• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
Ahoj holky, jsme zpátky z vítání. Bylo to fajn. Zapomněla jsem Mariance dudu, naštěstí nebyl potřeba... A Deny tam zase všechno komentoval. No sranda :sweat_smile: Fotky stáhnu a pak dám vědět :slight_smile:
30. zář 2009 v 16:43  • Odpověz
veru - já mám Vodafone přes takovou tu bílou mršku, co se píchne do PC. jestli máš totéž, tak mám pro Tebe jen jedinou dobrou zprávu, nejsi v tom sama... :angry: Ještě záleží, jestli je/bude u Vás nějaká 3G síť, pokud ne, tak to rychlejší nebude. Na věci jako youtube a podobně ani neklikám, dokonce na otevření každé fotky od Míši jsem čekala téměř minutu. U mě jediná výhoda, že to neplatíme - má to Vlado z práce. Nedala bych za to ani korunu... :angry:
30. zář 2009 v 16:47  • Odpověz
http://pavlikovi1.rajce.idnes.cz/Nase_slunicka_od_1._8._2009/#P1060679.JPG
Fotky z vítání občínků + jsem přidala řešení naší postele, kde Deny spí (aby nespadl) a jak Deny staví plot :wink:
30. zář 2009 v 17:28  • Odpověz
jůůůůůůůůůůů stihla jsem to Miško krásný fotky z vítání,a Deny je šikulka :slight_smile: a tobě vlásky moc,moc sluší :dizzy_face: :dizzy_face: a pádím papa a hezkej večer :wink:
30. zář 2009 v 17:47  • Odpověz
ahojky

tak my byli venku a bylo docela pěkně, sluníčko:slight_smile:

Miší fotečky krásný, Márinka je už velká a byla krásně oblečená.Postýlka je krásná, moc se mi líbí ty vlastnoručně ušité stěny. :slight_smile: :slight_smile:

My máme připojení od T-Mobile a jako zaměstnanci to máme zdarma :slight_smile:
30. zář 2009 v 18:33  • Odpověz
ahojky kočenky :slight_smile:
Moc mě to mrzí, Lucko... ale je fajn, že myslíš pozitivně...ono to jinak nejde...člověk to bere trošku jinak, když má doma už jedno veliké štěstí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Přeji, ať se vejdete do první desítky...ta ještě není plná, ne? sakra, musím kouknout na tabulku :sweat_smile: :slight_smile:

Romčo: druhé těhotenství je u mě o tom, že tolik neplaším, odpočívám, jen když cítím, že musím, jinak se snažím hrát si, být venku, něco dělat... Dneska jsem tu i stou chřipkou docela řádila :wink: a bříško ani netvrdlo, jen mě bolí záda a jsem unavená jako kotě :slight_smile: takový normální :wink: :slight_smile:

fotky krása... :dizzy_face: už těm našim děckám budou 2 roky...to strašně uteklo :sweat_smile: :sweat_smile:
30. zář 2009 v 18:41  • Odpověz
Zuzi, plná je už dokonce první jedenáctka, te'd už se bojuje o místa v první dvacítce. :wink:
Jo a Miščiny fotky mi připomněla, že Týnku nikdo na vítání občánků nepozval, ne že bych tam šla, nepůjdu ani s berunkou, ale nechápu, proč naše dítě nikdo za občánka nepovažuje, takový daně platíme :grinning:
30. zář 2009 v 18:57  • Odpověz
Kreksi:Jé máme tu stejnou bílou věc,tak jsem ráda,že ani tobě to neběha :wink:
někdy z toho mám teda fakt nerva,než se to rozpohybuje :angry:

Zuu:zrovna nedávno jsem si nad tím tak přemýšlela,jak dřív jsi byla v nervu a ted fakt pohoda jazz - alespoň to na mě z tvého psaní tak působí

Petrolejka:nás taky nikdo na vítání nepozval,ale stejně bychom nešli

Agat:vyšli jsme si na procházku nabalení jak ze Sibiře a přitom bylo celkem pěkně

jdu na fotky a žehlit
ještě nakouknu u drbárny Top Star
30. zář 2009 v 19:47  • Odpověz
Holky, kdo by si nedošel pro tisícovku, co město přispívá :grinning: Už jsou za ní doma plíny.
30. zář 2009 v 19:52  • Odpověz
u nás se musí na vítání občánků na hlásit, když si jdete pro RL, automaticky nezvou
tisícovku? to jste z dobrýho kraje, nám vrazili kytku a pamětní minci, toť vše
30. zář 2009 v 19:58  • Odpověz
Jo tak to jo, to si příště zjistím. za litr bych v této době šaškovat šla :grinning:
30. zář 2009 v 19:58  • Odpověz
je, tak to jsem úplně vedle...11 těhulí a mlha k tomu...no, slušně jsem se rozjely :slight_smile:

Luci: no on člověk v lecčem pochopí, že se některým věcem nezabrání...ale to se musí všechno odžít :wink: nicméně občas, když to víc přeženu, taky dost hysterčím :sweat_smile: :grinning: NO ale třeba za takových 5 týdnů už budu zase o fous klidnější :slight_smile:
30. zář 2009 ve 20:01  • Odpověz
holky vám tam ty tejdny teda skáčou, to je rychlost
30. zář 2009 ve 20:02  • Odpověz
fotky z vítání super, postel super (kde jsem viděla ty látky? v Ikea? máš to super vymyšlené, já jsem na tooto hrozný jelito, jako něco vymyslet, nedej bože ušít?!?!?!)
Jo tak v Pejru dávají tisícovku? tak to u nás tučňáka, domino, mamince růži. dasistalles :rolling_eyes:
30. zář 2009 ve 20:03  • Odpověz
jo jinak kdyby se tu objevila Lu: tak na tu mou štítku homeopatika nejsou a navíc jsem se dozvěděla, že kdybych byť jen na chvilku vysadila ty hormony, tak mi to může poškodit cévy nebo srdce, potěšující zpráva pro někoho, kdo měl vrozenou vadu srdce, já se je sice vysadit nehodlám, ale co když se stane něco nevýdanýho
30. zář 2009 ve 20:04  • Odpověz
Luci já jsem taky venku odkládala vrstvy :wink:

Jdu čumět na Přešlapy, ještě nakouknu a mám tu výborné červené od kamaráda, ňam ! :dizzy_face:
30. zář 2009 ve 20:05  • Odpověz
tak jsme zpátky od Ingrid, bylo príma :slight_smile: Marjánka se krásně rozkecává :dizzy_face: ale Matýsek vedle ní vypadá skoro jak mladší bráška, je to fakt prcek :sweat_smile:
jo, Ingrid: držel to až domů a doma se třikrát vyčural - prostě vlastní nočník je vlastní nočník :sweat_smile:
takže máme první den kdy jsme nepoužili plínu :slight_smile: :slight_smile:

Miško: fotky roztomilý a účes Ti sluší, je to svěží :slight_smile:

Ejana: hrozně se mi líbí ta fotka jak jsou oba klucí na traktoru, ta je super :slight_smile:

Agi: myslím, že to že malej si říká o dudu a protestuje je normální... u nás bylo samozřejmě totéž... ale byla jen jedna velká scéna, kdy jsem chodila k postýlce co pár minut a vysvětlovala, že dudu už není a chovala a chovala... od tý doby usíná normálně bez něj... ale u nás je u všeho nejdřív scéna šílená a pak pohoda, takže už s tím počítám a vím, že když neustoupím, tak to pochopí a je po stresu pro oba...
30. zář 2009 ve 20:08  • Odpověz
Mishu: tak to je blbý :unamused: :unamused: hlavně když člověk bere něco dlouhodobě, tak to pak má vedl. účinky :unamused:

Zuu: týjo, za chvíli tam budeš mít 30 tt, co? fíííha !

já když porovnám zatím tohle těhu a to s Matýskem tak hysterčím tak o 90 procent míň... ale ono u Matýska byly problémy několikrát a předtím dvakrát mimi nezůstalo a tak se asi není čemu divit... s ním jsem v týhle době celej den ležela, zatímco teď lítám po půlce města, milionkrát vysazuju na nočník, vařím, furt zpívám atd., znáte to :sweat_smile:
fakt je, že jsem klidnější díky tomu, že máme malýho a taky přesně jak píše Zuu, některým věcem se zabránit nedá bohužel...

ad vítání: já bych za tisícovku taky šla šaškovat, ale když jsem se dívala na stránky Prahy 10 tak tam nebylo o vítání ani slovo... tak asi nevítají? :confused: no možná se zeptám přímo
30. zář 2009 ve 20:15  • Odpověz
hm, já přešlapy neuvidim, manža kouká na fotbal
30. zář 2009 ve 20:17  • Odpověz
Holky a to není vše, ještě karafiát :sweat_smile: A leporelo a taková ta knížka, kde se zapisuje první úsměv, krůčky...

Lu, díky za reakci na účes. Mně se to někdy líbí a někdy ne. Navíc na fotkách mi to připadá divné, ale co už :slight_smile:
30. zář 2009 ve 20:26  • Odpověz
Miško: ne, účes je super, já se ke kadeřnici furt nedostala
30. zář 2009 ve 20:27  • Odpověz
Mishu: Přešlapy můžeš vidět na www.stream.cz, pod tím Tv Prima a tam to pak dají asi druhý den po odvysílání v tv :wink:

Miško: nj, člověk si na to musí zvyknout... já si na krátký vlasy teď zvykala taky dlouho, teď mi pomalu odrůstají a připadá mi divný, že budu mít dlouhý... :sweat_smile: ale změna je jednou za čas dobrá, někdy je to jen předstupeň k radikálnější změně účesu
30. zář 2009 ve 20:28  • Odpověz
Lu: jj, já vím, ale děkuji
já to chci sestříhat a hodit melír, jako jsem měla před svatbou, ale nějak nemám čas
30. zář 2009 ve 20:29  • Odpověz
jinak konečně budem mít pod noťasem normální stolek a né komunistickej kempingovej, co tu máme od stěhování
http://www.jysk.cz/120/121/3648750/a/catalog
ten maj u nás teď za 500
du uspat dítě, pa
30. zář 2009 ve 20:31  • Odpověz
LU: gratulace veliká :grinning: :grinning: :grinning: :slight_smile: :wink: . jak je malý, tak je šikovný :wink: . No a musím jí taky trochu pochválit, jak jsem jí nechala jen ty tepláčky bez pleny (po návratu z venku taky), tak nahlásila ee, táta jí urychleně přenes k nočníku a ono JO :o), takže já jí opravdu musím taky nechávat doma bez pleny, potom hlásí, jak má plenu, tak jí je to šumák a má nočník na háku.Musím říct, že tyhle kratší vlasy ti sluší mnohem víc, než ty delší, co jsem tě viděla prvně. a vypadáš na 25, ne na 27 :wink:
Ejany kluci se mi tradičně líbí mocmoc, a jejich fotky taky, vždy se na ně ráda dívám
Veru:jdu s tebou držet basu a žehlit, LU viděla moje dva plné sušáky, takže si dám tak asi hodinovku u žehličky :rolling_eyes:
30. zář 2009 ve 20:46  • Odpověz
odskakuju od přešlapů :slight_smile: docela mě to baví :slight_smile: ...

já zapoměla pochválit kluky od ejaničky...to jsou bratři, jak se patří :slight_smile: :dizzy_face: fotky bezvadné, taky jsem se ráda koukla..

Romčo, tobě jsem ani nepoděkovala za reakci k těm menskám, díky :dizzy_face:

Míši, pokojík bombastický, postel super vyřešena, fakt jsem nadšená :slight_smile:

Matýsek a Mariánka jsou šikulové ohledně pokroků nočňajze, paráda :slight_smile:
30. zář 2009 ve 21:00  • Odpověz
Ingrid: no vidíš jakou máš šikovnou cérenku :slight_smile: :slight_smile: !! to je super!
tak budeme šetřit životní prostředí, jo? :grinning:

u nás už teď to jestli má nebo nemá plenku rozdíl nedělá, ale snažím se co nejvíc bez plenky, aby si na to prostě zvykl... akorát máme teď zajímavý dohady, kdy se zlobí, že mu dávám plenku na noc, furt tvrdí, že chce čurat, aby ji nedostal (tak jak je to během dne, když se vyčurá tak ho nechám chvilku běhat nahýho a může i na gauč)...
dneska večer jsem ho chválila před spaním a řekla jsem že to zvládnem a bylo hrozně legrační jak řekl "to zvlánem" a pak mi dal placana :slight_smile:
30. zář 2009 ve 21:14  • Odpověz
11 těhulí a mlha k tomu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: , jsem zvědavá kdo se odmlží :grinning: :grinning: :grinning:
30. zář 2009 ve 21:26  • Odpověz
Holky, Mája má zítra už půl roku :confused: Je toto možné?? :confused: :sweat_smile:
30. zář 2009 ve 21:28  • Odpověz
Miško, to kecáš? Půl roku? :astonished:
30. zář 2009 ve 21:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.