• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
Ejano: já nemlžím a ani se nechystám. Můžem popíjet spolu :grinning:
24. zář 2009 ve 22:24  • Odpověz
ejani-to už abys začala trénovat!! :slight_smile: :slight_smile:
lu-že ty si taky brousíš zoubky na jednu chcandu!! :grinning:
peti-vzorná účast bude při tvém porodu! To bude zasekanej koník.. :grinning: :grinning:
24. zář 2009 ve 22:25  • Odpověz
Obrovská gratulacééééééééééééé, já se z vás picnu, já jako ta nekojící nerodící skončím v léčebně na protialkohol. U Veru bych tušila, že nějaký to bříško bude vidět u příjmu na porod :slight_smile: :slight_smile:
24. zář 2009 ve 22:25  • Odpověz
tak jestli Labell nechybuje, tak mně Labell nic nehádej, ju? mě vůbec netipujte prosím, ať z toho nemám stres :stuck_out_tongue_closed_eyes:
já nad tím pohlavím přestala přemejšlet, takže prostě písnu až se dítko odhalí :wink:
24. zář 2009 ve 22:26  • Odpověz
Gmol, beru Tě za slovo. Ve dvou se bude popíjet líp :slight_smile:
24. zář 2009 ve 22:26  • Odpověz
Comra: malinko si brousím, ale nechávám to plavat, jen se modlím ať je v pořádku... zejtra jdu na NT screening, tak držte palce tetičky
24. zář 2009 ve 22:27  • Odpověz
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3322826&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F :grinning: Noo, ono už je tam tolik miminek, že možná bude mezitím změna zas na holčičí vlnu, to se teprve ukáže. :sweat_smile:
24. zář 2009 ve 22:29  • Odpověz
labell chybuje..zuu se tipla kluka a kamošce holčičku a bude to kluk..sice tomu sama nevěřím, podle mě je v bříšku holčička, ale 3D ulz je jiného názoru :pensive:
24. zář 2009 ve 22:29  •  2 děti  • Odpověz
Já jsem na tom přesně opačně než Labell. Když tipuju, tak vždycky špatně. Zatím to vychází 100% :grinning:
24. zář 2009 ve 22:30  • Odpověz
Luci, jakože mi to tak proletělo hlavou, ne že bych nad tím dumala :slight_smile: Jednak s tím nepitím ..... a pak když ti Lucka prorokovala holčičku, tak nějak z výrazu, úsměvu, z toho "fakt?" nebo cos odvětila .... těžko popsat, tu chvilku mi to blesklo, ale jak říkám, dál jsem se tím nezabývala ...................
24. zář 2009 ve 22:30  • Odpověz
o víkendu u nás bylo vinobraní,přijela bráchova exholka-koukla mi na bříško a říká,ty jsi těhotná....ona to teda na mě hned poznala i u Vítka,ale myslím,že to tuší víc lidí,jen se bojí zeptat :jsi těhotná nebo jsi přibrala

fakt se mi vyvalilo to nezpěvněné po první pupkinu

Lu:a kam jdeš?
24. zář 2009 ve 22:32  • Odpověz
Já si taky myslela, že jsem schopná mít jenom holky a když mi řekli, že tam vidí pindíka, tak to pro mě bylo velký překvapení. Né, že bych si přála víc holku nebo kluka, já si prostě myslela, že když budu mít další dítě, bude to prostě holka. Beru to trochu jako výzvu, že mám kluka - asi se s tím mám poprat, protože já jsem na ty chlapy někdy taková ostřejší :grinning: Ale za kopačákem běhám moc ráda, jako jsem si ráda hrála s panenkama. A nejvíc mě stejně baví stavebnice a to můžou kluci a holky :grinning:
Romčo, virtuální účast u mého porodu ráda všem odpustím, kdo by tady taky vydržel sedět na zadku tři dny než se mi podaří vytlačit děcko na svět. :grinning:
A já jako Ejana :grinning: :grinning: :grinning: Takže už netipuju .... ale zas kecala bych, že tady tajné tipy nemám :grinning:
24. zář 2009 ve 22:33  • Odpověz
Petrolejko: ty dáš teď porod rychlovku, já ti věřím :wink: :dizzy_face:
24. zář 2009 ve 22:35  • Odpověz
Lucinkoooooooooooooooooooo, gratulujuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Super, super, super :slight_smile:
24. zář 2009 ve 22:35  • Odpověz
Peti:Díky za připsání do tabulky,mám 13.tku-tak snad bude šťastná

dlaší by mohla být Petiska a Labellka-můj soukromý tip
24. zář 2009 ve 22:40  • Odpověz
teď jsem si prohlédla album únor2008 - a ukápla mi slza - to snad ani není možné, že tak vyrostli .....navíc Matýsek mě úplně šokoval, že vypadá dost jinak a že tam nemá zuby :confused:

No,a jdu spát .... Luci, ještě jednou gratuluju, je to nádhera!

Dobrou noc všem!
Veru: k dr. Břešťákovi jako minule, byla jsem fakt maximálně spokojená
akorát tentokrát se to musím pokusit nahrát sama a muž se na to podívá doma, protože je mi jasný, že Matýsek bude rvát za kabely a lítat, takže je budu muset poslat ven

Veru: a přibrala jsi?
Já netipuju další, ale myslím, že se jich tu snaží ještě víc než přizná a je jen otázka, která spermijka bude šikovnější. Klíďo by to mohlo naskakovat po těhuli co dva týdny :grinning:
24. zář 2009 ve 22:42  • Odpověz
Sylvi:vím o jaké situaci na Horníku mluvíš - trochu jsem se bála,že mě odhalíte

Lu:myslím že ne,podle váhy ale kalhoty jsou mi těsný
právě na tohle já musím pořešit to hlídání,abych mohla v klidu k dr,ted ve čt tam mám být v 7 ráno.tzn vstávat o 5.30 a max 8.30 být zpět aby mohl Petr do práve,ale jinak to bohužel zatím nejde-chodím do Iscaru,takže cesta v pohodě
24. zář 2009 ve 22:45  • Odpověz
No mně podle fotek připadá, že nejvíc se změnila Jasmínka, hrozně moc. :sunglasses:
24. zář 2009 ve 22:46  • Odpověz
taky záleží jak dlouho kdo mlží však :wink: třeba někomu tu 13tku ještě přenechám
24. zář 2009 ve 22:50  • Odpověz
Týýý jo, Peťa mě z facebooku nalanařila na koně, že další odhalení a je to tu....!!! :grinning: :grinning:
TeĎ sice nevím, co tam ten blonďák od Eddie říkal té staré pení, ale co! Veru-Luci GRATULUJU moooooc!! Páááni, to se tady rozjíždí!!
TAk hlavně pohodové těhu!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. zář 2009 ve 22:51  •  1 dítě  • Odpověz
Veru: no podle mě bude nejzajímavější jak pak pořešit ty monitory na konci těhu... já musela dycky min. 2x, protože malej nespolupracoval, takže jsem tam s poradnou strávila tak 5 hodin určitě...
24. zář 2009 ve 22:56  • Odpověz
Anny:díky moc,já se taky těšila na zoufalky,ale jaksi jedeme novu
24. zář 2009 ve 22:58  • Odpověz
ty bláho :dizzy_face: :dizzy_face: to je krása :dizzy_face:
Luciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii moc gratuluju a přeju at je vše v tom nejlep.pořádku :wink:
a teda,taky jsem měla tucha :grinning:
24. zář 2009 ve 22:59  • Odpověz
Holky ještě jednou všem moc děkuju,jste zlaté

mám dožehleno a jdu spát
dobrou klidnou
24. zář 2009 ve 23:15  • Odpověz
jj, na nově je Arnošt Černočerný.... :grinning:
24. zář 2009 ve 23:31  •  1 dítě  • Odpověz
Přeji všem hezký večer, sice už je pozdě, ale přišla jsem s jednou naší zprávičkou :slight_smile: Dneska jsme si v 10:30 udělali malou, tajnou svatbu ve čtyřech :slight_smile: Byl to krásný den, bála jsem se, že to bude smutné, ale svědkové nás krásně bavili, fotili a pořád jsme se smáli :slight_smile: Teď jsme večer vzali rodiče na večeři, tam jsme všem dali fotky a můžeme pokračovat v naší cestě za miminkem :dizzy_face:
24. zář 2009 ve 23:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.