• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
ahojky

tak se dneska už musím smát, svítí tady sluníčko tak letím prát a když lezu s prádlem na balkon že ho pověsím tak začne hroznej slejvák, se na to vyprdnu už :angry:

Pak si vezmu dneska čisté domáci kalhoty a Jája na mě za půl hodinky převrhne talíř s rajčatovou omáčkou, takže už čistá nejsem že

Jo a taky nám narvala madam do CD - romky od DVD buchtu, takže tatínek naprdlej a musí to nějak vyčistit :sweat_smile: Takže má smůu a čve tady protože jí nemůžu pustit její písničky.

Ale jinak se máme fain :wink: :slight_smile:

Lucí, tak jsem to odhadla dobře :wink: Jedeme 25.července večer

Petí : jojo záplavy děs, si pamatuju když to bylo v Praze jak koukám na zprávy a vidím jak tam padá jeden dům a říkám si ježíš ten vypadá jako barák mojí kámošky a její rodiny a za dva dny jsem se dozvěděla že to byl opravdu jejich. Takový ten pavlačový dům. No děs. Nám akorát jednou voda v rodinném baráku co jsme bydleli vyplavila sklep. Jak jsi psala to uklízení děs, všude bahno, všechno promočený, navlhlí, než sklep uschnul to bylo něco a než jsme to bahno zlikvidovali fuj a to jsme tam měli vodu jen do půlky lýtek. Jo voda je silný živel
25. čer 2009 ve 12:38  • Odpověz
Madlence a Jonáškovi přejeme vše nej nej k mininarozeninkám :dizzy_face: :zipper_mouth:
25. čer 2009 ve 12:41  • Odpověz
tak už nás dítě začalo terorizovat, dělá čmariky a uvědomí si, že tam s ní nikdo není, tak pro mě přijde vytlačí mě ze sedačky,ukazuje na místo u papíru a řve na mě " hatí, hatí", musím si tam sednout a malovat s ní :grinning:
25. čer 2009 ve 13:04  • Odpověz
Hani, moje teta bydlela v Karlíně (já v tom bytě taky pár let byla) a ten dům museli po povodních strhnout, byl zatopený asi do výšky 3 metrů, popraskal. Akorát jsem jí pomohla sbalit pár věcí, oplakala to tam chudák a bydlela pak chvilku s náma, než dostala náhradní bydlení. bylo to fakt psycho, protože to byl krásnej byt v domě se zahradou.
V Olomouci vím, že to bylo takový "idylický", bylo totži krásně, když voda dorazila do města z vyšších poloh, dokonce jsem viděla lidi, co měli vytopené domky vedle u nás v ulici a prostě bydleli na půdě a venku skákali z plotu nebo dopravních značek šipky do vody. A taky na týden vypnuli proud, naši na dovolené, my s přítelem sami doma, tak jsem museli vyjíst celej mrazák, aby se to nezkazilo. :grinning: V parku v hlavní aleji pluly mezi kaštany labutě :slight_smile: a když jsme dopluli k naší tetě, co měli první patro celé pod vodou, tak se opalovala v okně obýváku ve druhém patře, úplně zpráskaná šampíčkem a říkala, že nikam nepůje, že u je to stejně jedno :sweat_smile: Zvláštní, jak se člověk ryhle na ty extrémy adaptuje, mně vůbec nevadilo, že jsme byli permanentně mokří, jak jsme se někde brodili, a to ta voda teda nebyla čistá ani náhodou.
25. čer 2009 ve 13:15  • Odpověz
adi-výborné výsledky! skvělé! a co říká neurolog na tu fontanelu? Asi se jí bude zatahovat dýl, ale vše je v pohodě, ne?
Culíkatá Abélka je mňamozní! Týjo, a líbačka je jak svatební! :grinning:. Rybízová taky pěkná! :slight_smile:

Teru-Elí je kočanda! Moc krásně se směje :wink:. A tobě to moc sluší, jsi krásná maminka!
25. čer 2009 ve 13:46  • Odpověz
tak i já si zažila, jaké je to vstávat do bláta a do vody!..Nic moc..
ale až ted, jak jsem starší, tak jsem si uvědomila, že nemá cenu zachranovat televizi a jiné maličkosti. ale důležíté je vzít PC kvůli fotkám a fotky a doklady a tak..ostatní si člověk zase koupí, ale vzpomínky v podobě fotek už nide nenajde..
25. čer 2009 ve 13:48  • Odpověz
o povodních mi ani nemluvte, pokud bude,tak to naše odřízne a já se k nim nedostanu.Bydlí přes řeku na opačném konci města.Při těch obr povodních,co byly, jsem k nim vůbec nemohla, mamka sbalený batoh, nervy,ale naštěstí to k nim nedolezlo :unamused:

fru:uvidíš,jaká bude noc,třeba na čípek nedojde.on účinkuje relativně rychle,tak já bych asi vyčkala,přeci jen je hormonální :frowning2: .Ale v případě krize zabere hned,já ho teda první noc použila (dostali jsme dva),páč štěkal hrozně,bála jsem se,že se udusí.A druhá noc už byla ok.Držím palce! :wink:

Fotky Elišky jsem už chválila na ústečandách a Adélka je taky boží, ,mně osobně se teda líbí,jak trucuje :grinning:
25. čer 2009 ve 13:53  • Odpověz
Ahojky nedočítám, snad později

Jsem v TOM :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: , odpovídám na 8tt, ale já kráva jsem se nezeptala na srdíčko, tak nevím. Fotečku dám později a ž bude čas, teď mi dítko nechce spát

Jinak povodně, zatím jsme v suchu, ale my asi budem, ale prý se to řítí na Ostravu, tak mám strach, ať se to nevyvalí i v Bohumíně. manža je dnes v práci, tak nevím jestli by stihl přejet. A měl štěstí, včera vezl vlak z Přeova a kdyby se to vyvalilo dřív, tak tam zůstal :angry:
25. čer 2009 ve 14:31  • Odpověz
Danuš, gratuluju, srdíčko bys viděla i sama ne? Tepající ďubku? Nevidělas? tak třeba příště, ale te'd už tam určitě bylo, jestli jsi 8tt. kdy Ti teda vychází termín porodu?
25. čer 2009 ve 14:34  • Odpověz
Petí : týýý jo, kámoška také bydlela v Karlíně. Dostali náhradní byt v Ďáblicích, ale byli nešťastný, se jim nedivím. Měli to moc hezky zařízené. Vím že jen mi pak vyprávěla chudák nešťatsná jak nemají vůbec nic. Je zachránili strašně málo věcí. Ještě prej den před tím než barák také zbořili ( to bylo v těch novinách ,kvůli tomu že ten spodek byl tak pomletej či co že by stejně sám spadl ), se tam odvážili přes zákaz pro nějaké věci. Hlavně říkala fotky, nějaké oblečení atd...Takže fakt ty fotky jsou nejdůležitější, aspoň myslím. Ono opravdu se dá zbytek koupit, ale tyhle vzácné vzpomínky zmizí nenávratně pryč.

Holky mám prosbu, nevíte náhodou jak se vyrábí taková ta videjka jako jsou třeba na yotoube. Jak tam dám fotky a k tomu aby hrála nějaká hudba. Chci udělat takové videjko pro Martínka

Kuáááááááá se tady zas někdo posral, malá mi usnula a zas tady vrtaj. My totiž máme jednu dílnu v garáži pod námi a druhou malou dílničku má pán prosím udělanou v bytě o dvě poschodí výš. Nechápu jak mu to mohli povolit v baráku plném malých dětí, vrrrrrrr :angry: To byl kup tenhle byt fakt že jo. Netopí, vrtaj tu, leze nám tu plíseň, bože to jsme si pěkně nabili čumáky

A konečně nám tady svítí sluníčko, aspoň něco
25. čer 2009 ve 14:36  • Odpověz
jůůůů Dani moc velká gratulace, no vidíš jsme říkali že to bude oki :wink:
25. čer 2009 ve 14:37  • Odpověz
Ani termín mi neřekli, bylo to dnes tak fofr, vyslíct, na kozu, UTZ a sestra mě už vyháněla :angry: :angry: :angry: a moc jsem to na té obrazovce neviděla, protože jsem musela mít ruce na prsou(nevím proč), tak se mi blbě čučelo. Pak mě sestra objednala(23.7) zase k tomuto dr, ale tenhle těhule nehlídá, tak jsem ji volala,že jako omyl, neeeeee? A ona, to vám jen sestra veme krev a je to bez vyšetření a pak vás zase objená na vyšetření, já čočky, že jako kdy teda půjdu na vyšetření, že snad po tom měsíci bych už měla jít a ona mi na to řekla, ať si přijdu kdy chci, no prostě kráva. Si tam ztajdu, až tam bude ta druhá schopnější sestra, tahle je tam jen jeden den a já na ni narazím :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Děkuji za gratulaci
25. čer 2009 ve 14:38  • Odpověz
dančo obr velká gratulace!!!!!!!! 6.2. je nádherný datum!! :wink:
holky vypínám PC, tady hřmí a já se bojím...
25. čer 2009 v 15:09  • Odpověz
Dani gratulace :slight_smile: fajn že Adinky výsledky v pořádku,na fotky číhnu zejtra,tady je zataženo jak prase :confused:
25. čer 2009 v 15:18  • Odpověz
Ahojky,
hlásíme se z kontroly.Zatím 2v1.Ovšem dr mě nepotěšila, něco si mumlala o 1prstu a že možná ani do příští kontroly 2.7. malá nevydrží.No tak uvidíme.takže ta pouť asi nevyjde....no co se dá dělat.Dneska je mi teda blbě solidně.ani zítra na poslední plavčo nepojedu, drkotat se po dálnici, to by asi moc neprospělo.Pojedou chlapi spolu :slight_smile: stejně jim to jde beze mě líp :grinning: ne, že už se od toho ustupuje.
a s malým jsme naklusali rovnou k dr na očko a prohlídku v roce a půl hned taky udělala. Váží 12,40kg. a ptala jsme se na to přetahování, a že prý už se od toho ustupuje.
25. čer 2009 v 16:02  • Odpověz
ahoj77.

gratuluji Dani k těhu!!
Sestra musela být pěkná kráva!!!! Já občas unás taky narazím na nějakou takovou a nestačím se divit....

Já se úplně modlím, ať tady nic nedojde. Bydlíme asi 2km od Odry a v 97. a přímo u nás byly asi 2m vody..(tehdy jsem tady ještě nebydlela) A my bydlíme v přízemí...Je tady jen 1.st. pov.akt., ale nad ránem byla dvojka a jestli bude pršet, tak nevím, nevím...
Uvažuju, jestli se mám nějak připravit nebo ne...
A přítel dneska odjel na ty depešáky... dorazí až zítra...
Takže u nás tak...
25. čer 2009 v 16:10  •  1 dítě  • Odpověz
Danamatus: gratulace :slight_smile:
25. čer 2009 v 16:31  • Odpověz
annynka:jéjej pane bože zrovna na to koukám ve zprávách at se k vám voda nedostane :frowning2: Janinko:neboj Emilka si dá říct a počká až po pouti :wink: Jiříčkovi gratulace k váze a délce :slight_smile: a já se jdu chystat do práce,všem krásný večer :slight_smile: annynko:budu na vás myslet,i na ostatní samo :frowning2:
25. čer 2009 v 17:11  • Odpověz
dani gratuluju k miminku !!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

anny:držím palečky,ať jste v pořádku,nemáš možnost k někomu radši odjet? Radši bych si něco sbalila do tašky, nikdy nevíš,ať máš klid

jani neboj,doktoři toho nakecaj! :grinning:
25. čer 2009 v 17:49  • Odpověz
Ahojky,
chtěla bych vás informovat o novince - po dosažení 10000 příspěvků už není nutné zakládat nové téma.
Pokud už vás někdo informoval, tak se omlouvám za opakování a děkuji za pochopení.

Krista
25. čer 2009 v 18:17  • Odpověz
Dani: moc gratuluju! Srdíčko už určitě bylo, jestli odpovídá mimi 8tt, doktor to bral automaticky :wink: ale přístup v ordinaci teda na pěst :angry:

Janino: držím palce, ať držíte s Emilkou aspoň do toho ukončeného 37tt, kdy je mimi počítáno za donošené :slight_smile: I když, podívej na naší nedonošenou dcérenku přerostlou... :grinning: Zkus trochu polehávat a odpočívat, co nejvíc můžeš :wink: aspoň těch pár dní...

Anny, Sylvi, Teru, Agi...a všechny, co se jich týkají záplavy...držím palce, ať to k vám a vašim rodinám nedojde...i když držím palce všem, ať to k nim nedojde :sweat_smile:

a Verčulce brzké uzdravení, už se na vás ve čtvrtek moc těšíme :dizzy_face:
25. čer 2009 v 19:14  • Odpověz
zuuu: a v jakém tt se narodila Katy? Teď je to taková kočička krásná :slight_smile:
25. čer 2009 ve 20:18  • Odpověz
Teru: Katy se narodila ve 36+2, vlastně jen týden po tom, co jsem přestala brát léky proti děložním stahům :slight_smile: (brala jsem je od 22tt :wink: ) Ale narodila se suprově, krásná váha a míry...a úplně v pohodě, byla hned se mnou, ani nemusela do inkubátoru :dizzy_face: :dizzy_face: Prostě všechno rychle dohnala, lasička :dizzy_face:. To už je krásný - 36tt :slight_smile:
25. čer 2009 ve 20:33  • Odpověz
Zuuu, téda a tak krásně se nám holka vyloupla :dizzy_face:
já taky brala léky, ve 25 tt jsem začala mít kontrakce, tak se báli abych nerodila a nakonec jsem přenášela
25. čer 2009 ve 20:38  • Odpověz
Ahojky,
3 dny nevidím zprávy ráno čučím co se děje!! :confused: Záplavy..Jackson zemřel.. :unamused:
26. čer 2009 v 08:25  •  2 děti  • Odpověz
Luci, taky jsem koukala a nevěřila. Nějakej divnej den, i Týnka prudí snad od půl šesté a já bych tak spala. Tady je nějaká zima mi příjde, co u vás?
26. čer 2009 v 08:28  • Odpověz
Dobré ráno,
s těch záplav mám husí kůži a to že už zemřelo 11 lidí, mě úplně vyděsilo :unamused:

Jackson mě taky překvapil, 50 let není žádný věk a ať byl jaký byl, byl dobrej a lidi to bavilo

zima u nás není, ale pořád to vypadá na déšť, ať žijou prázdniny, chudáci děti :fearful:
26. čer 2009 v 08:34  • Odpověz
Tady je 22 stupňů, ale pod mrakem. Jinak sem se dívala na počasí a teploty mají stoupat.příští týden mají být 30-ky. Říkali už před časem že má být první polovina července teplá a pak až zas konec srpna. No a my zrovna jedeme pryč, ale neva, tam se to počasí snáší líp..
26. čer 2009 v 08:39  •  2 děti  • Odpověz
u nás je 20, ale trošku toho sluníčka by to teda chtělo
26. čer 2009 v 08:40  • Odpověz
Luci, prosím pošli mi ten hotel kam jedete....
26. čer 2009 v 08:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.