• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
ejanko udělej ten cuketovej pekáč je to mn'amka a raz dva :wink:
2. říj 2009 v 09:23  • Odpověz
petisko:čtu letem :sweat_smile: ale myslím že jsi říkala že Robíšek má dudana jen na spaní ne?to bych nelámala přes koleno,já mu ho v noci tky nechávám,přes den už skoro nedávám jo a ještě třeba do kočárku než usne ale když nedám nic se neděje :wink: já si říkám co je tu taková kosa a my máme 19 st?? :confused: ono bude chvíli trvat než se to vytopí když to pustil až ráno a to ještě spíš jen tak vlažuje,snad až se vrátíme v neděli z Moravy tak bude teploučko :wink: jj ejanko:krb je výhoda :slight_smile:
2. říj 2009 v 09:27  • Odpověz
hele petisko víš co budu dělat večer néééé??? :grinning: :grinning:
2. říj 2009 v 09:27  • Odpověz
Hani, tos mě pobavila. Já topení včera urgovala a domovník mi řek, že se řídí protějším dome. No, jestli se všichni řídí domem naproti, tak se někde ještě dlouho topit nebude :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Ä jaký cuketový pekáč - recept prosím:???? :dizzy_face: :wink:

My jdeme ven, svítí sluníčko, tam čerpat energii :wink:
2. říj 2009 v 09:28  • Odpověz
ještě jsem tu, synek papčí bonbony :slight_smile:
Hani, néé, já teprvá peru...a je tam toho dost :rolling_eyes: :grinning:
Sylvi, a není protější dům nějaká zbořenina?? hahahaha, aby ste se dočkali, hahaha..

A díky za reakce na dudana.....ste super :dizzy_face:
2. říj 2009 v 09:33  • Odpověz
čůs bůs, děkujem za přáníčkááá a zdravíme po čase vydovolenkovaný, jaxe máte, co děláte? nějaké další těhulééé? :grinning:
zdravím Marti Mao, dík za info, to zní vše rozumně a dobřééé, držíme palce! :wink:
tož a Peťu drž sááá a pozdravuj MUDru, ja?
jdeme se tože slunit dokud je punťa venků, majte sa bájó :grinning:
2. říj 2009 v 09:36  • Odpověz
ahoj

u nás začli právě topit :dizzy_face: :dizzy_face: no už bylo na čase, doufám, že kdo mrzne, tak vám taky začnou brzo topit!

jdeme na celý den na návštěvu
2. říj 2009 v 09:37  • Odpověz
jé my ještě netopíme a máme tu tepló :grinning:
2. říj 2009 v 09:38  • Odpověz
sylvinko:asi všude stejný :grinning: petisko:jsi zklamala??? :angry: :grinning: :grinning: :grinning: lu:paráda :wink: tééda holky kde svítí sluníčko?tady je pod mrakem a fouká :confused: sylvinko:je to tady v těch receptech :wink: http://mail.centrum.cz/download.php?msg_id=0000000004b800000c3400976dee&idx=2&filename=RECEPTY
2. říj 2009 v 09:39  • Odpověz
ahojík, tak máme píchnuté ouško :frowning2: chjo a ATB. S Dokinou jsme se domluvili že dáme Jájince ten Synflorix, je na pneumokoka a také na záněty středního ucha, vzhledem k tomu že Martínek a já jsme v dětsví měli píchané uši pořád a moje mamka v dětství též, takže máme k tomu dispozice v rodině
2. říj 2009 v 11:21  • Odpověz
Peti: fotečky nádherný, tak yse chystám s malým na focení :grinning:

Aco. tak snad se Jájince uleví a bude jí už dobře, bobíšek maličký, já tak strašně nesu ty nemoci :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. říj 2009 ve 12:36  • Odpověz
Hani: trošku provokace :sweat_smile: , tady taky svítí sluníčko :dizzy_face: :dizzy_face:
2. říj 2009 ve 12:37  • Odpověz
2. říj 2009 ve 12:45  • Odpověz
2. říj 2009 ve 12:46  • Odpověz
Aco:chudinka Jájinka, tak proto ty horečky!Ono blbej zánět v oušku. Snad jí to pomohlo, berušce.Posíláme pusinku
Petrolejka: krásný fotky, malá je kouzelná, neznám teda Míru, ale přijde mi, že je celá do vašeho rodu
2. říj 2009 ve 13:01  • Odpověz
dani díky za odkaz

hani jakto ouško? Jájinku bolelo? A co teplota? Hlavně,že vám pomohli a teď už bude líp a líp! :slight_smile: .

jdu juknout na ateliérovky
2. říj 2009 ve 13:06  • Odpověz
Ingrid, nene, je po Mírovi, z Pogodů nic nemá, po mně má tvar očí, ale ten já mám po mojí mámě. :grinning: Po Mírovi má velkou hlavu, barvu vlasů a očí, tvar brady a pusu
2. říj 2009 ve 13:07  • Odpověz
fotky moc krásný,ty bublinatý úplně super,zírám, jak byla Týnečka vysmátá ! :dizzy_face:
2. říj 2009 ve 13:09  • Odpověz
Agi, Týnka je vysmátá skoro furt, :grinning: Třeba na hudebce a plavání se tlemí od začátku do konce. Asi tajně hulí nebo co :sweat_smile:
2. říj 2009 ve 13:12  • Odpověz
Peťo musíte si dávat bacha, kam to shováváte :grinning:
2. říj 2009 ve 13:19  • Odpověz
schováváte
2. říj 2009 ve 13:19  • Odpověz
no, to ani nevíš, jak ses trefila. Na jaře jsem si doma schovávala pytlíček a chtěla ho podarovat a jak byl mezi zeleninou v chladu, tak jsem ho při třídění a vyhazování staré zeleniny asi vyhodila. prostě zmizel, je fakt, že jsem nikoho nepodezřívala (než sebe, blbku) a te'd je jasno. :grinning:
2. říj 2009 ve 13:21  • Odpověz
no mě to bylo jasné už ráno když jsme jeli k Dokině, začala jsi na ouško šahat a když jsme jí ho zmáčkli tak se cukala. Takže i bylo nakonec lepší že jsme jeli k naší Doktorce a né na pohotovost, protože se ráno to ouško projevilo, večer ještě na něj nereagovala. A hlavně jsme byli hotový strašně rychle, jak u naší paní Doktorky tak na ušním. Na pohotovosti bysme čumákovali kdoví jak dlouho. Ale stejně mě to mrzí a to jsem si říkala že nechci aby se tohle prožívala jako já. No a je to tady, děs. Ale už je jí lépe, hned jak jí to píchli tak bylo vidět že se jí ulevilo, začala si povídat, číst knížku, dostala chuť na vafli. Tad tady na mě vyžemrala debrecínku, není to teda moc zdravý ale hlavně že jí chutná. Pořád za mnou chodí a říká ňami šunčí ( šunku ). Chodí tady s čelenkou na hlavičce aby jí držela gáza na oušku a je v tom tak roztomilá :dizzy_face: :zipper_mouth:

Petí fotečky moc povedené, Týnečka balerínka jedna je roztomiloučká. Teda závidím Ti tu postavičku, ikdyž máš bříško jsi krásně štíhlounká. A já teda v Týnečce vidím jak maminku i tatínka :wink: :slight_smile: Jsem zvědavá jaká bude Berunka :dizzy_face: :zipper_mouth:
2. říj 2009 ve 13:25  • Odpověz
Týnka si snad neumí zapálit a kouřit jointa, ne? :grinning: :grinning: .A ze žvýkání suché travky snad nic není, nebo ano?
téééda ale jestli jí to vydrželo takhle dlouho!!! a nebo to má pod polštářem a každý večer šlukuje u otevřeného okna, aby máma nic necejtila ! :grinning:
2. říj 2009 ve 13:26  • Odpověz
hani nesmutni, pomůžeš jí holt tím očkováním, když na to středouší atd...v rodině trpíte.nic si nevyčítej.Plakala hodně při tom píchání? Jak se to vůbec dělá? já to vůbec nevím...a byli jste tam s ní, nebo vás vyhodili do čekárny?
2. říj 2009 ve 13:28  • Odpověz
Teda Pogodová, k čemu se to tady veřejně přiznáváš :wink: :grinning: :grinning: Já myslela že byla Týnečka na fotkách radostná s bublinek a ono houbelec :grinning: Ikdyž je fakt že já Jájině také často říkám jestli si něco nešňupla. Je jak vychechtaná tryskomyš :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A asi jsi to tady už někde psala, ale nějak nestíhám dočítat. Co jména pro Berunku, bude to Verunka nebo máte nějaké jiné vybrané?
2. říj 2009 ve 13:37  • Odpověz
Agi : no byla statečná, to jí musím pochválit, plakala jen při píchání ale pak hned byla hodná a v klidu. Ono má dost vysokej práh bolesti. Dokonce se tam Doktorka divila, jak umí sama smrkat když jí viděla. Jenže asi fakt ještě nevyfrkne všechno tak stejně musíme ty zbytky odsávat. No a píchají to takovou dlouhou jehlou, strčí se do ucha a je to. Martík jí držel na klíně, já nemohla. Jak mě plno věcí nevadí ani braní krve ( což to omdlívá tatínek, to zas u Jájinky nemá rád on), tak tam se mi fakt udělalo špatně. Ten pocit že jí čeká to co já tak nesnáším a vím jaký to je hnusný.

No a taky byl docela trapas to, že Jája měla dost vzadu suchý maz, sem si připadala blbě jako když jí ouška nečistíme :confounded: . Ale já se tak dozadu s tou štětičkou bojím. Ale doktorka říkala že toho má vzadu hodně a hodně suchý, tak ať prý nakapu do ouška olejíček, nechám změknout a pak vyčistím :confused:
2. říj 2009 ve 13:44  • Odpověz
já nevím, pořád mám v sobě takový vztek na sebe, to že to tu mojí malou holčičku bolelo a mě ne. Že si to musela vytrpět ona, radši bych byla kdyby ty uši píchali mě.
Ale už je dobře, bereme ATB, teď kouká na Alenku v říši divů a je spokojená
2. říj 2009 ve 13:48  • Odpověz
tyjo tak to jste stateční všichni, já bych byla v prd...i :frowning2: .Už na to nemysli, je to pryč :wink:

já jdu stáhnout na youtube dvě videa
2. říj 2009 ve 13:58  • Odpověz
ježiš aCo už toho nech, nebo se rozbrečím a dnes se mi to nehodí, mám večer babinec v baru.Zlatíčko malá, jak je statečná, to mě vždycky tak udivuje u těch prcků
Petrolejka: mě přijde že má určitě tvoje čelo, ty výrazné oči. proto jsem myslela že je vaša moravačka malá
2. říj 2009 ve 13:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.