• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
autor
ahojda,

agi, nejdřív gratulace k výsledku z očního..
smectu jsem rozmíchala podle návodu a naplnila do dávkovače od nurofenu, do Veru jsem jí musela dostat násilím.. držím palce, ať se z toho nic nevyklube..

ostatním marůdkům přeju brzké uzdravení..

Marti, to je mi líto, že to mykóza takhle komplikuje..tak snad když tak přesunou zákrok na nejbližší možný termín..držím palce..

ad hlídání,
taky si nedovedu představit, že to ta paní, co psala halkac, myslela vážně..
já mám celkem výhodu, že Marek má dobrou pracovní dobu a obě babičky jsou při ruce, ale stejně hlídání využívám jen na dobu co jsem v práci-12h týdně, to hlídá buď Marek nebo moje babička, no a nebo když mám cvičení, to je 3x týdně..
jinak si zajdu max.na nehty, venku večer jsem byla párkrát, jednou pařit, ale to jsem pak šla spát za Veru k mojí mamině..dvakrát veru večer uspával někdo jinej než já..
mohla bych hlídání využívat víc, ale nechci, už takhle mám pocit, že je to až dost..

jinak novinky od nás..veru byla v úterý na očko, spalničky a spol.teprve první dávka, odsouvala jsem to, no a z očkováku jsem zjistila, že jí oočkovali priorix, aniž mi to řekli..
já byla ve čtvrtek na kontrole, vše je ok a za tři týdny jdu na genet.utz a budu v půlce.. :astonished:

fotečky jsem zkoukla jen ty na koníkovi, protože moje připojení opět vázne a rajče se nechce ukázat..

ještě jsem chtěla poděkovat za pochvaly fotek, velkou zásluhu má Míša, hlavně na mém vzhledu, protože retušovala a retušovala.. prohlíželi jsem si fotky s manžou a já říkám, to jsem hezky vyhlazená, viď a on na to, no já si říkal, že tam vypadáš nějak líp než ve skutečnosti.. :sunglasses:
a ještě jeden dík Míše, fotečky už jsou doma.. :dizzy_face:
11. říj 2009 v 08:41  • Odpověz
Baru to je výborný nápad s tím dávkovačem, díky ! :slight_smile:

něco pro gabču :grinning:, ostatní nečtěte (máme čas :grinning: )

http://www.rodina.cz/clanek7397.htm
11. říj 2009 v 08:43  • Odpověz
Agi: na Kulíšku je to npsané..tuším že taky normálně rozpustit ve vodě...Amča to nechtěla..
11. říj 2009 v 08:44  •  2 děti  • Odpověz
autor
k tomu co píše labellka, u nás od doby co dávám veru lacidofil a já dlabu lactobacily, tak u nás taky nic..ťuk,ťuk..
11. říj 2009 v 08:44  • Odpověz
labellko ondra to myslím spolkne,on je všežravec, i když te´d..(je fakt,že mi bylo podezřelé,že dva dny nechtěl vůbec jíst)

baru a co to je lacidofil? probiotika? a v jaké jsou formě?(sirup,kapky,...)
11. říj 2009 v 08:46  • Odpověz
agi: tak to je dobře, Kulíšek je fajn věc.
11. říj 2009 v 08:47  •  2 děti  • Odpověz
autor
agi, lacidofil jsou probiotika v kapslích, který se vysypou buď do jídla nebo pití..já jsem je koupila poprvé, protože probian mi Veru nechtěla v jogurtu sníst..
příště možná zkusím lactobacílky od swissu, já mám ty pro dospělí a jednou mi je doporučovala dětská dr, že jsou nejlepší..
11. říj 2009 v 08:49  • Odpověz
My máme Imunoglukan, pro Amelku v sirupu a chutná jí. Dáme ji do pacenky tu štamrdličku, ona to dá na ex a je. :wink: :grinning:

Tchýně byla na nějakém jednání na hygieně a tam jí říkali že mají fakt obavu kvůli chřipkové epidemii...
11. říj 2009 v 08:52  •  2 děti  • Odpověz
Baru, dík za článek :grinning: :grinning:
11. říj 2009 v 08:52  • Odpověz
holky malej zvracel a velkej je po vopici,to je kombinace ! :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a oba dva spolu koukaj pod peřinou na Krtečka :slight_smile:
11. říj 2009 v 09:02  • Odpověz
ahoj

Agi: copak že malej zvracel? musím dočíst :confused:

jinak u nás velkej po vopici není ale divím se, vypili tu včera ve dvou skoro tři lahve vína... to já bych už ležela pod stolem a nevěděla bych ani jak se jmenuju a na těch chlapech to skoro nebylo poznat :sweat_smile:
11. říj 2009 v 09:11  • Odpověz
Ahoj holky,
zdá se, že med s cibulí je zázračný lék :wink: Ne vážně, u nás se po necelých 3 dnech kašle o poznání méně. Nevím jestli měl jen slabší průběh nebo jestli zbral ten sirup. V každém případě, příště ho zkusíme znovu.

Agi, jak na kulíška nevím, ale smecta je hnus. Asi budeš muset použít násilí. Držím palce, aby bylo Ondráškovi brzo dobře. A ještě se vracím k tomu, jak jsi psala, že večer už se ti cvičit nechce, že jsi po celém dni unavená. Souhlasím, mně se taky kolikrát nechce vykopat se z baráku, když už se kluci ukládají ke spánku. Ale možná díky tomu, že chodím s kamarádkou (a přece jí v tom nenechám samotnou :wink: ) vždycky vyrazím a je to moc fajn. Úžasně se tam odreaguju, unavím zas jiným způsobem a domů se vracím sice zpocená, ale spokojená. Zatím jsme chodily jednou týdně a teď už máme naplánováno, že budeme chodit 2x. Zkus to taky, nebudeš litovat :wink:

A všímám si, že čím se Petrolejce blíží termín porodu, tím je jí líp. Tak si ještě holky pěkně užijte těch pár posledních týdnů dvě v jednom :slight_smile:
11. říj 2009 v 09:13  • Odpověz
Teru: no vidět by to pomalu mělo být, ale to víš dítko mě honí a mám tak jedno kg nahoře...
a taky je to vždycky fotka ráno před snídaní :wink: ono pak k večeru je to bříško asi dvakrát takový :grinning:
hele minule to na mě nepoznalo pár lidí ještě v 7. měsíci, takže prostě asi zase budu mít menší bříško...
u druhýho je prej větší, ale u mě bylo jen na začátku, teď je spíš menší, ale je fakt, že vážím o něco míň než s Matýskem...

Gmol: u nás se spí jednou denně... taky býval na zabití, tak jsem posunula první spaní o půlhoďky, pak o další půlhoďku až jsme to podvečerní spaní zrušili
11. říj 2009 v 09:21  • Odpověz
Lu: :grinning: :grinning: , chlapi maj jiné trubky v těle, to říkám furt! :grinning: .Já bych byla pod stolem už po dvou dvojkách!!!

Jani máš pravdu, každou středu mám chodit od příštího týdne s tou mojí kamarádkou,tak mi to bude blbé odříct :confused: .Jsi dobrá,že chceš chodit dvakrát týdně,ono by to bylo ideální aspoň dvakrát,jinak to asi nemá moc význam a trošku omezit jídlo

ad spaní:u nás se už občas nespí vůbec, ale zatím ještě převažují dny,kdy spí a to většinou od 12 do půl 3.Což je krása a já se furt modlím,aby to vydrželo co nejdéle,stihnu tak spoustu věcí a odfrknu si i psychicky.Když nespí, tak je celý den v pohodě, nekňourá, hraje si, a jde spinkat v půl osmé a většinou je okamžitě tuhý
11. říj 2009 v 09:27  • Odpověz
a koukám, že se tu rozjíždí rýma :confounded: tak ať je všem brzo líp!

Fru: to ani nevím, že chodíš u toho všeho ještě do práce! ty jseš teda megažena! :sweat_smile:

my jdeme na očko zítra :stuck_out_tongue_closed_eyes: už dávám preventivně homeo, ale nevím jestli to bude mít na něco případně vliv..
Priorix se teď už dává prej všude

holky jakej je rozdíl mezi laktobacilama a probiotikama? laktobacily jsou nějakej podtyp probiotik??
já dávám Probian Mimi tak jednou týdně, když byly chřipky tak 2x týdně než jsme šli třeba do herny nebo na plavčo..

Agi: smectu jsem mu míchala do nemléčený rýžový kaše s rozmačkaným banánem :wink:
11. říj 2009 v 09:32  • Odpověz
Do háje, te'd mi došlo, že máme ve středu taky očkování. Mělo to být poslední Týnčino (Priorix) a chtěla jsem to stihnout do porodu. tak to se fakt picnu. Třeba se zvetí, te'd tady řádí jak černá ruka ... uvidíme. Nějak se to komplikuje :grinning:
11. říj 2009 v 09:41  • Odpověz
Dobré ránko,¨
Peti, já už čekám zprávu, že jedete do porodky :sweat_smile: Tekže mám vyčkat ještě do středy, jo??? :slight_smile:

A Baru (Fru), retuš jsem dělala jen maličko, asi mám teda kouzelnej foťák :grinning: Prd, jsi fakt kost :wink:
11. říj 2009 v 09:52  • Odpověz
Kuk :wink: dočítám letem,světem,téééda tady je marůdků,všem brzké uzdravení bobišci malinký :frowning2: agátko:Ondrášek asi bude mít co Pát'a,1 den 11 krát blinkal,vše ceej byt,postel,koberec no vše...druhej den mín' ale ležel jak hadrová panenka a pak dostal hodně vysoký teploty ale 3 den už o.k.držím palečky at se to obejde bez teplot a neblinká :frowning2: kulíška jsem přimíchávala do černého čaje s anýzem,čaje vypil pak už dost al jakmile tam cejtil kulíška tak nechtěl,bylo to takový slaný a kyselý blééé,ted máme eternol,ale ještě jsem nedala bo včera průjem nebyl,dnes musím dát,pže ráno se tak pokajdil že jsem ho rovnou ve věcech postavila do vany tam svlékla a vykoupala,hrůůůůůza :confused: ale v léárně říkala že eternol je taky výbornej,jsou to kapsle,tu rozevřeš prášek vysypeš do čaje a je to :wink:hezkej den :wink:
11. říj 2009 v 10:08  • Odpověz
Miško: no vidíš a máš reklamní slogan - "nechte se vyfotit kouzelným foťákem" :grinning:

Teru mě nahodila a vyhrabala jsem starej deník z těhu s Matýskem... je to dobrý, v tomhle tejdnu jsem vážila víc, ale měřila jsem prakticky stejně :slight_smile:
11. říj 2009 v 11:06  • Odpověz
Ahojky,

tak u nás se blindí od čtvrtka, nevím co to zase je. Ve čtvrtek zvracel ráno 3x, pak už klid, v pátek celý den klid a večer než šel spát, tak zase zvracení, včera zvracel ráno, v poledne a večer a dnes se zatím drží, ale v 5 hod se tak šíleně pokadil, že se mi prosr.... až na polštář, tak jsme ho taky se strašným řevem nesli rovnou do koupelny, ale asi ho bolelo celou noc bříško, protože noc šílené, několikrát se budil, v 3,30h s takovým šíleným řevem, že jsem nevěděla co se děje. Světlo rožnuté a on pořád natahoval ruce ke stropu a volal mami mami, tak přiletěl manžel co se děje. No poslala jsem manžu pro Nutrolin B, posledně zabral, tak uvidíme :frowning2:

Jinak zpětně gratulace LU k negat screeningu :slight_smile:

Fotečky všech opět bezkonkurenční :wink:

Agatko, mě malý taky nechtěl pít kulíška, ale pije dost, tak mu ho nedávám.

ad hlídání: u nás taky není, nevím co to je kino, večere, divadlo. Může mi toto někdo popsat co to jako je? Nejsou to sprostá slova, že????????? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Já jsem si myslela, že jak bude malý starší, tak to bude lepší a lepší, ale on je čím dál tím větší uličník, na večer je absoluně nezvladatelný i když jsme vyjímečně doma i s taťkou, tak máme co dělat, tak mě teď tak nějak přepadají myšlenky, jeslti jsme se tím druhým mimčem neunáhlili, ale teď už to nezměníme, ale při představě, že mi tu budou řvát dvě děti, tak se vidím na lustru :stuck_out_tongue_closed_eyes: Do toho barák, zařizování atd :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Fru: priorix je teď asi jediná vakcína na tuhle kombinaci

No a už nevím, co jsem chtěla dál :unamused: Těhulky držte se!!!! Peti ještě chvilku a už budeš mít bříško fuč a začne rodeo, tak si užívej poslední týdny s bříškem. Doufám, že Zuuu taky drží, zatím papa
11. říj 2009 ve 13:08  • Odpověz
Dani: jé, tak Ondrášek je chuděrka taky nemocnej? :confounded: tak to fakt asi řádí nějaká střevní chřipka, co?
Nutrolin B ani neznám :confused:

Dani, hele já se taky někdy vidím na lustru :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale co, ono kdyby bylo druhý mimčo až o rok později, tak nám nikdo nezaručí, že do tý doby budou ty starší děti klidnější.... můj muž byl prej nejhorší okolo 4 let věku :confused:

jinak holky nevím jestli nejsem blázen ale už od minulýho tejdne cítím takový ťukáníčko... včera víc a dneska zas... zítra začínám 16.tt, tak že by to už byly pohyby? :confused: :dizzy_face:
u Matýska jsem je cítila v 19.tt, vím, že to bývá o 2 týdny dřív, ale přece jen... měl jste to taky někdo tak brzy?
11. říj 2009 ve 13:15  • Odpověz
Lu,, to budou pohyby, já s Týnkou 19tt a s berunkou konec 16tt. Tak to odpovídá, navíc jsi hubeňour, tak to můžeš cítit dřív. Začíná zábavné období. :wink:
11. říj 2009 ve 13:46  • Odpověz
Lu: to budou pohyby. S malým jsem cítila od 16tt a teď od 15tt :slight_smile:
11. říj 2009 ve 14:27  • Odpověz
Ne, tak tohle není možný! Dani, ty už jsi 24. tt :confused: :sweat_smile:
11. říj 2009 ve 14:44  • Odpověz
Ahojky maminky a těhulenky (jsem fakt dojatá, jak vám tady skáčou týdny!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a nám s Ellinkou teda taky skáčou :wink: )
Hele, já každý ráno skáču po telefonu a koukám, jestli není sms od Péti, že už mají miminko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Mně je teď tak 2 týdny fakt dobře...stíhám toho víc, než když jsem nebyla těhu :sweat_smile: asi poslední záchvěvy...tuším, že pak si moc neškrtnu... a na lustru budu, holky, s vámi!!! :wink: :dizzy_face:
Dablmaminy by nám mohly napsat nějaký školení, co a jak, ne? :grinning:...

Zrovna jsem udělala nákres pokojíku pro naše holčičky :dizzy_face: Mám z toho velikou radost, Honza menší, páč jsem vymyslela, že uděláme schody k horní posteli sami- čili řezat a montovat bude on :sweat_smile: :grinning:

Jak tak koukám na ty choroby a neduhy našich únorovčátek, asi nasadím preventivně na tohle pitomý období taky probiotika... :wink: Tak ať se všichni brzy uzdraví :slight_smile:

včera jsem fotili s Míšou - teda my ne rodinné fotky, ale pokus o nějakou dětskou, na které by se vyskytlo pár dětí společně v jenom záběru...chudák Míša... obdivuju její trpělivost! :sweat_smile: :grinning:
Miško, mrzí mě, že jsme se ani nijak nerozloučili... tak dodatečně...a moc díky... :dizzy_face:
11. říj 2009 v 16:37  • Odpověz
no jo tak to asi budou pohyby :dizzy_face: :dizzy_face: je to takový legrační ještě, ale určo tu za měsíc budu říkat jaký to jsou kopance :slight_smile:

týjo, Zuu, tu už budeš za chvíli taky balit do porodky! :slight_smile: :slight_smile:
11. říj 2009 v 17:01  • Odpověz
tak Ondrášek od rána nezvracel už ani jednou, je na dietě a pije čaj po lžičkách,tak snad to bude dobré.teď už i řádí a vynucoval si, je teda k večeru už pěkně protivnej,ale asi není úplně fit!

lu to je krásný to malinkatý kopání,viď? z toho jsem byla totálně hotová :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. říj 2009 v 19:07  • Odpověz
Lu, gratuluju k pohybům :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Agi, vy taky marodíte? :frowning2: Chjooooo.... A co Páťa, už dobrý?
11. říj 2009 v 19:14  • Odpověz
lu: tak už pohyby, jo :slight_smile: tak užívej :dizzy_face:
11. říj 2009 v 19:55  • Odpověz
Miško od toho rána už nic,tak snad je dobrej.Je fakt,že pak jen ležel u pohádky a pak spinkal dlouho po obědě,tak se z toho asi dostal.Ledový černý čaj po lžičkách to spravil, měl jen pár piškotů a banán za celý den,teď k večeri jen malinko br.kaše s mrkví.Mlíko jsem mu nedala ani ráno ani teď pro jistotu,a ani si teda o něj vůbec neřekl,to koukám.Stejně už jsme zmenšili dávku na polovic,protože si z flaštičky jen párkrát cucne a odloží to,že už nechce,tak je asi čas se ho vzdát úplně, nějak mu přestalo chutnat.A to pije stále to samé

Jinak jsem moc ráda,že se trošku vracím do starých kolejí, čtu knížku, ve středu půjdu cvičit, stíhám jeden seriál a příští týden se chystám do kina.ještě sehnat tu angličtinu pro sebe a budu spokojená.Dokonce i na "manželský sport" začínám mít pomalounku chutě :grinning: :grinning: , tak se asi pomalu srovnávám od porodu.Ještě kdyby mi někdo vyměnil ty kyčle a bylo by to ok :slight_smile:

danamatus:ondra se dneska vzbudil taky se šíleným řevem, vůbec nevím, co se dělo, ale zabral gel na dásničky :frowning2: .Posíláme ondráškovi hubánka
11. říj 2009 ve 20:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.