• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
a Robiš byl na tahu minulý týden a taky došel ve tři....marné, no...akorát co mě štve, tak ...si dycky pustí televizu a ta hrajde, pokavaď se nevzbudím...a to třebas i v sedm ráno... a v lepším příadě mě vzbudí hlasitost a jdu mu to vypnout dřív..a vždycky mu říkám, ať si zapne načasování a vždycky se na to vysere :rolling_eyes: :grinning:
25. zář 2009 ve 23:23  • Odpověz
a mě se nechce spát a bylo by třeba už zalehnout
25. zář 2009 ve 23:25  • Odpověz
je tu ještě kdosik, nebo si mám jít umýt zubiska????????
25. zář 2009 ve 23:25  • Odpověz
tak já si jdu umýt ty zuby, jo....ale ještě příjdu, jo?? :grinning:
25. zář 2009 ve 23:26  • Odpověz
petis: já tu ještě zevluju
25. zář 2009 ve 23:27  • Odpověz
čekáš na starého?? :grinning:
25. zář 2009 ve 23:28  • Odpověz
:confused: A to je vtip? Vždyť svatební fotky má v albu půlka holek. nechce se mi věřit, že zrovna Tebe, která jsi tu i zakládala diskuze, tu adminky neznají a Tvůj příběh ... celkem mi to hnulo žlučí. :rolling_eyes: Ale jste sympatický pár. :dizzy_face: Snad to stihlo vidět co nejvíc holek. jdu spát. Týnka měla podivný extempore, což u nás nebývá. Probrala se, nejdřív furt pobrekávala a nebyla k uklidnění, pak si tu hrála a cpala se křupkama a usla až po dvou hodinách. Takže jsem stihla udělat prd a jdu spát taky. Doufám, že bude ráno aspoň dospávat. zvláštní, vůbec jsme nepřišli na to, co jí je.
25. zář 2009 ve 23:29  • Odpověz
Peti, možná už Týnka čuje, za chvíli budeš na pár dní pryč :confused: :sweat_smile: ....tak měj krásné sny a dlouhou noc :slight_smile:
25. zář 2009 ve 23:34  • Odpověz
a já už fičím taky, bobrou noc, partijo :slight_smile: :dizzy_face:
25. zář 2009 ve 23:35  • Odpověz
Co do alb nepatří:
Svatební fotky. Ty patří na www.beremese.cz. Můžeš sem však umísiti maximálně 2 svatební fotky v rámci představení „toto je budoucí maminka a tatínek“
Tak jsem to našla. takže kde jsou ponechané dvě svatební fotky? Hmmm? Měli Martinku upozornit a domluvit se. No nic, dnes mám nějakej konfliktní den, nasr... mě jedna baba na MMB, i když o nic moc nešlo, ale některý lidi jsou fakt moudrý jak rádio a furt vnucujou svoje jediné pravdivé názory ostatním. :grinning: Týnka spí a chůvička je ticho, konečně. :sunglasses:
25. zář 2009 ve 23:37  • Odpověz
no kurec já zrovna fotečky ze svatby nevidělááááá, béééé

Martinko, celá naše rodinka Vám přeje strááášně moc lásky, moře zdraví a oceán štěstí aby se Vám vyplnil sen o děťátku. Mankote tu slzím, posíláme moc pus
25. zář 2009 ve 23:37  • Odpověz
jéje Petí jsi zas narazila na nějakou kraviznu jo :angry:
25. zář 2009 ve 23:39  • Odpověz
:rolling_eyes: někdo se asi při pátku lehce přinuďoval, že měl tendenci mazat. já tedy viděla - heč - a fotky prima :slight_smile:. trochu zbytečná pruda, ale co naděláš. upřímně radši koukám na fotky párů, než na sedmero dupaček, patero katalogových fotek povleční, čtvero balení plen dvou výrobců a podobné snímky s přípisem: toto mám přichystáno - toto určitě pořídím - a toto taky :grinning:. někdy se lidi svážou pravidly natolik, že ztratí cit a takt k druhým. nenech se tím otrávit, i když to mrzí.... někde v albu mám tuším zapomenutý dětský koberec. zmizí-li, byl asi létající...
25. zář 2009 ve 23:39  • Odpověz
Péťo, tak snad už Týnka bude hezky spinkat :slight_smile:
Já si k těm fotkám dám příště jiný popis a třeba tam zůstanou :wink: :grinning: Myslím, že vůbec nejde o náš příběh, štve mě spíš ten princip, když už, tak všem a ne, že si zrovna někoho vyberou, někomu fotky smažou, jiný jich tam má plno nemiminkovských a tam zůstanou všechny :angry:
25. zář 2009 ve 23:40  • Odpověz
Iví to jsi napsala hezky, že někomu chybí m´bohužel kvůli pravidlům cit, třeba to něchat do druhého dne a pak napsat Martince info tak to by byl ohodně lepší přístup že

No nic, manža mě žene do sprchy že nebudu mít teplou vodu, tak letím a ještě možná skáknu, zatím papa
25. zář 2009 ve 23:42  • Odpověz
Péťo, děkuju za pravidla :grinning: Asi si je budu muset pročíst celé :grinning: No a vždyť to říkám, příště tam napíšu budoucí maminka a tatínek :grinning: a ke svědkům strejda a tetička :grinning:

Všem moc a moc děkujeme za gratulace a doufám, že od teď už budu chodit jen s dobýma zprávama :slight_smile: Příští týden máme tři doktory, tak se už asi nějak konkrétnějc domluvíme na dalším postupu.
25. zář 2009 ve 23:43  • Odpověz
Ivčo, koberec :grinning: Jsi mě pobavila a je to přesný, pravidla jsou hezká věc, ale když se pod tím ztrácí lidskost na stránce, která je o tom nejlidštějším, tak je to smutný.
Hele, až budu hodně nasr ..., tzak se začnu bavit tím, že budu projíždět alba a zahlcovat adminy napráskanejma nickama holek, co tam maj svatební fotky bez popisky "buoducí maminka a tatínek". A budu mít hooodně práce.
No nic. Hani, o nic nešlo, ani jsme s paní nedělalay obchod, jen měla hroznou potřebu mě poučovat a na mé vyjádření (slušné ve smyslu, že jsem před orodem, utahaná a nechci si dopisovat o zbytečnostech) napsat, jak ona má dvě děti a všechno stíhá. Prostě citlivá žena, jen co je pravda. Už jsem si ji hodila na listinu mých černých inzerentů, abych na ni už nenarazila. :grinning:Papá :dizzy_face:
25. zář 2009 ve 23:44  • Odpověz
Petí : no to je hnus velebnosti :angry: Také miluji rádoby chytré ženy které jsou super matky, ženy, milenky, kuchtičky, uklízečky a k tomu modelky v jednom :grinning: Jsem zrovna natrefila minule na jednu, která je starší ročník a když jsme se bavili s jinýma mamkama že bude někdy nářez nahnat děti do školky když se třeba šprajcnou a nechtějí se oblíkat. Tak řekla že u nich to teda nehrozí a pokud ano tak si dítě vyslouží velký výprask nebo hození pod ledovou sprchu. Tak to jsem teda čučela no. A to jsem zas něj pro moc ,, volnou výchovu" ale tohle je pro mě fakt extrém. Se pak nedivím že najdou jednou dítě udušené v autě, druhé opařené vodou atd... fakt na blití tohleto

Jsem se nějako moc rozepsala zas :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. zář 2009 v 00:04  • Odpověz
dobré ránko

aco ty máš paruku? :slight_smile: , ty jsi takový chameleon, dlouho nevydržíš s nějakým účesem a barvou :wink:

Nám už Petr odjel na stavbu a my budem dopoledne doma a odpoledne se asi za ním půjdem na chvilinku podívat, Ondrovi ale vůbec nemizí rýma, je možný, že se ho to tak dlouho drží? a trošku kašle,ale to snad není tak hrozný.mě se udělal velký a fakt bolestivý opar v nose, nemůžu se vůbec vysmrkat
26. zář 2009 v 08:10  • Odpověz
Achoooooooj,
teda admini to fakt přepískli :angry: :frowning2: Ale já jsem viděla :wink: Jako fakt, kolikrát čučím, co za fotky je v albech.. Třeba ty s háčkovanejma čepičkama - maminy to tam mají spíš na kšeft.

Dneska bude krásně, frčíme směr Praha. Evčafrank a Makulka se stanou terčem našeho objektivu :sweat_smile:
Taky zajedme do Ikea - já se strašně těším, protože koupíme stůl na počítač a přestěhujeme ho do obýváku. Teď tu prosedím hodně času a jsem tu zavřená na konci bytu... Takhle budu nablízku rodince :dizzy_face:

Agi teda vás se to fakt nepouští :frowning2:

A teta Čechovic zavítala, co to????? :grinning: Vlásky dobré, jen si počkáš, až ti to doroste, že... To já si vždycky říkám, že si nechám zase narůst dlouhé, ale po pár měsících mne to přestane bavit :wink: Tak jdu na krátko :slight_smile:
26. zář 2009 v 08:30  • Odpověz
ahoj

no admini neměli v pátek večer program jak vidím :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Agi: a má tu rýmu furt stejnou? Matýsek má většinou fakt silnou rýmu tak den dva a pak už míň, ale musím dávat bacha aby se nerozkašlal... úplně ok je většinou tak za deset dní když to uhlídám...

Miško: tak se těšíme na náhledy fotek :slight_smile:
26. zář 2009 v 08:58  • Odpověz
FOTKY JSEM TAKY NEVIDĚLA, SE Z TĚCH MAZAČEK TAM OPRAVDU PICNU, Ňáááááka nuda, dámy?????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes:

Mi: počítač máme od mýho těhu taky v obýváku a nejdřív jsem se toho bála, ale nemůžu si to vynachválit. Jsem v kontaktu s MM, teď s eM, s kuchyní, případně s TV. Akorát je ze mě trochu závisláček :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Vám vyšlo na focení krásné počasí :wink:
26. zář 2009 v 08:59  • Odpověz
miško užij si krásný den! :wink: , do Ikei bych taky ráda, už mám seznam

Lu:první den měl takovou hodně vodovou a tekutou a teď má hleny,ale takové vodovo-slabě žluté, žádný velký zánět tam není,odsávám tak pětkrát denně a utírám kapesníkem.Mimochodem umí už vaše dětičky smrkat? zkouším mu to vysvětlit,ale nechápe to, troubí pusou
26. zář 2009 v 09:24  • Odpověz
Ahojte,
fotečky jsem neviděla :frowning2: :confounded: :angry: tak budu čekat jestli Marťa vloží další, moc moc gratuluji k svatbě :dizzy_face:
agatko, Kubík už smrkat umí, začal někdy v dubnu, kdekoli viděl kapesník, tak dělal že smrká, napodoboval tátu :grinning: a teď když měl rýmu, tak se to hodilo :slight_smile:
26. zář 2009 v 09:50  • Odpověz
se strašně těším na 15,30, Miška nás bude fotit :dizzy_face:
26. zář 2009 v 09:51  • Odpověz
Agi: smrkne, ale tak že ani pírko by neodlítlo, takže jsme jí aspoň naučili aby si odsála sama, zapne vysavač, strčí hadičky a jede a má z toho ohromnou prču :grinning:
26. zář 2009 v 09:51  • Odpověz
Ale Marťas se naučil smrkat až někdy skoro ve dvou letech, ale kubík smrká jak dospělej :dizzy_face: ,
26. zář 2009 v 09:55  • Odpověz
ingrid:si děláš srandu, ne? :grinning: .Ondra teda jde a lehne si na záda a už vůbec nebrečí,jen kouká,nebo si se mnou u toho povídá

maku tak to je šikovnej, musíme holt trénovat,teď přes zimu bude dost příležitostí :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. zář 2009 v 10:26  • Odpověz
Ahojdá :slight_smile:admini koukám trošku ujeli néééé????? :angry: :angry: :angry: Martinko:taky se přimlouvám pro fotečky ještě jednou prosím,prosím á je taky neviděla :frowning2: :frowning2: :frowning2: koukám petiska byla v ráži :grinning: Peti jak jéé?? :grinning: všem krásnou slunnou sobotu,Miší užij si foceníčko :dizzy_face:
26. zář 2009 v 10:45  • Odpověz
jé vy máte šikovný dětičky :dizzy_face:
u nás se nesmrká, ani samo neodsává... jen po odsátí pohladí vysavač a řekne mu "hodnej"

Agi: a kolik dní má teda rýmu? dospělej mívá tak týden, děti dýl... hlavně když teče nebo se dá odsát :wink:
a teplotu už nemá viď?
26. zář 2009 v 11:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.