• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=25364954 Lu, to je on. Byla jsem s ním moc spokojená a objednala si teda stejnej (aspoň ten zbytek sady budu mít jako náhradní díly, pokud zas neztratím teda tu sekací část). Já žmolkuju furt, hlavně ponožky a punčochy. jak pro Týnku, tak to co prodávám, ono to pak vypadá mnohem líp. Žmolkování je moje vášeň.
U nás ranní horor, předvedla jeden ze svých nejprotivnějších vstupů do dne, dokonce putovala na 5 minut do pokojíku, protože na mě neustále ječela, že něco dělám-nedělám-dělám pomalu a já měla fakt chuť jí nasázet na zadek. Teď už lepší a já vyhnala marodnýho Míru na gauč, abych měla v ložnici volno na manévry. Už se těším, jen nevím, jak vydoluju zpod postele nasyslený plíny, abych zknontrolovala, co tam mám, s tím břichem už si na zem nemůžu lehnout a nikam nedosáhnu, asi proběhne operace madlem smetáku! jsem plná odhodlání. :sunglasses:
A žehlím jen Mírovy věci, svoje mám strečový a Týnčiny stačí dobře pověsit a krom několika plátěných kousků má všechno taky víc strečový , bych se na to mohla .... :zipper_mouth:
28. zář 2009 v 08:48  • Odpověz
Peťo a jak to dlouho trvá než něco odžmolkuješ? mně se ten nápad líbí, ale jestli to trvá dýl jak žehlení tak bych se na to taky mohla ... :zipper_mouth: :grinning:

jo a teĎ jsem se dozvěděla, že ta kamarádčina holčička měla 4.6 kg! no na první dítě teda macek! :slight_smile:
28. zář 2009 v 09:06  • Odpověz
Lu, trvá to tak stejně, ale těžko porovnávat, protože žmolkují se nejvíc ty fusekle a punčochy a ty jinak nežehlím, tak nějak nemám porovnání. Ovšem žmolkování je o jiným, si pustím film (trošku zesílím zvuk), sednu si a na klíně žmolkuju. Žádný tahání prkn,a vedro z žehličky nebo tak, je to jednoduchý. Já to mám fakt jako relax a navíc mě fascinuje, jak se ten nehezký vzhled změní v hezký. :grinning:
28. zář 2009 v 09:25  • Odpověz
autor
ahojda, zdravím..

luci, moc gratuluju k těhu..ať je všechno ok.. :slight_smile:

marti, moc gratuluju a přeju aby už se k vám štěstí konečně otočilo čelem.. :slight_smile:

zuhav, chudák Kubík..no hlavně že už je v pořádku..laryngitida mě děsí..

aco, já dávám teď veru lacidofil, probiotika, sobě jsem koupila lactobacily od swissu a koukala jsem, že mají i lactobacílky pro děti od 1.měsíce, tak příště zkusím ty..
jinak vím, že někdo dává na imunitu preventivně i oscilo, ale nevím dávkování..

já měla poslední dobou nějak hodně práce..včera jsme byli na pouti, no ve srovnání s fotkama sylvinky spíš poutičce, já se rozhodla že sebou upeču dort, slaví se tam totiž vždycky moje narozeniny..no a pustila jsem se do toho, co tu dávala odkaz miška..byla to můj první dost, ale dopadl dobře,i krémy se povedly, jen už asi nikdy nebudu dělat marcipán z pěn.bonbonů..
včera odpo jsme taky byli na návštěvě u kamarádů, co mají doma toho adoptovanýho chlapečka..bylo to moc fajn.. :slight_smile:
no a dneska je manža v práci a my s veru pojedeme na letiště do čb, můj táta totiž bude skákat padákem..dali jsme mu to k 50tinám.. :sweat_smile:

jo a ještě vše nej blonďákům Jonáškovi a Vašíkovi k svátku..
28. zář 2009 v 09:35  • Odpověz
autor
ty jo, jak mi kůň počítá týdny?? já si nastavila 40ti denní cyklus a aby mi to ukálalo správnej tp, tak jsem o pár dní posunula datum ms, no ale jsem teprve 15+4.. :confused:
28. zář 2009 v 09:41  • Odpověz
Ahojda,

ty jo, chudinka Kubík :frowning2: , hlavně že je to už za váma !!!

Baru, sem se úplně lekla tvého 18 tt v profilu... :wink: to je mazec jak to letí..i když si nakonec teda jen 16 tt i tak to je mazec...:slight_smile:

pak poreferuj jak se tatínkovi seskok líbil, nebojí se?? :slight_smile:

my dodělali Emmi pokojík, hračky jsme dali do pokoje č. 2 , což jsem nazvala hernou...:slight_smile: Tak zbývají dodělat nějaké drobnosti...kdo chcete mrkněte...:slight_smile:
http://www.modrastrecha.cz/album/view.php?vImageID=3333490&vReferer=

Emmi má pořád rýmu, odsávám několikrát za den a pořád zelenou.....:frowning2: Zta chvilku jde stavět s MM draka, tak jsem na něj zvědavá..:slight_smile:

Užijte si volný den,papa

PS: Baru, se čtvrtek počítám...:slight_smile:
28. zář 2009 v 10:12  • Odpověz
ahoj Fru! já si právě říkala, že jseš nějak daleko, dyť jsi ode mě byla asi 2-3 týdny nebo tak

Gabi: moc se mi líbí ten strom :slight_smile: to je parádní nápad, to bude určitě dobrá feng-šuej :wink:

Peťo: no jo, tak u filmu to nezní tak hrozně :grinning: ale muž na mě dneska nastartoval, že začínám 2. trimestr, že se mu mám víc věnovat - tak mám po volných večerech :grinning:
28. zář 2009 v 10:23  • Odpověz
nj, Fru, jestli máš TP 18. března, tak to jsi ode mě jen 2 týdny a půl
28. zář 2009 v 10:25  • Odpověz
Jo a dnes se mi zdálo, že za mnou přišly kámošky na návštěvu a já jim ukazovala miminko, byl to tmavovlasej, zelenookej kluk, no kluk, obr. uf, tak doufám, že to nebude pravda a narodí se nám drobná, světlovlasá holčička. :grinning: Byl tak velkej, že jsem ho neunesla na jedný ruce. :sunglasses:
28. zář 2009 v 10:35  • Odpověz
Ahoj holky,
Baru, konečně ses zase ukázala :slight_smile: Dortík chutnal? A proč už nebudeš dělat ten marcipán? :confused:

Gabi, pokojík je krásnej :dizzy_face: :dizzy_face: Moc se mi líbí ten strom :slight_smile:

Denísek už nás asi nepotřebuje - ráno si vstal, vytahal knížky, pustil si CD a bylo :grinning: :grinning:

Jak psala Luci, včera jsme byli fotit v Brně, bylo to super - krásné počasí, krásný lidi :wink: Amelka měla culíky, byla boží :sweat_smile: A já už "bydím" s počítačem v obýváku. Mám tu úúúúúúúúúúúúúúžasný kouteček :slight_smile:
28. zář 2009 v 10:46  • Odpověz
Miško: jsi mi připomněla jak jsem tuhle koukala na Výměnu manželek a tam dvouletý dítě ráno si došlo na nočník a pak šlo do lednice, vyndalo jogurt, snědlo ho a šlo si hrát :sweat_smile: jako dobrá samoobsluha

takže máš kouteček? tak to nám teď můžeš psát častějc :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. zář 2009 v 11:35  • Odpověz
Lu, teď tu pár dní prosedím, mám na zpracování pět zakázek. Je to super, jak je chvilka, můžu k tomu zasednout a přitom pokukovat po rodince :slight_smile:
28. zář 2009 ve 12:06  • Odpověz
Mýmu bratranci se dnes narodil třetí syn a je krásnej. :dizzy_face: Tak do měsíce doufám mu budu já moct poslat fotečku čerstvýho miminka. :dizzy_face:
28. zář 2009 ve 13:02  • Odpověz
ahojda maminy a těhulky :slight_smile:
koukám, že jste probíraly jídlo... asi věčný téma tohoto "dětského" období :sweat_smile: U nás jak kdy, každopádně jsou boje...
nicméně: 7: 300ml Sunaru
8: kousíček chleba, ale někdy taky nic
10: ovoce, ale někdy taky nic
12 před spaním nebo tak 14 po spaní: oběd - buď jako my, nebo zeleninu s masem, nebo skleničku
15-16: ovoce, kousek pečiva, nebo jogurt
19: večeře- zelenina s něčím, zbytky, někdy sní i trochu kaše
toť vsiiiio :slight_smile:

jinak se moc těším na další fotky únorových rodinek od Mišky... ve čtvrtek jsem okukovala lajf Makulkovic - to je tak hezká rodina :dizzy_face: :dizzy_face: a do Marti byste nikdy neřekly, že má 2 děti...teda takhle bych chtěla taky za rok vypadat :sweat_smile: :wink:

JInak kdokoli z Prahy (i okolí samozřejmě): máme minisrazíčky po hudebce (čtvrtky cca 10-13 s obídkem), na kterou chodíme společně na proseku v picerce...je tu oplocené hřiště s pískem, klouzajdou...tak kdyby někdo chtěl dorazit, písněte do Ip, popíšu cestu atd :wink: :slight_smile:
28. zář 2009 v 15:01  • Odpověz
Dobrej sváteční podvečír, vyslala jsem muže lovit ryby a mám chvíli klidu na Koníka :grinning:

S tím jídlem jste mě vlastně potěšili - už jsem měla strach, že naše děti umřou hlady, ale asi přežijí. Jíme cca 2x tolik než Katynka - a to prosím má Madlenka rýmu. Jinak by jedla tak 3x víc :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Gabcos, pokojíček úúžasný! Ten strom je namalovanej nebo je to nějaká samolepící dekorace?

Luuu a neříkala ta paní ve Výměně manželek, jak se dopracovat k takové "dětské samostatnosti" :grinning:??? Někdy začínám zoufatit. Jediné, v čem vidím pokrok, je nočníkaření. Jsou-li děti nahaté, obejdeme se celý den bez nehody :slight_smile: Dopomohl nám k tomu jedině hrající nočník a veselá poskakující matka, když se děti vyčůrkají do"hrnca", jak se u nás říká :grinning:

Jinak u nás žádné novinky - oslavili jsme druhý Jonáškův svátek (moooc děkujeme za přání) a užíváme nové vláčkodráhy. Nakonec jsem vzala jen obyčejnou od Wadera, protože jsme už předtím měli moc autíček Kid cars - a nějak jsem dostala dojem, že by bylo dobré děti vést k tomu, že se využije už to, co doma máme :grinning: A vůbec jsem na Vánoce a narozeniny vyhlásila stop stav v sekci hraček - a poprosila jsem všechny účastnivší se, aby opravdu bedlivě zvažovali, co koupí. Plyšáci, levná plastová autíčka, součásti všeho možníého se nám totiž válí pod nohama čím dál víc :frowning2:
28. zář 2009 v 18:45  • Odpověz
ahoj holky,

jsme zpátky z Řecka.Bylo to úžasné :dizzy_face: :dizzy_face: ,počasí sice občas zlobilo,ale jinak bomba.
Řekové,ale i Angláni,kupodivu i Češi strašně pozitivní,milí,neustále na Márinku mávali,smáli se a vůbec z ní byli unešení,takže za den na všechny mávala a zdravila hi pan, hi mami,hi tati :grinning: :grinning:
Hotel úžasný,jídlo skvělé.Let jsme zvládli taky v pohodě.Jsem ráýda,že jsme jeli :wink:

Co je tady nového? je někdo další těhotný?

Tak a začíná návrat do reality a já mám v plánu oddudlování,odplínkování a pevný režim a taky usínání bez maminčiny pažičky :slight_smile:

halkac- ad hrnec.Naše mamka taky Márinku lákala na hrníček a ta řekla jo a vytáhla hrneček a položila ho do nočníku. :grinning:
no jo už máme doma čecháčka :grinning: :grinning: a ne Moravačku,tož tak :sunglasses:
28. zář 2009 v 19:47  • Odpověz
Halkac: no ta paní měla 5 dětí a prej se to prostě děti naučily samy

i bych tomu věřila, já byla jako dítě taky dost samostatná, měla jsem tři sourozence, takže už v první třídě jsem si uměla uříznout chleba a udělat svačinu nebo uvařit něco hodně jednoduchýho...

Prami ahoj ! a co fotečky? :slight_smile:

jinak plány máš teda velký... jakej máš časovej horizont? :grinning:
28. zář 2009 ve 20:14  • Odpověz
Dobrý večer,
tak opět se cpu sýrovýma tyčkama a k tomu burčák z moravy, mňamozní

Gabcos: ta zelená barva v pokojíčku se mi moc líbí :slight_smile:

my dnes půl dne vozili cihly, suť a různý dlaždice co ta naše babka bláznivá za celý život na zahradě nashromáždila :angry: ta by vyhrála v soutěži "největší zásoby všeho druhu na třetí světovou"

Baru, 3 měsíce...hm, to by u nás neprošlo :grinning:
28. zář 2009 ve 20:16  • Odpověz
jé Zuu já bych dorazila, ale my zrovna čtvrtky nemůžeme, máme kurz

jinak teda koukám, že všecky děti mají větší snídani než Matýsek :confused: asi proto za hoďku říká že má hlad...
už se mu ale snad zlepšilo to bříško a dneska když dostal hroznový víno a broskev, tak se cpal tak, že jen doufám, že to to zažívání zvládne :sweat_smile:
28. zář 2009 ve 20:16  • Odpověz
ahojky

tak jsme si přivezli Ondráška od našich, byli úplně vyřízený z toho, jak krásně mluví a vše opakuje, i naprosto nová a neznámá slova :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .Zato nočník u nás prostě dlouho nebude a nebude a mě to nějak vůbec nebaví, nechce se mi do toho, ach joooo.....

gabcos ten strom se mi taky líbí, výborný nápad!

a my máme furt rýmu, nějak se ho to hrozně drží,naštěstí odsávat musím tak ráno a večer,ale furt ho utírám kapesníkem a prudím.....

ad hračky: zlikvidovala jsem co se dalo, hodně věcí uklidila a uložila pro druhé mimi, nebo pro ségřino mimi, nebo pro nějaké jiné mimi :grinning: .Dávám pozor na to, aby měl hračky, se kterými si hodně vyhraje,které jdou kombinovat, nebo doplňovat, nebo ty, bez kterých prostě nemůže žít (odrážedlo,pastelky, kostičky žako, knížky...).Jinak nám bohatě stačí lux,odsávačka na nudle a hrnce s vařečkama :grinning: :grinning: .Takže doma se nám pod nohama celkem neválí nic.Horší to bude asi po Vánocích, ale jsem na tom jako halkač, vyhlásila jsem obdobné embargo.
28. zář 2009 ve 20:19  • Odpověz
terez celkem už solidní závislost na sýrových tyčinkách Bohemia, ne? :grinning: :grinning: :grinning:

terez a co má dělat? :grinning:
28. zář 2009 ve 20:20  • Odpověz
ještě k tomu jídlu:

7 240UM....poslední týden mu nějak přestalo chutnat, vypije sotva půlku
8 snídaně (bílá activia s medovými kroužky, nebo piškoty a nebo půlku chleba s dětskou šunkou,nebo sýrem)
10 svačina: banán, hroznové víno, tvaroh, lipánek, atdd..
12 oběd - jí to co my (v časové tísni skleničku) - jí málo, většinou nedojídá
15-15,30 svačina - ovoce, nebo jogurt (venku pak mlsá když chce ještě ovoce, nebo tyčinky, nebo brumíka, rohlík atd..)
18-19 večeře - polévka, zbytek od oběda, chleba
20 před spaním 240 UM - opět nedopíjí (asi budem dělat poloviční dávky)
28. zář 2009 ve 20:23  • Odpověz
Miška je úúúúúúúúúúúžasnáááááááááááááááááááá!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!§
28. zář 2009 ve 20:38  •  2 děti  • Odpověz
Peti-to je jako for, že je tvoje spolužačka už babičkou!!! To je mazec! :grinning: :grinning: a gratulace bratránkovi k chlapečkovi! Jak se klučíci jmenujou? at mám nějakou inspiraci..nějak nemůžeme na žádná jména přijít! :wink:

Emminky pokojíček úplně boží! Máš, Gabi, skvělý cit! moc se mi to líbí!

Hi Prami!! :slight_smile: :slight_smile: super, že se líbilo!budou fotečky? :slight_smile:

mnam, burčák, manm..Teru, co mi to děláááš??? :grinning: :grinning:
28. zář 2009 ve 20:58  • Odpověz
burčák :dizzy_face: :dizzy_face: chjo, dala bych si :grinning:

Teru: zásoby na 3. světovou taky znám, náš táta má takhle hromady věcí včetně starejch novin který jsou ale moc důležitý na vyhození... jeden pokoj jima postupně vyplnil natolik, že se tam nedají ani otevřít dveře :zipper_mouth:

Agi: hele a on z toho není vzteklej z takovej čtvrtletek? :confused: :sweat_smile: můj muž je bez sexu horší než ženská v přechodu :sweat_smile:
28. zář 2009 ve 21:08  • Odpověz
Ahoj!

Labellko, to víme .... ale furt čekám, kdy hodíš odkaz! Strašně se na to těším!!!
28. zář 2009 ve 21:09  • Odpověz
Ahoj,
jdu si tu posmutnit, že budu muset nejspíš stopnout snaženíčko, mensky už mám deset dní!!!!! Dobré je, že pátého jdu na gyndu, tak se nechám pěkně zkontrolovat...nevíte, čím by to mohlo být, takový dlouhý cyklus???

a zdravím prami s Mariánkou :dizzy_face: a těším se na fotky :dizzy_face:

jo, gabcos, pokojíček moc jemně udělaný - hezký :dizzy_face:

burčák jsem měla včera a mě to jaksik nejede :zipper_mouth:

Lucíííí, jsem všivák všivý a jako Columbo jsem vypátrala fotky - Super :dizzy_face: a culíčky Amelky nemají chybu :grinning:
28. zář 2009 ve 21:10  • Odpověz
Peti i ty šmíroune!!!!!!!!!!! Díííky moc!!!!!!!!!!

http://mvfotostudio.rajce.idnes.cz/Amelka_2/
Přihl. jméno: Amelka
Heslo: 27092009
28. zář 2009 ve 21:12  •  2 děti  • Odpověz
Já taky!!!!
28. zář 2009 ve 21:13  • Odpověz
agatko, tos měla co napsat, co :grinning: ale neboj, nejste v tom sami - kolikrát my měli takové období :wink:
28. zář 2009 ve 21:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.