• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
čuuuuuuuuuuus terííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí :grinning: bingooooooooooooooooooooooo :grinning: áááááááá čechteta mlžící těhulka?? :confused: at je bobánkovi líp :dizzy_face:
24. čer 2009 ve 21:18  • Odpověz
jůůůůůůůůůůůůůůů halkáčci božíííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. čer 2009 ve 21:23  • Odpověz
Ahojda

Chjo, jsme byly včera a dneska dopoledne venku, no děsný to je. Jájinka teda spokojeně spinkala, to je určo tím počasím jindy by řvala že chce z kočíku ven. Teď mi hned po 15mint usnula, takže jsem tak hoďku a půl kočárkovala na sídlišti ale teda více se nedá. Hnusně prší, bléééé, já už necííííí

Tak jsem využila hnusné počo a dala jsem se do gruntingu, jsem nedávno tady měla velkej úklid a zas to tady není vidět. Musela jsem už probrat botník, jsme tady měli ještě zimní boty ale asi si koupím holiny :sweat_smile:
Zítra budu pokračovat, horší je, že nemám pořádně jak sušit prádlo, doma to rtvá a hromadí se mi tady už kooopa

Teď tady probírám hadříky a vybírám kousky pro Mariannku, jééé s každým kouskem se skoro ňuchňám, jak nám Ti děti rychle rostou že :frowning2:

Mám takovej pocit že opravdu tohle léto bude stát za prdlačky, hernajs

Romí, díky za nabídku na dnešek. bych kecala dýl ale zrovna jsem měla nízké kredo :wink: Doufám, že se aspoň tročku počasí umoudří a mohli bychom někam vyrazit :wink: Už jsme se taky neviděli večnost že

Lucí : teď nevím jak jsi myslela ,, kdy odjíždíme" :sweat_smile: Kam bychom měli jet na dovču myslíš?

Tak jdu skočit do vany a možná ještě nakouknu, zatím papa
24. čer 2009 ve 21:34  • Odpověz
Hani:počásko se o víkendu zlepší neboooooooooooooooooooooooooooj :slight_smile: taky jsem nepochopila labellku já taky nepostřehla že někam jedete :confused: já už mám holky vyžehlíno to byl fičák :sweat_smile: :grinning:
24. čer 2009 ve 21:41  • Odpověz
Danča má zítra ko néé?tak Dani držím palečky a koukej podat hlášení :slight_smile:
24. čer 2009 ve 21:50  • Odpověz
Hani-mně zase bouchl mobil. takže jsem ti zpátky zavolat nemohla..:frowning2:
24. čer 2009 ve 21:53  • Odpověz
taky doufálm, že se počasí umoudří, ráda bych sbalila dítko a odjela k prababičce :dizzy_face:

holky a má být tohle léto nějaký vedro?? že bych to naplánovala zhruba na tu dobu, pže u nás v bytě je pak šílený horko (jsme pod střechou).... no jestli bude takhle lejt, tak snad malýmu koupím holiny :sweat_smile: podzim hadr
24. čer 2009 ve 22:08  • Odpověz
lu:já už těm jejich předpovědím nevěřím,věřím až tehdy že se áno kouknu na teploměr a strčím ruku z okna :stuck_out_tongue_closed_eyes: pže co píšou dle jejich tipů na dlouhodobou předpověd vůbec nevychází :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. čer 2009 ve 22:18  • Odpověz
nikde nikdo tak á mizíím dobrou :pensive:
24. čer 2009 ve 22:32  • Odpověz
autor
ahoj,
tak u nás to vypadá taky na laryngitidu.. :frowning2:
Veru hrozně štěká, ach jo.. :frowning2:
co můžu udělat jinýho kromě otevřenýho okna, mokrých hadrů a vyvýšený postýlky? ještě jsem dala na noc fenistil kapky, teplotu měla večer jen zvýšenou 37,4, tak na tu zatím nic..
24. čer 2009 ve 22:37  • Odpověz
Ahojky, Halkáčkům přejeme vše nej nej nej k roku a půl :wink: :dizzy_face: :grinning: teda letí to neskutečně :confused:

Fru, držíme palce aby bylo Verčulce dobře :dizzy_face: kdyby se to horšilo, tak jí klidně dej na chvíli nadýchat k otevřený lednici nebo mrazáku mělo by to pomoct :wink:

Cechtek, to je dobře že už je Olímu dobře :slight_smile:

jo a mám dobrou historku. Manžel koupil Tomíkovi holinky, ale zjistili jsme že má tak silné nožičky, že je vůbec nešlo natáhnout, takže nezbylo nic jiného než holinky uříznout (jako zkrátit), takže má super galošky :grinning:

mám dotaz, jak chráníte děti proti kl횡tatům? používáte repelent? jaký???
24. čer 2009 ve 22:56  • Odpověz
dobré ránko

fru:určo běžte k doktorce,dá vám pro jistotu hormonální čípek a ještě něco.jinak to nejde, jestli se to nezlepší.držím palce,je to hnus :frowning2:

my jsme celý ten prodloužený víkend až do pondělí (už od pátku) večer sami, Petr jede s kamarády na chlastačku na Mácháč, dva slaví narozeniny,bééé..to mám za to Řecko. :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. čer 2009 v 07:34  • Odpověz
bré ránko :slight_smile:

sakra, ty záplavy...doufám, že jste všechny s rodinama v pořádku...ukazovali i Valmez... :confused: Děs...ráno mě to úplně rozbrečelo... Snad už nebude pršet... Já záplavy v 2002 nezažila, byli jsme v USA...
25. čer 2009 v 07:40  • Odpověz
autor
dobré ránko, tak noc nic moc, radši teď k dr zajdem..

zuuu,záplavy je přesně to, co mě děsí, když vidím tohle debilní počasí.. :confounded:
25. čer 2009 v 08:05  • Odpověz
Dobré ránko,
fru: tak ať se Veru brzy uleví

dnes po ránu jsem dostala skládací kostkou do hlavy :angry: :grinning: Elí někdy místo aby tu věc podala, tak jí hodí, dělala jsem, že jako skučím a vysvětlovala, že maminka má bebí a kupodivu přišla a pohladila mě
25. čer 2009 v 08:46  • Odpověz
Zuuu: tady v Ústí ty lidi na Nábřeží měli hodně bezesných nocí díky záplavám...muselo to být strašný
25. čer 2009 v 08:48  • Odpověz
Ahojky,

Hani jojo myslela sem když odjíždíte na dovču :wink:

Tery: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. čer 2009 v 09:07  •  2 děti  • Odpověz
ahoj holky,
Moranavky- jste v pohodě? Petiska jela někam do hor, že jo? tak ta by mohla být v poho..a co Halkáčci? a Danča? je to děs, ty záplavy!

Barčo-at Veru je co nejdříve v pořádku! ach jo, ty nemoci..

Maxa-galošky super!! :slight_smile:
repelent- stříkám kočár normálním pro dospělé. Tomíčkovi nastříkám boty taky tím pro dospělé..Jinak nic..Denně ho porhlížím - v lese jsme docela často- a zatím nic..tuky tuk..:slight_smile:

agát-tak uspořádej dámskou jízdu!! teda polodámskou - Ondrášek je taky pořádný chlapák! :grinning:

teru-jéé. to je od ELi hezký... :wink:
25. čer 2009 v 09:19  • Odpověz
dobré raničko :slight_smile: Verčulce držím palečky at je jí brzy líp :frowning2: maxi: :grinning: :grinning: teru:au,au :sweat_smile: krásný den dnes má bejt o malinko líp,snad už :unamused:
25. čer 2009 v 09:23  • Odpověz
Dobré ráno,
jsem z těch záplav úplně vedle - hleděla jsem na to ráno, jak vyoraná myš :pensive: Vůbec jsem to podle včerejších zpráv nečekala :pensive:
Každopádně my jsme OK, ale jsme daleko od řeky, mírně do kopce a navíc koryto po záplavách v roce 1997 hodně rozšířili. Navíc píšou, že je to od nás právě na Valašské Meziřičí a Rožnov.

No, chtěla jsem napsat mnohem víc, ale Matýsek kňučí, tak jdu ...
25. čer 2009 v 09:24  • Odpověz
aha u agíska se bude pařiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiit :grinning: :grinning: taky doufám že záplavy nikoho nepostihli :confused:
25. čer 2009 v 09:24  • Odpověz
Na vás, co bydlíte v záplavových oblastech, moc myslím. Já o zažila už třikrát (Olomouc, Praha, Přerov nad Labem), asi to přitahuju. Ale vždycky to dopadlo relativně dobře a vzalo to jen spodní patra baráků, takže to nešlo do bytu. Ale v Olomouci 97 to bylo fakt hustý, bo u našeho baráku končilo jezero pod kterým leželo celý město a my na loďce rozváželi chleba po zatopené rodině (si pamatuju, že jsme pluli po "ulici" a vedle trčel nějakej drátek z vody a já koukala, co to asi je a ona to byla anténa od dodávky :astonished:). A to čištění sklepa oobr baráku od bahna, kde byl metr vody, to byla fakt chuťovka. :rolling_eyes: Tak ať to nikoho nepotká!
25. čer 2009 v 09:49  • Odpověz
Ahoj holky!

moc díky všem za podporu, hlásím, že druhé testy se opravdu ukázaly být v pořádku, tak bude snad spokojen i pan neurolog, kam pro jistotu chodíme kvůli té VF.. :slight_smile: Doufám, že mne už přestane strašit, já byla fakt rozhozená.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jinak dodatečně též vše nej k jeden a půročku Halkáčkům, doufám, že záplavy přežili všichni bez újmy..

Fru, tak ať je Verčulka brzy fit, nejpozději do příštího čtvrtka, ja? :wink:

jo a konečně jsem se pochlapila a přidala nové fotky, kdo chcete jukněte.. :wink: ..od této dál..

http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2941110&vReferer=%2Fphotos%2Fadina1
25. čer 2009 v 09:51  • Odpověz
Peti :confused: ..drátek z vody.. :astonished: to muselo být děsný, záplavy tedy nepřeju nikomu, voda umí být obr živel..
25. čer 2009 v 09:56  • Odpověz
Adi: no super zprávy :slight_smile: to je dobře... :slight_smile: A Áďa...je naprosto úžasná, ty korálky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: mňam...a ten rybíz! :grinning:
25. čer 2009 v 10:05  • Odpověz
25. čer 2009 v 10:05  • Odpověz
Adi, super zprávy a krásný fotky :slight_smile:
25. čer 2009 v 10:07  • Odpověz
Zuzi dík! jó korálky.. je to děsnej narcis, jak ona se s nima pořád natřásala u zrcadla a zlíbala se pomalu od hlavy k patě.. :grinning: jsem jí musela nenápadně zabavit, dostávala pak hysterák pokaždý, když jsem jí je chtěla sundat.. jako co s ní budu dělat za pár let fakt nevím.. :wink: :grinning:

terus, díky, tedy tak to se Eli vyřádila v MC co? :wink: koukala jsem na fotky, super! :slight_smile:
25. čer 2009 v 10:23  • Odpověz
no dnes vypadá, že bude líp, mažeme ven, už je tu s tím dráčkem k nevydržení, zatím papa!
25. čer 2009 v 10:26  • Odpověz
autor
ahoj, vypadá to, že počasí se umoudřilo..u nás i sluníčko vykukuje.. :slight_smile:

byly jsme u dr, předepsala nám ty čípky co zmiňovala agatka, asi je vyzvednu a použiju podle toho jak se mi to bude zdát..mám dávat fenistil kapky, když by to nebylo nějak strašný a to není..

gratulace opožděně halkáčkům k půl druhému ročku.. :slight_smile:

adino, super, že Adélka má výsledky v pořádku.. :slight_smile: je to fešanda korálková.. :dizzy_face:

cechtek, to je fajn, že už je Olí zdráv..
je to fakt hrůza když jsou prďolkové nemocný..

ústeckej srazík musel být super.. :slight_smile:

ad záplavy, u nás byly v r.2002 hustý, celý město pod vodou, kromě okrajových částí.. u dědy bylo asi 1,2m vody a ve fitku asi 2m..uklízení bylo šílený..ale naštěstí se nikomu nic nestalo..
koukající anténa mi připomněla, že na fotbalovým hřišti koukaly jen břevna..pak už ani ty ne..
25. čer 2009 ve 12:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.