• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
Petise: holt měl uspávací rituál dudlání dudlíku a teď ho najednou nemá a neumí usnout...my to budeme mít to samé, až přestanu kojit, protože jinak neusíná. Robišek se musí naučit usínat jinak a může mu to chvilku trvat...já jsem jako teenager usínala jedině s muzikou...a když jsem byla někde, kde nebyl kazeťák, tak jsem byla v prd..i a 2 hodiny jsem se převalovala, než jsem zabrala....Ony většinou ty dědičky nočního dudana dobrovolně odkládají až cca o rok později, kdy umí usnout i bez něho. Budeš to muset "pár" dní a nocí vydržet...držíme palce :wink:
1. říj 2009 ve 21:48  • Odpověz
Petisko - :grinning: :grinning: :grinning: ,no jo,ale vy už jste o krok napřed,ona se tak těší,že jí ty kačeny toho dudana donesou,že už chce jít sama spát a brzy to zalomí( musím to zaklepat)
Mě jebne :wink: až bude fáze č.2 a to už si Robišek sám zhasne zařve na vás otráveně Dobrou a půjde chrnět :grinning:
1. říj 2009 ve 21:54  • Odpověz
Jo holky, nenapsala jsem vám, jak jsem šťastná, že mám holku....teda nemám před ní žádné zábrany, ale i tak mne překvapila...to že mi každé ráno připravuje intimku (rozuměj: vyndá z krabice, odlepí tu fólii, aby se odkryl lepící proužek a podá mi ji, že si ji mám vzít), považuju za úplně normální...že si ve vaně "holí" buchtinu, také...ale minule za mnou přišla do kuchyně a já na ní koukám, co to dělá, že nějak divně chodí....měla kalhotky+tepláčky a mezi nožičkama držela můj menstruační kalíšek (vytáhla si ho ve skříňce) a chodila tak s ním... :sweat_smile: :grinning:
1. říj 2009 ve 21:59  • Odpověz
Majenko, já taky usínala u rádia :slight_smile: a myslíš, že za pár dní se to vrátí do starých kolejí? :fearful:

Miri, než bude fáze dvě, tak budu mít fusy jak krakonoš :grinning: :grinning:

jako beze chlamy, holky....vůbec nevím, jestli jsem to neměla nechat při starém, přes den toho dudana moc neměl.....fakt mě to neusínání nervuje...a to jsem vám ještě nenapsala, že se teď ty dvě noci vzbudil o půl čtvrté ráno, chce pustit mašinku, v ložnici neusne, v tom obýváku (mašinku samozřejmě nepustím) usne naštěstí hned...a vstávali jsme obě rána v 6:20 - tedy o hodinu dřív než s dudlem :cry:
1. říj 2009 ve 22:01  • Odpověz
majenko, máš vystaráno, jak bude mít první mensky, nemusíš nic vysvětlovat :grinning:
1. říj 2009 ve 22:04  • Odpověz
Petise, to si vůbec netroufnu odhadnout :confused: . A proč jste zrušili dudana i na noc? Měli jste k tomu nějaký důvod, nebo jste se "jenom" rozhodli, že už to zvládnete bez něj? Ale když už jste bez něj 3 dny, tak by bylo škoda vrátit to zpátky, ne? Zvlášť, když ho nevyžaduje...kdyby ho ale chtěl, tak bych byla slaboch a dala bych mu ho (myslím jen na spaní)
1. říj 2009 ve 22:09  • Odpověz
Peti, a proč vlastně odnaučuješ?
1. říj 2009 ve 22:09  • Odpověz
maji, mi - já ani nechtěla, byl to takový náhlý nápad, když mě naštval v obchodě, kde se vztekal a mrsknul tím dudlem o zem...tak jsem na just mu dudu celý den nedala a večer jsem to chtěla zkusit :sweat_smile: A teď si říkám, že na to spaní duda mohl mít :zipper_mouth: ale je fakt škoda zahodit ty tři dny...snad se to v dalších dnech zlepší :unamused:
1. říj 2009 ve 22:15  • Odpověz
Tak prťka vydrž :wink: :sweat_smile:
1. říj 2009 ve 22:16  • Odpověz
majenka,petis: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Matýsek jak říká LU slintá, nepříjde mi to celkem nic nenormálního, akorát se mi líbila moje Mája, několikrát vytáhla z krabice papírový ubrousek a šla Matýska otřít :grinning: . No a Maty jako správný chlap se nedal, přece ho nebude utírat nějaká baba, že!
Byly jsme koupit boty a moje něžná holčička :wink: má haxničku číslo 25 z DPK, masakr. Prodavačky se ptaly, kolik je holčičce, tak tři roky, že? 1,5???? tak to klame tělem... :grinning: TO teda klame :sweat_smile: . Musím tady napsat, že jsem chtěla pro malou nějakou změnu, aby neměla pořád jen DPK, ale ráda jsem se tam vrátila, bo žádné co jsem potkala neměly tak promakanou vnitřní stélku a vložku jako tyto.
Dobrou noc všem.
Mariannce kočičce gratulujeme k půlročku. Nenormálně rychle to uteklo, nedávno jsme měly tipovačku holka x kluk :slight_smile:
1. říj 2009 ve 22:17  • Odpověz
a začal se poslední dny pěkně vztekat, ale tak nějak jinak než předtím...neposlechne ani hovno...někdy fakt nevím, co mám dělat..na druhou stranu má asi nějaký vývojový skok-postup, začíná opakovat slova, uklidí si po sobě atd..fakt jde vidět, že už chápe skoro všechno, žádné mimi to už není....

a jak Ondrášek, agatko? Už je bez rýmy? My dnes konečně neodsávali..

Miši a super, že Denísek umí další věc :slight_smile:
1. říj 2009 ve 22:20  • Odpověz
ingrid, tak tomu se říká nožičisko :grinning: a vy ste s chlopem vysocí?

Mišíííí, néé, tys měla napsat: petise, od zítřka už bude Robik spát jako předtím.... :grinning: :grinning: :grinning:
1. říj 2009 ve 22:22  • Odpověz
hezkej večer přeju a co nejklidnější noc hlavně k acornikům a veru - Lucce. moc na Vás myslím.

Marti - mao - přijde mi, že návštěvy doktorů "vyšly" - minimálně plán, co se snažit ohlídat pro příště, jak postupovat a tak, nabírá konkrétní podobu. a třeba i podaná žádost o adopci bude začátek cesty k dalšímu báječnýmu človíčkovi. tak ať se daří.

jinak se přidávám k těm, kterým je doma zima :slight_smile:. jen zářijový doplatek za loňské topení mě vždycky odradí od toho zapnout kotel... :rolling_eyes: :wink:
1. říj 2009 ve 22:23  • Odpověz
ahojky :wink:

maji:u nás totéž,jen v kalhotkách tampon :wink: a jestli chcete,tak někdy s Aničkou dojeďte,my vás rády uvidíme

jinak musím pochválit všechny fotky od Míši,je radost na ně koukat

lucko-veru:moc jsem na tebe myslela :pensive:
teda Majenko to jsou story!! :zipper_mouth: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning:

Peti: tak deset dní bych vydržela, nevzdávej to moc brzo, mohla by to bejt škoda... když neuvidíš zlepšení tak bych to odložila, nemá cenu abyste z toho byli oba ve stresu, ale je jasný na druhou stranu, že mu to bude chvíli trvat...
já s Tebou soucítím, my už dva měsíce jedem nočníkovej trénink a je to nahoru dolů, to je deptárna :sweat_smile: :sweat_smile:
chvílema mám fakt pocit, že hlídám chobotnici na kokainu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
lu, a jak Matýsek usínal bez dudla? Respektive, jakou měl noc? Budil se, nebo spal normálně jak s dudlem?
1. říj 2009 ve 22:26  • Odpověz
kreksi:taky mě nedoplatek odradil,dopláceli jsme 12 táců :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. říj 2009 ve 22:27  • Odpověz
Petise: půl hoďky řev, pak vytuhnul... večer to jde, protože je ztahanej, dorazí ho koupel a kaše...
horší to bylo v poledne, to byl protest asi hodinu a něco, pak jsem mu dala 50 ml UM a jak byl zničenej z toho protestu, tak odpadnul... další den večer v pohodě, v poledne vztekačka asi pět deset minut, ale jen taková demonstrativní...
vcelku to až na tu jednu scénu šlo, bála jsem se toho dost, dudel měl na usínání a bejvala bych mu ho sebrala dřív, ale kvůli problémům se zubama jsem ho nechala o několik měsíců dýl...

jinak když protestoval hodně tak jsem chodila co pět minut chovat a pořád v klidu opakovala, že dudu není, že si ho vzaly malý miminka... když vypadal, že skočí vzteky z postýlky, tak jsem mu dala dudel s ustřihnutou špičkou... to se vztekal, ale pak jsem řekla, že je rozbitej a jinej není...
1. říj 2009 ve 22:30  • Odpověz
U nás už najíždějí topení...odpoledne bylo vlažné :dizzy_face:

Simi: my si počkáme, až k nám dorazíte na koupálko...Ondrášek už snad bude také zdravý, tak to domluvíme :wink: . Nikča je princezna...ale kouká jí lumpárna z očí :sweat_smile:

Peti: uvidíš, jak to bude další dny...když to nepůjde, vždycky můžeš "boj" vzdát :wink:

Zoufalky...jdu na ně... :dizzy_face:
1. říj 2009 ve 22:35  • Odpověz
:grinning: Tak poučené holčičky mě hodně pobavily, stejně tak chobotnice na kokainu. :grinning: No u nás vzhledem k mému těhu Týnka o tamponech ani kalíšku netuší, za to dostává záchvaty smíchu při pohledu na mé předkojově připravené bradavky, vykřikuje "bumbibumbi" a snaží se mě za ně chytit. jsem mooc zvědavá, co se stane, až uvidí, jak kojím berunku. :sweat_smile: Na záchod mi chodí, urve si kus papíru, způsobně se do něj "vysmrká" a snaží se mi ho mezi nohama hodit do mísy, te'd už jí to moc nejde, protože břichem zakrývám ten průzor. :grinning: Výhoda našeho bytu je, že tu máme tepelné konventory u země a byt celkově dobře drží teplo. Minulou zimu jsme skoro netopili, konvektory to udržovaly příjemně a to Týnka lezla po zemi. uvidíme letos, kvůli mimi asi budu topit v koupelně, kde je přebalovák (ale ono je to ve středu bytu a je tam teplo vlastně furt). Ty konvektory jsou pro celý dům pouštěné od určitých teplot a jak to jde od země, tak nemusí být vytopeno ani na moc vysokou teplotu. Docela dobrá věcička, až na to, že Týnka do té mřížky občas něco strčí, ale stejně ji při vysávání vyndávám a pak ty poklady lovím.
1. říj 2009 ve 22:37  • Odpověz
simi, boží fotka, to je na zvětšení do rámečku :dizzy_face:

lu, tak taky to nebylo "bezbolestné", ale aspoń se nebudil o půl čtvrté ráno :stuck_out_tongue_closed_eyes: no nechám to koňovi, další dny se uvidí, zda to bylo šťastné rozhodnutí :slight_smile:
1. říj 2009 ve 22:37  • Odpověz
maji:jj,je to lump :slight_smile: nenudím se :sweat_smile:
1. říj 2009 ve 22:40  • Odpověz
Peti, taky dobré :grinning: ..protože břichem zakrývám ten průzor.. :grinning: no mě Robik jen pozoruje :slight_smile: stojí a otevírá a zavírá dveře, nebo mi k nohám nosí autíčka - to když je to větší akce, hihi
1. říj 2009 ve 22:40  • Odpověz
a je tu ještě kromě Aničky, kdo bylo od narození bez dudana?
1. říj 2009 ve 22:41  • Odpověz
simi - fotka bezvadná :D... a náš doplatek? 10 táců... 10 táců, za které jsme si chtěli koupit KONEČNĚ troubu. :rolling_eyes: Tak se nákup zas o rok odkládá, další odměny manžel (snad) dostane zase v létě. jestli je zase nepropálíme v kotli, že :grinning:
1. říj 2009 ve 22:42  • Odpověz
Zuzanka dudlík měla. Ale nijak moc ji nezajímal, takže pár měsíců - cca tři. Dávala jsem jí ho po dokojení místo bradavky, aby se mi neprobrala, když jsem ji překládala do postýlky. Ale nijak extra necucala... tak dvě minuty - pět minut a volně vypadl z pusy. Přes den ho nevyžadovala, vozila jsem ho pro případ, že se nedalo někde akutně nakojit, aby neplakala... Ale akutně nakojit jsem se nakonec odhodlala vlastně všude :slight_smile:.
1. říj 2009 ve 22:45  • Odpověz
Petise: možná se i budil, ono pokud nebrečí hodně, tak já to zaspím a on pak taky :sweat_smile: my ho máme přes dvě místnosti, takže každou drobnost neslyším.... a muž když občas v noci nespí tak říká, že se točí a občas něco mluví nebo brekne, ale prostě asi tím, že nikdo nejde, tak si zvyknul prostě usnout...

uvidíš jak to půjde... u nás to většinou bylo tak, že když byla matka na pokraji zoufalství a připravená vzdát, tak se to zlomilo..

Nikolka vypadá jako krásná rošťanda :dizzy_face:

Peťo: tak u nás je zase legranda jak neví co je kojení, si to krátký kojení nepamatuje... denně prohlíží Velkou knihu o mateřství a u obrázků kojících matek je zmatenej jak Goro... tuhle se mě ptal co to je? :sweat_smile: když jsem mu řekla, že miminko hamá, tak si div nepoklepal na čelo
1. říj 2009 ve 22:46  • Odpověz
lu, a jak dlouho si kojila? Já tři měsíce a taky neví o co jde.. :slight_smile: si pamatuju, že jsem asi měsíc po ukončení koja cycyk nabídla a on se vůbec nechytal :slight_smile:
1. říj 2009 ve 22:50  • Odpověz
jinak já když jdu s mladíkem na záchod tak se buď snaží vykoupat v bidetu :sweat_smile: nebo přepadnout po hlavě do vany :stuck_out_tongue_closed_eyes: a neustále se snaží ochutnat záchodovou štětku :zipper_mouth:
už byly i situace, kdy mi ruply nervy a řekla jsem, že takhle se ani nevyčurám a prostě ho capnu na tu chvíli do ohrádky....
1. říj 2009 ve 22:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.