• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
Mishu: nj, já to už taky hledala online a tam to není... tak uvidím co řeknou na matrice

Miško: tak to buď ráda, že tam vylezl až teď, aspoň jsi ze začátku s mimčem neměla takový hlídání :wink:

jdeme na kurz a do herny
1. říj 2009 ve 14:17  • Odpověz
míško-Daniela se nám už nelíbí. respektive manža má kolegyni toho jména a nemůže jí vystát! :slight_smile:..zatím vede Beata..ale to se může změnit..ještě mám 5 měsíců do termínu...:slight_smile: :grinning:

prami-gratulace k oddudlování! šikulky! :wink:

lu-dobře na něj jdeš.. :grinning: :grinning:
1. říj 2009 ve 14:19  • Odpověz
Ahojky,
po dleší době nahlížím a vidím, že Comra řeší dilema se jmény. Stejně jako u nás. U nás je top Tomáš, ikdyž naše příjmení začíná na Š, tak asi vyhraje a Tomáše máme švagra, pak je Martin, to máme bratrance, no takže u nás to bude taky určo "po někom" :wink:

Jinak já se celkem držím, malý kope o 106, je ale celkem nízko, při prvním těhu jsem nevěděla co to je kopnutí do močáku a teď to mám furt a denně :zipper_mouth:

Ondrášek je šikulka, krásně mluví, ale lítá jako čertidlo, to je strašný, pořád skáče a točí se dokolečka a matka se může zbláznit a když ho okřiknu, tak to dělá ještě naschvál. jen máme problém chodit venku při kočáře, to mi zdrhá, tak nevím jak ho pak udržím jak budu chodit ven s mimčem. Asi budu brát buď jednoho nebo druhého :grinning:

Fotečky všech nádhera, jsem se tu rozplývala

Vše nej Mariannce :wink:
1. říj 2009 ve 14:31  • Odpověz
Romčo to s těma bodyčkama je super nápad, proč mě to nenapadlo? Mám tu pár, co už jí jsou krátký opřes plínu, ale na to zastčení budou ideální.
Jinak jsem spala 2 hodiny a boky peklo, nemůžu se skoro hýbat, co to má být, to nechápu. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
To je cuketová mánie ne? Já dnes chtěla večer dělat taky tu stroouhanou na plechu, te'd si teda nejsem jistá, jestli zvládnu namazat chleba s máslem.
1. říj 2009 v 16:07  • Odpověz
jejda Pét'o co toooo???drž se holka :frowning2: a Pát'a si před chvíli když jsem se líčila tak vyndal chleba z tašky a rozdrobil ho po kuchyni :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. říj 2009 v 16:18  • Odpověz
Peti ty se chystáš na toho dráteníka z tý cukety??pže jsem koukala že je to dost podobný s tím co jsem dělala já,tak jestli to budeš dělat dej pak vědět jaký to bylo ju?? :wink:
1. říj 2009 v 16:26  • Odpověz
Peti, ty kyčle mne taky strašně bolely. Nemohla jsem vstávat ze sedu ani chodit..... A k tomu mne bolela kostrč tak, že když jsem vstala, až jsem bolestí popoběhla (a ta kostrč mne pobolívá ještě někdy teď...) Drž se, už se ti to blíííííííííííííížííííííííííííííííííííí. Jo, a doktor mi na to tenkrat dal Magnezko, jestli vzpomínáte - pár týdnů před porodem, trotl, jeden :sweat_smile:
1. říj 2009 v 16:31  • Odpověz
ahojky

o kyčlích mi ani nemluvte, je 19 měsíců po porodu a je to stále masakr, bez doplňků si to už neumím představit.Chci se vidět tak za 15 let, uf :unamused: .Peti ty budeš mít za chvíli pokoj,vydrž.Mě tak řezala pipina, že sem se i zastavovala venku na chodníku a musela jsem si tam drtit rukou kost,aby to přestalo, několikrát to bolelo tak hrozně,že jsem bulela (i venku).
1. říj 2009 v 18:40  • Odpověz
Ahoj holky, měli jsme teď dva dny doktorů, tak vám jdu jenom napsat co a jak. Včera imunologie v Plzni, úplnou náhodou jsem byla den po ovulaci, tak šly ještě odebrat vzorky, vzali nám krev a Pavel musí ještě na spermiogram a za měsíc budou výsledky. Prý testují i víc věcí na ten antifosfolipidový syndrom a jinak ani nevím, co všechno budou testovat. Jinak se paní doktorka ptala, jestli jsem v těch těhotenstvích ležela v nemocnici a říkala, že příště by to chtělo v nemocnici proležet. Dneska jsme byli v CARu a u gynekologa. V CARu naštěstí dobré zprávy, že i s tím stehem je možnost odebrat vajíčka, ten tomu nevadí, jenom při zavádění embrií by mohl nastat trochu problém, tak pan doktor ještě zavolá tomu mému gynekologovi a domluví se s ním, že by kromě toho stehu ještě zavedli nějakou sondu, aby to případně bylo jednodušší. Ale tomu až tak nerozumím, to už nechám na nich, ať se domluví. A u doktora jsme potom už domluvili termín na hysteroskopii, takže tam jdu 19.10. A sepíše nám do té doby papír na adopci a já jdu příští týden podat na úřad žádost :slight_smile:
1. říj 2009 v 19:40  • Odpověz
ahojky, holčiny jdu pro radu, Jájinka má horečky, pořád jí stoupá ikdyž jí od rána dávám na střídačku Paralen čípek a Ibuprofen sirup. Už má po odečtu 40st. Na pohotovost nejedu z prostého důvodu protže vím co mi řeknou, to co dělám střídat léky a dát Diazepam a ráno jít k naší doktorce. Ráno nás odveze tatínek k naší Mudře, na noc dám samozřejmě Diazepam ale chtěla jsem se zeptat, zda-li jste dávali na horečky ty octové ponožky. A jak, zabíralo to?? Nebo jestli ještě máte nějaký jiný tip na horečku kromě sprchování, to se bojím aby jí to nestrhlo srdíčko. Je to děs, ukazuje že jí bolí krček tak má asi angínu. To chytla chudinka ode mě, bych se radši neviděla :cry: :frowning2: Díky moc za rady
1. říj 2009 v 19:41  • Odpověz
Aco: :unamused: :unamused:
někdo tu psal, že octový ponožky dával a zabíraly výborně.. nevím jestli to byla Ejana?

ta sprcha je podle mě šetrná, to se nedá ledová, ale začne se docela teplou a pak se pomalinku ochlazuje, neotírat, ale nechat ji uschnout, to taky ochladí a za půl hoďky přeměřit a pokud teplota neklesá tak znova

držte se holky!! :pensive:
1. říj 2009 v 19:48  • Odpověz
Hani, a nestálo by za to dojet na tu pohotovost? Vždyť by jí mohli dát antibiotika a ty už by mohly začít zabírat, ne? Kočky naše, držte se!
1. říj 2009 v 19:49  • Odpověz
Ahoj Marti, to je informací, že? Do CARu? Proč docházíte tam?
1. říj 2009 v 19:51  • Odpověz
No když já vím jak to bohužel tady na pohotovosti chodí, jak odbívají už jsme tam jednou se 40st byli, ale pokud se to bude horšit tak samozřejmě pojedeme.

Já zkusím teda tu sprchu, jdeme na to. Tak na nás myslete, chjo
1. říj 2009 v 19:52  • Odpověz
Aco, asi máš pravdu, na pohotovosti Ti stejně řeknou, to co víš, ale já jsem nerv, když děti marodí, takže bych jela. U nás octové ponožky zabíraly. Ale často jsem je měnila a znovu namáčela. A nebo dej Jájinku do vany do vody na kterou je zvyklá a pomalu dopouštěj chladnější. Je to pozvolné a neutrpí tím žádný šok. A řekla bych, že to zabere nejrychleji. Držím palce, aby teplota klesla. A nevyčítej si, že to chytla od Tebe, za to přece nemůžeš. Je normální, že i maminky marodí.
1. říj 2009 v 19:55  • Odpověz
Martinko, to je teda fičák! tak budu držet palce toho 19. :wink:

holky nestrašte s kyčlema :zipper_mouth: mně dal malej dneska tak zabrat, že mám pocit, že manželovu maminku si radši pozvat dva měsíce před porodem :sweat_smile: kdyby mě do toho takhle braly kyčle, tak nevím jak bych to dala...
Peťo, máš můj obdiv... bohužel tu není smajlík co smeká klobouk :angry: :wink:
1. říj 2009 v 19:58  • Odpověz
Marti, tak to jsou vesměs dobré zprávy, ne? :slight_smile: S tím proležením v nemocnici si to tady myslí víc nás, že je to dobrý nápad. Taky je super, že v CARu jsou ochotní spolupracovat dále :slight_smile:, často se doktoři navzájem raději "nevidí". A termín zákroku je za chvilku :confused: Tak už držím pěsti!!!

Hani, ještě tvaroh na ruce a nohy je prý výborný. Pak ty octové ponožky. Sprcha jak říká Lu pozvolně ochlazovat. Na pohotovost bych zajela, jsou tam často idioti, ale i idiot doktor může poznat začátek něčeho jiného než virózy ... ale těžko říct.
1. říj 2009 v 19:58  • Odpověz
jo, Romi díky za tipa!
Calzedonia byla nakonec za rohem a mám dvoje punčošky, 85 procent bavlny, fakt pěkný, jedny za stovku, takže vcelku slušná cena za nový - jinak jsem viděla samý dražší a nebo hodně umělý...
tak už jen ty rukavice :slight_smile:
1. říj 2009 ve 20:01  • Odpověz
Dani-a nemáš někdy pocit, že se počůráš, když ti mimi kopne do močáku? :grinning: :grinning:
a koukám, že se jmény je to všude stejný..:slight_smile: :grinning: :grinning:

mao-super zprávy! Za týdny zase budete chytřejší! To je skvělý! :wink:
1. říj 2009 ve 20:05  • Odpověz
Petrolejko, Ty si teda tohle těhotenství "vyžíráš". Pamatuju si, jak si byla v těhu s Týnkou v pohodě, pořád pozitivně naladěná a tak jsem nečekala, že by to podruhé mohlo být jinak. Vydrž, nic jiného k tomu bohužel ani napsat nejde. Maličká Ti to všechno vynahradí, jen co vykoukne ven :slight_smile:

Tý jo Marti, to je fofr. Držím palce na tu hysteroskopii
1. říj 2009 ve 20:06  • Odpověz
ahojky :slight_smile:
Hani: ty horečky jsou děs...my jsme taky sprchovali vlažnějí vodou...no a zkusila bych i ty zábaly na ručičky a nožičky určitě... NO že to Jája chytila od Tebe, to si nevyčítej, vždyť tomu ani nejde zabránit :wink: :pensive:

Marti: to zní tak nějak pozitivně :slight_smile: :wink: úplně chápu Tvojí občasnou únavu a zmatek z toho všeho...to je pořád informací, vyšetření... úžasný je, že na to všechno jste dva...a teď už navíc manželé :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Miško: půl roku??? :confused: :confused: :confused: nějak se mi tomu nechce věřit :dizzy_face: Máte už velký děti... tak nějak myslím, že to bude teď lepší a lepší, režimy zaběhnutý, Mári se zabaví... jen nechápu...před chvílí jsme četli zprávy o porodu :slight_smile: Moc gratuluju k prvnímu většímu výročí :dizzy_face: :dizzy_face:

My si dneska na hudebce zase i lepily... Katy to děsně chytlo...takže krom toho, že vydrží hodinu nehnutě u Krtečka :sweat_smile: , tak jsme dneska bez přestání odpoledne lepily jak divý... má šikovný ručičky...no a tuším, že z ní bude šprtka :grinning: na hudebce si sedla před paní učitleku a hltala jí každý slovo, poslouchala, tleskala podle ní... Je chvilkama tak strašně rozumná a "dospělá" :sweat_smile: :confused: O puse Týnce ani nemluvím...nějak se jí Týnka líbí...vždycky si jí vybere a jde jí dát pusinku a říká, že jí má ráda...a Týnka se pak tak blaženě usmívala, že jsem si málem ucvnkla (což není teď nic neobvyklýho, že :grinning: )... :dizzy_face: :grinning: Děti byly zase skvělý! :dizzy_face:
1. říj 2009 ve 20:06  • Odpověz
holky díky za tipy, Jáju jsme osprchli, chudinka, moc se jí to nelíbilo. Za půl hodinky změříme a když tak to zopáknem, jestli trošku tu teplotu nesrazíme tak jsme domluvený s Martíkem že pojedeme na pohotovost

Ejana : Jani prosím tě a v jakém poměru jsi dávala ten ocet na ty ponožky, se ptám asi jako blbá že :confused: a jak často jsi je je namáčela
1. říj 2009 ve 20:07  • Odpověz
calzedonia-já tam nakoupila loni na jaře. právě vyprodávali dětské punčocháčky a měli je mnohem levnější. Bohužel už na mne nezbyly žádné obrázkové(měli jenom holčičí), tak jsem mu koupila jednobarevné. takže na jaře se tam vydej znova a budeš mít na příští rok! :slight_smile: :slight_smile:

holky, a prosím radu. Příští sobotu slaví teta 50! co máme koupit?? jsme v koncích? není blbý dát ženský kvalitní víno??
1. říj 2009 ve 20:12  • Odpověz
Děkuju moc holky za držení palečků :dizzy_face:

mi, ten CAR byl teď jen informativní, abychom věděli, jestli případně se stehem půjdou odebrat vajíčka a zavést embria. Protože u toho stehu hrozí, že bych třeba nemohla otěhotnět přirozeně. Ale doufám, že k ničemu takovému nebude muset dojít, jen jsme chtěli mít jistotu, že to půjde, kdyby to bylo nutné. Abych pak neměla sice steh, ale otěhotnění by nebylo možné.

A steh jsme odložili až na začátek dalšího těhotenství. Vyšlo nám to jako nejlepší řešení v téhle situaci a budeme doufat, že to těhotenství nijak nenaruší. Takže teď jen ta kontrola dělohy a děložního hrdla.
1. říj 2009 ve 20:22  • Odpověz
Dani: kopání do močáku znám velice důvěrně z těhu s Matýskem... ten se po něm doslova válel celý dny... :sweat_smile:

Romi: mně by se kvalitní víno líbilo - a moc :grinning:

Aco: držím palce!
1. říj 2009 ve 20:22  • Odpověz
Aco, poměr nevím. Vždycky jsem to dělala tak nějak od oka. Určitě víc vody než octa. A měnila jsem je vždycky, když už mi přišly teplé, když už nechladily.
1. říj 2009 ve 20:33  • Odpověz
Tak octové ponožky zabraly, máme 38,6, takže to kleslo dost i dostala huť na masíčko, ufff

Jani : no tak fusky nechladily za chvilku a teda já jsem dala hodně octa a málo vody :sweat_smile: , ale myslím že ocet ničemu nevadí, hlavně že to zabralo, díky moc za rady

ještě že Vás máme tety, od Vás jsou někdy rady lepší jak od Doktora :zipper_mouth: :dizzy_face:
1. říj 2009 ve 20:38  • Odpověz
Marti, to je novinek, dobře, že už se domlouvá nějaký postup a pořád se "něco děje". Moc držíme palečky ... však víš.
Hani, to je šílený, já si vůbec neumím představit, že by Týnka měla takovou teplotu, bych byla hysterická jak blázen. A Hani nic si nevyčítej, že to chytla od Tebe ... neblázni. Bobiška malá, ať je jí brzo líp.
Dík za soustrast, už je to dobrý. Ale odpolko to bylo děsný. No te'd se trošku vracím do formy, Míra pochopil a pomohl doma s Týnkou, koupáním a tak, zítra udělá sám velkej nákup, i se zeptal, jestli něco nepotřebuju dalšího (nevídáno! asi jsem vypadala a hýbala se fakt zoufale) no a v pondělí dopoledne bychom prý mohli na matriku, pokud se mi to hodí. Tož to ho někdo očaroval nebo co? :grinning: Já doufám, že ta bolest byla přechodná, zítra jedu pro originály fotek a vytištěné (pak sem vložím celou sadu) a koupit si legitku do konce roku, už to nechci odkládat. No a teď projíždím seznam věcí do porodnice a nabalím do tašky, co půjde. Přece jen mě to trochu vyplašilo, kdyby něco nastalo, tak s takovou pohyblivostí bych ani tu blbou tašku nenabalila. :sunglasses:
1. říj 2009 ve 20:54  • Odpověz
Aco: nám na 40-tky zabíralo koupání s postupným přidáváním studené vody...a pak jsem ji dala studený obklad na hlavičku-to okamžitě teplotu srazilo, ale nevím, zda se to může-už jsem tenkrát byla bezradná...
1. říj 2009 ve 20:59  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:
holky, tři dny bez dudla - to je jako dobré, ale s uspáváním teď máme takový problém, že mě asi jebne...jak přes den, tak večer...když měl dudana, tak do pár minut byl tuhý...teď? I hodinu trvá než se uspí!!!!!!! Né, že by vyvolával dudana, to vůbec, ale nemůže zkrátka zabrat :rolling_eyes: to je na moje nervy
Miri, tak u vás se lépe usíná, jo? Neser mě :grinning:

Peťo, postýlka nachystaná moc hezky :dizzy_face: to je po Týnce, nebo to máš nové?

aco, super, že teplota klesla, hned se ti bude usínat lepčeji :dizzy_face:

Marťo, teď se nic nepodcení a příští těhu dopadne na jedničku!!
1. říj 2009 ve 21:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.