• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
Petise: díky :slight_smile:

tohle video jsme používali na rozesmívání Matýska když ho trápily zuby :grinning: vždycky jsem se u toho zasmála taky, ten prcek se fakt umí smát :grinning:
4. říj 2009 v 16:02  • Odpověz
jsem zase tutaj :slight_smile: zpráva pro Haňulu: vyžehlíno :grinning: nová várka na sušáku :sunglasses:

teď si tu tak uklízím byteček, Robinson spí, Robišek je tradičně jako každou neděli u babičky :zipper_mouth: už jsem si tu dala podzimní výzdobu, máme to tu hezké :dizzy_face: chci se naložit do vany a kouknu do knížky, dnes jsem si koupila o Lucii Bílé....jak jsem přes ten bulvár :grinning: tak mě baví číst životopisy herců, hereček, zpěváků atd...

lu, fakt videa máte super, koukla jsem asi na pět-šest, taky jak tam kamarádka fouká bublifuk, to se Maty taky hezky smál :grinning:

zase za chvilu nakuknu :wink:
4. říj 2009 v 16:17  • Odpověz
kukáte na Sagiho a Vaculíka?? Téda děcka, v tý době být stejného stáří jak Vaculík, píšu mu dopisy, naháním ho :grinning: :grinning: :grinning: .........no to je pro všechny velmi důležitá informace, co??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. říj 2009 v 16:21  • Odpověz
Petise Ty máš teda myšlenky :grinning: to bude tím že je dítko u babičky, co? :grinning:

holky nevím jestli se to zobrazí těm co nemají účet na Facebooku, ale ta kamarádčina holčička je tak baculatá a tak roztomilá, že to sem musím vložit... jsem si zas ráno pobrečela dojetím :pensive: :dizzy_face:
http://www.facebook.com/photo.php?pid=4081059&id=617276186
4. říj 2009 v 16:28  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:

já teda kukám jedním očkem na Vaculíka a brala bych ho i v dnešní době :grinning: mně se líbí moooooc :wink:
a Petis teda moc ti závidím to hlídání :slight_smile: ani nevíš,co máš za štěstí :pensive: važ si babiček :slight_smile:

u nás se z ničeho nic marodí :frowning2: chjooooo,Rozinka má teplotku a rýmu jak trám.začlo to v noci,spala jsem necelé dvě hodiny :pensive: :frowning2: doufám,že to co nejdřív odejde....myslím si,že to má ze včerejší výstavy hraček :astonished: to byl opravdovej ráj pro bacily :angry: jako nějaký dárečky jsem koupila,ale příští rok tam nepůjde,je to fakt masakr.....
4. říj 2009 v 16:36  • Odpověz
Gábi, díky moc za odkaz...na království železnic zajdeme juknout někdy určitě :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

a plenky... já jsem moc spokojená s plenkama z Penny "Babysmile" - modré balení - vydrží mnohem větší nápor, než Pampers a žádná opruzenina :slight_smile:
a Lu: myslím, že jsou chytří a vidí, že nám na tom čůránní do nočníku moc záleží...a uvědomí si, že jim ta plína vlastně moc nevadí :sweat_smile: Katy chodí doma s holou prdkou a do nočníku čůrá, ale najeli jsme znovu (vlastně takhle už chodí 2 měsíce, ale neříká si - jen občas) na kalhotky...má s kočičkou a na tu se přece nečůrá... no zase pár dní zkusím, vypěním a zase vrátíme zpět :wink: :sweat_smile:

Barru: my vás včera zdálky viděli na výstavě :wink: Snad bude Rózi brzy ok :unamused: teď budou ty bacily asi všude... :unamused:
4. říj 2009 v 16:45  • Odpověz
Zuu: jj, to máš určo pravdu... je těžký najít jak moc na ně jakoby tlačit nebo je motivovat.. když nemotivuju, tak na to kašle, když motivuju moc, tak dělá naschvály... možná je z toho ve stresu, i když si sedne a nevypadá, že by mu nočník vadil...

a na kolik vyjdou ty plenky Babysmile??

Barru: ať je Rozince brzo líp! to je problém když se sejde hodně lidí na podzim nebo v zimě :unamused:
4. říj 2009 v 16:57  • Odpověz
Zuuu já tě neviděla :confused:
i když ono neni divu,občas jsem neviděla ani manžela :sunglasses:

ted jsem dala do aromalampy borovici ,aby se Rozuli líp dýchalo a stříkám furt mořskou vodu do nosíku,co ještě proti rýmě?????
4. říj 2009 v 17:17  • Odpověz
zvlhčovat - mokrej hadr na topení, hlavně na noc

a odsávat, ať hodně pije... víc mě nenapadá... hlavně aby to teklo...
většinou to je tak den dva než se to zklidní, pak to buď teče a dobrý a nebo se to trochu zarazí a musí se tomu pomoct (teplá koupel, kapky apod.)

tak snad se vyspíte dneska, držím palce
4. říj 2009 v 18:13  • Odpověz
barru :frowning2: ať je Rozárka brzo bez teploty i rýmy, je to pruda :frowning2: a babičky si vážím :wink: zvlášť když je teď Robik divočák z divočákova :grinning: ....když tak nad tím přemýšlím, člověk si nevážil chvil před mimišem, myslím tím volný čas, to jsem brala tak nějak samozřejmě, že mám po práci volno...kdyby člověk věděl, co ho čeká, odpočíval by už před tím :grinning: :sunglasses: :wink:

no nočník stále neřeším :zipper_mouth:

zítra budem týden bez dudana - aktuální situace: přes den i ke spaní si už na duda nevzpomene, usínání se zrychlilo, ale není to pořád jak předtím, ale nejhorší je stále kritická čtvrtá až pátá hodina, kdy duda zřejmě hledá a tím se vzbudí a barabuje :wink: ale můžu říct, že se rozmluvil, v podstatě nezavře pusu, i když třebas dvacetkrát za sebou řekne auto :grinning: :grinning:

holky, těhulky, vám ty týdny strašně naskakují, to fakt není možné, Romča v půlce, zuuuzajs v cílové rovince, o Peti ani nemusím psát...těším se na další, kdo se odtajní :dizzy_face:
4. říj 2009 v 18:39  • Odpověz
Peti, a víš ty koho tipuju já jako dalšího??? :grinning:
4. říj 2009 v 18:49  • Odpověz
4. říj 2009 v 18:49  • Odpověz
hej, Mišák, to nebylo myšleno, že se jako odtajním já :grinning:
4. říj 2009 v 18:50  • Odpověz
Lu Matýsek je k zulíbání! Měl výbornou náladu,viď? :wink:

petise: a nemaj zábrany i v Ikea? podstatně levnější? a ne tak barevné? Jinak teda nedělí s hlídáním si važ, to je teda dar jak blázen, já za celý den vždycky stihnu takových věcí a pak se na prcka táááák těším :dizzy_face: :dizzy_face:

barru ať je Rozárce líp, to je trápení :frowning2: .taky máme rýmu, ráno mu prostříknu nosík vincentkou,aby se mu to zvlhčilo a šlo odsát a pak důkladně odsaju a stříknu Nasivin, pomalu už to mizí,ale tahle rýma se nás teda drží dlouho, už třetí týden.Pak to chce asi hodně větrat bacily pryč a nějaký čajík a zvlhčovat vzduch.....ale trvá to dlouho,no....
4. říj 2009 v 19:30  • Odpověz
No Peti nevím, taky jsem na to koukala... Ale mně to všechno přišlo jako hrachovina... Snad ten druhý mantinel se mi zdá pevnější....

Jinak Peti: DO TO HO!!!! :grinning: Příští měsíc chci vidět fotku s // :sweat_smile:
4. říj 2009 v 19:31  • Odpověz
Barru: on tě viděl zdáli HOnza.... syčák, čučí po hezkých ženských :grinning: Na rýmu vyvýšit hlavičku na spaní a ty mokrý pleny kolem postýlky... no je to děs, ale Katy jí měla jen dva dny, pak tři dny lehčí kašel a už je snad dobře :slight_smile: tak bude i u vás :wink:

Peti: ty týdny naskakují, co? no jo, Péťa rodí myslím tak za 2 týdny, já za 2 měsíce :dizzy_face: :dizzy_face:

Lu: já právě dost těžko zvládám motivaci vs. tlak :sweat_smile: :sunglasses:

s tou cuketou mi děláe chutě, taky jí mám moc ráda na Labellčin způsob... zítra kupuju ingredience :wink: :grinning:
4. říj 2009 v 19:48  • Odpověz
jj, vyvýšit hlavičku... záleží jak je Rozárka aktivní... u nás to pak má vždycky jedinej výsledek - má nohy nahoře :grinning: :grinning:

Agi: on se vždycky takhle chechtá když ho balím do ručníku :grinning:

jinak jsme se dneska zasmáli - nechali jsme malýho ať si sám řekne na nočník, že se ho nebudeme moc ptát... v půlce večeře (hustá polívka a chleba) zavelel "čulat teď"... a načural úplný moře... no tak to mě mohlo picnout, po týdnu počurávání se při jídle a ptaní se furt dokola... :sweat_smile:
4. říj 2009 v 19:57  • Odpověz
tak to jste mě s tou zábranou zmátly :sweat_smile:

lu, no co ti Ingrid psala??!! :grinning: :wink: super :dizzy_face:

agatko, já taky vždycky Robišička pěkně spučkám, jak mi ho donesou :dizzy_face:

joo a dnešní uspávání rychlovka všech rychlovek :confused: ležíme po mlíčku u tv, před superstarem říkám, jdeme pipišáčku spinkat, vzal čaj, položím ho a do dvou minut jsem šla do obýváku :sweat_smile: :dizzy_face:

Zuzik, a s lyn ještě býváš???

Mišák :wink: :slight_smile:
4. říj 2009 ve 20:30  • Odpověz
autor
ahojda, zdravím..
gratulace lu k nt.. :dizzy_face:

my jsem měli dneska moc prima den..dopo jsme byli na zvířátkách(byla u nás výstava drobného zvířectva) a odpo jsme byli na výletě v Humpolci.. :slight_smile:

mmch, co říkají vaše děti, když se jich zeptáte, jak se vyspinkali?? Veru říká bobo(dobře), Denísek říká ukázkově.. :grinning: :dizzy_face: je skvělej jak zřetelně vyslovuje.. zkoukli jsme i Marianku v kočíku, koukala na nás vyjeveně, byla těsně po probuzení, ale musím říct, že je to beruška krásná.. :dizzy_face:

ty jo, mám tu asi měsíc cuketu, tak jí asi udělám ala labell.. :slight_smile:
4. říj 2009 ve 20:47  • Odpověz
jé Fru se objevila... ty už taky budeš v půlce těhu! :astonished:

Matýsek neříká na Jak ses vyspinkal nic... zopakuje vyspinkal a pak už mluví o něčem jiným, jeho tyhle konverzace moc neberou, nejvíc ho teĎ zajímá nařádí a exotický zvířata... a začal se hrozně dojímat nad zvířátkama... a legračně piští, jak holčička a hraje že brečí :sweat_smile: lehne si na zem nebo se o něco opře a vysokým hláskem říká "pláčeeee, pláčeee." :sweat_smile: :sweat_smile:

Petise: vidíš, co jsme Ti psaly? :wink: :grinning:
4. říj 2009 ve 20:52  • Odpověz
autor
lu, ukazuje mi to tu o 2 týdny víc..takže zatím jen 17tt.. :wink:

jo a nechtěla jsem chválit všechny najednou..ale Míša s Vladem jsou strašně veliký sympaťáci a moc se mi líbilo, jak tam fungujou celá rodinka i s babičkama a dědečkama.. :dizzy_face:
4. říj 2009 ve 20:56  • Odpověz
Ahojdá :wink: jsme zpět,to byl víkend :stuck_out_tongue_closed_eyes: já se tak namazala že to ze mně ráno šlo vrchem :sweat_smile: tak jsem zčíhla video Matýska,ten je fakt sladkej :slight_smile: vzkaz pro petisku:paráda :slight_smile: já dnes stávkuji,vlastně aspon peru a už potřebuju chrápat ale musím čekat až to dopere :unamused: jinak dnes jsem si aspon krááááásně odpočinula na lymf.masáži :slight_smile: :slight_smile: Rozárce berunce at je líp a Ondráškovi at už kašel úplně zmizí :frowning2: jdu kouknout ještě na ty videa z pátku :wink:
4. říj 2009 ve 21:22  • Odpověz
no agátko to teda čučím jakého máš doma pomocníčka :dizzy_face: :dizzy_face: a skládanky a barvičky jdou Ondráškovi na jedničku :dizzy_face: :dizzy_face: mějte klidnou a dobrou,prádlo vypráno já to balím :wink: :pensive:
4. říj 2009 ve 21:31  • Odpověz
Hani, tak teda zítra u prkna, jo? :slight_smile:
a to mi připoměla, že jsem nezareagovala na video Ondráška!! Tak to je mazec s těma barvama!! Klobrc dolů :sweat_smile:

fru, jé, tak to už se těším na fotečky, jestli už půjde vidět bříško :dizzy_face: a co Hliníka, potkali ste?? :grinning: :grinning: :grinning:

Jdu spát, bando, knížku už mám z půlky přečtenou, Bílá tam píše i o tom Stáňovi, co si ho brala..docela hnus, už věděla, že nebude šťastná, ale vzala si ho, páč bylo všechno v plném proudu příprav, nechtěla zklamat obě mamky...tam, kde se brali, tak že měnili kvůli tomu dlažbu atd...je tam jedna fotka, před obřadem - nevěděla, že ji fotí - totál zničená...

mějte bobrou noc, hlavně Rozárka a Ondrášek ať už je zítra bez té rýmy, jo??... :wink:
4. říj 2009 ve 21:43  • Odpověz
tak u nás strašný,co 5 minut strašnej pláč :cry: :fearful: :frowning2: ........

at už je zdravá,prosim :pensive:
4. říj 2009 ve 22:09  • Odpověz
autor
jé barru, chudinka Rozinka.. :frowning2: myslím na vás, ať je co nejdřív líp..
rýma je nepříjemná pro dospělýho, natož pro děti.. :unamused:
4. říj 2009 ve 22:21  • Odpověz
Peti, no, co napsat. Tož znám tento příběh z vyprávění těch ostatních (i milenky dotyčného), ne Lucky a nevěřím, že by se opravdu vdala, kdyby věděla, že to jde do prd ... ona ho uháněla o dost dřív než měli první rande a moc ho chtěla. Mám i pocit, že on byl ten, kdo pak ten vztah rozpustil, ne ona ... pravdu znají stejně jen oni dva. :wink: Moc dobře si pamatuju po svatbě na ty rozhovory a dokonalý fotky jejího rodinnýho štěstí. Stejně jako s Noidem pak, je to takový divný, ta propagace štěstí, a pak vidíš furt ten stejnej konec ... bu'dme rády, že máme ty svý bordeláře. :grinning:
barru, to je hrozný, bobiška malá okatá, snad to bude brzo dobrý. :pensive:
4. říj 2009 ve 22:24  • Odpověz
Bré ránko,
barru!! Co noc? Doufám, že po té desáté to bylo o moc lepší....to je její první rýma? Páč jak měl Robik první rýmu - zrovna ji chytl na celorepublik. srazu, tak taky bečel, nevěděl, o co jde, jak dýchat atd..

Peti, hmm, zajímavé :slight_smile: ještě tam o něm psala, že byl muž dvou tváří, že nevěděla, jestli se vzbudí s úsměvem, nebo bude už od rána agresivní :confused: no marné....díky za Robiše :slight_smile:

no, jdu volat na gyndu, jsem blbec, nevím, kde jsem si napsala, kdy a v kolik tam mám jít a zdá se mi, že to je dnes :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jooo a noc opět na ho.no! Od dvou ráno do čtyř baraboval a vstávali jsme v šest a cosik :rolling_eyes: mě fakt picne bez toho dudana...fakt se na to holky ještě vysmolte, dávejte jim ho na spaní :grinning:
5. říj 2009 v 07:05  • Odpověz
Dobré ráno,
nedočetla jsem, jen jsem zaregistrovala, že Rozinka a Ondrášek stále marodí, tak, ať už jsou bacily fuč

já mám opět opar, nedělají se mi na puse, ale na spodku a tenhle je teda hnus velebenosti, dost to bolí, až jakoby kůže na boku

přes víkend jsme opět řádili na zahradě, už to začíná pomalu vypadat, ale co se dá najít na takový 20 let neudržovaný zahradě, to jsou teda skvosty :angry:

jdu snídat
5. říj 2009 v 07:54  • Odpověz
Dobré ránko,

fru:malej říká dobže a taky furt dneska od rána říká ježišmarjá a ty potojo (potvoro) kočičí :grinning:

barru kočičky je mi moc líto,jak je vám dneska? :frowning2:

petise,peťo: ona to Lucka asi nemá jednoduché,když je ta "slavice" s penězi, každej chlap asi půjde po penězích a ona chce mít taky normální vztah,ale bůhví jaká je v reálu, lidi se asi dost změní, což? Je mi jí líto,ale přesně jak říká Peťa, buďme rádi za naše bordeláře ! :grinning:

My jedem v půl desáté na cvíčo a odpoledne půjdeme s kamarádkou ven.Jsme do zítřka bez Petra, je v Praze na školení, vyslala jsem ho i do Ikei, když už tam je
5. říj 2009 v 08:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.