• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
AHoj holky, se tady už od včera kochám fotkama na rajčeti, je to krása!!!!!!!!!!!!!! strašně moc se mi líbí :slight_smile: :slight_smile:
A fotečky od Prami jsou taky suprácké, , akurát mi u nich byla trochu zima, se mi zdálo, že jste tam skoro mrzli. Jo a máš pravdu, nebýt jedný fotky Marianky jak sedí v jídelní židličce, tak ani nevidím přes dudel, jakou má krásnou pusinku :wink:
A jdu vytřít "kolenačky", aby mě Lu zítra nepomluvila, co máme doma za svinec :sunglasses:
29. zář 2009 ve 12:43  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:
holky, hlásím, že Robik teď usnul poprvé bez dudla!!!!!!!!!!! Nasral mě totiž dopo v obchodě, nervnul se tam a dudel mu v pláči nezabránil a ještě s ním hodil o zem, tož tak jsem si řekla, synku, to né, na co pak ten dudel máš a přehodnotila jsem plán, hodit duda kačenkám a nechala ho naoko v tom obchodě a oddudlíkovat hned dnes...pobekával a trvalo mu 15minut než usnul, ale usnul...uvidíme večer..to bude asi horší :fearful: zkusím být neoblomná....

holky, pozor akce pro stále čůrající děti do plín - v Albertu Pampers active - 62ks(4+) nebo 70ks(4) za 199Kč!!!!! Nebo kdo čeká druhého mimiška, tak i menší čísla, ale nevím, kolik těch plen tam je ...ale také stále za těch 199Kč!!!!!!!! Tak tam valte....ale v albertu-bývalé hypernově nebyli...jen v albertu..

k fotkám - bráškové skvělí, nádherní, budoucí - jak já tomu říkám - nabíječi :sweat_smile: :grinning: :dizzy_face: jak já nejsem na blonďáky, být malá holky, nevím nevím :grinning: :wink: :slight_smile: to samé Vašík, nádherný klučík :dizzy_face:
Amelku jsem už pochválila včera :dizzy_face: a ještě Mariánku tmavookou tmavovlasou musím pochválit.....tyhle dvě holčiny by se mi líbily pro Robiška :sunglasses:

zuuuzajsko, švigro moja, díky za reakci na můj splín :dizzy_face: :dizzy_face: tos mě potěšila...tak teda žádná stop akce nebude :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

ve Frýdku je zatáhnuto, nevím, co budem dělat odpo....už včera jsme byli venku jen tři hodiny, protože dopo se stala věc nevídaná a malý se koukal na pohádky :confused: :confused: tak jsem to využila :wink:
29. zář 2009 ve 12:51  • Odpověz
lu:tou helmou jsem myslela tu klasickou helmičku už na kolo, je polstrovaná a odlehčená,určitě to není těžký a pojišťovna na ní přispívá :slight_smile: .Jinak do herny bych taky klidně šla,ale nechci ještě dokud nebude úplně ale úplně bez náznaku rýmy, samotné by mi vadilo, kdyby tam běhalo nějaké dítko s nudličkou u nosu :unamused: , budem jí muset vyvětrat venku :grinning: .a čepice je u Matýska helma? hihi :grinning:

Peti tak to jsem na vaše večerní usnutí fakt zvědavá. držím palce!!!
29. zář 2009 ve 13:02  • Odpověz
Ingrid :grinning: :grinning: neblázni !! radši si odpočni a dej si makovej koláč jako já :grinning:

fotky z Řecka fakt krásný :slight_smile:
jsem překvapená kolik jich je s kočárkem, to máš dobrý Prami jestli Ti tam ještě takhle posedí... u nás tak půlhoďky a má dost, dneska v Albertu sebou tak házel, že jsem myslela, že fakt vypadne i přikšírovanej

Petise: my teď přešli na plenky Euroshopper... 50 za 160 Kč, zatím měl jednu a dobrý, oproti plenkám z Billy rozdíl velkej (ty jsou fakt šunty podle mě)... tak jestli doma nebudeme už plenkovat a tyhle se osvědčej, tak tak pětistovka měsíčně ušetřená

takže Robišek bude mít dvě galánky, jo? :grinning:
29. zář 2009 ve 13:06  • Odpověz
Fotečky Vašíka a rodinky krásné :slight_smile: :dizzy_face:
děkuji za chválu foteček :dizzy_face: :dizzy_face:
petise, já taky nejsem na blonďáky a asi proto mám dva blonďáky :grinning: , Marťasovi už to ale trocha tmavne, jako malej je měl jako Kubík. A je pravda že se kolem Marťase pořád motaj nějaké holčičky :grinning: :slight_smile: a ve školce jak přijde do třídy tak je kolem něho houf holek :grinning:
29. zář 2009 ve 13:11  • Odpověz
agatko, prosím tě, drž je :grinning: budou třeba..hihi

lu, no mě se tady líbí více galáneček :grinning: ale tyhle dvě "prošly" do finálního výběru snachy :grinning: a to ještě máme oficiální nevěstu Magdalénku Halaštovou :grinning:
29. zář 2009 ve 13:12  • Odpověz
fotečky z Řecka krása :slight_smile:
29. zář 2009 ve 13:13  • Odpověz
ahojík,
prohlídla jsem fotečky. se zatajeným dechem! Nádhera! tak krásně přirozené a bezprostřední! klid, pohoda. Rodina..Bomba..Míško, skvělé..
a všehcny dětičky jsou bájený a nádherný...

peti-já si myslím,že ty MS máš díky tomu oušku. V těle se něco dělo a to s tím ted ještě bojuje..Taky bych neřekla, že je to vada proti početí. Ale na kontrolu (jak já řekla dr na generálku před početím-)si zajdi, at je jasno.. :wink:

helma-máme, jezdí s ní, když jedeme na kolo. na odrážedle jí nemá, to by jí musel mít celý den..:slight_smile: :grinning: :grinning:
29. zář 2009 ve 13:40  • Odpověz
petisko:na pampersky jsem koukala taky ale maj jen do vel:4,takže pro pětkaře smůla :unamused: lu:my berme sleep and play ty oranžový pampersky a spkojenost :wink: tak Robíšek by chtěl 2 nevěsty??? :angry: Pát'a je taky nezadanej :angry: :grinning: :grinning: ad žehlička:našla jsem snad záručáky od všeho i ty co už nelatěj ale ten jeden jedinej néééé :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: tak jsem šla v sobotu koupit novou a zase o litr lehčí :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak jdu zkusit prodat na MMB nějaké hadry,třeba budu mít štěstí :wink: ven se odpo chystáme ale asi jen někde tady chvíli je tam šílenej vítr a honí se to na déšt' :unamused:
29. zář 2009 ve 13:42  • Odpověz
ahoj,
u nás chvilku polední klid. Malej spinká a větší se dívá na pohádku. Pak budeme číst. Tím jsem chtěla navázat na to koukání dětiček na tv. Štěpánka to vůbec, ale vůbec nebere. Sem tam nějaká znělka nebo začátek pohádky kde se zpívá, jinak ani ťuk.

Agi, pokud jezdí Ondrášek na odstrkovadle jako drak, tak bych helmičku dala. Štěpána odstrkovadlo nebaví, ale na kole jezdíme často. Tam helmičku má. Neni těžká a zvykl si na ní celkem rychle. Když beru kolo, tak už běží do skříňky pro helmičku a nasazuje si jí na hlavičku. Ono to bude i tím, že vidí Vojtu na kole jedině s helmou. O hlavičku mám strach, takže na kolo bez ní nepustím ani na chvilku. Pokud budu miít večer čas, dám nějaké fotky z kola na rajče :wink:
29. zář 2009 ve 13:45  • Odpověz
Ejana: tak zas náš malej, ačkoli TV nemáme a na počítači má max. 5-10 minut pohádky denně a až poslední měsíce, tak je teda materiál na závisláka :stuck_out_tongue_closed_eyes: kouká na cokoli a bez hnutí :sweat_smile:

Hani: my Pampersky nemůžeme, dvakrát třikrát jsem dostala vzorek a vyházel se mu celej zadeček, přitom jinak může mít jakoukoli plenku i ubrousky... :confused:
29. zář 2009 ve 13:52  • Odpověz
tak jsem doprohlédla fotky z Řecka. Paráda... taky bych jela. Třeba hned.

Vašíčkovi, kterému dodatečně přeji vše nej, to na fotkách moc sluší. Vlastně celé rodince :dizzy_face:

Štěpán má dudlík pouze na usínání a když někde jsme, tak usne i bez něj, takže závislost asi velká nebude. Přesto večer před usnutím vidím jak ho má rád. A tak si nejsem jistá, jestli oddudlit. Asi mu ho ještě chvilku nechám. Jen abych nepropásla tu vhodnou chvilku a pak s tím nebyl boj
29. zář 2009 ve 13:57  • Odpověz
Prami-fotečky nádherný..krásná okatá holčička! No, jste krásní rodiče, tak má být po kom, že?
a budeš oddudlíkovávat přes den, nebo úplně?

telka-Toma to taky nebere. Občas koukne na nějakou reklamu(pribináček,s dětmi..)..ale jinak nic moc..tuhle jsme se divili, že vydržel u večerníčka (to byli žížaláci..to se líbilo i mně)). ale je pravda, že na telku zvyklý není a přes léto vůbec. jsme celý dny venku.No, možná si zvykne přes zimu! :slight_smile:
29. zář 2009 ve 14:00  • Odpověz
dudlík-trochu se toho bojím. má ho na spaní. ale vidím, jak se na něj těší večer..a když v noci pláče, dám mu dudlík a lehne a spí..takže mám strach, že trocha závislosti už tam je. ale ráno mi ho odevzdá, ví, že přes den nemá šanci..
Klidně bych mu to ještě na spaní nechala. ale aby ho pak nebral miminku, když si na něj úplně neodvykne!!
29. zář 2009 ve 14:03  • Odpověz
Romčo, stejná úvaha a situace u nás. Dudla má jen na spaní (respektive usínání), ve spánku jí vypadne. A těší se na něj moc a po vstaní jde a odevzdá mi ho. oddludlíkovávat nebudu, protože kdyby mělo mimi dudla, tak to by mu ho furt kradla. popravdě bych ráda u druhého nedudlíkovala, ale třeba Týnka byla savec už od UTZ a vysloveně ho chtěla, tak kdyby byla Berunka taky taková, tak ji mučit nebudu.
Jo a Prami, já přes den oddudlíkovala přesně v okamžiku, kdy jsem projížděla fotky a zjistila, že Týnka nebude vědět, jak vyapdala, všude měla dudla. A byla hodně závislá a za dva dny bylo oddudlíkováno. tak ono to nemusí být tak hrozné, jak se to zdá. Chce to vydržet a dát si pravidla. A za odměnu budou krásný fotky s našpulenou pusinkou :dizzy_face:
29. zář 2009 ve 14:12  • Odpověz
jani díky za názor, o.jezdí jak drak a dokonce se rozjede rychle a zvedne nohy a frajersky šupajdí a kouká co já na to.nikdo ho to neučil.takže o hlavu mám strach

my jdem svačit a ven, pa
29. zář 2009 ve 14:13  • Odpověz
lu:tak mu broučkovi nesedí :wink: hele já kupovala ze začátku plíny Tesco pořád v poho a pak najednou se začal opruzovat že jsem přešla na tyto :wink: jooo a gratulace Robíškovi k usínání bez dudáčku :wink: u nás takto:když je hodně nevrlej tak si ukáže nahoru na mikrovlnku a občas ho dostane ale to jen když už se to nedá,přes noc ano,a v kočárku jak kdy mám ho hozenej v kapsičce a když usne dřív a nepláče tak klidně usne i bez něj :wink:
29. zář 2009 ve 14:18  • Odpověz
hm,tak mi nejdou zmenšit fotky na MMB,mám moc velký rozměry,budu muset počkat na tat'ku :unamused:
29. zář 2009 ve 14:19  • Odpověz
jo už vím co jsem ještě chtěla: helmičku používáme na kolo a jak to tu čtu, od zítra jí beru i ven na motó (odrážedlo motorka), vůbec jí helma na hlavě nevadí, tak proč jí nemít trochu chráněnou.
29. zář 2009 ve 14:30  • Odpověz
moc děkuji za pochvalu fotek.My jsme fotili jenom když bylo hnusně,takže slunečné nemáme,protože jsme debilové doufali,že těch slunečných dnů ještě bude :grinning: :grinning: .Ale jinak tam bylo teplo.Tady už je ve vzduchu cítit podzim,tam bylo i v dešti tak nějak letně.Jinak ad kočár,tak celkový čas tam strávený rovná se čas focení,to aby sis Lu nemyslela,že naše Márinka zbožňuje sezení v koči :wink:
Romčo- :dizzy_face: :dizzy_face: ,pochvala potěší,ty jsi skvělá,umíš to krásně :slight_smile: ,jinak jsem polovinu fotek se svým ksichtem vyřadila,protože jsem tam vypadala jako kokot :grinning: :grinning: ,Františkovi jsem říkala,: Já jsem asi nefetogenická co? A on se na mě jen tak soucitně podíval :grinning: :grinning: .

zatím oddudlování jen přes den,na usínáná nechávám,ale přesně jak píšete,všechny fotky s dudlem přes půl hlavy- to není žádná sláva.Jinak na to kde je didi už se dnes Mariánka ptala asi 100 x

Petisko- no taky se tady pýřím a Robišek byl můj favorit už od miminka,takže u mě to bude mít dobrý :wink:

Mi- všechny fotky jsou nádherné.Taky píšu IP,už vidím naši holčičku bez DUDLA hrající si s podzimním spadaným listím :wink:
29. zář 2009 ve 14:47  • Odpověz
Prami, fotky jsou moc pěkný :wink:
Dudlík u nás stejně jak u Romči a Peti, večer jdeme nahoru a už povídá"dudík, dudík", během večera, když se vzbudí tak jí to uklidní a ráno ho automaticky háže do postýlky, někdy si přes den najde jinej a hned ho frkne do pusy, ale přes denní spánek ho nepotřebuje a když jsme na chalupě a dudlík zapomenu, tak jí večer řeknu, že dudlík prostě není a jde spát bez problému

Helmu budu řešit na kolo, který chci pořizovat k narozkám. Úraz na tom odrážedle byl asi ošklivý, ale to se může stát i když dítě bude běhat po bytě a dělat blbiny, holt se těm úrazům někdy nevyhneme
29. zář 2009 v 15:32  • Odpověz
Ingrid: jé, tak to se o helmu poperou zejtra... já mu asi musím koupit aspoň plastovou na hraní, on je z helem teď blázen, tuhle brečel tak až jsem mu vysypala kbelík od stavebnice, ten si dal na hlavu a byl spokojenej :grinning:

ad dudel: u nás už naštěstí oddudlováno... ale když řeknu Jseš unavenej? tak chce dudu a u toho tak potutelně kouká jakože mě zkouší...
já ze 3 dva kousky tehdá zahodila a jeden dole ušmikla, aby to ani mě ani muže nelákalo... ale vcelku mi připadalo, že jsme chytli dobrej moment, že to vzal docela dobře, řekla jsem že ho mají už malý miminka a on je velkej kluk
29. zář 2009 v 15:43  • Odpověz
Ahojda :slight_smile:
kontrola u nás ok :slight_smile: za 3 týdny máme velký UTZ no a to už pak budu hezky balit do porodnice a prát, sušit, žehlit, hnízdit a tak :grinning: no však to znáte :wink: :grinning:

fotky: no Vašík je nesmírnej fešáček... a o Mariannce nemluvě - má krásnej obličejíček, čertice jedna malá :dizzy_face: :dizzy_face:

ad dudlík: u nás přes den ne už dlouho... i když teď by mi asi ušetřil dost nervů, Katy je poslední dny (má rýmu, asi jí bolí v krku a má zvýšenou teplotu) občas na přezdržtičku :sweat_smile: Ovšem na mě to sedlo taky, takže se kurýruju čajíkama a VIncentkovýma pastilkama :wink: Ale dudlík na spaní je hodně vyžadován, bez něj je řev... No možná na druhé narozeniny kromě dárečků Katy dostane dudlíkovej teror :wink: :grinning:
29. zář 2009 v 17:25  • Odpověz
Ahojky - moc chválím další fotečky. Vašíček je fakt nádhernej. Takovej ten brouček z filmu :slight_smile:. A asi jediné mi nejdou stáhnout fotky z Řecka - od Prami. :unamused: Asi tam budu muset zajet :wink: U nás hezkej den - plavání a předtím několikakilové sbírání kaštanů :slight_smile: Krmelce u nás prasknou :grinning: Teď si lámu hlavu, jak "oslavit" zítřejší výročí s Vladem - budeme mít 15 let seznámení :slight_smile: Tak snad oprášíme nějakou starou zapomenutou láhev :slight_smile: :grinning:
29. zář 2009 v 17:32  • Odpověz
dudlík nás nějak minul už v raném dětství - malá ho měla asi jen duben - červen 2008, a i to maličko. už vůbec neví, co s ním. o starost míň. o to víc si užijeme s plenkami, myslím :wink:.
29. zář 2009 v 17:36  • Odpověz
ahojky

tak tady šíleně brečím, neboť mě všechny tři albíčka totál dojala. To je tak nááááádnerný, teda ani psát nemůžu jak bečím. Rodinky nádherné, z každé sálá rodinné štěstí, láska, pohoda a osobitost. No a Miška, nemám ani slova, holka ty ses prostě pro tohle narodila

Jinak jsem ráda, že těhulky jsou s bobíškama v bříšku v pořádku a ostatní doufám také
29. zář 2009 v 17:45  • Odpověz
Jééé zuu, to je dobře, že ko dopadla ok :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a hezky se obě vykurýrujte:slight_smile:

děkuju za pochvalu fotek :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: já jsem zapomněla dodat, že Míša krom úžasného fotografického umu má ještě jeden dar( a vůbec o něm neví :grinning: )- zbavila mně po dvou dnech rozbíhající se migrény :dizzy_face: takže dííík :dizzy_face:
jinak Vašíček taky ještě žádnou nevěstu nemá :grinning: , takže kdyby měla nějaká nevěsta zájem o broučka :grinning: tak je volnej :wink: :grinning:
29. zář 2009 v 18:38  • Odpověz
ahojky,

Ondra se dneska naučil dveře i odemknout, tak máme po prdeli, vchodové dveře pěkně zamknout a klíč uklidit do bezpečí.A naučil se říkat:co to je (hezky pěkně dohromady ) a furt to tady křičí :grinning:
Jinak už byla venku pěkná kosa, uááá, se fakt netěším na ty podzimní plískanice :unamused:
29. zář 2009 v 19:19  • Odpověz
Ahojky tety :slight_smile:
29. zář 2009 v 19:29  • Odpověz
AHoj,
Miško tak uka!!!!!!!!!!
29. zář 2009 v 19:48  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.