• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
akční náladu máme stále, takže jen jednou jsem si s ní troufla na úřad, byli jsme na ní tři a stejně litaly tužky, otevírala skříňky a shazovala výzdobu, pak uviděla bonbonky a stála tam a minutu řvala "bobo, bobo" no skončily jsme na chodbě a celý zbytek návštěvy jsme skákaly po schodech

lu: jakože hyperaktivní dítě, dokud ho někdo nezklidní, tak není schopný se zastavit? :confused: tak to bych skončila na drogách
5. říj 2009 ve 13:57  • Odpověz
ahoj,

holky,prosím poraďte.Nějakého dobrého autora co píše o výchově dětí,nebo rovnou knihu.
Už mi dochází síly na toho našeho tyrana ( Malý tyran? -taková knížka je,ne,četla jste některá)
dík
5. říj 2009 ve 14:04  • Odpověz
Elišce vše néééj, šikulence bobíškové! :slight_smile:

videjka jsou boží! :slight_smile:

Nojo, hrozně to letí! Za chvilku bude Peta rodit, pak Zuzka..týjo, a pak je už novej rok!! :slight_smile: to bude mazec! :slight_smile:
5. říj 2009 ve 14:05  • Odpověz
Luci, budu rodit zas u Apolináře, byla jsem tam spokojená a mám tam na porodo domluvenou doktorku.
Jméno neprozradím ... protože ho nevím :grinning: Paní se dnes taky ptala, že by to tam napsala. Hmmmmmmmm ... to bude ještě legrace. Mám favorita (už to sem nenapíšu, protože by se to zas změnilo, je to prokletý), tak te'd to ještě prosadit. :grinning:
5. říj 2009 ve 14:06  • Odpověz
Satirová, Matějček, nebo taky Respektovat a být respektován od kolektivu autorů (P.Kopřiva, Jana Nováčková,Dobromila Nevolová,Tatjana Kopřivová)

prami co se děje? Každý má doma asi někdy tyránka :frowning2:
5. říj 2009 ve 14:07  • Odpověz
5. říj 2009 ve 14:07  • Odpověz
kuk :wink: Elišce vše néééééééééééééééééééééj k svátečku :dizzy_face: :dizzy_face: teru:držím palečky at to není pásák,at se z toho brzy dostaneš a hlavně at to nelapne Eliška :frowning2: barru:chuděrka Rozárka :frowning2: at už jí rýma konečně zmizí,Pát'a na to taky hodně trpí :frowning2: prami:co toooooooo??? :confused:
5. říj 2009 ve 14:24  • Odpověz
jo a k té cuketě alá labellka,to teda asi budu muset zkusit když o tom tak básníte :wink: já dělala z cukety min.týden a taky mn'amka :slight_smile:
5. říj 2009 ve 14:26  • Odpověz
Agatko díky.
Poslední týden si začíná vynucovat věci zakázané řevem,práskáním s sebou ale fakt drsně. Po koupání jí obléci to je nadlidský výkon,čekám kdy mi vyrazí zuby nebo udělá moňo na tváři.
Tak chci něco načíst abych neraagovaal nějak blbě :unamused:

Ale jinak je roztomilá,říkala nám mami tati a ted o víkendu nás začala oslovovat mamko,taťko.Když jdem ven,řve na celý barák Mamko ( tatťko) pojď,pojď :sunglasses:
5. říj 2009 ve 14:30  • Odpověz
a když si toho nebudeš všímat a odejdeš do jiné místnosti (krom koupání), tak nepřestane? My máme šílené hysteráky, když se vracíme domů po schodech, psala jsem to do ústí, sedá si a lehá na zem,šťourá se ve špíně,jde jeden schod nahoru, pět zpátky dolů, tečou mi u toho nervy,většinou tahám jeho motorku, nebo dneska těžkou autosedačku, tak jsem se rozhodla ho prostě nahoru nést, nechci se už rozčilovat do běla, asi bych udělala něco,čeho bych litovala.dolů jde krásně a nedělá fóry,asi se těší ven.A jinak se ani nevzteká, ale přitomhle děsně

jdem svačit a ven

hodně štěstí! :slight_smile:
5. říj 2009 ve 14:35  • Odpověz
prami:třeba má berunka jen takové období,určitě se to srovná,držím palce! :wink: holky cuketářky:co jste dělaly tu cuketu od labellky dělali jste tu co vkládala Pét'a nebo pak labellka s tou majonézou?? :sweat_smile: já bych šla asi do té co vkládala Pét'a :wink:
5. říj 2009 ve 14:35  • Odpověz
jo jo,já si toho jako nevšímám ,ignoruju,odcházím ona s řevem- to není brek,to jen řve a napodobuje pláč :angry: ,za mnou .Když ji chci uklidnit,beru do náručí a vysvětluju proč to či ono nesmí,nebo naopak musí,tak sebou háže a ta její palička dubová - to je strašně nebezpečná zbraň.
Doufám,že to je jen období,jinak budu do roka šedivá.
A to fakt nekecám,od té doby co mám Mári,tak mám na spáncích pár šedivých vlasů- At žiije kryjící barva na vlasy :wink:
5. říj 2009 ve 14:41  • Odpověz
na mně když už je to taky moc tak jdu jinam,já jsem nervon' :stuck_out_tongue_closed_eyes:je to u nás jak u agátky pže je vzteklej že už se jde domů,ale v poslední době to dělá i když jdeme ven,z ničeho nic klekne na kolínka a začne bečet a válí sudy :sweat_smile: když to dělá doma tak mně to netankuje ale když to udělá na chodbě u výtahu tak to by mně šlak trefil!!! :angry: ale jen řeknu že pokud nebude hodnej bude bejvat v kočárku a je klid :wink: myslím že každej má svým způsobem vzteklinku.u nás to teda aštěstí není častý,každej říká jak je hodnej jak dlouho si vydrží sám hrát atd..což je pravda :wink: tááákže vlastně máme andílka :slight_smile: u nás se přes 2 hodky spí to už tu dloooouho nebylo :slight_smile: holky co jste dnes oblékaly prckům ven?já myslím že jsem to přehnala pže sama jsem měla teplou vestu a byla jsem spocená až na řiti :stuck_out_tongue_closed_eyes: já dala:body s dl.,mikču,punčocháčky,kalhoty(ne nijak silný),a teplou vestu,jo a tenkou čepku,to je asi moc co?
5. říj 2009 ve 14:43  • Odpověz
prami:nebooooooooooooooooj bude líp :wink: :wink: :wink: ad šediny:já už s tím bojuju 10 let :sweat_smile:
5. říj 2009 ve 14:45  • Odpověz
Tak teď jsem se musela smát, psala jsem již po několikáté angličtinářovi, kdy bude zkouška z AJ, abych stihla v únoru státnice, a přišla mi odpověď, že tak daleko, aby věděl, že budou v únoru státnice se v informacích ještě nedostal a že mi dá do měsíce vědět
5. říj 2009 ve 14:46  • Odpověz
jejda, jejda. Prami, já asi neporadím. Když se Tom vzteká, tak já odcházím a říkám, že až se uklidní, tak at za mnou přijde. a většinou to zabere. ale není to takové vztekání, jaké popisuješ ty..

a dotázek..jak velký máte pokojík pro dítě, děti? a kolik kousků tam počítáte? my furt řešíme tu postel(ty postele). a máme dětský pokojík tak 4x3,5m..a chtěli bychom určo 2 děti, já možná 3. To je asi moc dětí na jednu místnost, co? Máme ještě možnost udělat nějaké místnosti pod střechou, ale je to totálka od základů...řešíme, jeslti koupit jednolůžko, palandu, nebo palandu pro 3(má jí Míška)..
5. říj 2009 ve 14:49  • Odpověz
My máme pokojík stejně velký a počítáme s 2 až třemi dětmi, sama jsem se sourozenci vyrůstala ve stejné místnosti a manža se sourozenci jen v o trochu větší - jsme oba ze tří dětí
5. říj 2009 ve 14:51  • Odpověz
my zatím kupujeme jedno postel, s tím, že druhou koupíme stejnou a v případě málo prostoru z nich manža spojením udělá palandu
5. říj 2009 ve 14:52  • Odpověz
hani, u nás bylo ráno 10°C, mrholilo.. já měla košilku, rolák a podzimní budničku..a nic moc.
Tom měl body s kr., roláček, mikču (obě slabé) a podzimní budničku, slabší čepičku, zateplené kalhoty(šustky s flísem).

mishulle - :grinning: :grinning:
5. říj 2009 ve 14:54  • Odpověz
comra: nevím, koupit rovnou palandu nám zatim přijde zbytečný. když tak je vlastně jedna na chalupě
5. říj 2009 ve 14:56  • Odpověz
pokojík-máme to ještě tak blbě, že tam jsou 2 dveře a 1 okno, takže 3 stěny jsou narušené..
já se trochu bojím, že když koupím ted postel, tak za dva roky už stejnou mít nemusí. nehledě na to, že dřevěná ještě malinko změní barvu od sluníčka.

mishu-a je super, že jste ze tří dětí oba. kolikátí v pořadí jste? a jaky to bylo, byli jste 2:1? nebo jste byli v poho..:slight_smile:
5. říj 2009 ve 14:59  • Odpověz
Romi:tak 10 stupn'ů,týýý joooooooo :confused: :confused: tak to já bych z Páti udělala asi sněhuláka :grinning: ad pokoj:neřešíme,máme malej byt 45 m čt,a Pát'a spí už jak dlouho se mnou v obejváku na rozkládačce,postel nehrozí prostě ji není kam dát,problém byl i s postýlkou,hrozně zavazela :unamused: ale vím že kdyby měl svoji postel kde by měl zábranu tak na sto pro vím že se nebudí :unamused:
5. říj 2009 v 15:01  • Odpověz
jsme oba druzí, já mám bratra staršího o šest let a o rok mladší sestru, manža má o rok staršího bratra a o 12 let mladší sestru, takže u nás 2:1 u manžy 2:1
holky prosím, nedalo by se používat zkratky co používáme na plánovalkách
MM- můj manžel
TM - tvůj manžel
MP - můj přítel
TP - tvůj přítel?
mě to furt nutí je používat a pak to přepisuju, protože mi dojde, že jsem v jiné diskuzi
5. říj 2009 v 15:02  • Odpověz
Hani-o víkendu jsme měli v 8 ráno 3°C, to byl mazec. ale když vylezlo sluníčko, tak bylo líp! ale hodně foukalo! :slight_smile: :slight_smile: Nojo, podzim,... :grinning: :grinning:
ale stejně jsme v sobotu grilovali a bylo to super! A včera jsme uklízeli dřevo na zimu! to jsem si mákla, ale šetřila jsem se, to zase jo..:slight_smile: :slight_smile:. Každopádně může manža zase vyrazit na dřevo, už ho máme kam dát schnout..:slight_smile:..Krbík je hezká záležitost, ušetří i penízky za plyn, ale je s tímpráce..:slight_smile: ale zase jsme oba zvyklí, tak to tak nepřijde! :slight_smile:
při tom se totiž člověk zahřeje 2x, jednou, když to děllá a podruhé, když se topí! :grinning: :grinning: :grinning:

a Hani,to je 1+1? nebo 2+1? a proč nespíte s manžou v obýváku a Páta v pokoji?
5. říj 2009 v 15:10  • Odpověz
mishu-myslím, že některé holky tyto zkratky používají a není s tím problém..takže nepřepisuj, v klidu používej!
a koukám, že jste se sourozenci vždy byli 2 blízko u sebe a jeden dál..to jste asi se segrou měli lepší vztah než s bráchou, co? a manža to samo s bráchou než se segrou.. a 2:1 jsem myslela rozdělení sil - často se říká, že když jsou 3 děti, tak se dvě spiknou proti třetímu..a zase někdo říká,že byli vyrovnaní a v pohodě..:slight_smile:
5. říj 2009 v 15:14  • Odpověz
a víte co? hrozně se těším, až Peta porodí! já jsem tak zvědavá na to jméno!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. říj 2009 v 15:16  • Odpověz
Agat:cítím se dobře,jen ten pátek mi bylo různě,ale pak už úplně v pohodě - ťuky ťuk
našla jsem tu o tom diskuzi,ale raději nečíst,to jsou tak smutný příběhy :frowning2:

Prami:Život s tyranem četla tuším Sylvinka,Respektovat ..... na tu už se chystám dlouho,vždy dám prvních 20 stránek a dál nic
asi zkouší kde má mantinely a kam až jí dovolíte zajít,snad jí to brzy přejde cácorku

Peti:já tipuji že nám chystáš překvápko a bude úplně nové jméno :dizzy_face:

Comra:my máme nahoře místo pro 2 pokojíky,ale taky bych ráda jednou 3 děti,pak nevím jak bychom to vyřešili
5. říj 2009 v 15:16  • Odpověz
comra, já to tak taky myslela, sestry versus bratr u nás a brtři versus sestra u MM
5. říj 2009 v 15:19  • Odpověz
jsem se právě probudila, málem jsem odpadla ještě před tím než se Matýsek naobědval :sweat_smile:

Veru: berou 12 lidí na den ... pak si paní udělá tlustou čáru podle pravítka do sešitku a je to :sweat_smile: ale aspoň prej teď nemaj tolik stopstavů co to víc regulujou

Teru: no jakože prostě hyperaktivní dítě si prostě samo nesedne a třeba nestaví komín nebo nekouká do knížky a nebo jen naprosto minimálně...
já teda musím říct, že jak je malej aktivní, tak mezi lidma pokud ho někdo nenutí sedět tak zatím vcelku dobrý...hrozně rád konverzuje a všecko ho zajímá, takže excesy kdy mám pocit, že si to hodím, jsou poslední dobu spíš míň než když mu bylo okolo roku... jen já mám v tom těhu někdy menší trpělivost :stuck_out_tongue_closed_eyes: a nesnáším když mi zdrhá, zásadně nepřijde zpátky když zavolám, ale to asi znáte

Prami: malý tyran jsem četla... dobrá knížka, ale je v ní málo praktických věcí... teď čtu podruhý Nejšťastnější batole v okolí, zkoumám v ní co můžu zhruba čekat za ten půlrok
jinak dobrý je prakticky cokoli od Matějíčka :wink:
5. říj 2009 v 15:21  • Odpověz
autor
ahojda,

Elišce všechno nej k svátku..
teru, snad to nebude pásák.. :confounded:

veru, ani jsem nepsala, že je mi líto co se stalo.. je fajn, že se cítíš dobře.. snad se vám brzo zadaří a bude všechno v pořádku..

pro zájemce, fotečky jsou na rajčeti..mvfotostudio.rajce.idnes.cz
jméno Verunka, heslo 04102009
Míša je skvělá..
ještě bude ateliér, na ty jsme zvědavá, protože naše malá modelka moc nespolupracovala..

prami, Prekopová:malý tyran
5. říj 2009 v 15:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.