• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
Lu, Týnka zas mává, aby řidič autobusu viděl, že nastupujeme. Akorát že mává na kdekoho, jak to ode mě odkoukala, vypadá jako dost divná stopařka. :grinning:
2. říj 2009 ve 22:33  • Odpověz
Hezký večer

Agi: chtěla jsem vás pozvat do Mostu na aquáč, ale přijeďte spíše na generální úklid a pak si ještě Anička objednává přednášku o barvách :sweat_smile:

Sylvinka: nic si z toho nedělej...o co později začne mluvit, o to lépe mluvit bude. Bude mít slova naposlouchaná a začne rovnou mluvit tak, že mu každý bude rozumět. Dětem, které mluví hodně brzy, rozumí zpravidla jen rodiče, protože mají svojí výslovnost a pak se učí, jak to říkat dobře...tak nezoufej!

Petrolejka: fotky, jak Týnka sahá na bříško jsou super :dizzy_face:

Ad jídlo: jí hlavně rukama! Jaksi nejsem ten správný vzor, neb také jím dost věcí rukama (hranolky, kuře, pečené brambory)...všeobecně je naše úroveň stolování katastrofa...když začala jíst na židličce u stolečku, tak jsem si k ní sedla na zem a opřela jsem se o linku....ano jistě...okoukala to, a teď jíme občas obě dvě v kuchyni na zemi opřené o kuchyňskou linku (podotýkám, že máme veliký jídelní stůl )...na kolenou talíř a jíme rukama...nebo v obýváku na sedačce a koukáme u toho na krtka....a občas teda u stolečku a já u stolu...někdy vidličkou nebo lžičkou...někdy si to nabere/napíchne a pak stejně sundá a dá do pusy rukama....rozhodně tekuté jídlo jíst sama nemůže, i když chce a snaží se....každopádně, máme do školkového věku co dělat!

Drak: sakryš...jak se to vyrábí...asi kouknu na net...a jak se pouští....jak se dostane nahoru??? To s ním musím běhat? To moje dětství je tak daleko, že už nic nevím... :grinning:

Na okna jsem se vykašlala...napadla mne chřipka...bolí mě v krku...po obědě jsme měly společnou 2 hodinovou siestu a spaly jsme obě, jak zabité...

Zase půlnoc...tak dobrou...
3. říj 2009 v 00:05  • Odpověz
dobré ránko

luci hlavně,že už to je za tebou a další miminko bude, až přijde ten správný čas, pohlaď za mě bříško :slight_smile: .

Lu gratuluju k NT screeningu, super! :dizzy_face:

jinak u nás další blbá noc,šáhla jsem mu do pusiny a na těch posledních stoličkách už nahmatám cosi tvrdého,tak se asi už tlačí ven, jsem fakt KO .Asi půjdu spát dnes i po obědě

jinak u nás se mluví hodně a docela i čistě,ale s nočníkem je to fakt totál nezájem a dlouho bude, to samé s dudlíkem na uspání,tož tak...každé dítko je jiné.

romčo: :grinning: :grinning:

mají na úklid půjčím, ale vybírám tučný bakšiš !!! :grinning:

Krásný víkend!
3. říj 2009 v 07:17  • Odpověz
jo a prosím, máte někdo zkušenost s nakrájenou cibulí zasypanou cukrem? ondrovi se opět rozjíždí kašel a kapky mu už nějak nezabírají.A ani nechci do něj furt cpát nějaké dryáky...už to tu mám připravené z večera,celá kuchyň smrdí jako šlak, blééééé :unamused:
3. říj 2009 v 07:19  • Odpověz
:slight_smile: ahojda, tak jsem v noci nedočetla - usla jsem při uspávání Zuzanky a strávila dlouhou, ale polámanou noc na matraci v pokojíčku. :angry: :slight_smile:

cibuli s cukrem mi kdosi dával, ale poměr si nepamatuju. jen to byla tak hnusná kombinace, že jsem to pak raději ládovala každé zvlášť. nicméně mi přijde, že děti občas snědí věci pro dospělé nepozřetelné. na netu určitě tuhle lidovku najdeš. draka majenka asi též, já se přiznám, že jsme letos srabácky draka koupili, stavět snad ale jednou budeme.

k tomu, co děti umí: Zuzanka patří k těm s menší slovní zásobou, ale mně to nijak nevadí. Věty tvoří, občas dlouhý, skloňuje minimálně. Mě naopak docela ohromuje, jak s tím minimem slov obsáhne ten svůj den. Když nějaké zvířátko nezná, vůbec neřeší - sebevědomě ho nahradí tím, kterému je z jejího poznání nejblíž. :grinning:. Je to už dávno, ale koukala na pohádku s veverkou a bez váhání z ní udělala pipi. Však jasný - co jiného by poskakovalo po větvích, ne? :D A určitě hlaste, co děti umí a odkazy na videa též! Já na to koukám ráda. :slight_smile: Myslím, že můžeme být všechny šťastný - už proto, že máme zdravý a evidentně prospívající děti. Když si vzpomenu na rizika všech těch Downů a podobně, tak máme všichni kliku.

Zdraví všem marodům a krásnou sobotu přeju.
3. říj 2009 v 07:33  • Odpověz
no tak uvidíme, zkusím to, on to podle mě spolkne, je jak malej labradorek, ten taky sní všechno :grinning:
3. říj 2009 v 07:41  • Odpověz
labradorek :grinning: :grinning:
mně se z toho dělá šoufl jen jsi to napsala :stuck_out_tongue_closed_eyes: prej to výborně zabírá, ale je to asi jen pro silný žaludky :sweat_smile:

Kreksi: hele ale veverka má velkej ocas - stejně jako slepice! to má náhodou logiku!

já jsem hotová, poslední dny byly nějak hektický, dneska musím zpomalit... udělám oběd (bramb. placky) a asi vyrazíme opět hledat rukavice a šálo pro prcka, venka je teda kosa!!
včera jsem venku mrzla, takže hledám i teplý punčocháče pro sebe, jinak procházky venku nehrozí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. říj 2009 v 08:28  • Odpověz
lu: tak už jsem mu to dala dvakrát a moc ráda otevřel pusinku, on fakt nezklame :grinning: .Smrdí to ale fakt šíleně :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .Já jsem taky zmrzlík jako Ty, včera jsem mrzla teda echtovně,ale punčocháče pro mě mě teda nenapadly, hihi...zato nosím v zimě i dvoje ponožky a tolik vrstev, že jsem jak cibule ! odpočívej jo? :wink:
3. říj 2009 v 08:48  • Odpověz
:grinning: no, dlouhej ocas má hlavně kohout :D:D:D rukavičky a tyhle věci brávám v HM - není to ani tak drahé. jen co přijde rodičák, sjedu tam ješte pro trojpack prstových - prodávají je jak ponožky, secvaknuté dohromady. snad to bude stačit - je mi jasný, že budou hned špinavý od všech pokladů, co malá sebere na zemi. a nebo je stačíme ještě dřív někde poztrácet. :slight_smile:. odstříhla jsem Zuzance tři pramínky vlásků - mám květen 08, květen 09 a teď říjen... frčíme na první velké stříhání. je sranda, jak Zuzanka zblonďatěla a zkudrnatěla. Ale myslím, že to jsou první a poslední kudrnky. Tak je mi - no všelijak :slight_smile:. Hrozně nerada se s nimi loučím, tak jak s každou velikostí oblečení, tak jak s miminkovskou postýlkou.... Je to všechno pozitivní, ale nějak rychlý na mě - lenochoda :slight_smile:. Nedivím se, kdybych za chvíli přišla s tím, že jsem v kadeřnictví křičela: jenom ofinkůůůůůůůůůůůůůůů :slight_smile: :wink:
3. říj 2009 v 08:52  • Odpověz
Lu, to je zajímavý, já chodím venku furt jen v tričku a pololetních botách a kdyby mi nebyly trapný ty pohledy lidí, tak chodím v tílku. je mi vedro neuatále. Chudák Míra, v ložnici větrám, že má zmrzl nohy a po porodu jsem to měla naopak, to zas budu vytápět, protože mi bude zima. :grinning:
Chystáme se na nákup, Týnka se probudil s prudivou náladou, ale prdím na to, táhne mě bříško a abych se ještě zaobírala jejím kňučením. To fakt ne ... takže se mooc těším, až odpoledne usne. :sweat_smile:
3. říj 2009 v 09:09  • Odpověz
ahojky :slight_smile:
krásný víkend :slight_smile:

zdravíme Mišku a Deníska: u nás se začalo provolávat "Klteček" místo "mamí, tatí" už ráno z postýlky :grinning: :grinning:

k pokrokům dětí: každý má nějaký tempo... a u někoho dojde i k zásekům :wink: Já napaříklad vím, že Katy umí jíst lžičkou, už tak chvíli jedla...a teď prostě nechce...řekne : mamina, ponoč... a krmím já... Jídlo u nás boj, přijde mi, že jí tak třetinu toho, co před půl rokem :wink: :sweat_smile: A jak jíme? na gauči a koukáme u toho na Krtečka :sweat_smile: Prostě veškeré zásady šly tak nějak do pr... :wink: (ráno pokus - dala jsem Katy jen džusík a jogurt s burizonkama - bez mlíka...jodurt během dne nesní - to je loterie...mlíko, myslím, vypije kdykoli...)
A nočník? Už si říkala...i venku...no a teď nechce. Doma chodí s holou prdkou a chodí si na nočník, jak potřebuje sama... Jak jí dám kalhotky, tak si učůrne, nebo se počůrá...prostě jak je něco na pipině, tak se čůrá kdekoli :wink:
My to budeme mít holt složitější ve všem...naše intelektuálka bude dělat věci, až se rozhodne, že chce :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Dnes se chystáme na výstavu hraček :wink: nakoupit svátek, Vánoce a narozky... pak na to nebude čas :slight_smile:
3. říj 2009 v 09:24  • Odpověz
no holky já byla včera u kámošky a tam jak se vylezlo na kopec, tak jsme nevěřily jak ledovej je vítr... za půl hodiny jsme šly domů, i prckové měli zmrzlý ruce a to byly 2 odpoledne
3. říj 2009 v 10:01  • Odpověz
Peťo: mně bylo před porodem taky horko, chodila jsem v lednu ve slabým svetru a s rozepnutým kabátem...
já se spíš i musím hlídat, jinak se mi bloknou ze zimy záda a to by byl prů.er teď v těhu...

Zuu: jsi mi připomněla, že jakmile řeknu manželově mamince o nějakým problému nebo tvrdohlavosti malýho, tak hned zazáří a řekne, že je to proto, že je vysoce inteligentní a tvořivej :grinning: já už se někdy chlámu dopředu - myslím, že teĎ máme všichni pocit, jak jsou ty děti neskutečně šikovný... a za deset let tu budem nadávat jak máme líný dítě co si do školy ani nepřinesou pomůcky, natož aby zvládly samy úkoly :grinning: :grinning:

ad říkání na nočník: u nás loterie... řekne si tak jednou za tři dny... najednou zahlásí v obou jazykách a letí... většinou před spaním, úplně na tom trvá a čeká až mu sundám overal a plínu... přitom přes den je schopnej čůrat na podlahu a neříct ani á... no zajímavý to rozhodně bude
3. říj 2009 v 10:07  • Odpověz
výstava hraček - proč není až po rodičáku? :grinning: já bych šla hned. aspoň se pokochat. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: hračky a knížky mě berou daleko víc než hadry - asi celoživotně.

jinak - jsme zpět z ostříhání! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: cestou jsem ještě rychle skočila do Penny vyžebrat igeliťák, sice jsem Zuzance schovala ty pramínky, ale najednou mi přišlo, že musím zachránit pro dějiny světa i zbytek :grinning:. a jak to dopadlo? Zuzanka nadšená. Seděla na obrovském křesle s podsedákem, důležitě koukala do zrcadla a zářila. Dostala nádhernou zástěru se zvířátky ze statku, takže celé stříhání jsme si o nich povídaly, předváděla, jaké dělají zvuky,a a moc ji to bavilo. Slečna kadeřnice mi odkývla, že ostříháním nakrátko vlasy nezhoustnou, takže jsme kudrnky nechaly, jen to Zuzce pokrátila, aby tolik nedredovatěla. :slight_smile: Jsem ráda, že jsem tu tak obsáhle o stříhání mluvila, protože jinak byste změnu asi nezaznamenaly - jen ty chloupky teď tvoří trochu plnější účes :grinning:. Takže ve finále veliká spokojenost, jen peněženka je zas o něco placatější :slight_smile:.
3. říj 2009 v 10:30  • Odpověz
já chci taky na výstavu hraček! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: , že bych si pohrála sama, hihi.....
3. říj 2009 v 10:56  • Odpověz
kreksi-krásný příběh o stříhání!! :slight_smile: :slight_smile:. Jsem se moc pobavila! a závidím, že máš schované pravímky! U nás doted nebylo co stříhat! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Peto-chod v títlku! At ve zprávách na Nově taky nějaká positivní zpráva! :slight_smile: :grinning: . taky jsi mne pobavila popisem, jak spíte! :slight_smile:
jo, a taky už je sobota! takže už jste "za vodou" :slight_smile: :slight_smile:

majenku jsem si představila s Aničkou, jak jedí u kuchynské linky! :grinning: :grinning:

jídlo a stolování- u nás teda v pohodě. ví, že když nebude sedět na židličce, tak nedostane.A to je motivace, panečku! takže když je hlad, stojí u stolu a sám se sápe na židličku! sní všechno..a sám.. pomoc odmítá. Máme bryndáček z Ikea (takové to korýtko). a jí vše. prvně si napichoval vidličkou větší kousky, ted už jí lžičkou i polívku nebo jogurt. Já pak vyberu korýtko a hotovo! Já ho to neučila. I jsem se bránila, aby sám jedl. jsem si představila, jak to bude dlouho trvat a jak bude zaprasenej! Ale jednou mi vzal lžičku a chtěl sám..a jí taky z porcelánovýho talíře jako my, někdy mu dám umělohmotný..A ono je to ted výhoda. trošku zaprasenej je, to jo, ale ne na převlékání. a já mám čas se u toho taky najíst!
Jo, a od té doby, co se naučil sedět, tak jí s námi u stolu. tak to třeba odkoukal! :grinning: :grinning:
Jo, a manža tvrdí, že vidličku objevili asi tak před 3 roky! :grinning: :grinning: . To jsme spolu začali bydlet! :grinning: :grinning:

agi-cibule s cukrem. Nastrouháš na nejjemnějším struhadle cibuli(je to opruz), zasypeš práškovým cukrem. Já dávala Tomovi štávu, někdo dává i tu cibulku. Aby to všude nesmrdělo, tak jsem ten talíř zakrývala poklicí. a prý by se to mělo jíst hlavně čerstvé. ale já jsem mu to dávala i celý den.
3. říj 2009 ve 12:38  • Odpověz
a rozhovor z dnešního rána. Tomí mi rozvázal šňůrku u tepláků a ty mi padaly! :slight_smile:
manža-jéé. Tome, jak jsi to dokázal? Ono to taky jde sundat?? :slight_smile: :slight_smile:
já-no, možná by to šlo sundat častěji, kdyby ses trošku víc snažil! :slight_smile:
manža- já jsem vždycky tak utahanej, že v půlce usnu..:slight_smile: :slight_smile:
já(týjo, asi spím teda hned, když ani tu půlku nepamatuju) - fakty? a co je podle tebe "v půlce"?? :grinning: :grinning:
manža- no, když lehneme do postele a já si dám svoji ruku pod tvoji peřinu! :grinning: :grinning: :grinning:

tak asi tak..
krásnou sobotu
3. říj 2009 ve 12:44  • Odpověz
:slight_smile: Romčo... Vaše "v půlce" zní dobře :grinning:... a vlásky: no, pramínky schované mám, ale regulerní stříhání to bylo první. Zuzanka je spíš takový chlupátko, vlásky jemňoučký, jen tak pár. takže ty první pramínky, to jsem jí vystřihla na hlavičce brutální zuby. :sunglasses: ale mně to vyhovuje. přijde mi víc jako miminko, než kdyby měla divokou kštici. a dnešní igeliťák z Penny jsem nakonec zapomněla v džínách, takže jsem po podlaze vlásky nesbírala. vzhledem k tomu, jak málo jich bylo, by to beztak vypadalo směšně. :wink:
3. říj 2009 ve 13:04  • Odpověz
Romčo. :grinning: :grinning: :grinning:
No hlavně jsi v půlce něčeho jinýho, už skoro, koukám na Tvé tt.
Korýtko jsem dávala, párkrát si to nechala, pak ji to rozčilovalo. Máme i plastový bryndáky, taky ji štvou a nejí s nima. takže tak.
Jo a asi jsem magor, ale mně ta cibule s medem vždycky chutnala. :zipper_mouth:
Výstavu hraček jsem odpískala, jsme o víkendu s Týkou samy a ta představa, jak bu'd jezdím mezi těma lidma s kočárem a Týnka se vzteká, že chce ven si to ošahat, nebo ji pustím z kočáru = s břichem ji nahánět v davu, když je takovej pidižvík rychlej. To prostě nedám. Škoda.
A na pramínek do knížky pořád čekám, od narození jí to ještě nedorstlo natolik, aby se dalo cokoliv ustřihnout. Plešounka naše krásná :grinning:
3. říj 2009 ve 13:14  • Odpověz
comra: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Veru: moc jsem na tebe včera myslela, dokonce i večer v baru, doufám,že je všechno v pohodě a nic tě už nebolí :wink:
Agat: videjka mě moc pobavily, Lukášek je šikulka velikej, my začali teprve dnes ráno, chtěli jsme po ní, ať nám nosí kolíčky na prádlo podle barev, občas se trefila a měla z toho obrovskou radost,ale že by to řekla, to ani náhodou!!!!. Cibulový sirup dělám celkem pravidelně, v podstatě Máje v případě kašle (mokrýho) nedávám nic jinýho. Jednu cibuli nakrájím nadrobno a do hrníčku dám vrstvu cibule a zakápnu domácím medem, zase vrstvu, med. končím medem a aby to líp pustilo, přidám lžíci studené vody, zakryju talířkem a mám to celý den v lednici. Smrdí to pekelně ale je to hrozně dobrý, zkus to, budeš překvapená. A vždy když jdu kolem lednice, zahlásím:bude medicínka, tak malá radostně přiběhne a chce "eše" :wink: :slight_smile:
Kreksi: úplně jsem si podle popisu Zuzanku na křesle představovala :slight_smile: , u nás se asi stříhat nebude, se mi ty její kudrny hrozně moc líbí, i když jí je chudák v nich často teplo, holka, bude to mít se mnou těžké :sunglasses:
3. říj 2009 ve 13:22  • Odpověz
LU: gratulace k NT, já teda nečekala, že by mělo být něco v nepořádku,, :slight_smile: :slight_smile:
Týjo výstava, že bysme udělali odpolední výlet do Letňan?????
3. říj 2009 ve 13:26  • Odpověz
jé kudrnky schovaný :dizzy_face: :dizzy_face:
my taky máme skoro plešounka, až poslední měsíc dva mu to trochu roste i do dýlky... ale taky se mi ty miminkovský jemný vlásky moc líběj, často vedle malýho sedím a probírám se mu kudrlinkama a on drží a ani se nehne :slight_smile:

ad korýtko: máme, ale náš malej má pořád hroznej strach, že mu jídlo někdo vezme nebo nevím proč jí hrozně rychle (od tý doby co dostal poprvé UM), prostě si nabírá takový haldy na tu lžíci nebo na vidličku, že mu půlka padá i mimo korýtko...
bez bryndáku a židličky jídlo nedám, ale většinou nemusím převlíkat, jí ve slipech, s vyhrnutýma rukávama a někdy má na klíně utěrku ještě... jednou se to snad neučí, teda doufám! :grinning:

Comra: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: prosím Tě, jak jste vyrobili to miminko? :grinning:
3. říj 2009 ve 13:41  • Odpověz
Štávu z cibule jsem si dávala jako nachlazená těhule a fakt to pomáhá...a nic hrozného to není :wink:

Comra: když u nás musí být ta motivace opačná....já chci, aby jedla-ona klidně nebude jíst celý den... :sweat_smile: . Dneska ale jedla rýži s omáčkou lžičkou u stolečku...snědla tedy jen pár lžiček, ale alespoň něco...

Kreksi: když mě nějak nedošlo, že už je léto pryč, a že je na draka čas....tak nemáme žádného v zásobě...budeme se muset po nějakém poohlédnout :wink: . A zvířátka taky nahrazuje...každý velbloud, srnka...jsou koníci a pod.

Na výstavě hraček jsem byla jako těhule a docela mne to zklamalo...a hlavně jsem byla vyřízená z toho, jak tam nestíhal cyrkulovat vzduch a bylo tam vydýcháno, smrad...a byla jsem překvapená z toho, že tam jsou ceny vyšší než na netu (jsem myslela, že to tam bude levnější než jinde)...ale třeba už je to jiné :slight_smile:

Jo a mám pocit, že mluvení se hrozně zlepšilo koukáním na krtka! Jak sedí a v podstatě se snaží převyprávět ten příběh a všechno komentovat, tak si rozvíjí slovní zásobu a hlavně se výborně učí skloňovat.
3. říj 2009 ve 13:44  • Odpověz
:slight_smile: vypozorovala jsem srandovní věc... když se Zuzanka kouká na Mauglího - tu Disneyovku, kde je Mauglí jen v trenýrkách, vždy se sama taky hned svlékne do půl těla taky. A když má body, tak z něj prostě vyleze ven vrchem. To by bylo, aby byl vidět jen Mauglího pupík :grinning:
3. říj 2009 ve 14:14  • Odpověz
Ahooooj,

koukám, že je tady diskuze o vláscích. Peti, můžu tě ujistit, že proti Aničce je Týnka hároš!! Všechny děti tady, i ty novorozené...Ona má pořád jen chmýří, akorát vzadu 1, slovy jednu, kudrnku!! :sweat_smile: A já pořád čekám, sponečky a gumičky schované :grinning: Však počkejte, stáhnu fotky do pc a uvidíte samy...

A slovní zásoba, asi v normě...my jsme vždycky takový střed všeho...Barvy teda ne..ví, max, která je bílá a žlutá, protože tyhle dvě voskovky nejdou na papíře vidět, tak je schovává zpátky :wink:
A nějaká dlouhé věty, no spíš než věty asi slovní spojení..Jako ňami mámou (bude jíst s mamou), Mio sedni, nesmíš(buzerovat psa, to ji jde moc dobře :grinning: )

A co se týče nočníku, doma nemá vůbec, ale ven ještě nemám odvahu..
No a spaní, spí s dudlem a přitom mě drží za prso..Je tady ještě někdo takový, nebo jsme jediné? Ona je jak závislák, už jsem i říkala přítelovi, že by se od ní měl učit :grinning:
3. říj 2009 ve 14:52  •  1 dítě  • Odpověz
3. říj 2009 v 16:33  •  1 dítě  • Odpověz
NÁDHERNEJ DŮKAZ :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. říj 2009 v 16:51  • Odpověz
Dobrý podvečer,
Lu: gratuluju k NT

Baruš, Ondrášek je frajer :wink: Elí to chtěla pouštět pořád dokola a vejskala "Ondášek, Ondášek"

Eminka má krásný fotky, dvojče Nikolky :slight_smile:

já včera dělala řidiče na akci "vypij vína kolik se do Tebe vejde" bylo to moc vydařený, ale nahnat je do auta byl celkem oříšek...už jsem měla bundu, dokonce i Martin a přineslo se další víno, na moje konstatování "Jirko, už musíme jet, je hodně hodin" mi dotyčný odpověděl, "však než přijede taxik, času dost". Takhle jsme je naháněla asi půl hodiny, to, že řidič jsem já bylo celkem zbytečný zmiňovat.

co se týče mluvení, tak mi přijde, že se hodně zlepšuje a zkrátka je to skvělej věk :dizzy_face:
3. říj 2009 v 18:15  • Odpověz
Ahoj,
pospíchám s odpovědí pro Barču jak na cukr s cibulí, protože vím, že chodí brzo do hajan. Jen nevím, jestli nepapouškuju něco, co už tu bylo napsáno. Cukr (med) s cibulí nesmí být při podání starší než 12 hodin, uchovávat v ledničce a podávat nekovovou lžičkou. Prý opravdu pomáhá a dětem chutná, přestože to smrdí jak bolavá noha. Ale jinak sirup chutná i různým bakteriím a jiným pidi zvířátkům, proto nesmí být mimo lednici a nesmí být starý.

Štěpán jí sám lžičkou už asi 3-4 měsíce. Ne že bych za tu dobu viděla zlepšení :wink: Nakrmit se nenechá a korýtko nesnese. Normální bryndák mu nevadí. Takže pokud dostane polévku a nebo omajdu, tak převlékám. Jogurt zvládá docela dobře. Jen hned jak se opatlá, tak křičí: utřít.

Do Letňan jsme se chystali. Ale jelikož by nás to jako čtyřčlennou rodinu stálo 500 jen bysme se dostali za bránu, tak jsme se na ní vykašlali.
3. říj 2009 v 19:44  • Odpověz
Ivčo: :grinning: :grinning: :grinning:

Terezko co to je za akcičku? :grinning: , to by se Petrovi líbilo.Jezdit pro něj by ani nemělo smysl :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

anny pěkné fotečky a ten váš pejsánek je taky pěknej, jak si hoví pod dekou ! :dizzy_face:

My byli odpoledne u našich na zahradě,svítilo sluníčko, Ondra si hrál se synovcem, už vím nač se mám těšit,až mu bude 6 let, první puberta, mazec . a nějak se rozkašlal, tak uvidíme, chci dát šanci té cibuli, jemu to fakt chutná, otvírá zobáček jak kdyby to bylo jeho nejzamilovanější jídlo :grinning: :grinning:

dobrou, jdu si přečíst pár stránek knížky, pak se k ní zase pár týdnů nedostanu, jak se znám :slight_smile:

Peti jak to bylo s tím hroznýšem???? :confused: , to jako fakt? uááááááááááá....já se hadů hrozně bojim
3. říj 2009 v 19:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.