• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
a Vašíkovi všechno nejlepší ke svátku :dizzy_face:
28. zář 2009 ve 21:16  • Odpověz
Luci, Miško - NÁDHERA!!!!!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Jsem z toho zase úplně vedle! Těžko popisovat, prostě ta atmosféra, bezprostřednost, krásné barvy, okatá Amelka ,,, to všechno a mnohem víc dělá ty fotky bombastické!
28. zář 2009 ve 21:17  • Odpověz
Luci, Miško, fotky moc moc povedený a culíčky naprosto boží :slight_smile:
28. zář 2009 ve 21:20  • Odpověz
ahojky jsem celá ubrečená štěstím :slight_smile: , házím odkaz na naše fotečky od Mišky
http://mvfotostudio.rajce.idnes.cz/Martinek_a_Kubik/
už jmého- M+K
heslo: 26092009
28. zář 2009 ve 21:25  • Odpověz
makulko: taky krásný...ta Miška je vážně kabrňák :wink:
28. zář 2009 ve 21:28  • Odpověz
Ahoj,
holky fotky jsou super :dizzy_face: :dizzy_face:

Luci, to si Am nechá udělat culíčky? Je v nich rozkošná. A Makulky kluci jsou fešáci. A vůbec, celé rodince to moc slušelo.
28. zář 2009 ve 21:32  • Odpověz
makulko: nááááááááááááááádhera!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Miško moc moc děkuju!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

A holky vám taky!!! :dizzy_face:
28. zář 2009 ve 21:33  •  2 děti  • Odpověz
ejani: jojo nechá si je udělat, ale musím jí je dělat s těch tahavejch gumiček, jinak by je mela hned dole :grinning:
28. zář 2009 ve 21:34  •  2 děti  • Odpověz
:sweat_smile: Tak večer ve znamení fotek. Jsem moc ráda, že se líbí - a hlavně, že se líbí Martince a Lucíkovi :wink: Ještě Evčafranků má fotečky, tak uvidíme jestli dorazí :wink:
28. zář 2009 ve 21:36  • Odpověz
Gabcos, pokojíček je pěkný. Ten strom se mi moc líbí, je to samolepka? My máme se samolepkami na zdi docela špatnou zkušenost. Držely jen chvilku, pak se na různých místech odlepovaly. Tak jsme je sundaly. Už asi 4x jsme přemalovávali část pokojíčku a lepidlo ze samolepek pořád prosvítá :angry: Nejspíš jsme razili na nekvalitní samolepy, ale už raděj žádné jiné nechci.
28. zář 2009 ve 21:37  • Odpověz
Luci :grinning: Právě jsem se divila, že si je nesundavá, tak jak to vidím u jiných holčiček. Zítra hned poradím jejich maminkám fintu s tahavýma gumičkama :grinning:
28. zář 2009 ve 21:40  • Odpověz
holky děkujeme :slight_smile: , miška je úžasná :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: , všem doporučuju :dizzy_face:
labell fotečky taky krásný :dizzy_face: :dizzy_face:
28. zář 2009 ve 21:41  • Odpověz
Fotky všechny moc krásný, no je to nejkrásnější ty společný momentky. Hormony se mnou cloumaj a su dojatá jak blázen. :dizzy_face:
28. zář 2009 ve 21:44  • Odpověz
Labell to jsou krásný fotky :dizzy_face:! taky jsem si skoro brekla :slight_smile: Amelka je hrozně roztomilá a vypadá tak dospělácky :dizzy_face:

Miško jseš fakt šikulenka!!
28. zář 2009 ve 21:46  • Odpověz
Makulko to je bomba :dizzy_face: hrozně se mi líbí ta fotka č.5 a pak ta jak všichni vykukujete za stromem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. zář 2009 ve 21:50  • Odpověz
tak rajče se naplnilo krásnejma novejma fotečkama :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: obě rodinky nádherný, sluníčko a výborná Míša, no to je pak výsledek :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
28. zář 2009 ve 21:53  • Odpověz
autor
fotečky nááádherný..nemám slov.. :dizzy_face: :dizzy_face:
Míšo, jsi fakt skvělá fotografka..už na Tebe kuju pikle.. :sweat_smile:
28. zář 2009 ve 21:53  • Odpověz
"Vyspinkáno! Opavdu!" :grinning: :grinning: Se z něj picnu, včera jsem šla spát až po půlnoci a on mi přichytá tkaový budíček :sweat_smile:
Dobré ráno všem :slight_smile:
Já se jdu dneska stříhat, nějak jsem dostala strach :sweat_smile:
29. zář 2009 v 06:53  • Odpověz
Dobré ránko,

hned jsem musela zkouknout fotečky... :wink: a Miška opět nezklamala...:slight_smile: Nááádhera !!! Amelka rozkošná, bráškové od Makulky jakbysmet !!!

Ad pokojícek: moc Vám děkuju za pochvalu, jee, to Jste mě potěšily, že se líbí !! :slight_smile: Strom není samolepka...koupili jsme zelený filc, strom na něj namalovali, vystřihli a na zeď nalepili lepidlem....:slight_smile::slight_smile:

Tak u nás se včera nespalo přes den ani minutu..:astonished: šla spát až v 8 večer a vstávala teda až před 8 ranní...:slight_smile::slight_smile:
tak jsem zvědavá na dnečeke, zda to odpolko zalomí, nebo bude pokračovat bez spánku po obědě......
29. zář 2009 v 08:30  • Odpověz
dobré ránko :slight_smile:
fotky jako vždy parádní... Amelka je nádherná (já prostě speciálně s trpím na hnedoočky :dizzy_face: :grinning: :grinning: - to bude tím, že my budeme mít dvě, že :dizzy_face: :dizzy_face: )... a Makulkovic rosinné fotky no comment, to je nádhera...no rodina by měla mít aspoň 4 členy, to, co sálá z tch fotek, mě zase dojalo :dizzy_face: :dizzy_face:

Dneska jdeme zkontrolovat čípáka :wink:

a Petisko: ta MS nemusí nic znamenat...já měla cykly třeba 45 dní a krvácení třeba 14 dní :wink: dobré je to prověřit, ale neznamená to, že nemůže být mimi :wink:

u nás se kouká na Krtečka...Katy ho miluje...vydrží koukat zaujatě přes hodinu :dizzy_face: žádný jiný pohádky nechce, jen Kltecka :dizzy_face:

hezký den
29. zář 2009 v 08:46  • Odpověz
ahoj

Miško :grinning: :grinning: :grinning:

u nás dneska ráno príma překvápko, ráno zahlásil kromě Mlíko taky Čulat a hned se hnal na nočník... strašně se zlobil, když jsem mu chtěla dát plenku, tak asi pomalinku bude doma chodit jen ve slipech a budu doufat, že se plenky budou jen na ven.. mám fakt radost, jen abych to nezakřikla :zipper_mouth:

no a měla jsem pěknýho nerva, volala jsem domácímu jestli by nám nemohl slevit na nájmu.... když jsem mu vylíčila situaci, tak nakonec nabídl slevu, ale malou, ale podařilo se mi ho ukecat na větší, tak to nám trochu pomůže.. je to na pár měsíců, pak bude muset muž prostě třeba začít učit angličtinu plus třeba ještě jednu práci přechodně...
no každá kačka ušetřená dobrá :slight_smile:

jdeme na Tipa a Tapa, už mi tu vykřikuje Fido!! :grinning:
29. zář 2009 v 08:59  • Odpověz
Hi holky,

tady pár fotek z Řecka.My jsme fotili vždy když nebylo moc hezky,takže mořské fotky vypadají jako z Baltu :grinning:
http://fmp.rajce.idnes.cz/RECKO_09/

u nás je krtko :slight_smile: taky favorit číslo jedna a za ním Ovečka Shaun.
spaní stejné jako u Gabčos od 8 do 8 :astonished:,doufám,že se Márinka nerozhodla odbourat denní spaní.

a oddudlování je nutné,na těch fotkách ho má všude- děs,jsem si to ani neuvědomila,závislost veliká.A nočníku se bojí,ani na dětské prkénkoí nechce,tak nevím.Když lítá nahá nebo jen s kalhotkama,tak stejně hlásí až když je po činu :unamused:.
29. zář 2009 v 09:10  • Odpověz
Ahoooj :slight_smile: opožděně Vašíčkovi vše néééééééééééééééééééééééééééj k svátečku :slight_smile: Miško:ty jseš tááák šikovná :slight_smile: fotečky Amelky a makulkovic kráááááááása :slight_smile: Amelka je s culíčkama boží :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: gabi:pokojíček moc pěknej :slight_smile: zuuuuzi:držím palečky na ko :wink: Miší:neboooooooooj určitě ti účes bude slušet,krásně si to užij :slight_smile: prami:je vidět že jste si 5ecko krásně užili,fotečky hezký :slight_smile: všem krásnej den :wink: těším se na fotečky od evíska :slight_smile:
29. zář 2009 v 10:14  • Odpověz
ahojky,

děkujem za přáníčka k svátku:slight_smile: nejhezčí dárek jsme dostali od Míši :dizzy_face: :grinning: a je k nahlédnutí zde:wink: http://mvfotostudio.rajce.idnes.cz/Vasik/ (už. jméno Vašík, heslo 26092009)
jdu okouknout fotky ostatních:wink:
29. zář 2009 v 10:22  • Odpověz
Fotky Amelky, Kubíka a Martínka jsou nádherný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a Márinka v řecku taky nemá chybu:slight_smile:
29. zář 2009 v 10:35  • Odpověz
ááááááááááááááá o kom se mluvívá... :grinning: Evísku tééééééééééda Vašíček je roztomilej blond'áček a jste mooc hezká rodinka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: nová fotka v pase taky pěkná :wink:
29. zář 2009 v 10:50  • Odpověz
hani, děkuju :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. zář 2009 v 10:52  • Odpověz
Ahoj
Vašíkovi opožděně vše nej k svátku a Evi, fotky krásný, detaily Vašika jsou úžasný :slight_smile:
29. zář 2009 v 11:09  • Odpověz
ahoj

fotečky od Mišky jsou moc krásný :dizzy_face: :dizzy_face:

My měli dopoledne na návštěvě kamarádku, její malej boural na obyčejném odrážedle doma a hned má na hlavě dva lepené stehy, prý se mu to rozšklebovalo, ošklivý :frowning2: .Přemýšlím, že bych Ondrovi dávala ven na odrážedlo helmu na hlavu.Jezdíte někdo s helmou, nebo bez?

Odpoledne jdeme ještě na hřiště, pokud nebude pršet.Vypadá to tak nějak všelijak.....

Miško IP
29. zář 2009 ve 12:22  • Odpověz
no ty fotky to je nádhera, jedny lepší než druhý :dizzy_face: :dizzy_face:

Agi: my jezdíme s "helmou" furt, ale je to vlastně čepice, musí jit mít i do kočáru :grinning:
ale to je jen sranda, jinak asi neporadím, děti s helmou jsem viděla venku, ale nevím jestli to není na tu hlavičku těžký? :confused: a na kolik to vyjde..

no já taky chtěla jít na hřiště, ale je takový aprílový počasí, tak z toho možná bude herna.. každopádně dneska je to dítko tak hodný že čekám kdy bude nějakej průser :sweat_smile:
29. zář 2009 ve 12:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.