• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
lu:jsem taky ráda :slight_smile: Ivi:tééééééééééééééééééda Tomáškovi to sekne :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: taky jsme přišli z venčí byla jsem nechat opravit nehet a jen na tu chvíli co jsme byli venku téééda brrrrrrrrrrrrrr :unamused:
9. říj 2009 v 15:05  • Odpověz
Tomík je boží :sweat_smile:
9. říj 2009 v 15:20  • Odpověz
:slight_smile: Tomísek vypadá, jako by takhle oháknutej chodil denně - naprosto přirozenej. Další díly Etikety natočí místo Špačka :slight_smile:. ale stejné tak mu to sluší i jako malýmu raubířovi - tak jak ho znám z čtvrtečních YAMAHA dejchánků. :slight_smile:
9. říj 2009 v 15:29  • Odpověz
Já jsem asi blbá nebo co.... Vkládám ty inzeráty a když si pak dám zpětně vyhldat třeba tepláčky, tak ten můj inzerát tam není! I když se odhlásím, tak se neobjeví. To je divný, ne???? :confused:
9. říj 2009 v 16:21  • Odpověz
Miško já když jsem vkládala na mimibazárek věci tak se mi to taky neukáže,jen v aktivní inzerci,co jsem tam dávala
9. říj 2009 v 16:49  • Odpověz
možná to vlastní inzeráty nevyhledá :confused: ale zase když se odhlásíš?

můžeš mi písnout do IP co to bylo a já to zkusím jestli mi to půjde vyhledat
9. říj 2009 v 17:07  • Odpověz
Miško a máš placené členství nebo zdarma? Zdarma se nezobrazuje všem,jen placené.Já ho taky ještě nemám,tak podrobnosti nevím.
9. říj 2009 v 17:18  • Odpověz
Miru, mám neplacené, ale dnes si chci zaplatit ten Ametyst.. Myslíš, že pak už to bude ok?
9. říj 2009 v 17:22  • Odpověz
jo,to vypadá,že v pohodě stačí,takže až budeš mít zaplaceno,začne se asi objevovat i foto.Taky se na to chystám,ale až po druhém dítěti .
:wink:
9. říj 2009 v 17:26  • Odpověz
Miško, mně se Tvoje dnešní inzeráty zobrazují, i tepláčky tam jsou. tak nevím.
9. říj 2009 v 17:29  • Odpověz
Peti, tak supeeeeeeeeeeeer :wink:
9. říj 2009 v 17:44  • Odpověz
Jako zadáš si do vyhledávače tepláčky a mezi všema inzerátama jsou i moje, jo?
9. říj 2009 v 17:45  • Odpověz
ahojky

u nás se dneska opět nespalo,tak jsme se prostě sbalili a jeli do města do mat.centra,pak pěšky na náměstí a na dětské venkovní hřiště, paráda, ondra je naprosto v pohodě,pak mi vytuhnul v trolejbuse na klíně,ale položila jsem ho na zem a v pohodě došel a už koukáme na Nema :wink:

Tomík jako svatebčan fešák, moc mu to sluší! :slight_smile:
9. říj 2009 v 18:15  • Odpověz
Miško to možná je tím že v tom vyhledávacím okénku máš dané vyhledávat inzerenty s hvězdou proto je tam nemáš...aspoň mě to takhle dělá...zaplatila jsem si členství a je to v pohodě.... :slight_smile: :wink:
9. říj 2009 v 18:51  • Odpověz
Jani, ahaaaaaaaaaaaaaa, to bude ono :wink:
9. říj 2009 v 18:59  • Odpověz
Dobrý večer,
jé, dětičky jsou nádherný, Márinka, Denda a dostal mě Tomík-švihák jeden :slight_smile:
my byli na výletě v Karlových Varech - to je dost, že nás táta taky někam vyvezl, pár fotek kdo chcete http://ssuky.rajce.idnes.cz/Eli/#09102009.jpg

Sylvi, díky za tvůj příspěvek o "nervení" a s úklidem tatínků to máme jak u Vás, na pěst :angry:
9. říj 2009 v 19:16  • Odpověz
terukrááááááááááááááááááááááááááásná rodinka jste,a Eliška kouzelná,a tobě to sekne jako vždy :wink: jdu žehlit :wink:
9. říj 2009 ve 21:42  • Odpověz
Ahojky holky,
kutila jsem fotky a dvě hodiny jsou hned v pr... :sweat_smile: tak vám tu hodím tři odkazy, ať mrknete, jak nám kukadýlko roste (no roste...ehm ehm..furt je nejmenší :grinning: )

takže první odkaz - od této fotky a dál jsou fotky z léta : http://samajovi.rajce.idnes.cz/Robisek_od_jednoho_roku/#00000174.jpg

pak od roku a půl: http://samajovi.rajce.idnes.cz/Robisek_od_roku_a_pul_-_od_srpna_2009/ ...tam je i mimi, u kterého jsem byla u porodu :dizzy_face:

dovča: http://samajovi.rajce.idnes.cz/Dovolena_v_Ceskem_raji_20.-27._cervna_2009/#album ...na mě nekukejte, postava katastrofa :stuck_out_tongue_closed_eyes:

a zas další fotky za půl roku :grinning:

Hani, už máš dožehlíno???? :slight_smile: :slight_smile: a super, že je Páťa bez teplot a už neblinčil..a za chvilku už se i rozpapká a bude vše ve starých kolejích :wink:

Sylvinko, s tím nepapčením u Matýska nevím :unamused: zkus se poradit s mudrou, nebo spíše občas běž Matýska převážit, možná tě překvapí, že přibývá, ale tím, že roste do výšky, ti to nepřijde :wink:

Teru, Eliška je skvělá, ta má kukuč všech čertic dokupy :grinning: :dizzy_face: a manžel šikovný chlap, ty krásná baba - množte se!!! :grinning: :wink: :slight_smile:

Mišák, co mi to robíš, že už dáváš oblečky na mmb :grinning:

a Tomík je fešák jak hrom, obleček mu padne, jak by mu to šili na míru u Versace :slight_smile: :wink:
9. říj 2009 ve 22:12  • Odpověz
petiska je kus,kus,kus :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: peti:to nám nedělééééééééééééééééééj ukazovat Robiška jednou za půl roku :angry: :angry: ten je kráááááááááááááááááááááááásnej,no má bejt po kom po rodičích :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: já ho rostě žeru to je můj favorit ale pssssssssssssssssssssssssssssst :grinning: peti:jinak dožehlíno :slight_smile: a taky věřím že s miláčkem bude už zejtra zase líp :wink: a koukám Matýsek nepapká,co to sylvi?? :confused: určo se to spraví :wink: třeba se fakt jen hodně vytahuje tak ti příjde že nepřibírá,ale jistě to tak není,držím palce at se vše brzy spraví :slight_smile: jo a dnes jsem Dr.říkala že si Pát'a furt sahá na jazyk a bečí at se mu koukne do pusinky jestli ho nebolí v krčku nebo nemá aft nebo něco tak..prej vše o.k.akorát se mu klubou špičáky,to bude asi mn'amka co?? :frowning2: no jo ted' i trklo,Miška chtěj vlastně 3 děti ne??že by delší rozestup? :wink: a petiska stejně zachvíli řekne bobrou bo večerkááá?vid?tak teda bobrou :grinning: :pensive:
9. říj 2009 ve 22:47  • Odpověz
já jsem tu na měkko jako sviňa. jednak fotečky Elinky, já se Teru na vaše nové fotky strašně ráda dívám, vy jste tam všichni tak spokojení a máte se rádi...( já vím, chlap jeden mizernej - neluxuje!!!). Máme stejný fusak do kočárku, to se tam ještě Elí vejde? já jen jestli ho mám vytahovat, nebo prodat.
A potom jsem shlédla fotky Petise a Hankapelech má pravdu, ty dodáš fotky Robiška jednou za uherský rok a potom se nestačím divit, jak se kukadýlko změnilo. Teda vlastně nezměnilo, je to pořád krásný, chlap, zanedlouho bude hodně dívčích srdíček zlomených kvůli jeho velkým, hlubokým očím... :grinning: :grinning: :wink:
JInak situace u nás: dítě spí, taťka dítěte spí na gauči, včera měli firemní večírek, celý den mu je zle :stuck_out_tongue_closed_eyes: , já sedím u PC se SIsley maskou na xichtě, protože si myslím, že mi kvůli zítřejšímu focení s Mi bude něco platná. Nebude :confused: .Mejkap bude muset hodně pomoct
Dobrou noc všem
PS: dnes nám konečně zapli topení, už mi možná i uschne to prádlo, co visí od středy :sunglasses:
9. říj 2009 ve 22:58  • Odpověz
Jé a teď koukám Petrolejka si vyfotila bříško. Krása :slight_smile: :slight_smile: , přijde mi, že je pořád hodně nahoře...
9. říj 2009 ve 23:06  • Odpověz
Já si o tom četla a u druhorodiček prej před porodem většinou neklesá z důvodu, že se mimi posouvá do porodních cest, takže případná síla gravitace nic neznamená :grinning: Ale já se cítím celkem dobře, až na únavu a zpomalené pohyby, takže to klí'do ještě vydržím. :wink:
9. říj 2009 ve 23:08  • Odpověz
:slight_smile: :slight_smile: :wink: a i kdybys nevydržela, berunka už může klidně na svět, i ta postýlka je krásně nachystaná, ségra určitě taky netrpělivá.
mimoch. viděla jsem tv. ségru, bydlíme kousek od nusels. divadla,tak se tu sem tam mihne..pěkná baba je to, vím, že jsi psala, že jste každá do jiné větve, ale mě přijde, že jste si strašně moc podobné, asi bude vyšší než ty, teď je blond a má pěkné gumáky, takové nosím do lesa na houby :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
dobrou
9. říj 2009 ve 23:22  • Odpověz
dobré ranko :wink: dnes první?kde se toulá agátka? :wink: všem krásný den,jdeme snídat :slight_smile:
10. říj 2009 v 08:17  • Odpověz
Krásné, i když upršené dobré ránko :slight_smile:

Hned po ránu mi zvedly náladu fotečky Robiška...holky, ten je hezkej !!! Já nevím, kde se to ve mně bere - ale co jsem máma, umím se na batolata koukat tak nějak ženskýma očima. Dřív mě ani nenapadlo na dětech zkoumat, jak moc jsou hezké a jak moc se mi líběj. Za to teď :grinning:

Jinak náš tatínek včera odjel sjíždět na víkend řeku Moravu :-O No komu není rady, tomu není pomoci, ehmmm. A to se beztak opili včera ve sklípku, nad nímž jsou ubytovaní...no tenhle den mu vůbec nezávidím - ale aspoň se mu na lodi v dešti bude rychlejc střízlivět :grinning:

Já se teď tady peleším s malými Halaštidly na rozložené peřině v obýváku, máme tu teplo, kafíčko voní a navíc - za hodinu předám děti tchýňce a jedu za kámoškou na pokec :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Holky, já včera na serveru www.dvojčata.cz četla dotaz nějaké paní, která bydlí v Anglii. Protože jí tam ještě nevezmou děti do školky, uvažuje nad tím, že by své dvouleté děti, z nichž je strašlivě unavená, poslala na rok bydlet ke svým rodičům na Slovensko (kde by do školky mohly chodit) a ona by je jen sem tam z Anglie přijela navštívit. Upřímně: i když málokdy hodnotím život druhých lidí, tady jsem zůstala stát jak opařená. Prostě toto řešení by mě nikdy nenapadlo...A to mě přïvedlo k otázce, která s tímhle trochu souvisí.

Jak často byste si s klidným svědomím nechaly hlídat děti - myslím kvůli svému pohodlí, nikoliv z nutnosti. Tzn. abyste vy mohly jít cvičit, do kina, na kosmetiku...ne když potřebujete na gyndu, do školy nebo na úřad - to je jasné, že je hlídání třeba.
Já prcky nechávám pravidelně dvakrát týdně: jednou u jedné babičky, podruhé u druhé. Já v tu dobu chodím cvičit. A musím uznat, že mi to přijde akorát. Děti jsou bez maminky, a tak se osamostatňují, babičky si užijí děti bez mojí přítomnosti /což si -myslím-je lepší, bo jim do ničeho nekafrám/ a já mám čas na svůj soukromý život.
A tak by mě jednoduše zajímalo, jak to máte vy...
10. říj 2009 v 08:41  • Odpověz
Kačí:tak nad paní mi zůstává rozum taky stát :confused: ad hlídání dětí:svěřila bych pouze někomu z rodiny babičkám apod..ale jelikož máme všechny daleko a musíme to zmáknout sami tak o tom ani nepřemejšlím,už mi to ani nepříjde :stuck_out_tongue_closed_eyes: sice je to někdy fakt na pytel,pže co potřebuji čas sama pro sebe at už je to kosmetika nebo cokoliv jinýho tak pže s Pát'ou to nejde vše si musím domlouvat až k večeru když mám volno v práci(čehož moc není),až přítel přijede domů aby hlídal :unamused: potřebovala bych taky chodit na aerobic aspon jednou tejdně ale jak říkám není to jednoduchý,a já bych cizímu člověku nikdy své dítě nesvěřila,tot' můj názor :wink:
10. říj 2009 v 09:14  • Odpověz
Kači, já dávám hlídat zatím jen v rodině, no ale my máme tchyňku v bytě vedle nás, takže jsem stejně pořád nablízku. Pokud bych si přivydělávala, tak bych se nestyděla třeba 1-2x týdne odpolko dát na např. 3 hodiny někam do jeslí nebo profihlídačce, kolem těch dvou let už mi to hrozné nepřipadá. Aspoň by se osamostatnila. já hlídání využívám jen když mám UTZ, kontroly, až budu chodit cvičit ... jinak ne. Za svůj relax považuju cvičení (teda hlavně po poorodu se těším). Jinak kdybych šla večer ven s holkama (což už asi 2x proběhlo), tak by hlídal Míra nebo babička (tzn. dítě stejně spí, jen zapnutá chůvička). Když jsme byli s Mírou v kině, hlídala u chůvičky sestřenice, kterou Týnka zná (no ale stejně spala, tak o tom nevěděla). Já jsem ale trošku extrém, nevadí mi strávit s dětma první dva roky v kuse, jsem z minula dost vyřáděná z mejdanů a práce po divalech a spíš mi bodne ta babička přes den, protože Týnce poskytne i hezkej program, hrají si a zpívají v okamžicích, kdy mně už invence dochází a taky potřebuju být sama se sebou. A po těch obvykle dvou hodinách je pak velké objímání, že jsme zase spolu, já klidnější, Týnka natěšená. Vím, že některé maminky třeba pracují a pak si děti v rodině předávají s tatínky nebo babičkami, pokud to dítě zvládá, tak problém nevidím, od určitého věku samozřejmě, ale své dítě bych nikdy nedala na rok pryč od sebe (a to puberty určitě), protože bych umřela steskem a furt bych myslela na to, jak mu je asi beze mě. :wink:
10. říj 2009 v 09:59  • Odpověz
ahojky

u nás prší, odpoledne jedeme k našim na baráček, odjíždějí do lázní :slight_smile:

ad hlídání:mám s tím zatím osobní problém.Ondru svěřím max.Petrovi každý čtvrtek odpoledne a našim (tak jednou za tři měsíce na celý den i noc), nebo mojí ségře,ale to jen na pár hodin (dvě).Nikomu jinému bych ho zatím nedala, bylo by mi to líto, myslím, že by to nezvládl.Je maminčin mazlíček.Možná to tak není, ale já mám ten pocit.Když jsme v centru, na kroužcích, na hřišti apod..., tak mě nepotřebuje, je samostatný, má rád děti, k instruktorkám chodí moc moc rád a koketuje s nima (na plavču je to pořád :slight_smile: ),ale je fakt, že tam prostě furt někde jsem...tož tak u nás....

zrovna teď řeším moje cvičení, je to jen večer,kdy by teda hlídal Petr,ale to jsem většinou po celém dni už tak unavená, že nemám sílu se někam plácat...Dopoledne nabízejí zase hlídání, ale s tím mám prostě problém.No zkusit bych to mohla, že? Přinejhorším mi ho ta paní přivede a půjdeme domů
10. říj 2009 ve 12:57  • Odpověz
ahoj

tak jsem navařila, odpolko přijde návštěva, uklidila jsem a ani nemusím chodit cvičit :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:

Halkac: já hlídání mívala a bylo to 1x týdně tak 3 hodiny a někdy ještě jednou večer když už spal, abysme mohli někam jít... víckrát už by mi to asi přišlo moc v tomhle věku... i by mi chyběl, teď máme takový dobrý období a vím, že Matýsek je takovej, že se nechá hlídat od kohokoli (zatím ho teda hlídala jen moje mamka a paní na hlídání a párkrát její dcera když nemohla), ale asi bych měla pocit, že ho šidím...
mimoto vidím jak moc se zlepšil a posílil vztah muže a Matýska od tý doby co je doma... sice má depku, že nemá práci, ale říkal, že takový léto už asi nikdy nebude mít šanci zažít... z toho důvodu se neženu do práci, ani kdybych nebyla těhotná... někdy sice padám na hubu a je to stereotyp, ale pořád hodně převažuje pocit naplnění a s věkem se to spíš zintenzivňuje :dizzy_face:
takže nad dotazem té paní mi taky zůstává rozum stát :confused:
10. říj 2009 ve 13:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.