• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
Romi, ale prý ta šestá se může opakovat
a ten čaj zní fajnově :wink:
25. zář 2009 ve 20:42  • Odpověz
jj, šestá se prý může opakovat
my měli taky nějaký netypický průběh (2 dny horečky, ale jen odpoledne, pak se neosypal ale měl flek jak kdyby dostal facku na jedný půlce obličeje a pak to asi tři dny mizelo)
dr mi řekla že to mohla a nemusela bejt šestá nemoc, že je plno příbuzných virů..
jinak malej míval i vyrážku po obličeji, na zadečku a na rukách když mu rostly zuby, prý od agresivních slin... ale když to má na celým těle :confused:
25. zář 2009 ve 20:50  • Odpověz
čaj zní výborně, ale to už asi nedoženu, co? že bych si to doma teď udělala :sweat_smile:
25. zář 2009 ve 20:51  • Odpověz
ten čaj se může udělat i se "zimním ovocem", ale to je blbý, páč to musíš kupovat.protože pomeranče a mandarinky a grepy a ostatní doma ještě moc nepěstujeme! :slight_smile: :slight_smile:

a šestá se fakty může opakovat! tak to jsem nevěděla! ale vyrážku i horečku má naráz! ...

a zejtra jsme měli jet na výlov rybníků. Bohužel budeme doma. Jsem chtěla, aby si Tomí pohrál s rybičkama...tak pojede makat manžel sám. Už dneska to byl celý den připravovat a zítra prý nebude pít, aby mohl jet domů! No, ale loví oba dva rybníky, tak to bude mazec a práce jako na kostele! :frowning2:
25. zář 2009 ve 20:53  • Odpověz
25. zář 2009 ve 20:53  • Odpověz
Lu: to je krásnej človíček :slight_smile:
25. zář 2009 ve 21:00  • Odpověz
jéé, Lu, prcíček je roztomilej s tím prstíčkem v pusince!...krása!

lu-když máš doma třeba v mrazáku různý ovoce (rybíz, jahody, třešně, švestky,maliny, ostružiny,merunky, broskve,.. ), přidat k tomu hrozny..tak to můžeš udělat..
ted mne napadá, jaké by to bylo, kdyby se to udělalo z ovoce již zavařeného...
nebo zkus zimní variantu -pomeranč, grep, mandarinka, ananas,hrozno, citron, banán,..:slight_smile: :slight_smile: a další..
25. zář 2009 ve 21:00  • Odpověz
jj, to bych mohla... v mrazáku nemám skoro nic od tý doby co nám padla lednice, tak tam mám jen pizzu a filé, z toho asi čaj neudělám ? :sweat_smile: :grinning:
25. zář 2009 ve 21:03  • Odpověz
to by pak byl tzv. Agičaj :grinning: :grinning:

moje babi dělá čaj ze sušenejch švestek a hrušek, fakt úžasná šťáva z toho pak je, slaďounký a přitom žádnej cukr :slight_smile:
25. zář 2009 ve 21:04  • Odpověz
jo, a psal mi dneska kamarád..narodila se jim dneska holčička Eliška! malinká(47cm a 2,60kg)...termín měli 1.11..tak snad vše Ok..čekám na další zprávy!
jsem jenom chtěla potěšit Petu, že to třeba fakty může být za chvilku!
25. zář 2009 ve 21:08  • Odpověz
Romi, tak my Elišku specielně pozdravujeme :slight_smile: přejeme vše nej do života
25. zář 2009 ve 21:10  • Odpověz
Romi tak to měla krásný míry! :dizzy_face:
25. zář 2009 ve 21:23  • Odpověz
ahojéééc

tak musím na chvilku zaskočit, aby jste neřekly že na Vás házíme bobíky :grinning: ale v duchu jsme s Vámi

Tak kolik nám přibylo těhulek no? Labell atd.... :wink: :slight_smile:

Doufám, že se máte všichni moc fain

Lu : bobínek maličkatej, krásňoučkej

Romi : také přejeme Elince hodně zdravíčka a sil do života

tady jsou nějaké fotečky
http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=318321&vReferer=
25. zář 2009 ve 21:38  • Odpověz
ahoj při večeru,
Jé Marti - to je tak krásný,moc Vám gratuluju a do společného života jen to nej

Lu:pidi lidi kouzelný :grinning:

Romča mě tu navnadila na čaj,koupila jsem ted Sweet Cherry od Teekanne a ten je teda taky skvělej - doporučuji,možná předběhl mého favorita,tím je šípkovej od Teek
25. zář 2009 ve 21:51  • Odpověz
jééééé Luci i ty jedna :wink: :grinning: jsem nějak lítala stránkama a pak jsem horlivě četla a jukám že máme další těhulku. Moooc moc gratuluji. Mimochodem, Bertička zní moc krásně :wink: :slight_smile:
25. zář 2009 ve 22:23  • Odpověz
Aco:díky,jsem moc zvědavá kdo se odtajní jako další
25. zář 2009 ve 22:31  • Odpověz
Lucko to já též, jak tak koukám tak tady nakonec zůstanu sama netěhu :wink: :slight_smile:
25. zář 2009 ve 22:36  • Odpověz
Tak mi zmizeli svatební fotky z alba? Nevíte, to se nesmí tam dávat svatební? Myslela jsem, že když jsme tam my dva, tak to nevadí?
25. zář 2009 ve 22:58  • Odpověz
....tak jsem se vrátila z tahu :grinning: pěkně jsem zalila vínečko malým pivečkem a jdu spát :grinning: ...

Marti, je to možné, že ty svatební mažou, že to asi bude patřit na beremese..no aby se náhodou .... :zipper_mouth: ale já je ještě stihla a můžu jen souhlasit s holkama, jaký ste krásný pár :dizzy_face: šaty nešaty :wink:
25. zář 2009 ve 23:04  • Odpověz
Marti, nevím. Asi by tam měly být hlavně děti
25. zář 2009 ve 23:04  • Odpověz
petis, děkuju, tak mě trochu mrzí, že někdo tady má album jen se svatebníma a nesmažou to a já sem dám na chvíli pár fotek, který bych třeba za dva dny stejně smazala a nevydrží tam ani chvíli :frowning2: A ještě k tomu svatebně skoro ani nevypadají :grinning:
25. zář 2009 ve 23:06  • Odpověz
Marti, oni když na to náhodou přijdou tak to smáznou :unamused: ale stejně jsme je skoro všechny stihly :wink:
25. zář 2009 ve 23:08  • Odpověz
Marťo :grinning: ....a máš pravdu, si pamatuju, já jsem v albu taky jednu dobu mívala naši svatební fotku....smol na to, ses jim moc líbila, tak tě stáhli :grinning:
25. zář 2009 ve 23:10  • Odpověz
Ale jo, o to ani nejde, spíš mě mrzí, že to bez poznámky smažou. Kdybych k tomu napsala budoucí maminka a tatínek, tak to tam nechají? Vždyť to tak má v albu skoro každý druhý :unamused: Ale já už mlčím, jsem moc přecitlivělá teď na tyhle věci :pensive:
25. zář 2009 ve 23:10  • Odpověz
héééééééj, kdo to smáznul, dejte to tam zpátky!!!! :angry:
25. zář 2009 ve 23:12  • Odpověz
a kdo se chce bít, ať dojede do Frýdku :zipper_mouth: :grinning:
25. zář 2009 ve 23:13  • Odpověz
petis, :grinning: :grinning: :grinning: Já bych to asi zítra stejně smazala, jen mě naštavlo, že to udělal někdo jiný :grinning:
25. zář 2009 ve 23:16  • Odpověz
petiska se napila na kuráž, co :wink: tu já budu mít i bez pití, až tu bude Martin ve tři hodiny ráno bzučet u dveří
25. zář 2009 ve 23:19  • Odpověz
Marťo :grinning:
25. zář 2009 ve 23:19  • Odpověz
teru, jojo, cítím, že nějakou tu promilečku mám :grinning: co udělá tříhodinovka u baru :slight_smile: jukebox byl taky můj kámoš, bylo fajně :slight_smile:
25. zář 2009 ve 23:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.