• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
:grinning: "Odbýt", to mi taky říkají. "Aspoň si to odbydeš najednou". Ono těm lidem snad nedochází, že být mámou je strašně krásný a nejde ani maličko o to odbýt si to, ale spíš o to užít si to :slight_smile:
25. zář 2009 v 15:50  • Odpověz
ještě nakukuju, než vyjdu se všivákem ven :grinning: děkuju za vloženou důvěru( :grinning: ), že bych mohla být další těhu, ale pro tento měsíc mohu říct, že nejsem ani těhula, natož mlž :wink:

večer pááá
No, já už jsem jednou řekla jedné sousedce, že právě že si to nechci odbýt, tak vyčkám .... ale netvářila se uraženě, tak to možná nepochopila :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Ale zas je pravda, že většina lidí v okolí Matýska zná, tak už neprudí. Dnes mi dokonce jedna teta, co je u našich na návštěvě řekla z ničeho nic, neboj, říká se, že druhé děti bývají opakem prvních, tak třeba bude hodné :grinning: .... hned se opravila, že myslela, ne takový divočák :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....tak aspoň vím, jak okolí Matýse vnímá
25. zář 2009 v 15:57  • Odpověz
comra: ahojky, jen nakukuji, a vsimla jsem si zes nasla klokanku, já ted nad ni taky premyslim, a mam vyhlidlou od Jane,protoze se s Emily neda nakupovat, jen co vjedem do tesca nebo jinam tak se ji to prestane libit a musim zdrhat.... :grinning: minule jsem s ni chodila v naruci a tak jsem se uz vicemene rozhodla. :slight_smile: :wink: a myslim ze je to super vec na nakupy, jirika za ruku a Emcu do tohoto a je to, muzu za nim behat :grinning:
25. zář 2009 v 16:09  • Odpověz
Comra, mám podobnou po Kubovi a byla jsem spokojená, jen jsem ho v ní nosila jen asi do 8 kil, víc už jsem neunesla, ale pokud jí půjčíš manžovi, určitě unese víc
25. zář 2009 v 16:30  • Odpověz
petiska:všivák :grinning: :grinning: :grinning:hele Peti už jsi si dělala ten test že jsi si tak určitě jistá?? :wink: Romi:pověz nám koho podezíráš?labellku a petisku vid?? :wink: tak papa zejtra hezkej večer :slight_smile:
25. zář 2009 v 17:12  • Odpověz
holky mě je tak blbě, jsem chytla od tchyne chripku, tece mi z nosu, hlava me boli...a to si nemuzu ani nic vzit...nevite co by se dalo?ja už si to nějak nepamatuju :unamused:
25. zář 2009 v 17:35  • Odpověz
tak jsme zpátky z NT screeningu, všechno vypadá v pořádku, mimísek má 6.67 cm :dizzy_face:
výsledky krve budou koncem příštího týdne...
nakonec jsme si to celý i nahráli, muž vzal stojánek a malej mu seděl na klíně a baštil spešl svačinu co jsem mu připravila, takže se ani nehnul celou čtvrt hodinu
na zpáteční cestě jsme šli na pohár, my jsme si ťukli Baileys a malej měl záchvaty smíchu na podlaze, tak má asi taky radost :grinning:

dneska má manželův tatínek kulatý narozky, tak jsem zavolali doprostřed oslavy a řekli mu to... myslím, že mu to dojde zítra, byl nějak zmatenej :sweat_smile: byla tam i manželova sestra, takže ta už to taky ví, tak mají o čem dneska mluvit :grinning:
a pak jsme volali manželově mamince, byla zrovna u dr. a čekala až jí přeměří tlak... tak prej asi bude vyšší :grinning:
byla šíleně nadšená, jsme si u toho pobrečeli... hned jsme se jí zeptali jestli v dubnu přijede a měla radost, že jsme jí řekli, takže se moc těší, že uvidí Matýska :slight_smile: to bude super, mám za Matýska radost, on je z ní úplně paf, takže si to fakt užije a nemusím se stresovat že bude v šestinedělí nějak stávkovat...

až teď začínám chápat, že jsem těhotná, asi mám nějaký dlouhý vedení :sweat_smile:
25. zář 2009 v 17:38  • Odpověz
Lu, gratuluju, krásně si to užívejte :dizzy_face: :dizzy_face:
25. zář 2009 v 18:20  • Odpověz
25. zář 2009 v 18:27  • Odpověz
Martinko,moc gratuluju!!!Jste krásný pár a moc Vám to slušelo!!! :slight_smile:
Přeji do života mnoho štěstíčka a lásky!!! :wink: :slight_smile: :sweat_smile:
25. zář 2009 v 18:33  • Odpověz
ahoj holčinky

lu moc moc gratuluju k výbornému NT screeningu, hurááá a hezky jste si užili odpoledne :wink:

Martinko Ty jsi takové sluníčko a jsi moc krásná holka, můžeš mít na sobě pytel a bude Ti to moc slušet, fotečky moc pěkné a pohodové

a já už mám dárek k Vánocům pro naše, koupila jsem jim lístky na Lord of the Dance do O2 arény v Únoru.Poradila mi to kamarádka, já úplně zapoměla, že tu budou.Sama bych na ně šla.Doufám, že se to bude líbit :slight_smile:
25. zář 2009 v 18:40  • Odpověz
Marti, děkuju za fotečky. Krásné! :slight_smile: :dizzy_face:
25. zář 2009 v 18:50  • Odpověz
ahoj, jdu se Pochlubit, Kuba dnes jed poprvé oběd i véču sám
25. zář 2009 v 19:31  • Odpověz
holky, díky :slight_smile:

Martinko fotky jsou krásný a pohodový, mně se taková rychlá romantická svatba moc líbí :dizzy_face:
jste krásnej pár :dizzy_face:

Agi: dobrej nápad s těma lístkama, já taky občas dávám lístek nebo poukázku na něco a zatím vždycky byl dotyčnej dost překvapenej, ale pak nadšenej :slight_smile:
25. zář 2009 v 19:40  • Odpověz
Dobrý večer,
tak mi taťka pláchnul na pivko, před tím si ještě skočil na trénink, takže se tu ukázal aby se umyl a najedl :grinning:
Marti, jste ohromní sympaťáci a moc se mi společně líbíte :slight_smile:

tak já si jdu něco nalít, jsem trubka, že když je Martin pryč, tak neusnu, takže noc bude dlouhá :wink:
25. zář 2009 v 19:59  • Odpověz
lu-gratulace ke kontrole! super! a dárek tchánovi k narozkám jste dobře vymysleli! :wink:

tak mne napadá...kdo nevíte, jaké dárky dát rodičům k vánocům..tak to ještě stihnete!!! :grinning: :grinning: :grinning:

mao-super fotečky a jste skvělý pár! :wink:

jani-myslím, že paralen nebo aspyrin si občas můžeš vzít..doufám, že ti bude brzo líp!
25. zář 2009 ve 20:03  • Odpověz
Romčo: :grinning: :grinning: :grinning:

terez taky nemůžu spát,když jsem sama doma, teda já usnu,ale pak se po jedné hodině vzbudím a už nezaberu a mám nerva, kde je :unamused: . takže si radši nalij, koník to jistí, že? :wink:
25. zář 2009 ve 20:08  • Odpověz
Lu: super, že kontrola dopadlo na jedničku :slight_smile:
25. zář 2009 ve 20:09  • Odpověz
Baru, já mám děsně společenskýho chlapa, takže když řekne přijdu brzo, je konec....nějak se vždycky zakecá a pak ve tři neví kam patří klíč....dnes jsem ho rychle stopla, že nechci vědět, kdy přijde :grinning:
25. zář 2009 ve 20:10  • Odpověz
jo a Elí poslední týden spí tak, že dopoledne dá půl hodiny a odpoledne už ani prd, takže na kutě jde v sedm a hned je tuhá
25. zář 2009 ve 20:12  • Odpověz
Marti, jste krásný pár! Nádhera!

Lu, gratulace ke kontrole!

Baru, mám to úplně stejně. Nesnáším to vzbuzení v jednu a čekání, činí mě to stále víc a víc vzteklou :grinning: Ale když o tom přemýšlím, tak Jindra, od té doby co si ho nechali v nemocnici s krkem, nikde večer nebyl :sweat_smile:
25. zář 2009 ve 20:20  • Odpověz
Sylvi, já nespím vůbec a pak jsem nakrklá, že za to může on :grinning:, většinou jsem v klidu tak jedný a od jedný ve mě roste vztek
25. zář 2009 ve 20:26  • Odpověz
holky, já bych si taky něco nalila!! hmmm...tak jsem si udělala "pečený čaj"..taky mnamka! :slight_smile:

a Teru, co Elí a ty horečky? už dobrý? a to spaní se snad vrátí zase k normálu..snad..

Tomíno dneska ráno v pohodě, za hodinu teplota 37,7, dala jsem radši brufen a homeo na zoubky..pak dopo i spal..po spaní byl úplně v pohodě, krásně si hrál, vše ok..v půldruhý šel spát zase a ve čtyři už hořel a měl 39,2..dostal brufen a kleslo mu to na 38,1. hrál si v poho..ve vaně jako normálně
celý den prstíky v puse, voda z nosu..
ráno jsme si všimli malinkej červenejch pupínku..na celém těle. po dopo spaní to bylo lepší, tak jsme k dokyně nejeli. ted už mi to zase přišlo horší. Má to na zádech, bříšku, nožičkách, nártech..
ted lituju, že jsme nejeli k dokyně..nesvědí ho to, neškrábe se nic...
může to být takhle z jídla? nebo prášek na praní?(to spíš ne).. nebo jsme byli včera zase na bazéně (tam byl i minulý týden a nic..)
25. zář 2009 ve 20:28  • Odpověz
a nemá šestou nebo pátou nemoc? :confused:

co je pečený čaj?
25. zář 2009 ve 20:31  • Odpověz
Romi, co šestá nemoc, prý se může opakovat
Elí měla horečky 2 dny, teď trochu nudlí, ale zatím jinak ok
25. zář 2009 ve 20:32  • Odpověz
terez tak to je na tom stejně jako Petr :zipper_mouth: , snad dneska přijde brzo.Petr jde do hospody v sobotu :grinning:

Sylvi: že by ho to vyléčilo z alkoholu? :sweat_smile: , to asi ne,viď? Já taky většinou usnu,ale pak se vzbudím a jsem šíleně vzteklá, že už nemůžu zabrat a taky že nevím, kdy se uráčí vrátit

Romí taky bych to viděla na šestou nemoc

Ondra zaplaťbůh opět spinká po obědě,ale už to není zadarmo,dřív vytuhnul okamžitě,teď mu to chvíli trvá,ale spí i dvě a půl hodiny.večer usne tak do hodiny,dřív ne a musím tam s ním ležet přitulená k němu
25. zář 2009 ve 20:36  • Odpověz
šestou nemoc už měl..a to byli 3 dyn horečky a pak se osypal a horečky pryč..
a pátá jsem vyčetla, že je spíš bez horeček..
nebo má pátou a horečky k zubům..
no, uvidím zítra a dyštak pomažeme na pohotovost..

pečený čaj-výborná záležitost..v létě posbíráš všechno ovoce na zahradě (základ je rybíz červený i černý..), vypeckuješ,velké nakrájíš na kousky,..dáš do hrnce, do toho cukr (med), rumík,.. a dáš do trouby píct..a pak dáš do skleniček..
pak do hrníčku 1-2 lžičky téhle směsi a zaleješ jako čaj..a výborné! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
25. zář 2009 ve 20:39  • Odpověz
ježiš to zní dobře!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face:
25. zář 2009 ve 20:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.