• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
:sweat_smile: Fááááááááááááááákt :slight_smile:
30. zář 2009 ve 21:35  • Odpověz
Tak jsem zpět z cvičení a po sprše a je mi bájo. Horší to zas bude v pátek :grinning:

Děkuju za pochvalu klučíků.

Míšo, fotky jsou super. A účes se mi líbí, opravdu vypadáš mladší a taková rozjasněnější. A Ty tý vaší Mariánce snad nějaký týdny připočítáváš ne? Není možné, že už jí bude půl roku :confused: Hrozně to letí. V každém případě vše nej k prvnímu půlročku :slight_smile:
30. zář 2009 ve 21:47  • Odpověz
hojá holky!!
zdravím po delším čase...byla Morava ,pojala jsem to jako rozloučení páč minimálně půlroku tam nejedu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jinak mimi v pořádku ,já taky až na ty kilový přírůstky.....ted jsem přibrala snad dvě kila za týden :stuck_out_tongue_closed_eyes: uf ,jsem velryba hrošatááá :unamused: :frowning2:

musím dočíst, nějak se ztrácím ...zaregistrovala jsem veru62 : :frowning2: je mi to moc líto a zároveň držím palečky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

a zde nějaké další mlžilky??? :dizzy_face: :wink: cssssss,napište to aspon mě do IP!!já to nikomu neřeknu!!! :grinning: :sunglasses:
30. zář 2009 ve 22:06  • Odpověz
30. zář 2009 ve 22:41  • Odpověz
Peti :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Normálně jsem z toho hin :wink: Krása, Berunce se bude líbit :dizzy_face:
30. zář 2009 ve 22:44  • Odpověz
Jééé, co to čtu...Veru... :frowning2: :cry: ...moc mě to mrzí a držím palečky v dalším snažilkování :wink:

Ejana: krásný fotky, kluci jsou fakt úžasní :dizzy_face:

Ad vítání: u nás se zve cca první měsíc po šestinedělí, ale vím, že někde se musí maminka nahlásit, aby je pozvali...a prašule nedostáváme...jen dárkové předměty (osuška, knížka...)

Simirek: dneska večer malá viděla v TV vlak...začala se svlékat, že jedeme mašinkou...k tetě...a za dětičkama...co má tu klouzačku na zahradě :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ...tak jsem jí slíbila, že až nebude mít rýmu, že dětičky a tety přijedou k nám na koupaliště...tak prý teda jo... :slight_smile:
30. zář 2009 ve 22:58  • Odpověz
Jo, Přešlapy by měly být i v reprýze v TV...ale nevím kdy...

Mi: ta postel je dobrý nápad...takhle se mi to fakt líbí :slight_smile:
30. zář 2009 ve 23:01  • Odpověz
Kde jsou fotky kluků Ejanovic? Já jsem to nějak minula :frowning2:
Ahoj Maji, ty jsi taky sova, že - píšeš vždycky těsně před půlnocí :slight_smile:
30. zář 2009 ve 23:11  • Odpověz
Mi, jsou na straně 231 :wink:
No to víš...přes den mne malá nenechá u PC...maximálně číst, ale psát ne :sweat_smile: ...a pak večer než dočtu, tak je půlnoc :wink:
Ale už jdu na kutě...tak dobrou všem :slight_smile:
30. zář 2009 ve 23:27  • Odpověz
Dobrou, jdu taky :slight_smile:
30. zář 2009 ve 23:43  • Odpověz
Teda, Vojtík se Štěpánkem jsou úžasní :slight_smile: Ten traktůrek :sweat_smile:
A už fakt jdu :wink:
30. zář 2009 ve 23:45  • Odpověz
hoho sovy,na mě nemáte :grinning: :grinning:

Postýlka je úžasná a fotky Ejani bratrů taky :dizzy_face: :dizzy_face:

Mariánnce vše nejlepší k půl roku

Moci- no nekecej,že už máš 50 kg :wink:
1. říj 2009 v 00:58  • Odpověz
Dobré ráno!
Vyspinkáno od šesti dnes máme my :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ovšem Matýsek mi to tak krásně jako Denísek neoznámil - jednoduše se postavil a přepadl z postýlky ke mně do postele.
Já jsem ale nespala už asi od pěti, takže jsem hotovo - Elmo a kafe mě prozatím zachraňují.
Sousedi rekonstruují a už buší, jak o život a do toho je tu kosa jak blázen. Ale fat šílená - dneska jdu domovníka zdrbat, by se asi pos ... kdyby to na hodinu ráno a večer pustil.
Ještě jsem si přečetla email od švagrové, má moc nemocného tatínka, brácha na měsíc odjel, tak toho má plné a kecky a já marně přemýšlím, jak jí pomoct.
No, a dost od nás.

Peti, postýlka je nádherná!!!!!!

Miško, moc moc Ti to sluší, Márinka má nádherné šatečky a všichni spolu jste krásní!

Ejani, kluci super! Název Tvého alba prostě mluví za vše!

Tak snad vše, jdeme si postavit iglů a hrát si na polárníky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. říj 2009 v 07:23  • Odpověz
Dobré ráno

Márince vše nej k půlročku ! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: , tyjo to letí !!!!, za chvíli bude lézt a sedat si :wink:

my půjdem asi na kafíčko k sousedce a odpo mám volno, půjdu se podívat na další dárečky k Vánocům, chci našim zvětšit fotku celé naší rodiny na hradě a zarámovat do nějakého pěkného rámečku a se ségrou půjdem společně vybrat nějaký řetízek.

a večer bych chtěla jít cvičit, ale už se vidím jak jsem shnilá :grinning: a všivák línej

a Ondra má furt rýmu a i kašle, se picnu :unamused:

A Přešlapy byly dobrý, hihi, až na ten porod, ten mi přišel krapet trapnej :slight_smile: :slight_smile:
1. říj 2009 v 07:51  • Odpověz
Ano, ano... Márince vše nej k půlročku!

Peťo, když už je ten říjen, tak to už by byl hezký měsíc, ne? :wink:

Holky, jak oblékáte děti? U nás teda včera žádné sluníčko nesvítilo, bylo dvanáct třináct stupňů a opravdu zima. Ruce měl jako kus ledu ... a jak zná všechny písky a skluzavky v okolí, tak tam furt chce a kouká takovýma smutnýma očima, že ne :frowning2:
Navíc nás taky kosí už deset dní rýma, tak jsme nebyli plavat ani nemůžeme do herny :confounded:
1. říj 2009 v 08:14  • Odpověz
Dobré ráno,
Jani, Miško, fotky moc pěkný, kluci jsou fakt sluníčka a Mariannce krásný půlroček :slight_smile:

My včera byli za kulturou v Praze, měli jsem to i s adrenalinem, jeli jsme na sedmou do Bránického divadla a ještě v 18.35 jsme kejsli u Národního v nechutný zácpě. Nakonec jsme jeli 17 a stihli to jen tak tak, ale mě se to oživení děsně líbilo a dokonce jsem se těšila, jak je budu u dveří prosit ať pustí dovnitř opozdilce z teplákova :dizzy_face:
1. říj 2009 v 08:14  • Odpověz
sylvi my taky furt bojujeme s rýmou,tak hlídám,aby neseděl na zemi a oblíkám.včera měl ven tričko s dl.rukávem, mikinku s kapucou a zateplenou vestičku.Na nohách měl džíny,ale u nás sítilo sluníčko,jinak bych mu dala už asi i punčocháče.a na hlavě kšiltovku

terez: :grinning:
1. říj 2009 v 08:17  • Odpověz
Sylvi, včera měla tlustý tepláky, body s dl.rukávem, mikču a šust.bundu...když jela s dědou ven v kočárku, tak už jsem dala fusak, sice měla jen mikču, ale i tak přijela s chladnějšíma ručkama
1. říj 2009 v 08:17  • Odpověz
ahoj

Mariannce od Mišky posíláme velkou pusu k půlročku !! :dizzy_face: :dizzy_face:

Moci hrošice?? tak se přiznej kolik máš nahoře, určo to není moc... ono pocit hrošice je subjektivní, já mám nahoře kilo a mám pocit, že je to tak pět minimálně :sweat_smile:

Peťo: pelíšek nádhernej... jsem si hned po ránu pobrečela :pensive: :sweat_smile: :dizzy_face:
1. říj 2009 v 08:32  • Odpověz
Sylvi: teď šli chlapi ven a malej měl tričko s dlouhým, tlustej dlouhej svetr a šusťákovou bundu s podšívkou... k tomu tlustý tepláky, tlustý ponožky do bot a čepici...

a obávám se, že brzo začne éra punčocháčů a rukavic a já furt nic nemám... punčocháče jsem viděla jen co měli 65 procent bavlny a zbytek umělina a to mu nemůžu dát (minulej rok se hrozně škrábal potom), tak sháním nějaký co mají aspoň 80 nebo tak... nemáte někdo tipa? já viděla jen online nějaký pěkný, ale to je pálka s poštovným :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jo a prosím vás nemají v Tescu už rukavice a šály na prcky? já tam tuhle byla před dvěma týdny asi a nebyly ještě
sice šetříme ale jestli bude taková kosa tak naběhnu do HM a koupím mu soupravu, ať nežerem, je už fakt zima

Teru: a jaký bylo divadlo? :wink:
1. říj 2009 v 08:36  • Odpověz
Lu, co tohle?
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=24096179&tab=2
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=24096092&tab=3

a pak my máme dvoje, co dostal a ty mají 80 procent, včera jsem utrhla lístek a bojím, že nenajdu. Ale kdybys chtěla, tak určitě zjistím :wink:
1. říj 2009 v 08:40  • Odpověz
Lu: já mám čapku z minulýho roku, rukavice a šálku taky sháním
divadlo bylo výborný, Nárožný a Fialová byli skvělí :dizzy_face: a v první řadě jsme si to užili
1. říj 2009 v 08:41  • Odpověz
Sylvi: díky, ten druhej odkaz vypadá dobře! :slight_smile:

nj, tak takový obsazení, Teru, to muselo bejt príma... my byly s mamkou v červenci, hrozně chtěla po x letech a zdařilo se nám koupit poslední lístky na Vinohrady, hele tam co herec tak tv hvězda, takže mamka všecky znala a byla totálně nadšená (myslím, že jinak by to neocenila, pro ni je důležitější kdo tam hraje než o čem to je)...
tak jsem byla fakt ráda...

to mi připomíná že bych taky měla zajít do divadla příští rok se asi nikam moc nedostanu, abych to nedoháněla jak u Matýska, to jsem byla v divadle i dva dny před porodem, skoro jsem nemohla sedět a lidi na mě vcelku vyděšeně koukali :grinning:
1. říj 2009 v 08:55  • Odpověz
holky a punčocháčky teda pořizujete dvoje? a rukavice asi taky dvoje, že?
1. říj 2009 v 08:57  • Odpověz
Lu: punčocháčky mám dvoje nový a pak kupu poděděných, takže ty už kupovat nebudu, rukavičky mám zatím jedny, takový obyč prsťáky, ještě jedny chci teplejší a pak hodně teplý palčáky

jinak my jezdíme do Phy do divadla celkem pravidelně, v průměru jednou za měsíc
1. říj 2009 v 09:02  • Odpověz
Matýsek trubka jedna zívá na celé kolo ... no, ale musí vydržet :sweat_smile: , za chvíli vyrazíme do ledárny ven ... třeba tam bude tepleji :grinning:

Lu, já mám čtvery a asi ještě dokoupím :sweat_smile: Jednak dávám čisté oblečení každý den, pak tu máme zimu, takže je nosí od podzimu do jara i na doma a navíc plánuju ten nočník :rolling_eyes: , tak zásoba asi bude třeba :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. říj 2009 v 09:07  • Odpověz
nj, my nemáme po kom dědit a teď by se to tááák šiklo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
no ale za měsíc pojedeme k našim, odhalíme mimíska a jak znám babičku tak nám nějakej menší peníz dá, tak to bude jako z toho :grinning:
1. říj 2009 v 09:07  • Odpověz
Jo, a my máme lístky na listopad na divadlo Sklep :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. říj 2009 v 09:09  • Odpověz
Sylvi: aha, tak to my tu máme teplo.... no s počuráváním taky počítám, ale my máme ještě asi dvoje slabý tepláčky, tak ty můžu šoupnout pod ty teplý na ven (kdyby jako začal hlásit venku, jakože to asi hned tak nebude)...
ale tuhle to vydržel asi 20 minut z Alberta až domů a včera u Ingrid celý odpoledne, tak já nevím jak to plánuje :sweat_smile:
a dneska ráno bylo poprvý vidět že už chápe, že po probuzení jde hned po mlíku na nočník a tak to taky držel a nebylo jen pár kapek, ale moře :sweat_smile:

jinak já dávám čistý oblečení tak dvakrát denně - máme totiž mokrej model... např. dneska ráno se celej poblinkal :rolling_eyes: (má druhej den zpátky Sunar a asi mu ještě hapruje žaludek) a Ingrid vám může poreferovat jak hrozně to dítko pořád sliní... ježíš až přestane, to bude zas o kus práce míň :stuck_out_tongue_closed_eyes: pořád mu musím kontrolovat bryndák a triko a topení máme obložený
1. říj 2009 v 09:12  • Odpověz
takže někdo možná vyndává na fotce dítěti dudel, já sundávám promočenej bryndák než to cvaknem :sweat_smile:
1. říj 2009 v 09:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.