• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
janičko děkuju, ještě jsem to stihla :wink: :grinning: :grinning: , spát půjdu až za chvíli :grinning:
3. říj 2009 v 19:49  • Odpověz
Tak jsem něco málo dočetla:
Lu, gratuluju ke skvělým výsledkům z NT :dizzy_face:

Eminka má krásnýho draka. To mi připomnělo, že jsme ještě pouštět nebyli. Jo, a kde vůbec máme draka?

Ondrášek je vážně šikulka. Fakt jsem koukala jak vrána. A nějak mě to dojmulo, až jsem si z toho brekla :sweat_smile:

A Anička je taky fešanda, i když nemá culíčky :dizzy_face:
3. říj 2009 ve 20:08  • Odpověz
... no na cestě z hřiště se alejí po cestě plazil hroznýš. Kolem maminky s kočárkama (a my teda), za ním fronta zahrádkářskejch aut. Asi utekl někomu z přilehlých vilek, ale nikdo nevěděl komu, tak jsme kolem dělali kruh a nakonec teda naštěstí plazil směrem k pltkům mimo cestu. jak byl šedej, tak hrozně splýval s cestou, jsme se báli, aby ho někdo nezajel. Moc velkej nebyl (já teda nevím, jak velcí jsou), tak metr. Krásnej a chudák se plazil tak pomalu, asi mu byla zima. No někdo zavolal policajty, tak ho přišli asi odchytit a najít majitele, to už jsme odcházeli. Docela adrenalin. Byl ale krásnej a všichni se spíš snažili, aby se zachránil než že by se někdo bál. Mám ho vyfocenýho, tak pak šupnu fotku. :grinning: A nám vylepšili hřiště, je tam teď tolik houpaček a bezpečná skluzavka. No Týnka byla v sedmým nebi. :grinning: Já navázala kontakt s pár sousedy, chodí tam dost lidi od nás z domu, tak jsem zjistila, že kolem jsou už narozené nebo čekají další 3 ůpáry děti ve stejném věkovém odstupu jako my, takže dětí na hraní bude jako smetí. :dizzy_face: No a přešla mě i depka z koníka (vás by možná chytla), protože tam byla 15-měsíční Leuška, která bravurně po tatínkovi opakovala všechna slova a uměla pojmenovat spoustu věcí na hřišti jako nic. Týnka proti ní mluví jak neandrtálec. :sunglasses: A když jí tatínek na houpajdě zpíval "houpyhoupy", tak přibližně každé 4. slovo přesně doplnila. No k tomu se dopracujeme tak za rok, počítám. :slight_smile:
3. říj 2009 ve 20:14  • Odpověz
Achoj jsem zpět ze školy. Bylo to strašný! Všechno by šlo, jen ty děti mi ukrutně chyběly..... :frowning2:
3. říj 2009 ve 20:16  • Odpověz
3. říj 2009 ve 21:05  • Odpověz
Dobré ránko,

Peťo: je to krásný zvíře,ale fakt mám z hadů šílenej strach, asi bych tam umřela strachy :unamused: :unamused: :unamused: , nebo ječela jak hysterka.uf! to je teda adrenalinová story!!!! :dizzy_face: :dizzy_face:

U nás se celou noc kašlalo a teď nic,tak buď to má ze suchého vzduchu (už začali topit), nebo jen když si lehne, jak mu sednou průdušky, nevím...
4. říj 2009 v 07:51  • Odpověz
ahojda a hezké nedělní ránko :slight_smile:

ještě taky musím přispěchat s gratulací Lu k NTéčku... no a teď už jen užívat radosti těhotenství :slight_smile: Já si teď bříška užívám... pořád si říkám, že je to třeba naposled :dizzy_face: A Katy jak Elinku mazlí, to je strašně dojemný... ráno jí dávala dudlíka (strkala mi ho do pupíku :grinning: )

a k dětským dovednostem a umu... myslím, že je správný si myslet, že to "naše" je geniální :dizzy_face: když si uvědomím, jaký to byl věčně pokakaný spící a brečící balíček, je pro mě zázrak, že najednou běhá, snaží se mluvit, něco vytvoří :wink: Mně to prostě přijde geniální :sunglasses: A všechny kňourání a vzteky zkouším převrátit do pozitivního světla...jako že projevit se nějak musí, ne? hlásit se o slovo... :sweat_smile: (i kdžy občas bych jí nejradši zavřela do pokojíku a otevřela, až se uklidní :zipper_mouth:

Ingrid: s botičkama jsme taky v klubu popelek...DPK má Katy číslo 25, zimní jsme kupovali 26 :sweat_smile: :grinning:

a výstava včera...no nic zázračnýho...lidí hafo, člověk si moc nemohl nic podrobně prohlížet, páč se všude rvali... my si jen v klídku prohlídli letadla (byly tam i létající modely) a vláčky na dráze - tam by Katy vydržela stát hodiny :dizzy_face: ...no a já zjistila novou úchylku: miluju ty krtkovský zvířátka...včera jsme koupili Katy zajíčka k plyšovýmu Krtkovi (DVD už má všechny a miluje je)...byla nadšená...a já taky - večer jsem ho tu mazlila...ehm ehm...že by hormony :grinning: :grinning: Tuším, že musíme mít i žabku, myšku a ježečka :grinning: Ještě navezu do obýváku hlínu na bude :sweat_smile:

marodům brzké uzdravení...u nás rýma a pokašlávání, ale teď dvě noci dobrý... i já už snad ok :slight_smile: tohle počasí je takový zrádný...
4. říj 2009 v 09:02  • Odpověz
ahoj

díky Zuu :slight_smile: a Jani :slight_smile:

no momentálně si moc neužívám, včera odpolko se mi udělalo zle, ještě že jsem byla venku s mužem, doma jsem myslela, že zkolabuju či co, asi jsem chudáka muže docela vyděsila... dneska budu co nejvíc odpočívat, abych zítra zvládla vstát hodně brzo na registraci v Podolí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: myslím, že to mě dorazí, takže zejtra bude k obědu asi pizza a sklenička pod dlouhatánský době
4. říj 2009 v 10:12  • Odpověz
Hezkou neděli :slight_smile:

teď čtu jak se Katy líbily mašinky, tak jsem vám všem chtěla dát tip na výlet. Viděla jsem o Království železnic reportáž minulý týden v televizi a myslím, že by se milovníkům mašinek mohla prohlídka líbit. Myslím, že je tam sestaven ten ostrov co na něm jezdí mašinka Tomáš + mašinky všeho druhu. Tady je odkaz: http://www.kralovstvi-zeleznic.cz/

Lu: gratuluju ke kontrole

A všechny těhulky opatrujte se :dizzy_face:
4. říj 2009 v 10:26  • Odpověz
teda Peťo, já vidět hada, tak tam snad nechám i tašku s peněženkou, jen popadnu dítě a zdrhám :astonished:
jseš fakt dobrá!

jinak u nás nevím co to jako má bejt, ale malej schválně čurá když jí v židličce apod., takže ani dva ho neuhlídáme... dneska dopoledne zas, včera i na polstrovaný židli... vždycky tak pár minut po tom co se ho zeptám a řekne, že nepotřebuje nebo dokonce po tom co vstane z nočníku....
tak jsem řekla, že dávám zpátky plíny a dokud nebude sám schopnej říct že chce (což už se mu pár dní docela dařilo a i to držel, než jsme třeba dojeli domů zvenku), tak na to kašlu...
sice to je x stovek a hrozně teď potřebujeme šetřit, ale prostě se šprajcnul, tak dostane ty nejlevnější plenky a ať si čurá kam chce...
uvidím jak se to bude vyvíjet, každopádně do dubna musí bejt odplenkovanej za každou cenu, protože na dvoje plenky jednoduše nemáme.... tak nevím co ještě můžu udělat, ale už mě nic nenapadá.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. říj 2009 v 10:56  • Odpověz
Lu, třeba je to krátkodobá stagnace. U nás, i když ani netrénujeme nočník, posum taky k horšímu. Už celé měsíce hlásila, že udělala potřebu, te'd ani nemukne a chodí tady klíďo smradlavá, že bych padla. No co. Mně to taky tíží, už mám pro mimi zásobu do začátku roku, ale od ledna to bude hustý, jestli budeme platit dvoje plínky a navíc jak na všem šetřím, tak plínky teda kupuju pampersky (i když vychytávám akce), jsem s nima prostě spokojená od začátku, TZýnka se nikdy neoprudila a nechce se mi experimentovat. Čili pálka jak prase. No jsou to radosti.
Zas peču tu strouhanou cuketu od labellky, to je u nás te'd hit, Míra to furt chce a GTýnce taky chutná. Já si nestěžuju, příprava jednoduchá a já cuketu ráda, takže pophoda.
Jinak Týnka poslední dny dovedla své bordelářství do vrcholu, naprosto věechno rozhází, zamaže, rozvrtá, přenese. Já tu v noci uklízela a šla jsem spát s velice dobrým pocitem, že je tu čisto, bez drobků, vše na svém místě ... kdybyste to tu te'd viděly, tak na mě pošlete sociálku. Na svým místě je akorát Míra v posteli, kterej se dospává po třídenní šňůře, ze který přijel v noci. Z pokoje se asi dostane jen když přebrodí hory bordelu. Mám chuť to tady podpálit. Samozřejmě všechno leží na zemi a mě shýbání bolí. Takže paráda. :grinning: Vážně zvažuju dovést z chaty hrábě a normálně dělat hromady v koutě, at se přehrabuje tam, popelářka. :sunglasses:
4. říj 2009 v 11:57  • Odpověz
Ahoj holky,
Gmol: díky za nápad s mašinkama, u nás jsou hodně v kurzu, chodím s ní i na nádraží (vršovické) a tento týden do jednoho vláčku nastoupíme a dojedu s ní na Hlavák. Si učúrne radostí.. :wink: :slight_smile:
Zuuu: si právě pamatuju, jak jsi to tu nedávno psala, to měla eM 23, až do posledního nákupu u nich, holka přeskočila jedno číslo a napařili nám rovnou 25tky. 26tky máme taky jedny zimní, ale jsou z Deichmannu. Příště jdu kupovat malé lyže :grinning: :grinning:
Lu: nebuď na Matyho ( se mě včera ptal Radek, co je to Maty :slight_smile: :slight_smile:, malá mu vysvětlovala že tu byl, akorát on to nepochopil) nakrklá. Podle mě za pár dnů zase najede na čúrání do nočníku, zřejmě si teď dal nočníkový víkend.
Jdu pohledat tu strouhanou cuketu, cuketu můžu, je zdravá, celkem levná.
Já zase hady můžu, s mým bývalým jsme měli doma tři kousky + varana + 2 leguány. A bílé myši :stuck_out_tongue_closed_eyes: ty šly na dračku
4. říj 2009 ve 12:26  • Odpověz
Dobré ráno...

Jééé, hada bych klidně chytla...kdysi jsem chodila s klukem, který choval hroznýše...jeden nám občas spával pod polštářem...jsou to mazlíčci :slight_smile:

Ad čůrání: tak i Anička se poslední dobou doma počůrává...když se ptám, tak nechce a za 5 minut se počůrá a letí na záchod počůraná a do nočníku jen dočůrá...a i když si řekne, tak je připočůraná, že musím vyměnit alespoň kalhotky...a to už nemá pleny od dubna (přes den). Já mám pocit, že se nechce odtrhnout od hraní nebo od televize a pak už je pozdě...

Tu cuketu od Labelky asi zkusím...dělala jsem podle receptu od kámošky a to bylo děsný...3/4 jsem vyhodila, a to cuketu miluju...Jednu mám v lednici ze zahrady, tak jdu najít recepis...
4. říj 2009 ve 12:31  • Odpověz
Peti: no já právě přešla na Euroshopper (prodávaj v Albertu) a tluču se tu do hlavy, že jsem je neprubla dřív, jsou v pohodě i na celou noc

jsem si představila jak shrabuješ bordel hráběma :sweat_smile: :sweat_smile: ale s tím bříškem to musí bejt maso, to nezávidím...
já naštěstí tohle neřeším - ale jen díky tomu, že máme všude zámky... furt blahořečím tomu co je vymyslel :dizzy_face: a muž už taky, od tý doby co je doma někdy i celej den, tak uznal, že i tak má malýho co hlídat

Ingrid: nakrklá jsem, bo já vůl do toho investuju 200 procent a on na to kašle... takže na nočník ho teď budu vysazovat jen když si o to sám jasně řekne, jinak ani neceknu, za ten stres mi to nestojí... má čas do března, pak nastoupí teror :grinning:

jdu se taky podívat na tu zázračnou cuketu... já dělala filé s máslem a čerstvým tymiánem, muž toho sní tolik, že nám nestačí ani to jedno velký balení filé :sweat_smile:
4. říj 2009 ve 12:45  • Odpověz
jo Labell jak má být asi tlustá vrstva tý cukety?? :confused:
4. říj 2009 ve 12:47  • Odpověz
ještě jsem chtěla napsat: byli jsme včera místo veletrhu hraček na Drakiádě na Pankráci. Bylo super, spousta dětí, draků, balonků za 40 korun :rolling_eyes: (všechny tři nám uletěly),smažené brambory, svítilo sluníčko, super odpoledne.
Potom tady musím opět zmínit výborné,rychlé těsto na pizzu od Fru (1jogurt,hl.mouka.sůl.prášek na peč) a ukradenou náplŇ od Lu-smetana s česnekem, opečená angl.slanina a opeč. cibule.Tak jsme si večer chrochtali při vínku a pc.
4. říj 2009 ve 13:04  • Odpověz
Ahojky,
Lído dělám to tak z jedné cukety..nebo tím spíš myslíš že nevíš jakou použít nádobu?
4. říj 2009 ve 13:19  •  2 děti  • Odpověz
Dočítám a mám radost jak malé dítě že u petrolejků cuketa chutná. To su ráda!!
lu: gratulace k dobrýv výsledkům NT! :dizzy_face: :dizzy_face:
4. říj 2009 ve 13:23  •  2 děti  • Odpověz
si děláte srandu s těma hadama, ne? :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: , spát s nima pod polštářem??? tyjo já mám fakt husí kůži jen si to představím, ble...

tu cuketu bych taky moc ráda udělala, už jsem na to koukala, ale bojim bojim, že se mi to nepovede, já su fakt v kuchyni nemehlo na entou :grinning:

Jsme se včera chlámali s Petrem, že za pár let spolu budeme jezdit do lázní, jak jsme chromí oba na klouby :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .Já mám kyčle a on kolena a už teď jsem si vybírala kam pojedem, že nechci do žádné díry,kde večer neštěkne ani pes,ale někam, kde se večer chodí do divadla, do kina, na čaje a tanečky, a Petr na mě čuměl jak na jelena :grinning: .Tyjo já se docela těším :slight_smile:

ad plínky:od narození máme taky Pampers a strašně moc jsem spokojená,ani jednou se nepočůral, neoprudil a cenu jsme měli donedávna za hubičku díky kamarádovi,co dělal pro Procter and Gamble

na nočník nám sedá prach a vůbec ho nevytahuju.A dneska si asi vyslechnu,jedem ke švagrové
4. říj 2009 ve 13:27  • Odpověz
koukám do letáku Kik a mají tam úžasnné mikynky s kapuckou (89,-Kč), manžestráčky (119),dětská trička a roláčky (60,-Kč), pokud někdo sháníte :wink:
4. říj 2009 ve 13:39  • Odpověz
Agat, pošli prosím link
4. říj 2009 ve 13:40  • Odpověz
Ahojky,
had - ani fotku jsem neotevřela, vylítla bych stropem :sweat_smile: Mám z nich děsnou fobii.....

Holky, jsem tak blbá!!! Máju jsem měla od mala hodně v postýlce a teď, když šel Deníske spát, jsem jí frkla na puzzlíky. Ona tam dělá jak blázínek :grinning: Dělá hodiny, točí se na bok, jednou už byla málem na bříšku. Takže to je moje chyba, že se ještě neotáčí!!! Ona je teď tak spokojeňoučká :dizzy_face:
4. říj 2009 ve 13:42  • Odpověz
ingrid já tu mám tištěný letáček :slight_smile: , ale pro pražské je Kik tady (Pha Háje - OC Galaxie, Praha 5 OC Velká Ohrada, Pha Horní Měcholupy OC Mája,Pha Horní Počernice u Alberta, Praha Luka u Alberta, Praha Michle v Kauflandu, Pha Modřany OC Vltava, Pha Skalka - u Alberta)

Miško: :slight_smile: , v postýlce holt neměla dost prostoru viď?
4. říj 2009 ve 14:00  • Odpověz
jo a webovky má tyto:

www.kik-textilien.com klikněte si na Newsletter
4. říj 2009 ve 14:00  • Odpověz
Sem dnes v Kik byla, ale nic takového sem tam neviděla. Každopádně sme tam nakoupily ale výborně. Zimní bunda za 390, svetr 150, šusťákové kalhoty za 90 atd, manžestráčky krásný a za 200.
4. říj 2009 ve 14:02  •  2 děti  • Odpověz
ono taky koukám, že ten papírový newsletter co mám já doma je do 4.října, což je dnešek, tak je možné, že je to i vyprodané.Ale dítě se tam dá obléknout dobře a levně
4. říj 2009 ve 14:05  • Odpověz
Labell: jj, jak to asi má bejt tlustý aby to nebylo moc suchý nebo zas nepropečený... zhruba :wink:
z jedný cukety? hm, tak to snad abych udělala dvojitou dávku?? stačí to pro tři lidi?

v Kik jsem tuhle taky byla, něco měli, koupila jsem dva roláčky a troje tlustý ponožky, jinak jsem sháněla jen určitý věci a ty neměli... jako ceny vcelku dobrý, ale některý věci jsou umělotiny dost a plno jiných věcí mám z bazárku levněji...

jinak včera jsem konečně sehnala zimní čepici, nakonec v C and A... za 225 :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale fakt se mi líbí, je to taková ta natahovací kukla, zevnitř flís, takže teplá a příjemná.... tím pádem asi nepotřebujem ani šálo...

akorát rukavice už mi začínají být noční můrou... nikde nemají jeho velikost nebo tam teda píšou že je to na např. 1-3 roky, ale je to tak ohromný, že by mu to spadlo :sweat_smile: jsme byli i v HM a v Tescu i v Nextu (tam mě pobavili, paní mi nabídla rukavicema s lebkama asi tak dvakrát větší než potřebuje), v bazaru a zatím nic... tak snad se něco vyjeví, už si připadám s těma rukavicema jak pako :sweat_smile:
4. říj 2009 ve 14:50  • Odpověz
Miško: no vidíš... mně tehdy dr. řekla, že na podporu pohybu se má dítě dávat na tvrdší povrch a na větší... aby jako mělo motivaci se někam nějak dostat :wink:

tak muž šel s malým ven, mně dal zákaz domácích prací :sweat_smile: mám prej odpočívat, abych mohla zejtra vstát brzo
4. říj 2009 ve 14:53  • Odpověz
tady krátký video.. velký "miminko" po koupeli
http://www.youtube.com/watch?v=m64WTtxZcLc
4. říj 2009 v 15:05  • Odpověz
Ahojky,
chtěla jsem jen na chvilku a zasekla jsem se u Matýska od Lu na jeho videích :dizzy_face: super památky, je to bobišek šikovný :dizzy_face: .....my blbci jsme koupili kameru až tři týdny zpátky :unamused: a včera jsem tu nebyla, tak ti gratuluji k výsledkům NT scr.. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

no a musím vám tu dát odkaz na nějakého klučinu, jsem se tu chlamala jak sviňa:
http://www.youtube.com/watch?v=5P6UU6m3cqk&feature=related :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. říj 2009 v 15:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.