• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
Neni co, vypadám furt stejně debilně :confounded: :sweat_smile:
29. zář 2009 ve 20:08  • Odpověz
Ty a debilně jo? Kecko!!!! Okamžitě dodej foto!!!!!!!!!!!!
29. zář 2009 ve 20:26  •  2 děti  • Odpověz
Ahojky, Miško ukaž :slight_smile: jsem moc zvědavá
29. zář 2009 ve 20:27  • Odpověz
:grinning: Jdem koupat, pak se kdyžtak nechám vyfotit. Nebo dodám zítra, jdeme na vítání občánků, tak se budem fotit určitě,
29. zář 2009 ve 20:30  • Odpověz
Kočky, necháme to na zítra, fotila jsem to, ale je to blbě vidět... Nelíbí se mi to, stejně :frowning2: Úplně nakrátko to není a mám to promelírované.
Aspoň jsem si koupila nějaké oblečky, z toho mám fakt radost :dizzy_face: Kalhoty, mikču, svetr, korálky... A taťkovi košili a rifle. I dětem oblečky na zítřejší Vítání občánků. Denymu košili v Nextu (je fakt uchcávací) a Májince pletené šaty :sweat_smile:
29. zář 2009 ve 21:02  • Odpověz
Ahoj!

V první řadě chválím ještě jednou okatou culíčkatou Amelku, kluky Makulkovic i okatého Vašíka!
A samozřejmě Mišku šikulu šikovnou!!!!!!

Jonáškovi a Vašíkovi dodatečně všechno nejlepší k svátku!!!!

Prami, fotky super, krásná rodinná dovolená :dizzy_face: Dudlík určitě půjde :slight_smile:, u nás to bylo na popud Petrolejky :wink: a šlo to snadno. Ráno mu ho měním za mléko, sám odevzdává. Pak ho má nachystaný na polední spaní a to za ním letí s výrazem absolutního štěstí. Sem tam se k němu dopaří přes den, ale podumlá a za chvíli někde odhodí.
A s nočníkem máte stejný problém jako my, Matýsek se nočníku strašně bál a plakal, pomalu se to láme - nechala jsem ho stále volně v pokoji (i když moudrá kniha radí, že by neměl sloužit jako hračka) a strach se vytratil. Teď když je v dobrém rozmaru, tak si na něj i nahatý sedne. To je asi poslední týden. Ale trvalo to to určitě tři měsíce. Jak budeme pokračovat dál nevím. Zatím ho tam prostě sem posadím. Navíc máme extra studený byt, takže čekám až začnou topit a pak snad nějaké další pokusy.
29. zář 2009 ve 21:04  • Odpověz
zuuuzi jsem ráda že mimískovi se daří :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a vám holky brzké uzdravení :slight_smile: Miší:do zejtra to néééé??ta jo :grinning: a užijte si občánky :dizzy_face: sylvi:nová fotka v pase moc pěkná :dizzy_face: a já jdu prubnout žehličku :slight_smile: kdo se přidá??petisko:ty mně v tom nenecháš vid? :grinning: a musím docvaknout to červený vínko aby se nezkazilo :sweat_smile: to zas bude lumpů :grinning: :grinning:
29. zář 2009 ve 21:37  • Odpověz
Hani, tak na zdarvíčko :sweat_smile: Já jsem tu teď přelila pivo :stuck_out_tongue_closed_eyes: Asi mi s těma vlasma ustřihla i kus rozumu :confounded: :sweat_smile:
29. zář 2009 ve 21:42  • Odpověz
Hani, tak teď se chlamu :grinning: já žehlila v šest hodin pěkně při kecáníčku s kámoškou, co se stavila :stuck_out_tongue_closed_eyes: že my žehlíme skoro ve stejné dny, hihi...

zuuuzik :dizzy_face: super, že se Elly pěkně daří, myslela jsem na vás :dizzy_face:

Mišák, tak ale zítra tu fotku tady dovalíš, jasné :sunglasses: :slight_smile: :wink: a taky se těším na fotky z občánků :slight_smile:

K dnešnímu hokusu-pokusu bezdudlu....tak večer si opět vzpoměl, po mlíčku duda vždycky vyfasoval...zkoušela jsem dát pozornost na reklamy v tv, pak se s námi díval na sport a že chce spát..opět duda duda..šla jsem ho uložit a pět minut o ničem, nebečel, ale nešlo mu zabrat, tak jsme se opět vrátili k tv, a u růžovky do deseti minut usnul už bez bekání o dudla....takže zatím dobrý, ale jak se v noci bude duda domáhat :confounded:
ale co já?! já si na toho duda taky zvykla :sweat_smile: je to fakt zase taková menší etapička ukončená :fearful: ale co, v noci se neuklidní bez duda a budem pokračovat :grinning: .....no snad nééééé :slight_smile:
29. zář 2009 ve 22:00  • Odpověz
Hezký večer :slight_smile:

Chválím naprosto nádherné fotečky od Mišky!!! Příští rok tady budu lákat fotografy do terénu, neb jsem se zamilovala do exteriérových fotek. Naštěstí se tady prý takhle (venku) fotí normálně, tak snad nebudu za exota...

Ad helmička: máme jen na kolo...na odrážedle ji nenosí...ale nejezdí na něm z kopce ani rychle-většinou ji jen táhnu...

Ad dudel: zatímco se snažíte oddudlovat, snažím se Aničku názornými příklady přesvědčit (už několik měsíců) o tom, jak je dudlík skvělý a báječný a nepostradatelný...jak by se s ním úžasně usínalo a uklidňovalo...ale 2x do něho kousne...zhnuseně vyndá z pusiny a dále usínáme u prsa a mléka :sweat_smile:

Dnes jsme byly na oslavě 3. narozenin Aničky bratránka...děti si to užily... :dizzy_face:

Anička má pořád rýmu, nějak se jí nemůže zbavit :stuck_out_tongue_closed_eyes:

A všem oslavenečkům dodatečně vše néééjjj!
29. zář 2009 ve 22:15  • Odpověz
Miší:t'uky,t'uk :wink: a vlásky ti určo seknou :wink: petisko: :grinning: :grinning: :grinning: nezklamala jsi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. zář 2009 ve 22:21  • Odpověz
a mimochodem víte co znamená u našeho tat'ky když řekne mámo nechal jsem ti tam víno můžeš ho dopít??nechal půl deci! :angry: holomek :angry: :angry: :grinning: :grinning: :grinning: hlavně že červený nemusí a já mám z lahve půl deci :grinning:
29. zář 2009 ve 22:28  • Odpověz
hezkej večer přeju :slight_smile:. Zuzanka je taky z nezadaných :grinning: monogamii si vyžérá maminka, uvidíme, jak si povede dcerka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: nějak se mi bortí net - aktualizace firefoxu mě nepouští ani do rajčete :angry: - takže budu asi chvíli mimoň. Míše a rodince přeju hezký vítání a štědrou obec :slight_smile: - Zuzka odkráčela s plyšovým kachňátkem, já s karafiátem a Vlado s námi :sunglasses:
29. zář 2009 ve 22:32  • Odpověz
Tak už jdu spát, ale vzpomněla jsem si, že jsem svou dnešní rozpravu chtěla zahájit děkovačkou za pochvalu fotek. Ale především říct, že jsem diskuzi o tom, komu je Matýsek podobný fakt hltala. Odmala všichni, ale naprosto všichni tvrdili, že je celý Jindra. Ale teď už se objeví, že je i na mě - takže jste mi potvrdily, že se asi trošku poměnil a má i něco ze mě.
Nicméně když se díváme na fotky z dětství, tak Jindra drtivě převažuje :slight_smile:

Dobrou noc!
29. zář 2009 ve 22:36  • Odpověz
Zasekla jsem se ve vaně a následně s kámoškou na drátě, tak už mizím spát....bobrou noc :slight_smile:
29. zář 2009 ve 22:38  • Odpověz
sylvinko:tak to je jak u nás :slight_smile: petisko:ty ještě nemáš večerku?? :confused:
29. zář 2009 ve 22:49  • Odpověz
tak já taky mizím dobrou :pensive:
29. zář 2009 ve 23:02  • Odpověz
Dobré ránko

my koukáme na Pingua, tak můžu chvilku koníkovat

Petise tak s tím dudlíkem by to u nás bylo asi podobné, je to výborná věc,jak se ududlat ke spánku, bez něj se prostě neuklidní a nezabere,vidím to na dlouhou trať.Včera jsem mu ho zkusila nedát a hned říkal dudu dudu a už natahoval, tak nevim...Já tomu asi nechám volný průběh, začnu mu ho brát až kolem druhého roku,dřív mi to přijde asi brzo.Máme ho fakt jen na usnutí, pak ho vyplivne a už nevyžaduje, tak to snad není tak hrozné.Ale toho usínání bez něho se teda děsím.

Jinak rýmu máme furt,ale už takovou hodně mírnou, ani bych nemusela odsávat,ale jen ráno ho prostříknu Vincentkou a pak odsaju, aby se mu krásně dýchalo, přijde mi, že po noci je trošku ucpaný (jeho nos

:grinning:
30. zář 2009 v 07:55  • Odpověz
Bré ráno :slight_smile:
holky, tak noc poměrně ok, spal nonstop do půl čtvrté, to pak ze spaní hledal duda a vzbudil se, dali jsme ho k nám a to volal duda, pak ukázal směr obývák, tak jsme šli tam a tam usnul krásně bez volání na dudana..a spali jsme do 6:20...od rána si zatím na duda nevzpoměl...

agatko, já si myslím, že duda na spaní-uspání je naprosto ok :slight_smile:
30. zář 2009 v 08:04  • Odpověz
Dobré ránko, my koukáme zase na Krtka :sweat_smile: A zdravíme tímto Katy, krtek u nás taky frčí :wink:
30. zář 2009 v 08:13  • Odpověz
hihi, my už jsme zkoukli od té půl sedmé, teletabise, mašinku T., a traktůrka...tím jsme skončili a teď si hrajeme v pokojíčku....no teď jsem zdrhla zrobit si čaj :grinning:

agatko, ještě k té rýmě, Robik ji měl taky deset dní, od včerejška neodsávám...trvá to jak lačnému sraní, co? Tyhle rýmy :angry:

Ve FM je hnusně, prší, snad nám tohle počasí přivolá taťku dřív z arbeit a kamsik zajedem :sunglasses:
30. zář 2009 v 08:22  • Odpověz
u nás neprší,pršelo v noci, mělo by být sluníčko, ale jen 15 stupňů, tak se po obídkovém spaní navlečem a půjdeme ven,každý den,kdy svítí sluníčko dobrý :slight_smile:
30. zář 2009 v 08:37  • Odpověz
Dobré ráno,
u nás se nekouká na nic, má ráda jen znělky, u kterých tančí, jinak jde od toho. Její vášní je vytahat všechny vlhčený ubrousky a čistit co se dá, stůl, podlahu, psa, moje kolena, nohy....čistotná jako maminka :grinning:

z deštíku mám celkem radost, každodenní zalejvání zahrady už mě moc neba a travičce se snad v tomhle počasí bude chtít víc ven
30. zář 2009 v 09:14  • Odpověz
Dobré ranko :wink: tak tady je taky hnus a občas mrholí,asi bude pěkná kosa :unamused: teru:vlhčené ubrousky jsou u nás taky velkej hit akorát že s nima nečistí ale narve si tím plnou pusu :stuck_out_tongue_closed_eyes: petisko:držím palečky at máte tat'ku brzy doma :wink: náš táta jel dnes někam směr Chomutov tak nevím :unamused: krásnej podzimní den :wink:
30. zář 2009 v 10:09  • Odpověz
no nic, opět jsem pustila mašinku T..a Robiš volal, že tak kde je, neprší, takže přijede normálně..těpic :unamused: ty vogo, co budem dělat odpo, to fakt nevím...asi se budu muset ke komusik vtěrnout na kafíčko :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. zář 2009 v 10:12  • Odpověz
ty jo j fakt nevím jak to bude v zimě kam budeme chodit když ted už je docela chladno a člověk furt vymejšlí co by :confused: petisko:třeba tam pršet začne :wink:
30. zář 2009 v 10:31  • Odpověz
Ahoj,
tady nikde nikdo :confused: My teda dopol. taky byli venku. Naštěstí nepršelo, tak jsme toho využili. Ono to jinak nepůjde asi ani za mrazů. Doma je to na hlavu pro všechny zúčastněné.

Nechávám tady odkaz na fotky, jak jsme trávili léto. I když po těch krásných fotkách co tu byly, je tohle jen hodně slabý odvar. Ale zas je tam fotka s helmičkou a surfínky, jak jsem některým z vás slíbila :wink: Od téhle fotky dál:
http://soukupjana.rajce.idnes.cz/Muj_bracha_ma_prima_brachu_cervenec-zari09/#P7190382.JPG
30. zář 2009 ve 12:38  • Odpověz
Zuzi- skvělé zpráv z kontroly! To mne těší! :slight_smile:..a když to "zatím" srovnáš, tak které těhu snášíš líp? A už je Ellinka otočená hlavičku dolů?

Peti-pěkné úspěchy s oddudlíkováním! Moc ti fandím..

jani-a jak ses rozhodla s tou prací?
30. zář 2009 ve 12:48  • Odpověz
Ahoj po obědě,
co jste vařily?u nás byla pórková polévka a k večeři nachystám ty květákové karbanátky

teda Miško - všechny fotky jsou moc povedené,už minule jsem psala,že máš dar zachytit vše tak nějak přirozeně a ted se to jen potvrdilo - všechny rodinky jedním slovem nádhera

zprávy z dnešní kontroly špatné :frowning2: -miminku se asi nedařilo a srdíčko už mu nebije-jsem víc něž smutná,ale asi to tak mělo být a snad se nám brzy podaří znovu
30. zář 2009 ve 13:28  • Odpověz
ježiš veru? nééé, to je mi moc líto
30. zář 2009 ve 13:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.