• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
peti-fotečky jsou nádherný! týnka jse fešanda veliká! Z toho dejchá taková láska..
jo, a taky mi přijde, že máš bříško už dost dole! :slight_smile: Už máš sbaleno?? :grinning: :grinning:

Olímu vše neeej..a mamko, se ukaž častěji! :slight_smile:

Aco-ted už bude líp...

jo, a Anička a Nikolka jsou holky koumavý! a už na vše připravený! :grinning: :grinning: To náš malej "zaostánek" si asi furt myslí, že má pindourka na hraní a na čůrání...a doufám, že mu to ještě dlouho vydrží! :grinning: :grinning: :grinning:

Peti-já už bych dudu ted nedávala. 3 dny jste to vydrželi..Ještě bych to zkusila vydržet..ale přiznám se, že na základě vaší zkušenosti teda dudu ještě na spaní nechám..Pořeším to později..:slight_smile:
2. říj 2009 ve 14:05  • Odpověz
Hani, s těma ušima, čištěním ... to každej říká něco jinýho. Prej zase když se zasahuje moc dovnitř tak to jenom podněcuje větší produkci toho mazu a že určitá míra mazu je potřebná. Já se v tom fakt nevyznám. Čistím taky jen tak zkraje a opatrně, do ucha bych jí to nestrkala, to nedělám do hloubky ani sobě a nikdy mi nic nebylo. je to asi o dispozicích.
Agi, oči tvarově má moje, čelo vysoký máme s Mírou oba i kouty, tak to podědila komplexně :grinning:
Romčo, bříško mám trochu níž, ale prej druhorodičkám neklesá před porodem, je to jiný, tak nevím ... :sunglasses: sbaleno mám napůl, zítra jdu dokoupit nějaký ostatní věci a po víkendu matriku a budeme v pohotovosti.
Jo a Oliverkovi vše nej, takový krásný jméno, u nás bylo na kluka v top seznamu.
Jo a Hani ke jménu se už nevyjadřuju, za prvé nevíme, za druhé se to pořád mění a já sama už v tom mám chaos. myslím, že se pro něco rozhodneme a dozvíte se to až po narození. Verunka je furt mezi hlavníma třema, čtyřma. Kdybych tak mohla malou vidět, jestli bude spíš světlá nebo tmavá, tvar a barvu očí, tak by mi to pomohlo, ale takto je to tipování do prázdna. Mám určitou představu. Bříšku budu říkat berunka, zvykla jsem si. No jak dnes Míra poznamenal ... "a nakonec na sále vyleze Karel a bude po legraci". No to ze mě pak bude na MMB distributorka tuny růžovýho oblečení. :grinning:
2. říj 2009 ve 14:16  • Odpověz
tyjo cetly jste dneska Blesk?? SKANDÁL: NETEŘ POGODOVÉ FETUJE!....to je mazec:slight_smile:

Ale jinak ahoj všem! Jájince pohlazení a brzké uzdavení, těhulkám i netěhulkám a dětičkám pozdravení a Lucce /Veru/ povzbuzení..a specialni pozdravy Martince - sleduju vsechny zpravicky od tebe a samozrejme drzim palce jako vsechny tady:slight_smile:

Fotky nelze popsat - prostě nádherné - všechny. Exteriérky od Míši (lituju, že jsem to počasí neriskla nakonec, na chalupu jsme pak stejně nejeli), profi Péti i ostatní albumovky...

U nás nový spací koutek, od dopoleního spaní (už spí 3hodiny) i funkční postel (dnes došla matrac)
fotky zde:
http://www.facebook.com/album.php?aid=2018425&id=1251072239&l=08bda802b2

a nejake aktualni jeste zde:slight_smile:
http://www.facebook.com/album.php?aid=2015325&id=1251072239&l=6a25d00ac8
http://www.facebook.com/album.php?aid=2018277&id=1251072239&l=03051088f2

hezky den vsem!
2. říj 2009 ve 14:18  • Odpověz
kačko, to mi nedělej, já se lekla. :grinning: Klídek, tamta Pogodová o svý neteři nic neví, bo o ni jeví zájem asi jako já o kvantovou fyziku. Jdu si lehnout, zas začínaj ty záda, já jsem teda lemroň kňukoň
2. říj 2009 ve 14:23  • Odpověz
Pét'o fotečky kráááásný :dizzy_face: :dizzy_face: sluní:téda Stáníček vyrostl :slight_smile: a celej maminka :slight_smile:
2. říj 2009 v 15:33  • Odpověz
hm,to je bezva já mám jít za půl hodiny na nehty a táta nikde :angry: :angry: s Pát'ou tam nemůžu ten by jim tam z toho udělal kůlničku na dříví :stuck_out_tongue_closed_eyes: to je fakt spoleh jak svin'a :angry: celej den nezavolá,a má vypnutej tel :confused: :confused:
2. říj 2009 v 15:47  • Odpověz
ahoj,jsme doma z venku,kosa jak blázen,zítra dám i punčochy a normální čepici :frowning2:

vložila jsem dvě videa, kdo chcete jukněte (omluvte trošku horší kvalitu, svítilo nám do oken sluníčko ):

jak luxuju :slight_smile:
http://www.youtube.com/watch?v=R_doFL6vjtg

jak stavím dům a barvičky:slight_smile:
http://www.youtube.com/watch?v=6_TQXmme4bA
2. říj 2009 v 17:37  • Odpověz
Baru: tak jsem si pustila to druhé video - tak jsem si říkala, co myslí tím barvičky v tomhle věku :confounded: a on prostě říká barvičky :astonished: :grinning:

Já jsem ráda, že se poslední týden trochu rozkecal a už chvilku vydrží i knížek a tady už se jede vyšší level :grinning: :grinning:
To je tedy Ondra šikula :dizzy_face: :dizzy_face:

Po videu "barvičky" předpokládám, že v tom prvním "luxuju" ti Ondra vyluxoval celý byt, takže to si pustím někdy jindy :grinning: :grinning: :grinning: Já do domácích prací teprve zaučuju Terku :confounded: :angry: :grinning:
2. říj 2009 v 19:29  • Odpověz
ehm, dětská práce je trestná, že jo? :grinning: Nenaprášíte mě někdo? jdu koupat a uspávat,takže dobrou, Petr jde do hospody...
2. říj 2009 v 19:34  • Odpověz
Ahojda...:slight_smile:

teda Agi, Ondrášek je veliká šikulka, jak si pěkně vyhraje a umí barvičky..:slight_smile: Emmi podle barviček věci nosí,ale říkat je neumí ...... No a máš koukám super domácího pomocníka, takže směle nohy noharu a nech luxovat mládež...... :grinning: :grinning:

Dodatečně vše nej Mariance k půl ročku :wink: :wink: , fotečky z vítání pěkné, moc se mi líbí Marianky pletené šatičky !!!

Jájince brzké uzdravení, to si musela vytrpět chudinka malá...:frowning2: tak ať už je dobře, berunce !!!!!!!

Po obědě jsme slavili manži 30-tiny, další víkend náš čeká velká oslava, tak jsem na to zvědavá... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

No a odpolko jsme šli pouštět draka co jsme s Emmi vyráběli...:slight_smile::slight_smile:
http://gabcos.rajce.idnes.cz/pousteni_draka/#album
2. říj 2009 v 19:35  • Odpověz
Ahoj při večeru,
jste hodné,že jste na mě myslely - díky :dizzy_face:

včera nám krátce před koncem Ordinace vypli proud,tak jsem šla spát a už nepsala,3dny po sobě jsem vstávala 5.30 včetně dneška,tak jsem se alespoň řádně vyspala
jsem ráda,že to mám za sebou,čekala jsem to asi horší,celé odpo jsem ležela,takže jsem měla čas projít fotečky
holky Týnkovic velmi povedené (Peti vypadáš moc dobře),Stániček je fešák a Ondrášek boreček - Vítek mu tu tleskal

ad topení-u nás bojovka,dnes nenaskočil kotel-jinak už topíme jak diví,naštěstí opravář nás zachránil,tak neumrzneme,Petr je zvyklý z bytovky chodit v triku a trenkách-takže my se jistě za plyn nedoplatíme

ad dudel:taky máme závisláčka,takže se omezujeme jen na spaní,což obzvlášť k večeru je někdy náročné,ale na spaní mu ho jistě ještě dlouho nechám

Aco:teda to jsou mrzutosti,ale hlavně že se Jája cítí líp a už nemá tak strašnou horečku

Gmol:u nás slaví úspěch jen ty pohyblivé knížky-ty má moc rád,jiné ho neba

Kreksi - Pepsi:ještě hráváš slovní fotbal?

mám tu DVD Netřeba se vlka bát - neviděl jste někdo?tak jdu na to
2. říj 2009 ve 20:22  • Odpověz
Ahojky, fajn veru, že ses ozvala. fotbálek nehrávám. není čas, není cvik, nebyly by výsledky :wink: všem hezký večer. v noci dočtu :wink:
2. říj 2009 ve 20:33  • Odpověz
jo chtěla jsem ještě Vám napsat,že se mnou na pokoji byla na vyndání vajíček zřejmě pro uměl.opl. ročník 63 :astonished: :astonished: :astonished: - to jsem koukala jak blázen teda

Emmi kouzelná :wink:
2. říj 2009 ve 20:33  • Odpověz
Veru, nemyslíš Kdopak by se vlka bál? My na tom byli v kině, podle mě úžasný film, po dlouhé době fakt super, prostě takový co v Tobě něco zanechá :wink:

Týnka i maminka nádherné! Moc vám to sluší!
2. říj 2009 ve 20:37  • Odpověz
Sylvi:jj to myslím :grinning: ,tak to jsem ráda,že se Ti to líbilo,mě se to zatím taky líbí :wink:
2. říj 2009 ve 20:43  • Odpověz
Stáník super! Má úžasná kukuč!

Agi, obrovský šikula! Fakt čumím!

Emminka je krásná holčička a draka jdeme o víkendu taky pouštět :wink: Těším se víc než když jsem byla malá :wink:
2. říj 2009 ve 20:43  • Odpověz
A takový výkřik do pátečního večera - je tady ještě nějaké dítko, co nemluví?
My máme pořád tak 20-25 slov, ale opravdu hezká slova jsou jen auto a táta. Zbytek jsou spíš první slabiky a tak podobně. Z těch slov tvoří jednoduché věty. Výrazy umí aplikovat významově správně i na nové věci.
Většinu času to nějak neřeším, ale když jsem viděla Ondráška :confused:
Rozumí teda všemu, zkusila jsem s ním "smlouvat " (inspirovala mě Verunka :wink: ) a opravdu chápe, spíš se mu asi nechce nebo já nevím.
Tchyně říká, že Jindra do dvou let neřekl ani ťuk a to měl o 22 měsíců staršího bratra.
2. říj 2009 ve 20:55  • Odpověz
Stáník je fešák! :slight_smile: Moc mu to sluší! a už je opravdu velký klkuK!

ondrášek je šikulka!! jak dlouho ti trvalo tohle video vystříhat?? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

sylvi- u nás se taky moc nemluví. Já to neřeším vůbec. občas nové slovo ale nic moc..rozumí, udělá, poslouchá,..takže jsem v klidu. některá slova sklonuje (deda, za dedou, dedo! )
Jo, a máma, tak to ještě neřekl..hlavně, že umí auto, motorka, traktor, pívo, mlíko,... :grinning: :grinning:
2. říj 2009 ve 21:03  • Odpověz
Sylvi ... já taky po tom videjku s barvama propadla lehké depresi :grinning: To u nás absolutně nehrozí. Týnka rozumí opravdu "jen když chce", je to éterka v tom smyslu, že se nedá usměrňovat a jede si svoje. Takže já ani nevím, co umí, občas mě překvapí, no bude po mně, já byla ve všem poslední, protože jsem si žila ve svém světě (a Míra prý byl stejnej, tak co asi můžu čekat) :sweat_smile: . Umí pár slov hezky, něco i skloňuje ... a říká mi "mamo", což je taky výraz pro mouchu, takže paráda. :sunglasses:
2. říj 2009 ve 21:08  • Odpověz
Sylvi:jak to myslíš jako jednoduché věty :astonished:
srozumitelné u nás:Kde je?,Tady je? - občas se podaří Kde je dudu?tady je.aha
slova:táta,máma,babí,dudu,doby-jako dobry,ti - jako tři a dej,jo ještě Jaju - teta Jára - toť vše

já pak rozumím:ahoj,čau a pár dalších
2. říj 2009 ve 21:09  • Odpověz
ahoj

právě dorazily výsledky NT screeningu, jsou v pořádku :dizzy_face: :dizzy_face:
2. říj 2009 ve 21:13  • Odpověz
Lu, gratuluju, super. :dizzy_face:
2. říj 2009 ve 21:15  • Odpověz
Lu:skvělé zprávy.gratuluce :wink:
2. říj 2009 ve 21:18  • Odpověz
Peťo: fotky krásný :dizzy_face: :dizzy_face: moc se mi líbí ta polonahá v rifličkách :slight_smile: a všecky ty bublinový... jak Ti dává ruku na bříško... no prostě všecky :grinning:

Aco: tak ať je Jájince brzy líp a ta vakcína je asi dobrej nápad, když na to má dispozice... posíláme pusu!

Agi: barvičkovej Ondrášek mě dostal ! :slight_smile: :slight_smile: u nás je v angličtině všecko modrý a v češtině červený - a nic s tím nenaděláme :sweat_smile: Ondra je šikulenka!!

jinak teda koukám, že Peťa objevila neprůstřelnej recept jak přežít poslední trimestr těhotenství - dítku podá travku a má celej den pohoda jazz :grinning: :grinning:
2. říj 2009 ve 21:23  • Odpověz
Lu, gratuluju!

Peťo, máma X moucha :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Veru, Kde je, tady je taky říká - ale podle mě to má za jedno slovo. Spíš jsem myslela že třeba řekne (hlavně ráno) "táta není tam, táta pá" - slova seká, ale patří k sobě. Nevím jestli je to věta :confused: On tu negaci často tvoří Ba (balon) není
2. říj 2009 ve 21:37  • Odpověz
díky holky :slight_smile:

Veru: dobře, že ses ozvala... doufám, že je Ti trochu líp

jé tady už se pouštěj draci :dizzy_face: já bych taky vyrobila, ale už jsem zapomněla jak... a kdybych ho chtěla koupit, tak kam jít? do papírnictví? v hračkářství jsem nic neviděla... já fakt nevím :sweat_smile:

jinak s mluvením, barvičkama atd... jsem dneska byla u kámošky, naše děti se narodily deset minut od sebe... od narození každej totálně jinej...např. malá chodí pěkně za ruku.. krásně a sama jí z talíře i tekutý věci, jsem fakt zírala, normálně z porcelánu, naprosto bez pomoci a skoro nebryndá! pije sama z hrníčku a taky se nepoleje... krásně mluví....

ale zase nesedne ani za nic na nočník....je hodně ostýchavá a pořád se chodí chovat, někdy na mamce úplně visí a ta je z toho vyždímaná... chodí spát skoro v půlnoci.... a začíná mít záchvaty vzteku bez zjevný příčiny, asi období vzdoru už...

no tak jsme důkladně pokecaly a shrnuly jsme to tak, že jeden umí to a druhej to a ačkoli by měli mít skoro stejnej horoskop tak jsou skoro opačný povahy :sweat_smile: :sweat_smile:
2. říj 2009 ve 21:39  • Odpověz
Sylvi:aha,tak to Vítek teda neříká,on si totiž vyčkává a začne rovnou sekat celá souvětí - smajl :grinning:
jinak ten film už tu pobrekávám,takže si jdu uvařit čaj a dát si něco sladkého
ta holčička je božská

Lu:drak možná v Tescu ne
2. říj 2009 ve 21:45  • Odpověz
Lu, už toho nechte. :astonished: Jídlo je naše snad největší úskalí, Týnka je totální prase. Z porcelánu bude jíst až ve škole. Příbor trénuju trpělivě od roka s téměř nulovým výsledkem, je to všude, pevný věci, tekutý bych jí nesvěřila ani náhodou, pár pokusů se skleničkou skončilo totál zlitým dítětem i gaučem. Tramtadadá. :grinning: Je pravda, že všechny tyhle věci mi vynahrazuje fakt, že je Týnka velkej pohodář a vychechtanec, parťačka a přizpůsobivá všem situacím, takže přes drobné vztekoscénky (v rámci minut) s ní můžu absolvovat mnohé a ona si to užije (miluje např. jízdu MHD, kde kontaktuje lidi). Tak za to děkuju. Snad vás do puberty nějak doženeme, i když s mimi už asi bude muset být samostatná a učenlivější ve věcech, protože jinak to ani nepůjde. :sunglasses:
2. říj 2009 ve 21:52  • Odpověz
Peťo ani nevíš jak jsi mě právě uklidnila !! :dizzy_face: :dizzy_face:

jinak my dneska absolvovaly 3 hodiny v MHD a přesně jak píšeš ještě že je tak kontaktní, hodně ho to zaměstná... ale zase jsme odzpívala půlku národních písní :sweat_smile:
ovšem zase díky častý MHD sice nepozná barvy ale ví že červená = stát... a zelená = jedeme :grinning:
2. říj 2009 ve 21:57  • Odpověz
lu:gratulace k výsledkům :slight_smile: Emminka s drakem super :slight_smile: agátko:Ondráška si nechám až po víkeendu,nestííííííííííííhám :stuck_out_tongue_closed_eyes: mějte se krááááááááásně a hezkej víkend,páček asi až v pondělí :wink: a já jdu na to žehlení,teprve :stuck_out_tongue_closed_eyes: pže jsem přijela z nehtů pozdě byla bouračka,tram srazila nějakou paní,bohužel... :pensive:
2. říj 2009 ve 22:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.