• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
Hezké dopolko holky :slight_smile:
Rozárince už je dobře :dizzy_face: šly by jste ven??????má 37 před odečtem.....
ale reakce to teda byla hnusná :frowning2: docela se bojim za měsíc priorixu...... :unamused:
Miško at je líp :wink: mně to dneska končí,ale teda na začátku mi bylo taky pěkně mdlo.
23. zář 2009 v 10:43  • Odpověz
zdarec..
baru-já bych ven šla. Tu je krásně, bezvětří..a jeslti to má po očku, tak si myslím, že to neva..
Míško-dneska blbej den, co? a co pilulku štěstí - Brufen? ten mi kdysi pomáhal. ted bud kojím nebo jsem těhu, tak ho nemůžu...:slight_smile:
23. zář 2009 v 10:46  • Odpověz
Barčo, já bych šla. Sluníčko už nepere a nespíš to byla "jen" reakce na to očko. To je dobře, že je Rózince líp...
Rýže podruhé se už povedla :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale dne ještě nekončí, že :confounded:
23. zář 2009 v 10:52  • Odpověz
Míško, vybrala sis to ráno a už bude líp!
23. zář 2009 v 11:04  • Odpověz
Utekly mi brambory pro Márinku :sweat_smile:
23. zář 2009 v 11:17  • Odpověz
a jak Máry jí? už jí chutná víc? :slight_smile:
23. zář 2009 v 11:23  • Odpověz
Jojo, zeleninka je v pohodě. Teď zase nechce kaši :wink:
23. zář 2009 v 11:29  • Odpověz
Tak to teda nevím, kolik za rok propiju a projím :sweat_smile: Asi bych si to měla začít psát :sweat_smile: Kouká, že z toho dělají zase pěknou mediální bublinu, přitom ješt ěneni jistý, že to projde.
23. zář 2009 ve 12:19  • Odpověz
no tak na ten link radši nebudu koukat, Mishu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ale trochu jsem se uklidnila, na úřadě jsem paní vylíčila situaci a máme šanci podat žádost o sociální byt případně, vychází to fakt ťip ťop ohledně financí (požadujou určitej příjem, prej nevadí, že je to rodičák a podpora)...no tak to večer proberu s mužem...
a ještě tam zavolám kdy je další kolo, tohle je totiž příští týden a teď nevím jestli fakt skočit po hlavě a nebo doufat, že nějaká práce se vynoří... ono zase sociální byt, aby tam vedle nás nebydleli nějaký zoufalci se kterýma budou problémy že :confused: :sweat_smile:

ale jsem teda vysosaná totálně, 4 hodiny s malým v kočáře, takže půlku času jsem musela zpívat, jinak by tam nevydržel a i tak se samo vztekal, ale prostě jsem nepustila, co jsem měla dělat někde v tramvaji nebo v krámě... (jedna paní v tramvaji se hrozně divila že mu zpívám, nevím jestli si jako myslí, že dnešní matky nezpívaj nebo co :sweat_smile: )... ale dojeli jsme i do toho Kik (v Michli), takže nepromokavý kalhoty neměli :unamused: ale aspoň jsem sehnala dva levný roláčky a troje teplý ponožky :slight_smile:... maj docela pěkný kalhoty... ale soupravy nebo flís bundičku jen tak do 80 velikosti

Barru: super, že je malý líp :slight_smile: ven bych šla, ale asi bych ji nenechala moc běhat, jen tak na chvíli, aby se provětrala, eště bych to nepřeháněla
23. zář 2009 ve 12:57  • Odpověz
ahoj holky :wink:

fotky od mi jsou naprosto úžasné,musím promluvit s Petrem a určitě dorazíme,dám vědět do IP :wink: a kreksi Zuzanka je moc krásná :dizzy_face:

barru:taky bych šla ven :wink:

lu:se sociálním bytem si to fakt dobře rozmyslete,i naše obec tuto variantu nabízí a ty lidi co tam bydlí-to je děs :unamused:
23. zář 2009 ve 13:07  • Odpověz
Simi: no tady v Praze to snad není tak hrozný co jsem slyšela.. mimoto mám i seznam a v tý kategorii kam spadáme (manželé s dětma do 18 let) tak tam jsou asi čtyři byty a konkrétně jsem to neviděla, ale je to tady za rohem o ulici dvě tři níž a tam jsem nikdy nikoho problémovýho neviděla... prostě normální Vršovice...
ale ještě tam odpolko budu volat tak se i na tohle zeptám...

no kdyby nic jinýho nebylo, co by mohl člověk dělat, že jo :stuck_out_tongue_closed_eyes: ono ušetřit na nájmu třeba 8 tisíc, to je sakra rozdíl.... to by pak muž mohl hledat i míň placený práce a to by něco lehčeji našel...

ale platí se tam normoš nájem a v Praze už není tak nízkej ani ten regulovanej (asi 85 Kč za metr, od ledna asi 100 Kč za metr), takže si myslím, že totální socky se tam snad ani dostat nemůžou :confused:
23. zář 2009 ve 13:12  • Odpověz
lu-já bych do sociálního bytu nešla..to už bych fakty musela být na dně! Myslím, že kdybyste koupili starší byt - ted jsou za dobrou cenu, tak byste to měli lepší..Dycky se dá prodat..
a manža at vezme práci i ne tak dobře placenou.. :wink: , a stále může koukat po lepší..V týhle době je to holt těžký. Už zjistil, že na něj nikde s otevřenou náručí nečekají, tak na co čekat, že? To je můj názor..

taky uvažuji o focení. až bude ještě větší pupík..a barevnější podzim..i když ty interierovky jsou báječný! :slight_smile:
23. zář 2009 ve 13:13  • Odpověz
Tomí je u babi, tak jdu zařídit věci do města, kouknu k Batovi na boty (Lu tam kupovala, že?), vyzvednu lístky do divadla,...a pak na kafčo s kamarádkou..a rande s manželem....To je dneska relax! :grinning: :grinning:
celý den jsem probírala Tomovo oblečení a skříně..:slight_smile:. tak mu můžu něco dokouipit! :grinning: :grinning:
23. zář 2009 ve 13:24  • Odpověz
Teda jestli mluvíte všichni o bytu na "pořadník", tak tady se rozdávají byty,, které nejsou největší, ale jsou v normálních barákách, kde jdou normální lidi, jen prostě zůstal byt po někom, kdo zemřel, odstěhoval se do svýho apod. a v nájemní smlouvě s ním nikdo další nefiguroval, komu by zůstal. Se vrátí byt obci a buď ho obec dá k dispozici čekajícím rodinám, nebo ho střelí v "obálkové metodě".Bohužel ta druhá varianta je častější a pro město výhodnější
23. zář 2009 ve 13:24  • Odpověz
Tak tu koukám po dárkách Kubovi k Vánocum a narozkám a vypadá to celkem nadějně, když něco řekneme tetám a babičkám, tak toho moc nebude, taky nemám ráda moc dárků, ale zas mu chcem dozařídit ten pokoj, takže dostane věci praktické + 1 hračku
23. zář 2009 ve 13:30  • Odpověz
Romčo, užijete si to :dizzy_face:
23. zář 2009 ve 13:30  • Odpověz
já teda nevim na kolik vyjde ten nájem v těch bytech co píše Lu, ale teď jsem schválně koukala na realitky a daj se v Pze sehnat i moc hezký byty za přijatelnej nájem
23. zář 2009 ve 13:32  • Odpověz
Comra: Tiše závidim, užijte si to
23. zář 2009 ve 13:32  • Odpověz
Comra: no jo, ale víš kolik stojí i starší byt v Praze? :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jako pod 2-3 miliony bez šance, moje ségra koupila za milion teda byt na kraji Prahy, panelák, 20 let starej, ale to má 40 metrů čtverečních :sweat_smile: a už do toho musela vrazit pěkný prachy, protože samozřejmě je to v polorozpadu
... takový prachy prostě nemáme a hypotéku si vzít nemůžeme, to by muž musel sehnat teprv supr práci...

jinak by musel mít práci tak za 35-40,000 hrubýho minimálně, abysme zaplatili nájem, elektriku, jídlo a základní potřeby...
to je realita v Praze :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a to fakt mluvím o minimu, tzn. žádná dovolená, všecko ze sekáče, hodně šetřit na jídle a tak...
aby bral práci, kde nevydělá ani na nájem, to nedává smysl.. to může radši brát podporu dokud to jde...

Mishu: jestli jsi něco našla tak mi písni... my hledali, ale pod 10 tisíc jsme nic nenašli, teda ve velikosti abysme se tam vešli pak 4 a bylo to někde v rozumných místě u MHD, abych se s dětma bez auta taky někam dostala...
23. zář 2009 ve 14:08  • Odpověz
Lu, kámoška bydlí v Praze v "sociálním bytě", zůstala samoživitelka s dcerkou, šly na to teda přes úplatek a známost, ale o to ani nejde. jen že ten byt je v normálním baráku státu, kde žijou i jiný rodiny, nejsou tam jen sociální byty a byt si upravovala, ale v zásadě byl normální, prostě ne moderní, ale funkční a žádný trable se sousedy nemá. Já bych se toho nebála a zkusila to. Jako horší než naše minulý bydlení to být nemůže a to jsem bydleli na Vinohradech v soukromým baráku na dekret a radši jsme ho pustili, ne kvůli prachům, bylo to levný, ale pod náma zřídili bordel, a na chodbě kromě nás bydlely jen prostitutky, co praly zásadně v 5 ráno po návratu z práce (koupelnu měly za zdí naší ložnice, príma), chodily v "igelitovejch sukních" (jsem se fakt těšila, jak budu Týnce vysvětlovat, co je to za tety) a nad náma bydleli kluci, co smažili a neváhali štukovat ve 4 ráno. Takže ono "sociální" nemusí nutně znamenat, že budeš bydlet vedle nepřizpůsobiových občanů, co dealujou hérák. :wink:
23. zář 2009 ve 14:14  • Odpověz
Lu: na druhou stranu je fakt, že my bydlíme v obyč paneláku, ale ůItalů" je tady dost a scházej se před barákem řvou, dělaj bordel, věčně kvůli nim nejede výtah a další a další
23. zář 2009 ve 14:23  • Odpověz
Peťo: díky za info... mě to původně ani nenapadlo, že by to mohl být problém, si říkám, že tady není žádný ghetto a konkrétně Vinohrady a Vršovice jsou dost "normální" (kromě těch minizón co popisuješ :stuck_out_tongue_closed_eyes: to teda musel bejt mazec!!)

my bydleli dřív v 1 plus 1 v nájmu za 7 tisíc, ale celý jsme to opravovali, fakt hnus velebnosti, nikdo to ani nechtěl, my se tam vyloženě narvali... jenže pak barák prodali a dělali totální rekonstrukci, takže jsme se museli vystěhovat...

jo, co je igelitová sukně, Peťo? :sweat_smile:
23. zář 2009 ve 14:49  • Odpověz
igelitová sukně :grinning: je krátkej kus průhledné látky, pod kterou jsou vidět tanga. :grinning: To byla setkání, já vylezla ze dveří s kočárkem s mimčem (kterej jsem táhla po schodech, protože výtah si postavil bohatej podnájemník a zastavoval jen v posledním patře před jeho bytem), v druhé ruce obvykle odpadky, výraz štvance a naproti (pokud to teda bylo odpoledne, dopoledne spaly) vyšla "igelitová teta" s dokonalým makeupem, vyfučenejma odbarvenejma vlasama, politá asi tak kýblem voňavky, která na mě hned ulpěla a s klapáním seběhla na svých metr vysokých podpatcích o patro níž do vchodu vedoucího do bordelu. :grinning: A to jsme měli štígro, že jsme bydleli směrem do dvorka, takže nás v noci budilo jen to praní v 5 ráno a v podobnou dobu i vyhazování vychlastanejch lahví do popelnic pod našimi okny. Druhá půlka baráku (ještě pár normoš lidí tam bydlelo) měla okna do ulice, kde byl nainstalovanej obrovskej růžovej neon, kterej jim celou noc utěšeně blikal do ložnice. :sunglasses: A to byl byt skoro u Flory, hned u Vinohradské, v podstatě prominentní čtvrť. Tož tak. :grinning:
23. zář 2009 v 15:01  • Odpověz
Petrolejka: tak to je děs, takový sousedy fakt radši nee
23. zář 2009 v 15:06  • Odpověz
No a reálný ceny bytů v Praze jsou i teď hrozný. Pokud bys nebydlela někde vysloveně na okraji, což je pak bez auta teda fakt problém, v podstatě izolace od Prahy a pro manžela hrozně dlouhý cestování do budoucna někam do práce (čili míň času s rodinou, to je taky prd řešení), tak pod 4 miliony podle mě ani menší neseženeš (garsonka pro 4-člennou rodinu už nepřipadá v úvahu). Dnes už je v rámci Prahy drahá každá lokalita. Investice je to nejlepší, ale znamená to hypotéku až někam za horizont smrti :grinning: a strašně tím ta cena ještě naroste.
23. zář 2009 v 15:40  • Odpověz
Ahoj holky,
my nebojujeme ani s igelitovejma sukněma ani nepřizpůsobivejma, momentálně začíná invaze myší do baráku :angry: když jsem jí k ránu slyšela u nás v podkroví, tak už mě teda pěkně nakrkla a doufám, že ta mňamka, co jsem jí tam naservírovala zabere. Představa, že se bude chtít večer juknout na Elí do postýlky mě moc neuklidňuje a hlavně mě zneklidňuje, jak se tam dostala :confused: dveře pořád zavřený a to že lezou po fasádě vím, ale že by zdolávalay takový výšky a ještě kus střechy...asi nějaká šikovná akrobatka, páč celý léto větráme o stošest

kamarádka shání byt a celkem si chrochtali, že sehnali na Letný 100 m2 za 6 500 000,- :zipper_mouth:, zlatý Ústí
23. zář 2009 v 18:26  • Odpověz
Ahoj :slight_smile:
tak jsem v šoku, kolik stojí byty v Praze :confused: :confused: my koupili byt ve Frýdku v roce 2004 a dali jsme za něho 495tis (3+1 s balkonem, 84m čtv.) :sweat_smile: a byla to ta nejlepší investice...

Holky, mám dotaz: nechci být za hlupáka :sweat_smile: ale....mají vaše děcka už úrazové pojištění? My dali zatím jen spoření..a kámoška-pojišťovačka má v pátek přijít a že mi dá pár nabídek úrazového poj....ALE - Robiš říkal, že úrazové pojištění je zbytečné :sweat_smile: že budem platit např. 500kč/za měsíc a pak třebas za zlomenou ruku dostane 2000Kč....mě příjde, že úrazové pojištění je důležité, ale u nás je ten ''chytřejší'' Robiš, ale nevím, jestli má tentrokráte pravdu....prosím o reakce :sweat_smile:
23. zář 2009 v 19:23  • Odpověz
petis: taky chceme pojistit Elí na úraz, ale slyšela jsem, že je lepší, aby se pojistil spíš rodič
23. zář 2009 v 19:32  • Odpověz
Peti, to je peklo, skoro půl melounu nás stálo jen garážový stání. :astonished: Tak to jste supr vychytali.
Ůrazový dětem dávat nebudu, máme ale nějaký to pojištění, když někde způsoběj škodu, bylo to společně s pojištěním v domácnosti. Já na ty úrazovky moc nevěřím, ty maj význam fakt pak v případě nějakého většího poranění s následky a na to se mi vůbec myslet nechce (u dětí, u Míry toje jiná), jinak tě vycucávaj, tak mi to vždycky přišlo ...
23. zář 2009 v 19:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.