• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
holky úplně mimo mísu, ale musím napsat co se nám dneska stalo: přišli k nám na návštěvu kamarádi, manželskej pár s dítětem a rodiče toho kamaráda, co přiletěli teď k nim na týden...
jsme si tak povídali různě, většinu domu já s jeho maminou a můj muž s jeho tatínkem.....
a pak jsem šla pro něco do kuchyně a chtěla jsem manželovi říct, ať tu paní ode mě nějak odláká, protože mi vypravovala (nekecám) detailně jeden případ rakoviny po druhým co bylo v jejím okolí a nemělo to konce snad půl hodiny :zipper_mouth: :sweat_smile:
a než jsem stihla otevřít pusu, tak muž mi říká "prosím Tě nemůžeš si chvíli povídat s tím jeho tátou? on mi vypravuje o všech co za posledních asi dvacet let umřeli, asi nebudu v noci spát"... :fearful: :zipper_mouth: :astonished:

to byl tak blbej situační humor, že jsme se málem udusili v kuchyni, jak jsme se snažili neřvat smíchy :sweat_smile: :sweat_smile:

tak eště že jsem s nima obouma nebyla sama, to by bylo na jednu těhuli asi fakt moc :sweat_smile:
5. říj 2009 ve 21:43  • Odpověz
oprava: ne většinu domu ale většinu doby :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. říj 2009 ve 21:43  • Odpověz
Brej večír vespolek :slight_smile:
kontrola na gyndě dopadla dobře, s delšíma menskama se mám smířit, pokavaď nechci antikoncepci, max. si koupit ženský čaj, jsem v pořádku, to je hlavní :slight_smile: a prej na brzkou shledanou :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face:

lu, jsem se tu chlamala :grinning: :grinning: to je super pokec, to fakt jo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

fru, Mišák, fotky vynikající :dizzy_face: a ty ateliérovky jsou opravdu moc moc povedené :slight_smile: a Verčulka je krásňoučká...no a má být po kom.....tož fru, rob ze sebou něco, takovou hezkou tvář nemůžu zrovna dnes vidět...mám beďar vedle beďara a v tom se koukám na kobru na fotce

:stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :wink: :wink:

Romčo, babo raď s pokojíčkem, se inspiruj Denískových kutlochem :wink:
5. říj 2009 ve 22:06  • Odpověz
Šak kto říkám, Peťule bude další těhule :grinning:
5. říj 2009 ve 22:10  • Odpověz
to jako petrolejka otěhotní v šestinedělí, jo??? :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:

ale je to prča, jak se máme s taťkou "častěji rádi" :grinning:, dokonce chystá v listopadu romantický víkend :dizzy_face:
5. říj 2009 ve 22:13  • Odpověz
Zkoukla jsem fotky Verunky a byla jsem docela mimo...Verča je jako dvojče jedné naší kamarádky z plavání :astonished:
5. říj 2009 ve 22:18  • Odpověz
Peti, DOTOHO :grinning:
Moc vám držím palečky :slight_smile:
5. říj 2009 ve 22:18  • Odpověz
Mišáku :dizzy_face:
5. říj 2009 ve 22:22  • Odpověz
akorát jsem až teď pochopila větu, co mě dycky dokázala rozčílit, jak někdo na otázku, jestli plánujou mimi odpověděl, že tomu nechávají volný průběh...to jsem si říkala, tak buď chtějí nebo ne...a teď můžu říct, že tomu necháváme volný průběh :grinning: je super, že bychom mimi chtěli, ale nikde nespěcháme a nemusíme být zklamaní, když to nepůjde hned :dizzy_face:
5. říj 2009 ve 22:25  • Odpověz
furt si pouštím tuto písničku: http://www.youtube.com/watch?v=I_esJmpDcLM&translated=1, byla včera v superstaru a zní mi pořád v uších...i v tom, kde jsem měla ten zánět a neslyšela jsem na něj :grinning: :grinning:
5. říj 2009 ve 22:27  • Odpověz
Maji, a je i stejně stará?
By se měl taťka FRUak přiznat :grinning: - Baru, sranda, ju? :wink:
5. říj 2009 ve 22:29  • Odpověz
Miško, je o kousek starší...v létě jí byly 2 :sweat_smile: ...ale některé záběry-to je celá ona!
5. říj 2009 ve 22:47  • Odpověz
Valím, bobrou noc :slight_smile: a ve tři či ve čtyři hodiny ráno si na mě ve spánku vzpomeňte, jo? :grinning:
5. říj 2009 ve 22:47  • Odpověz
No ona je Verčulka stejně celá mamka :wink:
5. říj 2009 ve 22:48  • Odpověz
Peti, to bude razdva. Hlavně si to užijte.
A dost prognoz ohledně mé osoby, Vám říkám, že ke mně spermoň nesmí na metr než začnu brát antikoncepci, on je fakt nebezpečnej a neuhlídatelnej. Já mám celkem obavy, že bych byla zbouchnutá hned zas a to už bych teda nerozdejchala, bejt těhotná s dvěma čertama a čtyřicítkou na krku. :grinning: No jdu ještě cosi pošolíchat a spát. Zítra máme plavčo, holky si ze mě dělaj srandu, že prej bude porod do vody v přímým přenosu. No já nevím, cosik se mi osypalo na ksichtě a to mám celý těhu krásnou ple't, tak hormony se asi bouřej. Jojo ... :confused:
5. říj 2009 ve 22:52  • Odpověz
lu:by mně šlehlo z takový konverzace :unamused: petisko:a jsiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii????????????????????????????? :slight_smile:
5. říj 2009 ve 22:52  • Odpověz
Pét'o myslíš že to na tebe přichází a holčička už chce na svět??? :confused: :sweat_smile:
5. říj 2009 ve 22:54  • Odpověz
tat'ka fičí do peřin tak dobrou :wink: :pensive:
5. říj 2009 ve 22:55  • Odpověz
Dobrou :slight_smile:
5. říj 2009 ve 23:00  • Odpověz
Ahoj holky,
tak pan doktor včera pravil "no tak to je výstavní kousek, ten opar" vypsal papíry na imunologii a dal Herpesin prášky a vag.krém.
fotky Verunky jsou krásný a to, že maminka je nádherná ženská jsem už v Zoo koukala jak blázen :wink:
6. říj 2009 v 16:45  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:
Hajtra jedna zatracená!!! :sweat_smile: Měli nějkaou poruchu, ne?
Ty jo, Teru,a je to teda ten pásovej??? :confused: Asi to bolí, viď :frowning2:
6. říj 2009 v 17:14  • Odpověz
Miško, jako sviňa to bolí...ten pásovej to není, prostě vaginální Herpes, kterej mám v těle a jednou za čas se aktivuje
6. říj 2009 v 17:38  • Odpověz
Ahoj holky!

Tak jsem dnes měla volno - navařeno, vyžehleno, Matýska vyřízeného plaváním a kůň :angry:

Teru, dodatečně vše nejlepší Elišce a Tobě přeju, ať to má co nejrychlejší průběh!

Fotky Večulky jsou bomba!!!! Ten nápad s měsícema je geniální - moc moc se mi to líbí :dizzy_face:

A jinak vím, že jsem chtěla reagovat na strašně moc věcí, tak nevím, co si vzpomenu a jestli to bude dlouhé, tak pardon.
Prvně mi leží v hlavě ten had - pro mě byl jeden skoro osudový :grinning: (v dobrém). Byli jsme na gymplu na výstavě terarijních zvířat a krom jiného tam byli dva hadi k zapůjčení. Jeden veliký těžký, všichni si brali. A pak užovka červená a tu jsem si zamilovala já - byla super a jmenovala se .............. Jindřich :grinning: Týden jsem pak doma kňučela, že ho chci. Nepochodila jsem ...... kompenzaci myslím všechny známe :grinning: :grinning: :grinning:

Jo,Romčo, vaše "v půlce usnout" teď vzpomínáme každý večer :grinning:

Márince gratulace k zoubku!!!!!

Jo, a stížnost - chytnul mě krk a to brutálně. Plavání jsem dnes ještě odvážně podstoupila, odpoledne jsem volala s prosíkem našich, tak si ho na hodinu vzali. Jindra mi přivezl límec, tak límcuju, ale sebemenší špatný pohyb mi vhání slzy do očí :frowning2: Doufám, že to poleví. další dva dny nemám hlídání a v pátek jedu do školu.
6. říj 2009 v 18:15  • Odpověz
Tak teď jsem si ještě vzpomněla na Katy intelektuálku a šprtku :wink: Matyáš bude zřejmě potížista, paní učitelku z plavání fakt nemusí. Ona mu dnes chtěla pomáhat a byla na něj tak hodná ..... no, a na konci hodiny ječel, jen co se mu mihla v zorném poli :pensive:
Vůbec je dneska na facku :rolling_eyes: Furt řve, vyřvává si maličkosti a vzteká se :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Holky, labellky cuketu děláte tu z receptů???? Mám tu jeden obr kousek, tak ve čtvrtek padne .
6. říj 2009 v 18:25  • Odpověz
no jo, já zapoměla na první zoubek, tak Mariance a mamince gratuluju :wink:
Sylvi, tak krk jsem měla zabloklý několikrát a to byl humus, takže když to nepoleví, radši s tím běž.

a u nás se nekoná ani " v půlce usnout" u nás se o tom jen povídá :grinning:
6. říj 2009 v 18:31  • Odpověz
Dík za gratulace k zoubku :wink:
Teda holky, honem rychle zpátky do formy! :slight_smile:
Had Jindra - dobrý :grinning:
6. říj 2009 v 19:25  • Odpověz
Jen nakukuju, dnes jsem totál ospalá celý den, výkonnost nula.
Jo a ta věc ... sex ... taky jedeme jen orální verzi ... však víte. Dobře se o tom kecá, ale dva unavený lidi, z toho jeden nabobtnalej funící hroch, to není zrovna konstalace k divočení. No slibuju mu, že na Vánoce si užije, chudáček :fearful: T
6. říj 2009 v 19:46  • Odpověz
Ahojky holky
Jdu k Vám s prosbou :wink: :slight_smile:
Jak už jsem nedávno psala, vrhla jsem se na jednu věc. Teda jsou to dvě věci ale jsou si podobné :slight_smile: Jedna je, že mě napadlo udělat webovky s receptíkama jen pro dětičky, kam budou maminky své recepty nejen vkládat ale bude tam i diskuze na téma jak vařit atd...Články co se budou týkat výživy dětí, prvních příkrmů, problémů atd... Webovky zatím s manžou připravujeme, ale chtěla jsem se Vás zeptat, zda-li by Vám nevadilo, kdybych nějaké recepty překopírovala z našich receptíků co máme na tady na MK. Aby tam pro začátek toho bylo více než se to rozjede ( tedy doufám, že se to snad chytne )
Takže bych byla moc ráda, kdybyste mi písly jestli Vám to vadí či nevadí a co si o tom nápadu myslíte.
Moc děkuji

Toto jsem rozeslala i do IP, ale jen těm co mají zatím receptíky vložené tady na MK. Ale ráda bych znala názor Vás všech :wink: :slight_smile: Děkuji
6. říj 2009 ve 20:05  • Odpověz
ahojky

jen nakukuju, dodělávám nepečený dort a kuře na paprice.Dneska malý zase vyšvihl hysterák při příchodu domů a zdálo se mi, že i trošku modral v obličeji,byla jsem z toho pěkně hotová :frowning2: .Jinak se opravdu nevzteká,tohle je pro něj nějaká krizovka, něco ho štve,asi to,že musí domů,nevím.Je to jak chemická reakce,nedalo se to zastavit,ovlivnit a pak uchlácholit,nechce se vztekat sám a u mně se nechce chovat,začarovaný kruh,škytá,tečou mu nudle, zastavuje dýchání, kašle až má náběh na zvracení, no fakt pěkné

myslím,že období vzdoru začíná kolem 15.tého měsíce plus mínus, my ho už máme a bohužel se to zřejmě bude stupňovat

fru nádherné fotky, verčulka je moc krásná a to po mamince,oběma vám to moc sluší,modelky hadr! :dizzy_face:

miško gratuluju k zoubku! :slight_smile:

ta věc sex :grinning: :grinning: :grinning: , co to jako je? :grinning:
6. říj 2009 ve 20:19  • Odpověz
Agi, to předvedl Matýs teď - celý den ho vytáčely maličkosti, ale teď jsme mysleli, že se pozvrací :frowning2: No, prý na to modrání pomáhá studená voda, já jsem ho jednou do koupelny už nesla (ale je to dost dávno), naštěstí zabralo jen samotné puštění vody.
Ale sousedi u našich měli chlapečka, co se regulérně dusil. To byl fakt nářez :confused:
6. říj 2009 ve 20:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.