• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
dvě nádherné zásadní zprávy... to si zasluhuje dva příspěvky (vezmu to chronologicky) :grinning:
24. zář 2009 ve 23:54  • Odpověz
Luci - moc gratuluju k pidimiminečku v bříšku. Ať jde vše krásně, kufry ani nadále netahej a s Vítečkem choď spát, co to dá :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: báječné!
24. zář 2009 ve 23:56  • Odpověz
Marti - takže 24. září svatební den :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Přeji Vám, ať Vám je spolu pořád stejně dobře a ať jste si pořád takovou oporou jako jste si uměli být dosud. Tak vyšlápněte do těch dalších dnů, které spolu strávíte, tou správnou nohou!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. zář 2009 ve 23:59  • Odpověz
jóóó, stihla jsem to ještě před půlnocí :D
25. zář 2009 v 00:00  • Odpověz
Martinko moc gratuluju! Moc držím pěsti a ať máte v životě hodně štěstí!
25. zář 2009 v 07:56  •  2 děti  • Odpověz
bomba. Martinko, moc gratuluju, přeju vám, ať v sobě pořád nacházíte tolik síly a opory jako doposud a ať ta vaše te'd už oficiálně zpečetěná láska co nejrychleji míří k vytouženému miminku. Budete krásná rodina. To jsi mě teda dojala. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: A jsem moc ráda, že jste si to opravdu užili ... chceme vidět fotečky. ať si pobulím! :grinning:
25. zář 2009 v 08:06  • Odpověz
Dobré ránko,
tak tahle zpráva mne fakt probrala :sweat_smile: Martinko, to je krása :dizzy_face: Buďte šťastni! A za fotečky se taky přimlouvám :wink:
25. zář 2009 v 08:10  • Odpověz
Dorbé ránko....

teda tomu říkám super zprávicky po ránu !!! :dizzy_face: :dizzy_face:

Veliká gratulace Luci k mimískovi !! :slight_smile:

Martinko !! Moc moc Vám gratuluji a přeji hodně štěstíčka a lásky !! Ať jste si sobě tak velikou oporou jako doposud a mimísek k Vám co nejdříve najde cestu !! :wink:

Taky se přimlouvám za fotečky !! :slight_smile:
25. zář 2009 v 08:21  • Odpověz
hooooooj :slight_smile:
Gratulace Lucce k bříšku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a Martince ke svatbě (myslím, že když víš, že je to "ono" a ten pravý, je svatba vždycky krásná, ať jste tam sami nebo 100 lidí :dizzy_face: )
Dvě krásné zprávy, díky za ně :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Krásný pátek :slight_smile:
25. zář 2009 v 08:28  • Odpověz
dobré ránko

moc moc gratuluju Lucce k miminečku a přeju ať vše dobře dopadne!!! teda tady se mlží o sto péro :grinning:

a Martince ke svatbě, to je nádherná zpráva!!!! a fotečky chci taky vidět :wink:

takové krásné ráno :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. zář 2009 v 08:44  • Odpověz
Dobré ráno,
Luci, moc moc gratuluju a posíláme obří pusu na bříško, ať vše probíhá jak má :slight_smile:

Marti, krásný a spokojený život se vším co k němu patří :slight_smile: gratuluju
25. zář 2009 v 08:57  • Odpověz
ahoj

týjo Marti to je krásný :dizzy_face: taková romantika :dizzy_face: moc gratuluju!!!! :dizzy_face: :dizzy_face:
25. zář 2009 v 09:22  • Odpověz
Tééda holky, nečtu každý den, ale když si zajdu zakoníkovat, nikdy nelituju !!! Takové zprávičky :slight_smile:

Moc gratuljeme Lucííí k mimískovi v bříšku a Martince ke svatbě!!! To jsou prostě bomby...
25. zář 2009 v 09:23  • Odpověz
jééé velká gratulace další těhulce, Luci posíláme pohlazení bříšku :dizzy_face: :slight_smile: :dizzy_face:
Martinko, to je krásná zpráva, určitě budete skvělý pár :dizzy_face: :slight_smile: :wink:

Labell, dík za odkaz na postýlku
25. zář 2009 v 09:49  • Odpověz
brý ráno:slight_smile:

gratulace Lucce k těhulkování :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a Martince k svatbě :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
a úznání Míše za krásný Kreksiovic fotky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Zuzanka je kouzelná a celá rodinka je jak na obálku časopisu o rodině :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. zář 2009 v 10:06  • Odpověz
a Lídě držím dnes palce!!!!
25. zář 2009 v 10:06  • Odpověz
Moc všem děkujeme holky :slight_smile: Fotky jsou jen tak, aby nějaké byly jako hezká památka, takže asi není ani tolik co ukazovat :wink:, ani jsme neladili oblečení :wink: Ale pak teda nějaké vyberu a ukážu :slight_smile:

A protože teď vidím, že máte novu těhulku, tak dodatečně Luci taky moc gratuluju a užívej si těhulkování :dizzy_face:
25. zář 2009 ve 12:23  • Odpověz
Martinko, nádherná zpráva!!!! Moc gratuluju a přeju vám jen samé štěstí!!!! :wink:
25. zář 2009 ve 13:18  • Odpověz
tyjo, takových super zpráv najednou nevím jestli snesu bez slziček :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Mao, veliká gratulace, přeju vám ať jste si vždy takovou obrovskou oporou jako dosud a teď aby to miminečko vyšlo co nejdříve :slight_smile: :wink:
25. zář 2009 ve 13:25  • Odpověz
LU: napiš co a jak než odjedeme, k dr. Břešťákovi jsem chodila taky, je výbornej :wink:
25. zář 2009 ve 13:28  • Odpověz
tak moc gratuluji Verunce k miminečku a Maově k svatbičce a Ejani: ty neboj, chlastat budem spolu
25. zář 2009 ve 13:35  • Odpověz
marti-nádherná zpráva! Dojímavá! slzím..a věřím, že ted vám začalo hrozně šťastné období a začne vám všechno vycházet tak, jak si přejete! Moc vám to přeju§
a kdy jste se rozhodli? a co na to rodiče? a ostatní! a kde to bylo! Prosím o podrobnosti! Ať tu můžu slzet ještě jednou! :wink:
25. zář 2009 ve 14:17  • Odpověz
Ahojky!!!!!

Mám obrovskou radost - Luci, moc gratuluji k těhulkování..ať je krásné bezproblémové :dizzy_face:

Marťo :dizzy_face: :dizzy_face: super překvapení!!!! Ať se máte stále tak rádi, jako doposud a brzo si k vám najde cestičku mimi :dizzy_face:
25. zář 2009 ve 14:31  • Odpověz
jinak děkuji poslancům, že mi nechají výši porodného a rodičáku pro příští rok. Ale sníží mi asi o 20% mateřskou! Jenom pro příští rok, zatím..No, já jí příští rok budu brát půl roku, takže pro mne dost zásadní!! vrrrrr.. :frowning2: :frowning2:
25. zář 2009 ve 14:32  • Odpověz
na mně už je těhu dost vidět, mám maga pupíka..:slight_smile:..a lidi se mne ptají, jeslti nám to "ujelo"..a já říkám, že ne, že jsme to tak chtěli (-+). A lidi se diví!! Co je divného na tom, že jsem chtěla děti 2 roky od sebe? :grinning: :grinning:
25. zář 2009 ve 14:56  • Odpověz
Romi, lidi jsou trubky. Já jsem rozhodnutá mát druhátko později a furt slyším proč??????? to bys měla lepší odbýt si to najednou!!!! každý je chytrý jak rádio :angry:
25. zář 2009 v 15:09  • Odpověz
ahoj :slight_smile: tééda to je milé překvápko a hned dvě :slight_smile: verunko:véééééééélikánsk gratulace k těhulkování,at probíhá co nejlépe :slight_smile: :slight_smile: Martinko:véééééééééééélikánská gratulace tobě i manželovi,přeji vám moře lásky,at se navzájem podporujete jko do ted a samozřejmě at si mimísek brzy najde cestu k vám :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Liduš:držím palečky u Dr :wink: jo a mimochodem,další těhulku tipuju petisku :wink:
25. zář 2009 v 15:28  • Odpověz
jj, trubky... "odbýt" je mimochodem taky zvláštní slovo :rolling_eyes: :wink:
25. zář 2009 v 15:45  • Odpověz
sylvi-a neměla bys lepší, si to odbýt najednou? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
no, každýmu to může být jedno..ted každej počítá, že si ženská dá rozestup 3 roky a bude mít 2 děti. Jakákoliv vyjímka je podezřelá!! :grinning:

a já si zase myslím, že už tu jedna až dvě těhulky jsou a ještě mlží...:slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
25. zář 2009 v 15:46  • Odpověz
jo, a jinak jsem přišla na dárek, co chceme koupit Tomovi k vánocům..malej kopačák. ne ten klasicky tvrdý, ale nějaký "lehčí", aby si neukopl palec. Kupujeme takový ty gumové míče, ale ty vydrží tak měsíc a pak se vyfukujou..a pak jsou hračkou pro psa...:slight_smile:. Protože přes léto kromě odrážedla furt kopeme na zahradě do míče..:slight_smile:
25. zář 2009 v 15:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.