• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
Ahoj,
lu já to přehlídla..z jedné cukety se najíte 3. A už sem to dlouho nedělala, takže ohledně vrstvy by spíš mohla poradit některá kočenka co to děla nedávno.
5. říj 2009 v 08:48  •  2 děti  • Odpověz
Já to dělám ze dvou normálně velkejch cuket a stačí to nám třem akorát na oběd. :grinning: Vrstva, já nevím, mně to vždycky vyjde. Já to teda strouhám bez šlupky, takže to vevnitř i po upečení zůstává pořád mazlavý, ale nám to tak chutná.
Agi, jednoduchý to nemá, to je jasný. Ty peníze, sláva a tak. Musí to být hustý.
Když se dnes zadaří, tak snad dojdeme na matriku pro lejstra, aby berunka nebyla bez oficiálního otce. :sunglasses: To jsem zvědavá, Míra zatím spí jak zabitej :grinning:
5. říj 2009 v 08:56  • Odpověz
asi zavolám na gyndu, opar se zvětšuje, už ani sedět nemůžu, bolí mě od toho celý tělo...co je jako toto
5. říj 2009 v 09:20  • Odpověz
Ahojky
Teru :confused: :confused: Zavolej, za to nic nedáš!!
5. říj 2009 v 09:34  • Odpověz
ahoj

jemine Teru co to máš? :fearful: napiš pak co a jak

tak jsem zaregistrovaná do Podolí :sunglasses: ale v poledne si budu muset jít lehnout, vstávala jsem před 5. :sweat_smile:
přišla jsem v 6 a byla jsem druhá :sweat_smile: ale maj to dobře zorganizovaný, mnohem líp než před dvěma roky

Peti: ok, tak to udělám ze dvou radši, my jsme taky jedlíci :slight_smile:
5. říj 2009 v 09:36  • Odpověz
Lu: my to s Martinem míváme, před ním jsem to nikdy neměla, on taky ne...ale tentokrát mě bolí celej bok, puchejře jak desetníky....

a pěkně si běz odpočinout, taky bych teď s Elí nejradši zalezla
5. říj 2009 v 09:47  • Odpověz
Teru: nemáš to pásovej opar? :confounded:

jinak Elišce všechno nej k svátku !!! :slight_smile:
5. říj 2009 v 09:50  • Odpověz
Elí děkuje :slight_smile:
mamča mi to taky říká, esli to není ten pásovej, no uvidíme
5. říj 2009 v 09:57  • Odpověz
no podle toho co píšeš tak mi to tak připadá... měla to moje prateta...
5. říj 2009 v 10:02  • Odpověz
Elí má dneska jmeniny??
Elí má dneska jmeniny, my máme přání jediný. Štěstí zdraví, štěstí zdarví, hlavně to zdraví :sweat_smile:
5. říj 2009 v 10:09  • Odpověz
Elišce vše nej k svátku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. říj 2009 v 10:13  •  2 děti  • Odpověz
hoj holky!!
přidávám se ke gratulantům ke svátku Elišek!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: všééchno nejlpešíííííííííí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

teru: opařisko ???? :unamused: :frowning2: to je peklo ,určitě si zajdi k mudrovi ,to chce léčbu :frowning2: :frowning2:

áá cuketááá ,to je nápad....recepis mám a ještě jsem nedělala, udělám ....a hlavně jí musím koupit ja? :stuck_out_tongue_closed_eyes:

a jdu dočíst...
5. říj 2009 v 10:23  • Odpověz
ahoj holky!
vše neeeej Elí k svátečku :wink: :dizzy_face:

u nás NOC katastrofa :frowning2: :rolling_eyes: víc jsme byli všichni vzhůru,než jsme spali :pensive:
je mi jí tak líto,protože ona je jinak velkej spáč :slight_smile: myslím,že musí být taky unavená,vždyt už jsme dva dny pořádně nespali..... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
rýmu nemá poprvé,ale dlouho už jí neměla.....
naštěstí teplota není,jen jemně zvýšená,takže možná bych s ní šla na chvilku ven odpoledne.určitě se jí bude lépe dýchat venku,než doma,ale zas se bojim,aby neofoukla :confused:

cuketisko už jsem taky dělala mockrát :wink: mnam,mnam,jen já jsem z toho vždycky jak baloooon :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. říj 2009 v 10:57  • Odpověz
děkujeme za přáníčka
Barru, ven bych s ní šla, Elí když rýmovala, tak venku jí bylo líp, držím palce, ať máte lepší spinkání
5. říj 2009 v 11:04  • Odpověz
terez myslím taky, že to je pásáč :frowning2: , pozor na Elišku,ať něco nelapne, je to vysoce infekční, naklusala bych být tebou okamžitě k mudře.neměla to labellka?
5. říj 2009 v 11:51  • Odpověz
Baru, já opary mívám, ale tohle je mega opuchlina, jsou tam až odpolko, tak mě snad vezmou
zkoušíme, jestli Elí bude chodit na nočník, dali jsme jí malinký slípky po Matýskovi, ale obávám se, že to bude v klidu dělat do gatí
5. říj 2009 v 11:59  • Odpověz
Elišce přejeme všechno nejlepšííí :dizzy_face: ...hlavně ať nechytne opar :astonished: !!!

Baruu: s rýmou také chodíme ven...mnohem lépe se dýchá a třeba usne a prospí se :wink: . Co zkusit na noc otevřít okno a malou pořádně zachumlat, aby nenastydla? My to tak praktikovaly minulý týden, když měla velikou rýmu...
5. říj 2009 ve 12:02  • Odpověz
terez tak držím palec.jinak do slípků se u nás veselo čůralo dál :grinning: , ale Elišce to třeba bude vadit.

dopolko jsme byli na cvíču,bylo to moc fajn, nejdřív jsme zpívali a tloukli paličkama, chřestili vajíčkama a tleskali, a pak prcci utíkali do kolečka, dělali strom ve větru, skákali do obručí,lezli tunelem, no prča, byla jsem zpocená jak prasátko :dizzy_face: .teď už malej spinká a já konečně obědvám, mám hlad jak vlk !
5. říj 2009 ve 12:20  • Odpověz
Baru, cvrnkla si tam a vůbec jí to neva...takže jediný, kdy odbíhá na nočník je, když je nahá
5. říj 2009 ve 12:24  • Odpověz
no vidíš,tak to je úspěch, holt jí budeš muset nechat nahatou furt ! to je fakt dobrá, u nás prostě bojkot
5. říj 2009 ve 12:30  • Odpověz
Elišce vše nejnejnej. :dizzy_face:
No a hlásím, že jsme dnes byli na matrice, zázrak. takže miminko má oficiálního tatínka i příjmení :grinning: Byly tam moc hodný úřednice, naštěstí, Týnka měla dost akční náladu a pokusila se zkontrolovat celou kancelář, psát na stroji, vyzkoušet, jak píšou propisky atd. my ji teda usměrňujeme, ale ona má fakt šílený energie, takže než to paní sepsala, tak měla i snězenou svačinu, popito a s druhou úřednicí ozkoušenou hru na "kuk" kolem kancelářského křesla. Představila jsem si, že bych třeba překotně rodila, Míra i tchyně pryč a já s ní usela do porodnice, myslím, že by do hodiny Apolinář přestal přijímat rodičky, protože by jim to tam rozložila do poslední hadičky, je šíleně zvědavá. neničí, nebouchá, ale všechno chce vytáhnout, prohlídnout si, případně ochutnat a přitom neustále běhá. :sunglasses:Byla jsem sama na sebe hrdá, jak jsem ji trpělivě odervávala ode všeho, protože na Mírovi bylo v závěru už vidět, že má fakt dost :sweat_smile: No není zvyklej ji celej den korigovat, doma člověk ledacos nechá projít, ale tam jsem viděla ty nástrahy - hrníčky s čajem na stole, lejstra v policích, zaplej počítač atd. :wink:
5. říj 2009 ve 12:43  • Odpověz
peti: :grinning: , holt jsi vyrovnaná těhulka ! a gratuluju k příjmení, to je super!
5. říj 2009 ve 12:46  • Odpověz
no Peťo, tak teď už na to můžete hupnout, viď? :grinning: super, že se taťka odhodlal :sunglasses:

hehe ten popis aktivity mi někoho velice připomíná :sweat_smile: já takhle odervávám furt, teda už ne moc, všecko máme dva metry vysoko, často se mimoděk vracím a při řeči uklízím hrnky, mobil, papíry, všecko nahoru :stuck_out_tongue_closed_eyes:
nevím jak s ním budu chodit na monitory :sweat_smile:
5. říj 2009 ve 12:46  • Odpověz
Lu, půl hodiny na monitoru? S Matýskem či s Týnkou? tak to radši doprovolně vyšlapu s konrakcema petřínskou rozhlednu. To podle mě nejde. my v tom kanclu byli 10-15 minut! Víc by nezvládla a to jsme na ni byli dva a hodný úřednice :grinning:
No a jinak jsem klidná, že kdybych začala rodit, tak nemusím ještě valit na matriku a s děckem kezi nohama sepisovat papíry :wink:
5. říj 2009 ve 13:01  • Odpověz
co půl hodiny! já tam byla vždycky dvakrát, protože prcek spal... takže chvíle čekání, monitor, pak mě poslali se najíst a napít něčeho sladkýho, vyjít na VYšehrad a za hodinu a půl přijďte zpátky... a další kolo...
a poradna :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: jednou jsem tam byla 6 hodin a řekla jsem, že potřetí už nejdu, že jestli se jim něco nezdá, tak ať mi porod vyvolají (byla jsem po termínu), jinak že už toho mám dost a jdu domů :stuck_out_tongue_closed_eyes:

mi povídej, mi takový záchvaty energie vídáme tak jednou za pár dní, někdy jen za týden, ale pak to je tornádo... malej je teda aktivní, ale kdo má fakt hyperaktivní dítě, tak to nezávidím... jsem i jednou hledala jak se pozná aktivita x hyperaktivita, prej když se dokáže sám zklidnit a chvíli posedět, tak není hyperaktivní
5. říj 2009 ve 13:19  • Odpověz
no hlavně že máš odpapírováno :sunglasses:

já prozatím taky, hlavně muž má radost, hrozně mu na tý registraci záleželo
5. říj 2009 ve 13:28  • Odpověz
Ahojte holčiny,
tak popis Týnky a Matyho mi někoho připomíná :grinning: , přesně takovej byl Marťas :sweat_smile: a navíc tak kolem dvou let se k tomu začal před lidma předvádět :sweat_smile: , Doma byl celkem v klidu, ale jak měl kolem sebe obecenstvo to lítal jak čamrda a po všem lezl, hlavně aby se lidi a děti smály. No a v podstatě se moc nezměnil :grinning: , když jdem na procházku tak všude leze, sebere kdejakej kámen větvičku ...... místo toho, aby šel s náma po chodníku :grinning:
5. říj 2009 ve 13:31  • Odpověz
Tak monitory s prckama nezávidím, mě hlídala babička, neumím si tam dost dobře představit ani klidné dítě,
Eli vše nej nej k svátku :dizzy_face: :slight_smile:
Rozárce ať je brzo líp a klidně spinká
5. říj 2009 ve 13:37  • Odpověz
ahoj po obědě,

Elišce vše nej k svátku,neslaví dnes i Elly od Zuu?
Teru:tedy at máte od těch oparů brzy pokoj,to musí být nepříjemný
Lu:tak super,vstávačka stála za to,kolik berou lidí k registraci?to je stejně hustý být tam takhle brzy ráno
Peti:ty budeš rodit taky v podolí?jsem hrozně zvědavá jak se Vaše druhá malá bude jmenovat,příjmení už je jisté :wink:
5. říj 2009 ve 13:43  • Odpověz
nebude to přece jen Agátka? :slight_smile:

luci jak ti je?, je vše v pořádku?
5. říj 2009 ve 13:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.