Vánoce,už je to za 3měsíce,kupujete už???

Vítek jí jak na houpačce,dnes ráno jsem ho zvážila a má mín než na 18-ti měs.kontrole - je to problém????
22. zář 2009 v 15:13  • Odpověz
Veru: ještě nekupujeme, teď jsem ho dovybavila na zimu, tak s dárkama na vánoce začnu příští měsíc
a nevyrost Vítek, třeba mu to teď nejde do váhy ale do výšky
22. zář 2009 v 15:19  • Odpověz
Mishu:určitě se vytáhl to jo,ale hubnout by neměl ne
22. zář 2009 v 15:24  • Odpověz
Veru: neboj, pokud to neni o moc, tak se nic neděje, takový období měl Kuba jednu chvíli taky
22. zář 2009 v 15:27  • Odpověz
Jé Mishu díky jsi hodná,malej se vzbudil tak jdeme ven,užít si ještě sluníčka
22. zář 2009 v 15:30  • Odpověz
tak si užívejte sluníčka, mě malej ještě spí, od rána sme lítali po dr. a pak byli plavat
22. zář 2009 v 15:32  • Odpověz
Mishu, nene, já je beru až teď po porodu (a pak kdysi v dětství - to jsem měla hypo a brala jsem euthyrox. Tenkrát mně strašili, že to mám už taky napořád a nakonec to bylo za pár let ok)

Gabi, 29. září. To bude paráda, jen aby mi to pomohlo a nevypadala bych ještě hůř :unamused:
22. zář 2009 v 15:33  • Odpověz
tak jsem si trochu hrála, stříhala a lepila a takhle nějak si představuju kubův pokojík, samozřejmě v reálu to bude snad hezčí, prostřední balon s medvědem je lampička
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3311564&vReferer=
22. zář 2009 v 16:47  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
zdravím,zas po delší pauzičce,jsem hrozná :frowning2:

moc gratuluji Moci k pindíkovi v bříšku :slight_smile: bude to velkej krasavečéééééék :wink: a páreček závidim :slight_smile:
a zdravím Gabcos :slight_smile: jedu o víkendu do č.b.,tak se ozvu,že by jsme se zas na chvilku viděly :wink: teda jestli budeš mít čas a chut :wink:
Agi vy at jste co nejdřív fit :wink:
také jsem zhlídla fotky Kreksi........naprostá čistá,lidská krása :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:úplně mě to hřálo :slight_smile:
fakt moc povedené fotečky :wink: a teda Mi.....tleskáááááááááááááám :slight_smile:
opravdu budem muset zaject,dokud je hezky :wink:ale u nás s tím časem,to je tragédie :frowning2:joooo...už začla zas sezona :frowning2:

jinak my byli včera na 17.měs.poradně.malá má 10 kg,což mě teda docela překvapilo a 78 cm.je tady taky nějakej takovej prcek??????? :slight_smile:ona má i nožičku 19.ted jsem byla kupovat podzimní botky.zajela jsem do toho Fenixu,jak tady někdo doporučoval a byla jsem teda maxim.spokojená :wink:no a odváželi jsme podzim.botky 19 a ještě tam má dost rezervy :slight_smile:

no a včera v té poradně nám píchla hexu a noc KATASTROFA.má velikánskou reakci.teplota 39,5,dost pláče a stále to pokračuje :frowning2: :frowning2:ale naštěstí ty léky na sniž.hor.dost zabíraj,ale uffffff :pensive:
můžete mi prosím někdo připomenout ty kombinace????paralen čípky s čím???a panadol sirup s čím????
mockrát děkuju :wink:
22. zář 2009 v 17:02  • Odpověz
Barru: kombinovat můžeš vždy paracetamol (paralen, panadol) a ibuprofenum ( nurofen) po 3 hodinách
22. zář 2009 v 17:04  • Odpověz
jo a ještě,jak tady řešíte ten balíček,nemáte někdo odkaz na podrobnosti,co a jak se sníží atd.nějak v tom tápu,ostuda :pensive:
22. zář 2009 v 17:04  • Odpověz
Ahojky Barčo. Já kombinuje Paralen čípky s Ibalgin sirupem (nebo Panadol sirup s Ibalgin sirupem)
22. zář 2009 v 17:05  • Odpověz
Jen ten odkaz.... Se mi tam nakopírovala nějaké pitomost.
22. zář 2009 v 17:07  • Odpověz
jako fakt nás berou u huby, ale zase jsem si říkala, že otěhotnět teď, tak porodim v červnu do prosince budu brát MD a pokud tohle platí na rok, tak pak bych mohla mít RD zase 7,6, ne?
22. zář 2009 v 17:13  • Odpověz
Mishu, tohle hlavně ještě neplatí :slight_smile:
22. zář 2009 v 17:16  • Odpověz
mi, já vím, to je pro rok 2010
22. zář 2009 v 17:22  • Odpověz
Takže je naděje, že to ani platit nebude :slight_smile:
22. zář 2009 v 17:26  • Odpověz
Kéž by, jak má člověk tu rodinu uživit, my žijeme celý měsíc z mýho platu a někdy je to fakt fuška a to chceme "Hormonka" :wink:
22. zář 2009 v 17:29  • Odpověz
Ahoj,

Romčo: k tvému dotazu ohledně plenek při cestování - já to riskuju bez plen i do obchodů, kde vím, že můžu rychle vyběhnout a nebo vím kde najdu rychle WC, ale třeba když jedu do Prahy tak mu taky plínu dám, protože když má potřebu, tak musím reagovat rychle a třeba v autobuse nebo MHD nevím jak bych to řešila. Lukáš je bez plen 2 měsíce, ale třeba dneska se prostě 2x přes den počůral :confounded: :confounded: . Koukal na mě jak jelimánek :frowning2: . Už jednou se mu to takhle stalo, trvalo to jeden den a pak to bylo zase OK. Ale třeba noční nehodu neměl ještě ani jednu a to pije do poslední chvilky co jde spát a vydrží to až do rána co vstává - tak 7 hod.

ad práce: Včera jsem šla s kamarádnou vyzvednout děti do školky, ukázat se paní učitelce. V lednu tam půjdu na zápis a jestli ho vezmou, tak bych se chtěla od září vrátit do práce. Tady v tý školce když je místo, tak berou od 2 let. Já bych tedy sice možná doma i do těch 3 let vydržela, ale když je místo a vezmou ho, tak musím jít do práce, jinak dostane přednost jiná pracující maminka. Terka šla do školky, když jí bylo 2 a 9 měsíců, Lukáš by šel ve 2,5 letech. No prostě uvidíme jestli to vyjde - jak školka, tak taky abych měla vůbec kam nastoupit.

A ještě musím pochválit fotky Zuzanky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: - krásný jsou všechny, ale u mě vedou tentokrát ty z ateliéru :slight_smile: :wink:
22. zář 2009 v 19:12  • Odpověz
Ahoj holky, prosím prosím, dáte mi odkaz na fotky kreksi od mi? :slight_smile: Vy je tady tak chválíte, že je musím taky vidět :sweat_smile: :grinning: Jsem totiž strááášně zvědavá :grinning:

My jsme byli dneska pro barvu do chodby a další věci, abychom mohli pokračovat. Na barvě jsme se nějak nemohli domluvit, pořád nám tam nic nesedělo a ještě jsme nevěděli jaké stěny vymalovat barevně a jaké nechat bílé. No a nakonec jsme vybrali fialovou, tak jsem na to zvědavá :slight_smile:
22. zář 2009 v 19:39  • Odpověz
Ahoj Marti, já mám fialovou moc ráda :dizzy_face: Viď že nám pak hodiš fotečky, až bude hotovo... :slight_smile:
22. zář 2009 v 19:43  • Odpověz
Mi, děkuju za odkaz. Ještě musím pochválit fotky tady :slight_smile: Jedním slovem nádhera, jsou opravdu dokonalé. Já moc nemám ráda ateliérové fotky, ale tyhle se mi líbí strašně moc :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Až bude chodba hotová, tak jí vyfotím, ale nevím, jestli tam bude něco vidět :grinning: Prostě chodba no :grinning: a časem tam chceme vestavěné skříně, ale na ty teď nebude, tak to opravdu až časem, takže tam zůstane starý botník a tak. Ale schody budou nové, na ty se těšíme :slight_smile:
22. zář 2009 v 19:59  • Odpověz
Ahoj holky,
kreksi: nááááádhernéééééé fotky!! Fakt moc!!!!!!!!!!!

A tetě mocindě moc moc gratuluju k chlapečkovi!! Taky bych ho jednou chtěla!!!!!!!!!!
22. zář 2009 ve 20:11  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky,
tak jsem jukla na interiérovky Kreksíků, moc krásný...přesto dávám malinko víc přednost těm exteriérovkám :slight_smile:

Romi, co se týče plenek, tak neporadím, máme je i přes den...jinak s tou kytkou, taky nejsem typ, co se montuje do ostatních dětí, ale pokud by mi ničil věci, tak bych asi kamarádce řekla, ať si to vyřeší, ze začátku asi v žertu, pak už bych přitvrdila. Já když jdu někam s Elí, tak třeba pokud jdu na záchod, dovolím kámošce aby jí plácla, pokud by zrovna dělala velký bejkárny(něco vylevjala, snažila se kousat), kdyby se čekalo na mě, tak už by nevěděla za co to je.

jinak nudlím jako Barča, ale je to o fous lepší...takže se brzy i s Ondráškem vyzdravte
konečně jsem spáchala kadeřnici, tak když už není nic v hlavě, aspoň mám na chvilku naděláno na hlavě :wink:
22. zář 2009 ve 20:27  • Odpověz
Holky ta neše Popelka má velikost noty 24! :grinning:
22. zář 2009 ve 20:29  •  2 děti  • Odpověz
mě teda dneska začíná pěkně bolet v krku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. zář 2009 ve 20:34  • Odpověz
boty ne noty :grinning:
22. zář 2009 ve 20:38  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.