• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
Lu: někdy si připadám hrozně, vždycky se mi vybaví Kreksi, která na mě působí jako naprosto vyrovnanej a citlivej člověk s bezmeznou trpelivostí a stydím se za svoje "nervení" :confused:
8. říj 2009 ve 20:21  • Odpověz
Teru: jj, mně se taky vybavujou někdy klidný lidi co znám a obdivuju... ale každej určo někdy vypění :wink:
a každá povaha má svou přednost, já bych třeba s flegmatikem žít nemohla :confused:
on si člověk vždycky říká, že to ukočíruje, ale v zásadě sleduju, že jediný co funguje jak u Matýska tak u mě je prevence... nepřetahovat se, rozložit si věci který mám udělat, v krizi znova přehodnotit priority atd.
... stejně vypěním, ale není to pak tak častý nebo vypěním spíš na povrchu, ale uvnitř mě to totálně nerozhodí...
ale kdybych měla na starosti Matýska a ještě babičku jako máš Ty, tak mi věř, že bych pěnila mnohem častěji :unamused:
klobouk dolů! potřebuješ taky někdy oraz! :wink:
8. říj 2009 ve 20:26  • Odpověz
lu: děkuju za podporu, jsi hodná, asi jsi odtušila, že tohle jsem potřebovala, viď :slight_smile:
8. říj 2009 ve 20:30  • Odpověz
to jsem neodtušila popravdě.... ale beru to podle sebe, já jak toho mám moc nebo mi je blbě, tak pak pěním kvůli i kravinám... často je to proto, že se naskládá milion drobností a člověk je furt trpělivej, ale postopadesátý má prostě dost a jak tomu dá průchod tak to pak chytne i to dítě a je to ještě horší :stuck_out_tongue_closed_eyes:
si pak dycky říkám, že když se šprajcuje malej, tak mu vysvětluju a očekávám, že se uklidní a pak se chovám přesně jak on kolikrát :rolling_eyes:
když to fakt přeženu, tak se omluvím...

hele ono asi nejvíc frustrující musí bejt, že ta babička už lepší nebude... :unamused: u Eli aspoň víš, že vyroste a každej měsíc je pokrok...
8. říj 2009 ve 20:32  • Odpověz
lu: dokola jí opakuješ věci, který víš, že se nezmění a to se mi chce někdy bezmocí brečet nebo naopak řvát...ale máme jí co vracet, takže když vypěním i na ní, tak je mi to pak líto..no začarovanej kruh, ale víš jak je to s tím oslem..stokrát nic...je to boj, no :pensive:
8. říj 2009 ve 20:36  • Odpověz
Teru, to musí bejt vyčerpávající :unamused: s tím asi nic moc nenaděláš... je to taková buddhistická škola trpělivosti jak já tomu říkám...
8. říj 2009 ve 20:49  • Odpověz
Dobrý večer :slight_smile:
Sylvi, teda to papání :pensive: Krmit u pohádky? To už jsi asi zkoušela, viď...
Luci (Veru), to je super, že Víteček přibral - Sylvi, taky se rozjedete, uvidíš!

Já jsem dneska "umírala" z Dendy, to jsou kecy :grinning: :grinning: :grinning:
Víte, co jsou to "pdlátka"???? Štamprdlátka - jako sklínky na chlast :grinning:
A pak mi koukal za výstřih a říká: "plsa" (a pak se asi jako opravil) a říká "pldelka" :grinning:

A abych vám ještě přiblížila naše nočníkování:
Deny: Lulísek nelulá do vodičky
Já: Nelulá. A co kdyby lulal do nočníčku
Deny: Ne.
Já: A co kdyby lulal do záchodu.
Deny: Tam taky ne.
Já. Tak kam.
Deny: Do plínky.
Má v tom jasno, pacholek :angry:

Márinka se dnes skooooooooooooroooooooooo oročila na bčříško. "Už" :grinning: jí chybí jen trošku....
8. říj 2009 ve 20:59  • Odpověz
Miško, tak takhle my si ještě nepokecáme :wink: a o Mariance tu nikdo nepochybuje :slight_smile:
8. říj 2009 ve 21:05  • Odpověz
Tu nikdo není, když se sem zrovna dostanu :sweat_smile:
Dneska jsem dávala oblečky na MMB, doufám, že něco prodám....
Holky, kdo s tím máte zkušenosti... Teď mám neplacené členství a když bych si pak dala placené, neztratí se mi ty inzeráty, co jsem tam teď zadala?
8. říj 2009 ve 21:24  • Odpověz
Já tu ještě jsem, i když ne na dlouho, zítra jedu do školy :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Jindřich uklízí kuchyň a slušně u toho zuří :angry: :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Fakt je někde kopnout. No, mám v plánu tento víkend s ním dát řeč. Má na starosti koše a jednou týdně vysát. Koše vynese, když mu je dám před dveře a vysáví tak jednou za tři týdny, přičemž zuří.
Ach jo, vím že to jsou věčné řeči, ale sem tam mě to dost sere.

Teru, už kolikrát když jsem četla Tvé příspěvky, viděla jsem sebe. Taky na něj sem tam zařvu, dělá hodně podobné věci, co Eliška, teď se schovává do stanu když po něm cokoliv chci. Nepomáhalo dnes ani lákání na mateřské centrum, prostě tam musím dojít a vytáhnout ho.
No, ale kdysi jsi psala, že si Elí musí zvyknout, že jsi taková, že prostě ve vaší rodině se sem tam zařve. Jasně že se tohle nesmí brát do extrému, ale já si na to často vzpomenu.
Určitě mi rozumíš, že tím nechci říct, že po dítěti se má řvát, ale i ono se musí naučit, že jsou dny, kdy máma nevydrží všechno, že i máma je smutná, že máma někdy zakřičí a dítě v tom není až tak nevině, apod. Já si vždycky říkám, dnešek stál za prd, zítra si to vynahradíme. A většinou to tak je, že další den je lepší.

Miško, jíme vždy u pohádky nebo (teď velký hit) si pouštíme na youtube vzlety vrtulníků :grinning: Já si myslím, že to nejezení je i jakási forma vzdoru :rolling_eyes: V podvečer v kočáře snědl celý loupák, a to je na něj extra mega výkon - takže hlad měl. Ale asi je hrdý nebo já nevím.

No, balím to, vlak vyjíždí před sedmou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. říj 2009 ve 21:50  • Odpověz
Miško: to je supr rozhovor :grinning: to teda Deny mluví suprově! Matýsek tahle ve větách teď začíná, jako zopakuje cokoli, ale spojování opravdu sám začal teď...
on když se počurá tak mu řeknu Kam se čurá? a on Do nočníku.
No ale k čemu mi ta jeho teorie je, že :sweat_smile:

jinak mi teď taky začal koukat za výstřih a když jsem mu dneska řekla, že tam je srdíčko a dala mu tam ruku, aby to cítil tak se hrozně soustředil.. pak jsem řekla, že on má taky srdíčko a on se celej prohlížel, i ponožky si sundal - a srdíčko nenašel :grinning:
8. říj 2009 ve 21:58  • Odpověz
Miško neztratí, já to tak kdysi taky udělala.
Holky klíd, nervozní jsou všechny mamky, věřte tomu, i když to tak někdy nemusí vypadat. :grinning: Týnka dnes vůbec nespala, odpolko byla 2 hodiny u babi a když mi ji babi vracela tak prej, že byla moc zábavná celou dobu, ale že je nějaká hrozně akční, že furt něco dělá, někam běží, něco chce, neposedí. vypadala po té chvilce celkem vyflusle. No a já jsem byla na sebe hrdá, že tohle zvládám celý měsíce prakticky sama, jhasný, taky na ni někdy houknu, ale na ten nápor, co musí člověk vydržet, si myslím, že jsem se hodně zocelila a moje trpělivost te'd v porovnání před dvěma lety, je rozhodně pokrok. :sunglasses:
8. říj 2009 ve 22:02  • Odpověz
Lu :grinning: Srdíčko :sweat_smile:
To jsou teď fakt vejšplechty. Skoro v kuse se doma tlemím :slight_smile:
Ptám se ho třeba jakýho chce Pribináčka: Chceš vanilkovýho nebo jahodovýho? A on mi na to odpoví: Montíkovýho - Montík u nás teď letí (bych se pos** :grinning: )

Sylvi, tak to tam zítra zmákni....
A hele, já bych řekla, že jsem kliďas dokud toho není moc. Pak zuřim, krutě! Díky tomu, že nás je doma na děti tolik, dáme jim všchno, co si myslíme, že potřebují. Ale jak na ně zůstanu sama (a to je teď často, protože chlapi staví nový plot), tak ten standard nedokážu udržet - děcka se vztekají a já pak taky :grinning:
8. říj 2009 ve 22:03  • Odpověz
Miško :grinning:

jj, když se dají děti přehazovat mezi aspoň dvěma lidma, tak je to super, v krizi si je vezme ten druhej, člověk to rozdýchá a je to zas dobrý...

no já jsem na sebe zvědavá na jaře... jsem právě dokoukala třetí díl Přešlapů a tam bylo tak reálně zahraný ty pocity s malým mimčem, že jsem se musela smát a zároveň mi u toho zatrnulo :sweat_smile:

jsem na sebe zvědavá na jaře... přinejhorším přestanu kojit a dám štamprle :grinning:
8. říj 2009 ve 22:21  • Odpověz
A nebo dát štamplte (dle Denyho "pdle") a nakojit - aspoň ti bude spát :grinning:
8. říj 2009 ve 22:28  • Odpověz
jo ale pak mi bude ve škole propadat :grinning:
8. říj 2009 ve 22:34  • Odpověz
hele ale podle těch "pdlí" je doma vidět co doma často děláte :grinning:
náš Matýsek když vidí láhev tak křičí Pivo! ... a když to hned nepotvrdíme, tak řekne Víno! Mmmm... doblý :grinning:
8. říj 2009 ve 22:39  • Odpověz
Lu, jj, to Deny má přehled, která sklínka je na víno, co je pdle a co se do něj leje ("kozalka") :grinning: Hlavně na nás neposílejte sociálku :grinning:
8. říj 2009 ve 22:43  • Odpověz
http://pavlikovi1.rajce.idnes.cz/Nase_slunicka_od_1.10.2009/
Fotečky - kdo chcete :wink: Hlavně si povšimněte seriálu "Kterak Mája přeprala psa" :sweat_smile:
8. říj 2009 ve 22:46  • Odpověz
ahojky, ahojky

Jdu jen hodit odkaz, nedá mi to abych také trochu nepomohla když mi nemůžeme :frowning2: i kdybychom moc rádi. Jedná se o nalezená štěňátka s maminkou. Tady je příběh, kdybyste o někom věděli kdo by si rád vzal pejska nebo i vy sami bylo by to fainky. Je to až neuvěřitelné jak ti bobíšci přežily, až z toho tady bulím. Díky za ty malé mazlíčky :slight_smile:

http://www.omlazeni.cz/chcete-me--69-15126-0.html
8. říj 2009 ve 23:25  • Odpověz
takže brečím taky :pensive: :pensive: :pensive:

tyhle věci mi odmalička trhaj srdce........... :frowning2: :frowning2:
doufám,že se najdou hodní lidé,budu se ptát........chjooooooooooooooooooo

Miško=nádherná kočička :dizzy_face:
8. říj 2009 ve 23:32  • Odpověz
Dobré ránko :wink:

fotečky Miško moc pěkné, Márinka je akční a žasnu, že nemusíš dávat Denymu bryndák,to by u nás neprošlo :slight_smile:

Ode dneška je klasický podzim,sychravo, zima ale svítí sluníčko, jsem zvědavá, jak bude venku, až půjdem odpoledne na motorku :slight_smile:

Malej si už ráno vyžádal yby (Hledá se Nemo), přitom jsem ho dala na nočníček a nic :unamused: .Pak jsme četli knížky a teď kouká na Kouzelnou školku, pak mu tu bednu už vypnu.chjoooo malí televizní závisláci :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. říj 2009 v 08:37  • Odpověz
Agi, u nás frčí Krtek. Musí být puštěný skoro celý den jako kulisa. Deny si chodí hrát a občas jukne na pohádku.... Ale on ho fakt žere :grinning:
To papal jen bramborovou kaši, takže se nemohl pocintat :wink:
9. říj 2009 v 09:36  • Odpověz
ahá, u nás od rána frčí jen ty ryby, normálně jsem ho přemlouvala,ať si čtem knížky a pak jsme stavěli z kostek garáž pro autíčka, no a zase ho chtěl teď pustit.Mně to docela vadí mít furt zapnutou televizi, nejsem na to zvyklá.Ještěže jdem odpoledne ven

kaše je docela v pohodě,ale stejně tomu našemu prasátku dávám pokaždé bryndák :grinning:
9. říj 2009 v 10:09  • Odpověz
Ahoj :slight_smile: Miší:fotečky krásný,a Denísek co slovo to perla :grinning: :grinning: a Márinka je šikulka :dizzy_face: :dizzy_face: holky u nás už je brouček bez teplot :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ani neblinká jen ten průjem a skoro nic nejí,ale nálada se zlepšila :dizzy_face: snad už to bude dobrý :slight_smile: krásnej den všem :slight_smile:
9. říj 2009 v 11:37  • Odpověz
Ahoj holky,
v Penny Marketu mají překrásné cukrovinky na Mikuláše. Je ještě brzo, ale my jsme tam Denískovi nakoupili - to se neztratí :slight_smile:
9. říj 2009 ve 13:05  • Odpověz
ahoj
Hani to je super že už to ustupuje :slight_smile: :slight_smile:

Miško: tak u nás teda když dám jakoukoli kaši tak má fousy a ještě třetinu až půlku jídla v bryndáku nebo až na stehýnkách jak mu to padá i pod pultík :grinning:
9. říj 2009 ve 13:49  • Odpověz
Fotím oblečky po dětech na MMB. Se úplně rozněžňuju :grinning: Ty maličká růžové overálky, to je pohádka :dizzy_face: :sweat_smile:
9. říj 2009 ve 14:27  • Odpověz
Ahojky, zdravíme všechny :grinning:
dneska teda sice svítí sluníčko, ale kosa už je docela velká, byli jsme dopoledne venku a jsem pěkně zmrzlá :sweat_smile:

Hani, to je super zpráva že už je Patričkovi dobře, hlavně že už je to zvracení pryč :dizzy_face:

těhulkám posíláme hodně sil zvládat ty malé svištíky co bez přestání lítají a mají tolik energie že by utahaly tři netěhotné :grinning:

přidala jsem pár fotek ze svatby kámošky, kde jsme byli o víkendu, akorát si Tomík stačil těsně před odjezdem odřít nos pádem na roh botníku! je to prostě náš šikulínek :grinning:

http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3384420&vReferer=
9. říj 2009 ve 14:30  • Odpověz
jé Tomík jako malej džentlmen :dizzy_face: :dizzy_face: !
9. říj 2009 ve 14:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.