• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
Koukám, že jste docela nemocný, tak ať se brzy uzdravíte :slight_smile: U nás je nemocný v práci taky každý druhý, zatím teda odolávám a doufám, že nic nechytím, ale řádí toho asi hodně.
22. zář 2009 ve 20:48  • Odpověz
:slight_smile: dnes jsem koupání odflákla... těsně před ním jsem tu našla IP od Míši, že dodělala fotky na černém pozadí. takže zoubky dnes ošmrdlány ledabyle, zbytek snad jakž takž :slight_smile:. no, jsem nadšená, to je jasný :dizzy_face: :dizzy_face: Zuzanka teda má portfolio :grinning: takže ještě jednou díky Míše i holkám, co se fotily s rodinami před námi a nalákaly nás krásnými snímky :slight_smile:. Jinak bychom se asi nerozhoupali a byla by to škoda. :slight_smile: Jestli se nám někdy poštěstí nějakej sourozeneček, pošupajdí do Humpolce na focení určitě dřív než Zuzanka :grinning:. A i kdyby ne - rozhodně se rádi vrátíme. :dizzy_face:
22. zář 2009 ve 20:49  • Odpověz
naše "popelka" jede ve 24 taky :slight_smile:
22. zář 2009 ve 20:52  • Odpověz
Labell: moje taky, za chvíli budeme kupovat malé lyže :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Lu: odkupu nájemných smluv od obce se říká obálková metoda, tzn. kdo víc napíše, ten bere. My jsme si takhle pořídili náš byt před šesti lety. Jenže! pozor na smlouvu s regulovaným nájem ( my máme smluvní nájemné, zvyšuje se pouze o inflaci), ten totiž je už teď dost vysoký a má jít pořád nahoru,navíc Praha 2 je skoro nejdražší v Praze, tam město zvyšuje nájem hodně. A právě kvůli drahé čtvrti si myslím,že ten první nájem-odstupné, bude mnohem vyšší, než např. na Praze 4, nebo 8. Dále je důležité vědět, jestli půjde byt někdy do privatizace, nebo ne. V prvním případě se nabízí taky mnohem větší částka.nechci tě zrazovat, jen se na všechno na úřadě přeptej, protože můžete skončit tak, že zaplatíte 2 mio odstupné, náklady na opravu a ještě budete platit 100Kč/m2 měsíčně. a nikdy to nebude vaše.
22. zář 2009 ve 20:59  • Odpověz
Marti, a ty se s vrátila do té samé práce? To byla nějaká reklamka, viď...
22. zář 2009 ve 21:09  • Odpověz
Mi, vrátila jsem se do té stejné. Reklamka to není, napíšu ti do IP, ať to zase nepíšu tady :wink: Sice mě to tam moc nebaví, teda ta práce, ale jsem ráda, že práci mám v téhle době, vůbec se mi nechce shánět nic jiného a navíc když se teď práce špatně hledá. Dokud budu mít šéfa bývalého kolegu, tak to myslím půjde, snad mi neodejde do důchodu a ještě nějakou dobu vydrží. A v kanceláři mám dva nové kolegy a ty jsou taky oba fajn.
22. zář 2009 ve 21:15  • Odpověz
dočítám: Veru to nevím jak s bude reg. nájemné zvyšovat, zítra se jdu zeptat na úřad na podmínky soutěže, na výši nájemného a tak, jestli je to vůbec reálný...

teĎ jsme byli hodinu a půl na telefonu s býv. obchod. partnerem z Německa, rozjíždějí něco ve finančním sektoru, tak mě tam manžel u toho chtěl na poradu... no poslouchala jsem a kladla otázky, ale nevím, zdá se mi to jako dobrej produkt, ale pochybuju, že se z toho utáhne rodina o čtyřech lidech.... už jsem dost stará na to, abych byla realista.... ještě budeme pročítat materiály, ale já jsem spíš proti.. sice by bylo hezký jet na sebe, ale vzhledem k tomu, že já nebudu mít vůbec čas...

Romi: nechci Ti brát iluze, ale některý děti se nenaučí že na něco se nesmí šahat, i kdyby ses postavila na hlavu... my jsem takhle měli několik věcí, ze kterých neustoupíme a ustoupili jsme fakt snad ze všech, protože nepomáhalo fakt nic... takže jsem to uzavřela tak že za ty nervy mi to nestojí, všecko máme zamčený nebo dva metry vysoko a mám klid :grinning:

Mishu: to je blbý s tou štítkou :unamused: a zkoušela jsi něco alternativního?
22. zář 2009 ve 21:18  • Odpověz
Lu: nezkoušela, nic o tom nevím
22. zář 2009 ve 21:28  • Odpověz
Ingrid: díky za info!! přečtu si to znova až mi bude zas fungovat hlava, dneska jsem zhuntovaná :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. zář 2009 ve 21:29  • Odpověz
video z dneška, jen nevím jestli je Matýskovi vůbec rozumět, on jen tak pokuňkával, už se mu zavíraly očička

http://www.youtube.com/watch?v=YmrtrjLuuds
22. zář 2009 ve 21:45  • Odpověz
jako video Matýska dokonaléééé :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
jako on už s vámi takhle zpívá :confused: ????tak to je síla,je to velkej šikulka :slight_smile:
Rozárka je furt jak kamínka :pensive: :frowning2:
22. zář 2009 ve 21:50  • Odpověz
Barru: fakt? a to má 4. hexu??
my měli po ní silnou reakci, den nemohl ani chodit, celá nožička ho bolela a pak ještě dva dny horečku a hodně plakal :pensive:

Barru: jj, takhle zpívá už pár měsíců, jenže my to vždycky zapomenem natočit... a on taky kolikrát si v půlce sloky vzpomene, že tuhle už ne a chce jinou... v češtině vůbec, já už nezačínám zpívat, ale prostě se ptám začátečním slovem a on jen Ne! Ne! Tule ne! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. zář 2009 ve 21:54  • Odpověz
momentálně chce jen Kde domov můj :sweat_smile: mně už tuhle jiná nenapadla a on si jinak nenechá vyčistit zuby :sweat_smile:
22. zář 2009 ve 21:57  • Odpověz
Hezký večer, znovu jsem koukala na Kreksifotos a fakt paráda...nejvíce se mi líbí ty venkovní :dizzy_face:

Ad Vánoce: pro Aničku už mám v podstatě nakoupeno...nechci kupovat hory dárků, i tak jich dostane (+příbuzenstvo) více, než se mi líbí. Chtěla bych ji už od malinka vézt k tomu, že Vánoce nejsou o stromečku zahrabaném v dárkách :slight_smile: . Takže ode mne má stavebnici, hopsadlo koníka (jezdí doma úplně na všem a říká, že je to koník :sweat_smile: ), panenku, knížky a postýlku pro panenku (tu jedinou ještě nemám). Tím s hračkama končím a pak možná dostane nějaké drobné oblečení (miluje si zkoušet a ukazovat se v nových věcech) a možná ty boby (ty spíše nechám na babičku). Mikuláš přinese nějaké pastelky a knížku...

Ad práce: maličko dělám doma, což víte...ale je to jen kvůli nutnosti peněz, jinak by mi práce vůbec nechyběla (a to mi každý tvrdil, že bez práce nevydržím a budu se chtít po 1/2 roce vrátit zpátky). Naopak-ráda bych zůstala doma a pracovala z domova-malou do školky dát chci, pokud bude chtít, ale ráda bych, aby tam byla jen na dopoledne. Mateřskou mám sice na 3 roky, ale školku budu chtít asi až od září...takže ve 3,5...
22. zář 2009 ve 22:07  • Odpověz
Holky, ještě mě napadlo, že mi možná některá poradíte? Příští týden jdeme na imunologii, objednala jsem nás tak pro jistotu, ať víme, že i tam je všechno v pořádku, i když asi je. Ale přece jenom. A do telefonu mi sestřička říkala, že 24 hodin předem nejíst nic mastného, že můžeme suchý rohlíky, a teď nevím, jestli říkala ovoce nebo zeleninu. Víte některá co všechno teda můžeme a nemůžeme jíst? Moc děkuju předem za rady.
22. zář 2009 ve 22:11  • Odpověz
Lu: já si to poslechnu až zítra :unamused: ...malá spí kousek od PC, takže večer nezapínám zvuk...Anička teda nezpívá...jenom dělá lalala lalala...ale třeba jdeme venku-já po chodníku ona oklikou po pěšince a celou dobu slyším, jak "zpívá" to svoje lalala...umí jen několik melodií, tak si to pořád vymýšlí a zpívá dokola...je to docela směšný, protože jde sama v trávě x metrů ode mne...lidí na ní koukají a ještě se za ní otáčí...

Barru: chudinka malá :confounded: ...já teda musím ťukat...ťuk ťuk ťuk...neměly jsem ani jedinou reakci na očkování....ještě nás teda čeká v prosinci to poslední, tak doufám, že zase nebude nic....
22. zář 2009 ve 22:13  • Odpověz
Lu, Matýsek je boží :sweat_smile: My jsme takhle zpívali dneska několikrát Tluče bubeníček :sweat_smile: Deny zná dost písniček, kolikrát se dívím. A někdy spustí i sám. Třeba skákal pes si odzpívá první sloku sám :dizzy_face: Je to bobeš :wink:
22. zář 2009 ve 22:18  • Odpověz
Jé holky u nás se teda moc nezpívá - musíme začít jak to tak čtu

Baru:to mi je Rozárky moc líto,nás čeká 4.hexa zítra-tak jsem zvědavá
22. zář 2009 ve 22:24  • Odpověz
Mi: celou sloku Skákal pes :fearful: :fearful: :fearful: ....tak to zírám, to je fakt borec...také asi budeme muset více zpívat... :confused:

Jdu do hajan...dobrou... :slight_smile:
22. zář 2009 ve 22:33  • Odpověz
ano 4.hexu máme za sebou a dává jí to dost zabrat :frowning2:
a mně je taky blbě :stuck_out_tongue_closed_eyes: už asi týden je mi večer a v noci na blití :stuck_out_tongue_closed_eyes: jinak to nazvat nejde :wink: vůbec to nechápu..... :confused:

tak Rozárka teda zatim vůbec nezpívá :slight_smile: ale je mladší :slight_smile: tak třeba za dva měsíce to tu budu mít od rána do večera :slight_smile: :slight_smile:
22. zář 2009 ve 22:34  • Odpověz
Barruuuuuuuuuuuuuuu, jo nevolnosti, jooooooooooooooo :grinning:
Maji, no mluví, na to je fakt šikula. Ale ten pohyb, však víte :wink:
22. zář 2009 ve 22:36  • Odpověz
Baru:ale copak,že by malá hokejka?
22. zář 2009 ve 22:40  • Odpověz
Mi taky mě to už napadlo :grinning: ,ALE.....končí mi ted menstr. a mám náplasti,takže neeeeeeeeeeeeeeeee :slight_smile:
ale je mi teda dost podobně :stuck_out_tongue_closed_eyes: docela mě to děsí,o co jako jde.........
22. zář 2009 ve 22:40  • Odpověz
Veru doufám,že ne :wink: ZATIM ne :wink:
22. zář 2009 ve 22:42  • Odpověz
Mao: ovoce, zelenina je úplně v pohodě, prostě nesmíš nic tak mastného jako bůček, sádlo na chleba a podobné nesmysly.Hlavně se nepromastit, nezatížit krev
22. zář 2009 ve 22:48  • Odpověz
ještě jsem chtěla zaplesat nad zpívajícím Matýskem :grinning: :grinning: :wink: . Zpěv to moc není, ale jak umí doplňovat a ještě v angličtině, to se fakt zblázním :slight_smile:
Barru: snad se brzy Rozárce uleví, jo, očkování je někdy hnus :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Majenko: děkuji, už mám dle tvého seznamu napsáno....Mikuláš:, Vánoce:..už to jen koupit
22. zář 2009 ve 22:52  • Odpověz
Teď jsem chvilku hledala inspiraci na dárky na MMB - maj tam toho teda hafo - bude se muset držet seznamu až nějaký vytvořím :wink:

dobrou a marodům velkým i malým at je ráno líp
22. zář 2009 ve 23:20  • Odpověz
ránko

jak je Rozárce?

jé holky tak já Vánoce ještě neřeším, lépe řečeno asi dostane sadu nářadí a je to... my si dáváme jeden pidi dárek tak myslím, že jemu jeden větší bude úplně stačit... já teda vůbec nejsem zvyklá nakupovat kolik dárků pro každýho ani když bylo dost prašulí, my spíš jdeme pro betlémský světlo, zpíváme koledy a tak :slight_smile:

Ingrid: ne, ne, zpěv to není, on už skoro usínal choudě :sweat_smile:

Miško: nj, to jsi psala že malej umí celý sloky :dizzy_face: Matýsek taky, někdy i dvě, ale spíš chce poslouchat...

my teda zpíváme fakt hodně, některý dny snad půl dne a do toho CD, jeho písničky hrozně uklidňujou, takže mluvením a zpíváním ho pacifikuju naprosto u všeho
23. zář 2009 v 07:43  • Odpověz
Lído, Míšo, musím se smát :grinning: - my se na sebe s Vladem hrdě a s dojetím koukáme, když Zuzanka zanotuje Kolo, kolo nebo Houpy, houpy :slight_smile: Celá sloka, nebo dvě, to opravdu ne. To je fak něco :dizzy_face:.
23. zář 2009 v 09:44  • Odpověz
Ahojky holky, jdu si k vám hodit oraz (chtělo by to spíš mašli :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) Od rána jsem v jednom kole a nepodařilo se mi to naplánovat tak, aby to bylo bez pohrom... Takže už jsem připálila rýži a pak maso. Je mi blbě, mám karkulu a asi vykrvácim, chvílema mi je až mdlo... Mazec :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded:
23. zář 2009 v 10:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.