• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
Lu:... nepoklepal na čelo :sweat_smile: ... tak u nás opak...panenky a zvířátka mají lahvičku na čajík...a když jsou hodní, dostanou "ňami mlíčko"-to mi je cpe k prsu....tuhle jsem řekla, že nemám čas...tak vyhrnula triko a "kojila" sama ze svého :sweat_smile:
1. říj 2009 ve 22:52  • Odpověz
a musím se pochlubit novými slovíčky, které má Robik nejraději :sweat_smile: taxik, listí, trouba, orel, oheň, kolo, volant káva, brambor, rýže :slight_smile: :slight_smile:
1. říj 2009 ve 22:53  • Odpověz
Petise: zhruba měsíc... pak už jsme byli oba jak zombie, tak jsem s tím sekla, nikam to nevedlo... vůbec nevěděl co má dělat, asi slabý lícní svaly plus špatně dával jazýček a prostě celkově ho kojení nezajímalo...
zato jak viděl poprvý flašku, tak přesně věděl co dělat, i se hned snažil si ji držet a od tý doby se hlásil pěkně na jídlo...
1. říj 2009 ve 22:53  • Odpověz
ježíš Maji tak to je síla! :grinning: :grinning:

Petise: taxík u nás teď taky letí !
1. říj 2009 ve 22:54  • Odpověz
majenko :grinning: :grinning: tak to je prča...si na Aničku vzpomenu, jak bude za dvacet let nová videokazeta s technikou kojení a Anička tam bude ukazovat techniku :grinning:
1. říj 2009 ve 22:55  • Odpověz
Petise: u nás je oblébené "blbec" (viděla jsem auto předjíždějící houkající hasiče a jaksi jsem toto pronesla)...se ptala, kdo volá a já říkám, že Miloš (brácha)...hmmm, blbec... :sweat_smile: :zipper_mouth: Vždycky to trefně zařadí...
jinak moje kámoška jak se jí narodila ta 4.6 kg holčička, tak jsem viděla první fotku... holky ta je fakt bombová :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: fotka nádherná, fakt jak kdyby to někdo naaranžoval do časopisu jak reklamu na miminko...
nádhernej baculíček a krásně se jí drží... škoda, že to sem nemůžu vložit :dizzy_face: :dizzy_face:
lu, tak Robik si začal flašku držet sám až cosik málo po roce :sweat_smile: :zipper_mouth:
1. říj 2009 ve 22:56  • Odpověz
Teda vy jedete :sweat_smile: A já jdu spát, zítra jedu do školy - až do soboty :frowning2: Pa.
1. říj 2009 ve 22:58  • Odpověz
no já mám fotky snad ještě ze šestinedělí jak si jí drží zaťatejma pěstičkama :sweat_smile:
mi pak říkejte, že dítě má přirozenej reflex pro kojení... asi jo, ale my máme flaškovej model :sweat_smile:
majenko :grinning: :grinning: a to už se fakt tak hezky zeptá, jo? S tím spojováním to u nás bude nějaký pátek trvat
no u nás to spojování taky nějak extra nejede, ale opakuje legračně... třeba jak se ptám furt Potřebuješ čurat? ... tak mi tuhle říká že chce jíst a já říkám že je brzo strašně a musí počkat ještě a on na mě kouknul a řekl "počebuje!" :sweat_smile:
1. říj 2009 ve 23:01  • Odpověz
Mišák, spočneš si ty někdy???? Tak pá pááá

lu, tak to je teda dobrý :slight_smile:

No já taky pc vypínám, bobrou noc :slight_smile:
1. říj 2009 ve 23:01  • Odpověz
Nesmějte se ... Týnka nedrží flašku dote'd. Já kojila rok a pak až začala dávat ráno Sunar z flašky a ona ji prostě nechce držet a vyžaduje, abych jí dávala já. Sedí ve stoličce a chlemtá, já držím flašku a dočítám koně. :grinning: Přitom jinak normální pitíčko a všechno zvládá, je to jen takový její sunarový rituál nebo co. My máme te'd s mluvením stagnaci mi přijde, tak 3-4 týdny. Předtím se naučila rychle hodně slov, te'd spíš trénuje schody ne po čtyřech, jak je malá, tak dlouho nezvládala terénní nástrahy po dvou, te'd si je jistější, trošku asi povyrostla, tak se soustředí na pohyb a připadá mi, že je docela šikovná. Akorát na úkor toho mluvení. je to sranda, jak se to střídá. Jsem moc zvědavá, co s ní udělá doma miminko, po všech stránkách. No po šestinedělí chci každopádně začít s tím odplenkováním, už jen z finančních důvodů - plínky pro dvě děti, to je darda. :grinning:
1. říj 2009 ve 23:05  • Odpověz
Peťo tak pak vem obě děti naráz - Týnku normálně na nočník a malý bezplenkovou metodou taky :grinning:

taky jdu do hajan, zejtra jedeme na celej den pryč ke kámošce, tzn. že tam asi nebude spát, to bude den :sweat_smile:

dobrou, hlavně Acornikovům
1. říj 2009 ve 23:14  • Odpověz
Peti, ona spojuje jen občas-v podstatě začíná. Hrozně dlouho pořádně nemluvila a za poslední měsíc se tak rozkecala (jinak to ani říci nejde)...

Jo, odplenkování-jsem si vzpomněla-dneska jsme byly v herničce, malá šla na záchod a pak sedím, piju kafe a ona si hraje...najednou letí k nočníku, vyndavá a ho a "čččč"...to jsem nečekala, po tak krátké době...jsem vylítla...vychrstla kafe...pomalu přeskakovala hrající si děti...doběhnu tam a ptám se "ty chceš čůrat?"...a to malé zvíře "NE, Julinka" (kámoška řekla Julince, ať se jde vyčůrat a Aňa byla aktivní) :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:

Tak dobrou...možná se zítra odhodlám k mytí oken... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...nebo to nechám na víkend... :slight_smile:
1. říj 2009 ve 23:39  • Odpověz
Bré ráno :rolling_eyes:
mladý pán vstával ve 4:45h a opět "tam tam" a ukazoval do obýváku..HODINU nechtěl jít spát, pak jsem mu dala takovou přes prdel, brečel, volal taťku, ale usnul...ale takový výprask ještě nedostal :pensive: :cry: spali jsme pak do 7:18.....katastrofa...počkám těch deset dní, teď už vlastně šest a jinak vracím dudana na noční spaní...tohle se fakt nedá, jsem vyplivlá nervní, nestojí to za to..

majenko, v té herně si to dovedu představit :grinning: jak bývají ve filmu ty zpomalené záběry a ty letíš přes "hory a doly" :grinning: :grinning:

Peti, já to taky tak brala s tím držení flašky - jako rituál...ale pak jsem zjisitila, že si za tu dobu uklidím kuchyň :grinning:
2. říj 2009 v 07:56  • Odpověz
už si hraje půl hodiny SÁM v pokojíčku s auty.....
jinak ve Frýdku máme sluníčko, tak jen co mu nachystám snídani, pálíme ven...a jak ste se bavili jak teď oblíkáte, včera už jsem měla taky punčošky..a ručičky měl hooodně studené, což nemívá, tak ho budu muset přioblíct..
Peti, super, že Týnka trénuje schody :slight_smile: taky fajný pokrok :wink:
2. říj 2009 v 08:01  • Odpověz
a ještě mě napadlo - nevíte o nějaké akci na zlhčené ubrousky? Nejlépe Johnson, nebo Pampers...??!!
2. říj 2009 v 08:03  • Odpověz
ránko

my měli příšernou noc, ondra prakticky nespal, furt cestoval a volal mně, já nespala vůbec,hrůza, jsem mumie :unamused:

Dneska jdeme k sousedce na kafíčko a odpoledne se půjdeme podívat na domeček na nová okýnka, už by měla být vyměněná, jupííí...

dočtu po snídani
2. říj 2009 v 08:04  • Odpověz
to ještě všici chrápete????????? Pojďte Peťanku politovat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. říj 2009 v 08:04  • Odpověz
agatko, a proč myslíš, že nespal?? Zubiska hnusiska?? A co ta rýma??
2. říj 2009 v 08:05  • Odpověz
jejda,tak jsem dočetla, peti to je mi líto, já bych asi nevydržela a dala mu ho.U nás vůbec nevím,co se dělo,asi zuby.rýmu máme furt,už jí máme dva týdny

co Jájinka, jak jí je? :frowning2:
2. říj 2009 v 08:12  • Odpověz
simčo Nikolka je rošťanda na té fotce :dizzy_face:
2. říj 2009 v 08:15  • Odpověz
Dobré ráno!

Olímu vše nej k svátku!!!

Verunko, Luci, myslím na Tebe! Drž se!

My jsme vzhůru od šesti patnácti, tak nic moc, ale zase musím říct, že spal bez kňuknutí, bez podání dulíku, prostě v kuse. Tohle u nás považuju za zázrak, takže dnešní noci uděluju :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Peti, já bych mu ho asi taky dala. Já jsem vyčetla a řídím se tím, co už vlastně napsala Majenka,, že jsou na to připravení až za ten asi rok. Navíc mi zubařka řekla, že lepší dudel (když je na spaní) než aby si našel náhradu - což by podle mě udělal, protože třeba v kočáře usnul a dudlal rohlík a v autosedačce zas deku :confused: On dudlat potřebuje a já to zatím neřeším. Tak nějak si plánuju, že za rok ho vyměníme s Mikulášem za hračku či dobroty.

Jo, Peti, Matýsek dostal včera :pensive: Ubližuje psům, směje se, když na něj houkneme, sám si jde se smíchem do kouta, tak dostal pořádně přes ruku :pensive: :cry: Ale bylo to hrozné, jak plakal.

Nikolka je krasavička!
2. říj 2009 v 08:34  • Odpověz
Dobré ráno,
dočteno jen zběžně, drbny jedny :dizzy_face:

Aco: tak jak je Jáje? Myslím na Vás, páč to není tak dlouho co jsme měly 40 a děsila jsem se každého měření...naštěstí to trvalo necelé 2 dny a pak to kleslo. Držím palce

Simi: Nikolka je krásná :slight_smile:

Petis: taky bych to nelámala a dudana dala, taky jsem slyšela teorii(možná blbost, nevím), že dětem, kterým se dudan vezme moc brzy(krom těch co ho samy odmítají) tak pak chybí ten reflex, či co a pak to nahrazují v dospělosti třeba kouřením....pochybná teorie, nevím :fearful:

Sylvi: včera dostala takovou přes prdel a ještě 3x přes ruku, strkala Ambře prsty do očí a dloubala jí...mě samotnou bolela ruka, jak jsem jí plácla a ona nic, koukla na mě, ani nechci vědět, co si myslela a nehlo to s ní
2. říj 2009 v 08:41  • Odpověz
A od včerejška nám topíííííííí!!!!
2. říj 2009 v 08:42  • Odpověz
ty jo u nás zima jak v RUsku, jak to, že někde topí a někde ne??? ani mi neschne prádlo :confounded:
Petis: já jsem spíš menší, mám 166, ale Máji tatínek má asi 192,takže tam bude ten zádrhel :stuck_out_tongue_closed_eyes: .Noční dudu bych asi taky dala, když se tak trápíte´. Sestřenky syn si takhle dudá palec, je mu 6let, vypadát to fakt divně :rolling_eyes:
kojila jsem do roka, vodu pila od půl roka a skoro okamžitě si držela lahvičku sama, asi abych jí ji nevzala,neboco :slight_smile:
hezký den
2. říj 2009 v 09:00  • Odpověz
Dobré ranko :wink: Olímu Vše néééééj k svátečku :slight_smile: taky nám koooonečně ráno pustili topení :dizzy_face: no dyt' už bylo na čase :wink: petiska včera bylav ráži,jsi mně pobavila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ty holky Ostravské jsou kopa veselá :grinning: :grinning: kojící Anička mně taky pobavila :grinning: Martinko,nepřestávám držet palečky,at vše dopadne na výbornou,myslím na vás :wink: Nikolka je tááááááááááááák roztomilá :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: fakt s Emminkou od Gabči prostě vojčátka,ne jednou jsem si je spletla žééé?? :grinning: agátko:co tooo??myslíš že Ondrášek nespal kvůli té rýmě??chudinka malej,at je mu brzy líp :frowning2: a copak Jasmínka??Haničko už je vše v pořádku??týýý jo 40 ky?to je fakt hrozný,my měli takový teploty už taky ale naštěstí dycky zabral nuro a paralen čípky :wink: ba nééé vlastně jednou jsem dělala zábaly,to bylo fakt hrozný :zipper_mouth: ingridko:u nás správce prej pouští topení podle toho jak to zapínaj naproti v baráku jim,ale má se to prej pouštět když teploty 3 dny klesnou přes den pod 16 ku tak nevím,držím palce at vám to pustěj :wink: krásnej den :slight_smile:
2. říj 2009 v 09:17  • Odpověz
Ahoj,
agi, peti, špatnou noc nezávidím, ale myslím že je celkem běžné, že se občas nějaká takhle "vydaří". Tak snad ta dnešní bude lepší. Na dnešek jsem teda taky 2x byla Štěpánka přikrýt. Křičí zima, ale sám se nepřikreje :slight_smile: A Vojta se k nám přestěhoval kolem 3 hodiny.

Peti, dudlík na noc bych nechala. Nelámala bych to přes koleno, třeba ho za měsíc nebo za dva dá sám dobrovolně :wink:

Jinak doma naštěstí ani zimu nemáme. A k večeru si přitápíme v krbu, takže když kluci vylezou z vany, tak je tu teploučko.

Simi, Nikolce to na fotce moc sluší :dizzy_face:

Olímu vše nej k svátku :slight_smile:

Jdu vařit. Se mi dneska ale vůbec nechce :confounded:
2. říj 2009 v 09:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.