• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
nějaké fotky,kdo má zájem:http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=473158&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F
27. zář 2009 ve 20:25  • Odpověz
Ahoj. Tak my jsme to nakonec prubli a jeli na chatu za babi a dědou, Týnka byla dobrá, řádila, večer malinko únava a teploučká, ale rozhodně je to lepší a jiné příznaky nemoci nemá, tak asi fakt zub. Takže tiše doufám, že v úterý budeme moct na plavání. My dnes domontovali skříňky, jsem spokojená, konečně pokojík vypadá uklizeně, Zítra asi přesun postýlky do ložnice a už definitivní přípravy na přívoz mimi z porodnice, částečně jsem začala hromadit věci do tašky do porodnice. Už je to prostě za dveřmi. Bříško mi tvrdne každý den, ale hlavně při námaze, tak se zkouším šetřit ... což mi moc nejde. :grinning: No a v rodině je čerstvě těhotná švagrová, rodit bude v květnu, tak mám radost, že budou tři starší vnoučata a tři mladší, takže si budou moct spolu hrát. :sunglasses: A neustále mi někdo říká, jak mi to sluší a že mám všechna kila v bříšku, že určitě čekám kluka ... no já teda viděla pipku na UTZ asi 5x, tak nevěřím, ale představa, že na sále vyleze chlapeček a já mám 95% věcí pro mimi růžový :astonished: :grinning: :grinning: No spíš mi asi všichni milosrdně lžou, ve skutečnosti už jsem na váze, co jsem měla před porodem s Týnkou, takže hrochům zdar zdar zdar. Jdu si namixovat zdravou večeři = banán se zmrzlinou a colu. Chrochrochrooooooo. :wink:
27. zář 2009 ve 20:30  • Odpověz
zdar ženy

jsme bez malého, hlídají ho naši, prý je v naprosté pohodě, po koupání si hrál ještě s vrtulníkem a všechno prý opakuje :grinning: .My jsme byli za známými na tenisových kurtech a pak v Mexický na véče a pak ....................... :grinning: :grinning: :grinning: , tak je zas na 3 měsíce vystaráno :grinning:

zuhav:malého je mi moc líto, muselo to být fakt strašný,posrala bych se strachy :frowning2: :frowning2: :frowning2: .Hlavně že už jste doma a v pořádku.Malej měl jednou laryngitidu, bála jsem se hrozně,hlavně je člověk vyplašenej a přemýšlí, jestli to sám zvládne a je dobré mít doma tu pohotovostní výbavu, ale to určitě už máš, ono se to prý vrací, doufám, že teda ne!!!!! (čípky rectodelt,kapky do nosu i krku, atd atd...).Posílám Kubulínkovi pohlazení

Peti tyjo ty si fakt akční, vůbec nemá cenu ti říkat,aby ses šetřila,ty to prostě neumíš :slight_smile: .A určitě jsi pěkný hrošík, sluší ti to, nevím, proč by ti lidi lhali.Fuj banán se zmrzlinou a colou :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

haničko pěkné fotečky, Páťa má kudrlinky!!! a trošku se změnil v obličeji, ne?

Ondra mi přijde, že hodně zhubnul, když ho přebaluju,tak je jak žížalka dlouhá,kyčličky mu krásně nahmatám, asi se vytáhnul, musíme ho změřit,taky furt lítá a jezdí na motorce,chvíli nepostojí, furt někam leze
27. zář 2009 ve 20:41  • Odpověz
lu-díky moc..něco jsem na tvých odkazech dohledala..zítra se do toho pustím..:slight_smile:

Patriček je nádherný chlapeček..a s tou kšiltovkou vypadá mnohem starší! :slight_smile: dráček! :grinning:

Peti-jéé. u vás je nějaká "dobrá voda" (se u nás říká, když se v rodině rodí o stošest!):slight_smile: :slight_smile:..
a třeba ten klučík ještě bude! Pimpula vyroste!!! :grinning: :grinning: :grinning:
27. zář 2009 ve 20:44  • Odpověz
Dobrý večír ve spolek :slight_smile:
agatko :grinning: :grinning: takže u vás se to bere něco jako čtvrletní práce, jo??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a nemachruj s volným večerem, jo?? :grinning: my byli bez Robika od včerejšího rána do dnešního dopoledne :sweat_smile: :slight_smile: večer jsme si zajeli do kina na Jánošíka....a dnes odpo jsme strávili den na ranči, děcka byla z koníků nadšena :dizzy_face: fajn rodinný den s přátelema

teď chci politovat tetu zuhav, jaké musela mít nervy...a zdravíme Kubulínka, a ať se mu to už nevrátí..bobánkovi..

a Peťajs má ten syndrom...kurňa jak se mu říká..před porodem, jak ženská uklízí a neví co by :grinning: :wink:

a ty kombinace jídel, co tu byla napsána....teru, Peťi :confused: :grinning:

Hani, Páťa je úžasný...budoucí lamač žen :slight_smile: a Matyášek je takový budulínek fajňácký :dizzy_face: a přidávám se k tetkám, taky jsem kolikrát zkoumala, komu je podobný :sweat_smile: když třebas vezmu Elišku od Terusky, tak to je taťka jak vyšitý, nebo Katy je zas na zuuuzajsku...ale třebas aji Týnka...jak byla menší, tak jsem si říkala, že je na Míru a teď z těch novějších fotek tam aj cosik vidím s Peti...a Matýsek od lu je celá máma....no a už končím ve výčtu :grinning:
27. zář 2009 ve 20:56  • Odpověz
hnízdící :grinning:
27. zář 2009 ve 20:58  • Odpověz
Agi: na 3 měsíce vystaráno :grinning: :grinning: tak to je jak u nás teď :sweat_smile:

Patriček je fakt k sežrání.. můj muž mi koukal přes rameno a říkal: "roztomilej!... o kolik je starší než Matýsek?" :sweat_smile:

Petise: hnízdící syndrom má Peťa :wink:

ale náš malej je podobnej na oba, na mě je podobnej hlavně když se hodně cpe a nebo když se směje a má čínský oči jako já :grinning: ale jak vzhledem (nejen v obličeji ale proporcema těla nebo rukama atd.), tak povahově je fakt 50 na 50, v tom se s mužem shodneme
27. zář 2009 ve 21:05  • Odpověz
jo holky to vám musím říct... naše dítě se asi chystá na chudý časy, začal si hrát jak Bobeš... vzal kolíček a povídá mu "ahoj" a kouzelnej úsměv... pak dodal "Helenko"...
vzal další kolíček "ahoj.... Vendulo"...
:sweat_smile: :sweat_smile:

a takhle pokračoval ještě asi u pěti se jménama mejch kamarádek... jsem koukala jak brko co to je za hru :sweat_smile:
27. zář 2009 ve 21:07  • Odpověz
lu:Matýsek je čípek :grinning: :grinning: :grinning:
27. zář 2009 ve 21:10  • Odpověz
jojo - hnízdící...to jsem chtěla říct :grinning: :wink:

lu, tak já v malém vidím na devadesát procent spíše tebe :sweat_smile: ale víš jak, každé oko, vidí jinak (jaké néé, že bych jedno měla doprava a druhé mi šlo doleva, joo??!! :grinning: :grinning: ) :wink:
27. zář 2009 ve 21:13  • Odpověz
petiska šilhá???to nééééééééééééééééééé :grinning: :grinning: :grinning: a děkujeme za pochvalu našeho miminka :grinning: lu:díííííík mužovi :slight_smile: a staršííííííííííííí??asi ne ne??? :slight_smile: agátko:a co bylo tamto?? :grinning: :grinning: já se zeptám tat'ky :grinning: ale právě vzal dráhu a já jsem slavěnka :unamused:
27. zář 2009 ve 21:22  • Odpověz
Holky, to není hnízdící syndrom, ale zoufalý. Mám ve všem tak pomalý tempo, že musím furt něco dělat, abych to do porodu stihla :grinning:
27. zář 2009 ve 21:23  • Odpověz
slavěnka néééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééé :grinning: :grinning: :grinning: slaměnka :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: já jdu hodit raděj relax na žehlení :wink:
27. zář 2009 ve 21:23  • Odpověz
Peťo: no jestli Ty jsi pomalá tak já abych pomalu začala :sweat_smile: já toho za tři dny neudělám co Ty za tejden!

Petise: nj, kdybych vložila fotky mýho muž když byl malej nebo fotky jeho maminky teď, tak by bylo vidět, že Matýsek je fakt mixlej... :wink:

Hani: však slavěnka je dobrej termín... to znamená, že slavíš a měla by sis něco nalejt :wink:

vy furt s tím žehlením! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes: :sweat_smile:
27. zář 2009 ve 21:26  • Odpověz
Ahoj,
Jonáškovi vše nej k dnešnímu svátku a Vášíkovi k zítřejšímu!

Dnes tu byla Miška..všechny sme z focení nadšené a moc se těšíme na fotky :dizzy_face:

lu: Bobeš :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. zář 2009 ve 21:27  •  2 děti  • Odpověz
jéé. u Agátku se jedou čtvrtletky!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:..

u nás malej asi taky cejtí, že je krize..:slight_smile: . Mám tu krabici od plín (vejdou se tam 3 balíky) a chystám se, že tam budu dávat věci, co jsou mu malé! a on do té krabice zaleze, že mu čouhaj jenom nožky a hraje si..
si zvyká, že bude zima a karton hřeje! :grinning: :grinning: :grinning:

lu, já bych taky řekla, že je maty hodně na tebe. ale čelíčko má po manželovi..:slight_smile:
27. zář 2009 ve 21:30  • Odpověz
lu:na Pét'u nemám :sweat_smile: a nalejt si?já piju lymf.čaje :sweat_smile: to se taky počítá??a ještě reakce k agátce:agátko jj prej změnil už slýchám že je Pát'a podobnej i na mně :wink: ale já nevím já to nepoznám :sweat_smile: vy zas perlíte :grinning: a z žehlení asi bude kules bádes už to zase nefachá :astonished: :astonished:
27. zář 2009 ve 21:32  • Odpověz
Romi: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: u mně je Matýsek od lu taky celá maminka :slight_smile:
27. zář 2009 ve 21:33  • Odpověz
Hani, nekecej, beztak slavíš :grinning: :grinning:

další fotky?? Jupíí, jsem zvědavá :dizzy_face:

ještě rychle zdravíme Jonáška a jsem zvědavá, co pěkného dostal ke svátku :wink:

a mizím spát, jsem hotovson...nazle zajtra :grinning: ....bobrou noc :dizzy_face:
27. zář 2009 ve 21:33  • Odpověz
nojo, Petiskovi neměli synátora doma..a dneska jde spát v půl desáté!!!..Vydivočeno na 9 měsíců,ne!!!! :grinning: :grinning: :grinning:
27. zář 2009 ve 21:35  • Odpověz
nazle??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: petisko:neslavíííííííííííííím :stuck_out_tongue_closed_eyes: ty už máš večerku,to já jsem v ráži a nic nebude :angry: :angry: já s tou žehličkou asi švihnu :angry:
27. zář 2009 ve 21:36  • Odpověz
petisko ty jsi v březí???? :grinning: Romí říkala :grinning: teda ty divočáku :grinning:
27. zář 2009 ve 21:37  • Odpověz
hm.takže já jdu dohledat záručák od žehličky,pokud ovšem ještě je v záruce :unamused:
27. zář 2009 ve 22:19  • Odpověz
No, Hani, já zas odrovnala odžmolkovač. Minule jsem ho čistila a nevšimla si, že mi vypadly ty rotující nožíky do koše, bohužel je to nejdůležitější součást odžmolkovače, tak jsem hned objednala novej. No blbka jsem, ale já odžmolkovávám furt, fascinuje mě to. Úžasnej vynález :grinning: . No půjdu pomalu spát. :wink:
27. zář 2009 ve 22:43  • Odpověz
Holky :grinning: moje spolužačka z gymplu se včera stala babičkou. Já čekala, že už s tím některá přijde, měly děti hodně brzo, většina. Umíte si mě představit jako babičku? :grinning: :grinning: :grinning: Já teda neeeeeeee. :dizzy_face:
27. zář 2009 ve 23:09  • Odpověz
teda peti teď jsem se pobavila :grinning: :grinning: :grinning: , jako babču si tě fakt představit neumím :grinning: :grinning: :grinning:
27. zář 2009 ve 23:12  • Odpověz
Pét'o tak to taky nasere když ho používáš furt vid? :unamused: a spolužačka dobrá :grinning: já si tě jako babí představit neumím :grinning: dobrou :pensive:
27. zář 2009 ve 23:17  • Odpověz
nemusím být ani těhule, ale dnes jsem brečela manžovi do telefonu :pensive: , Kubík dnes poprvé usnul sám bez dudlíka, měl dva na spaní, kždycky jeden v puse a druhej v ruce, sem tam s nima blbnul po spaní, než je dal do kapsářku a tak jak s nima blbnul, tak si je prokousl (vykousl tam díry po odpol. spaní) a dnes večer jsem mu je dávala a on se na ně podíval a já mu řekla, že jsou prokouslé a že jiné nemáme, tak jsem se ho zeptala jestli je chce, řekl že ne a podal mi je a já odešla a on do pár minut usnul i bez nich, no a když jsem volala manžovi, má dnes noční, tak jsem mu brečela do telefonu, že už to není miminko a že už ho neuvidím jak taky schválně chodí s oběma v puse a jak je snima k sežrání :grinning: A manža říkal, tak koupíme zítra jinej dudlík :grinning:
27. zář 2009 ve 23:21  • Odpověz
ahoj

Makulko: tak to Tě chápu, já jsem taky z každýho pokroku nadšená a zároveň je to hrozně sentimentální :pensive: :slight_smile:

s tou babčou mě Peťa taky pobavila, pocházím z vesnice a tam jsou některý spolužačky už taky skoro babči a jedna je dvakrát rozvedená atd... a kamarádky co mám v Praze, tak některý ještě nemaj ani první :sweat_smile:

to mi připomíná, že včera se kamarádce narodila holčička :dizzy_face: oni jsou hrozně bezvadnej pár, muzikanti, hrozný pohodáři a úžasný lidi, tak jsem fakt ráda, že se rozmnožili :grinning:

Romi: čelíčko má právě malej po mě :sweat_smile: a já po svým tátovi... no asi budu muset hodit fotky manžela, když byl malej a mě když jsem byla malá... :sweat_smile:

Hani: v ráži a nic nebude?? Ty o tom žehlení už mluvíš jak víš o čem? :grinning: :grinning:
28. zář 2009 v 07:57  • Odpověz
ještě dodatečně Jonáškovi a Vašíkovi krásnej svátek !! :dizzy_face:

jo Peťo, hodíš odkaz na odžmolkovávač? :confused: já jsem asi neschopná hospodyně, já nežehlím a neodžmolkovávám, jen peru a zašívám :sweat_smile:

eště musím napsat, že včera za celej den jedna plína a to ještě když malej spal... asi to Matýskovi začíná s nočníkem pomalu docházet, tak snad je nějaká náděj na obzoru... když si sedne tak je mnohem rychlejc hotovej a když se mu něco povede tak má už fakt radost a hned jak to spláchnem tak si chce jít sednout znova :grinning:
a včera mi udělal scénku, že plínu teda v žádným případě :sweat_smile:
první scénka za kterou jsem byla moc ráda :grinning: :grinning: :dizzy_face:
28. zář 2009 v 08:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.