• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
lu:gratuluju k zatím mini pohybům :slight_smile: :slight_smile: agátko:tak fajn že už aspon Ondrášek neblinká :slight_smile: určitě už to bude jen a jen lepší :wink: a koukám i Ondrášek od Danči??tady to valííí :confused: :confused: Dani:at je broučkovi brzy líp :wink: a Miší dík za optání u nás už o.k. :wink:
11. říj 2009 ve 20:32  • Odpověz
agátko:ty jsi žena činu :grinning: :grinning: fajn že je Ondráškovi líp :dizzy_face: :dizzy_face: a manželský sport?? :grinning: to nepraktikujeme,pže nejsme manželé :grinning: já jsem čekatelka :stuck_out_tongue_closed_eyes: hádejte co jdu dělat?? :grinning:
11. říj 2009 ve 20:36  • Odpověz
čekat! :grinning: :grinning: :grinning:
11. říj 2009 ve 20:38  • Odpověz
11. říj 2009 ve 20:40  •  2 děti  • Odpověz
..rychle zdravím, Robiš mě odsaď vyhání :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Ondráškům i Páťovi brzké uzdravení...ale už je to na dobré cestě, zítra bude dobře!! :slight_smile:

Hani :grinning: já to mám za sebou, héééč, ale moc jsme toho neměla :slight_smile:

agatko, super, že jsi spokojená, ať ti vyjdou všechny plány :wink: a do kina se chystáme zítra se třema maminama :slight_smile: dnes jsem si udělala radost, zajela jsem si do shoppinu a nakoupila pár hadříků a bižuterku :slight_smile:

valím, pááááá a bobrou noc
11. říj 2009 ve 20:42  • Odpověz
agátko:bych se načekala :grinning: :grinning: :grinning: musím zatlačit na pilu :grinning: :grinning: :grinning: petisko:díííík :slight_smile: co to toto????jááák za sebou???jsem nasratá :angry: :angry: :grinning: já toho mám taky málo,ale kůn' mně zdržuje,a až se vrátím ne že uvidím bobrou ty,ty,ty :grinning:
11. říj 2009 ve 20:45  • Odpověz
škandáááááááááááááááááááááááááááááááááááááááál,dočítám přes řádky,petiska mně s bobrou předběhla :frowning2: :frowning2: :frowning2: :grinning: :grinning:
11. říj 2009 ve 20:46  • Odpověz
petisko:taky už jsem dožehlila hééééč :grinning: ale já měla je 10 ručníků,to se pak žehlí :wink: ještě jdu vytřít a peču na to :wink: a zejtra budu vařit mn'amku,dušenou mrkev s hráškem,brambor a maso :wink:
11. říj 2009 ve 21:10  • Odpověz
Já jsem dnes nějak hormonálně dojatá ... jsem chtěla napsat, že dávat prcky hlídat je dobrý už proto, jak jsou nadšení při návratu. Týnka babi miluje, dnes u ní byla v podvečer hodinku a bylo tak krásný slyšet, jak pak volala "mamo mamo" a chtěla už za mnou a dala mi hned berany duc, přitulila se a vlepila usoplenou pusinku, když je furt se mnou, tak mě akorát komanduje a většinou zlobí, ale chvilka beze mě a je z ní mazlík maximální. tak proto jsem za ta hlídání ráda, mnohem víc se pak na sebe těšíme, stačí fakt na hodinku a obě jsme odpočatý a natěšený. tak a mizím se hormonálně vypíjet k superstar :grinning:
11. říj 2009 ve 21:35  • Odpověz
koukám nikde nikdo,tak dobrou :pensive:
11. říj 2009 ve 22:32  • Odpověz
já dnes budu asi čumákovat do tmy, šla jsem si s Elí odpolko lehnout a nějak jsme vytuhly, takže ona usnula až ve 22.15, já se teprve probouzím.
Hani, nežehli porát :wink: a kór ručníky
11. říj 2009 ve 22:53  • Odpověz
Teru, dobré ránko :sweat_smile:
12. říj 2009 v 00:12  • Odpověz
Dobré ránko

Terezko v kolik jsi usnula? :wink:

My jsme vzhůru od pěti, teď kouká na krtečka a vyčůral se do nočníku.A od desíti jdeme cvičit :slight_smile:
12. říj 2009 v 07:30  • Odpověz
Dobré ráno,
Baru šla jsem spát před 1 hodinou a ještě chvilku mi nešlo usnout, dej pak vědět, jestli vám to cvíčo přehodí na středu :wink:
12. říj 2009 v 08:12  • Odpověz
Ahoj :slight_smile:
tak my vstávačka od 6:08 :rolling_eyes: mě se tááák nechtělo..ale Robiš je dneska doma, tak si malého vzal do obýváku a já ještě dřímala..ale noc opět na hovno :rolling_eyes: dnes jsme 14 dní bez dudana - vůbec si na něj nevzpomene, ale ty noci...to je hnus..nevím, jestli to třeba není zubama, rostou špičáky, ale v noci sebou háže, pobrekává ze spaní, ani u nás v lůžku ho to neuklidní..jsem vzbuzená za noc i 10x.. :unamused: to neznám ani ze šestinedělí :grinning:

ve FM je hnusně, tak doufám, že i u vás :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. říj 2009 v 08:13  • Odpověz
petis: tady celou noc taky lilo a pokračuje to :wink:
mě stačí, když se Elí vzbudí tak 2x a už je to ráno znát :zipper_mouth:
12. říj 2009 v 08:17  • Odpověz
terezko tak to bych byla grogy.S tím cvíčem napíšu

petisko ty jedna mrško nepřející !!! :grinning: :grinning: .Můžeš být spokojená, leje jak z konve, hihi......
Jinak my máme období,kdy je na dudlíku totálně závislej (na spaní), vyloženě křičí dudu dudud!!! a bez něj teda neusne,to by se mlel v posteli dvě hodiny :unamused:
12. říj 2009 v 08:22  • Odpověz
zdrhla jsem mladému z pokojíku, hihi...zkoušela jsem natáčet na kameru a on jak na sviňu nespolupracoval, kravička dělá bééé atd... :grinning: :grinning:

agatko, jsem spokojená :grinning: :grinning:
a s tím dudlem - jak ho má jen na spaní, tak je to v klidu :slight_smile:

táta nám odešel měnit peneumatiky, tak jsem tu stejně s malým sama :unamused:
12. říj 2009 v 08:43  • Odpověz
Dobré ránko,

tak jsem po dočtení posledních stránek zaskypovala Davidovi, ať dnes koupí Nutrolin B - musíme podpořit imunitu, když vidím, kolik únorčátek trpí :frowning2: Tak batolátka, rychle se vyléčte !!!

U nás dudlík byl Madlenčin největší kámoš ještě před 14 dny. Pak ale měla rýmu a potřebovala dýchat pusou. A tak jsme ji nenápadně odudlíkovali. Jak říkám: na všem je třeba najít něco dobrého :grinning:

Co se týče ještě toho hlídání: vidím, že se mám luxusně. A jsem za to skutečně vděčná. I z toho důvodu, který zmiňují Kreksi a Petrolejka. Že prcci kolem sebe mají další a další lidi, a tím je pro ně svět pestřejší. A já se po dvou hodinách odpočinku na děti hrozně těším a zvládám i věci, které by mě jinak vytáčely..Jo akorát tedy u nás platí, že když se pro děti vrátím, dvakrát se ke mně neženou :grinning: Ony holt mají úžasně hodný babičky, co jim udělají vše, co jim na očích vidí...zatímco maminka je generál :grinning: Ale sotva dojdeme dom, už mi visí na krku a nechtějí se mě pustit. Jsou to opičáčci nevděční :grinning:

Petise, s tím vstáváním je to na prdlačku...bohužel mám za to, že je to období a že s tím stejně nic nenaděláte. Tak vydrž, holka, vydrž !!!

A luuu, moc gratuluju k pohybům. Hrozně mě dojalo, jak jsi opatrně psala, že jsi cítila takové ťukání...prostě je úžasný, že i zasloužilá matka je v druhém tělu něčím "překvapená" a "nejistá" :slight_smile:
12. říj 2009 v 08:46  • Odpověz
DObré ránko,
teda holky, já vstávat dřív jak v půl osmý, tak zemřu :confounded: :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: . U nás se vstává po osmý, takže klobouk dolů před váma.
V Praze je krásně, trochu chladnějí, ale svítí sluníčko..... :sunglasses: ale jinak zima jak v RUsku a prší do toho, takže nemám představu, co budu dnes s malou dělat, ale doma jí neudržím, to vím jistě.
Hezký den
12. říj 2009 v 09:00  • Odpověz
ahoj
no já dávám tak max. půl sedmou, naštěstí mladík vstává 7-7.30

no počasí je teda jak v listopadu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Ingrid: nechceš se sejít v herně odpolko?? taky nevím co s ním budu dělat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. říj 2009 v 09:03  • Odpověz
bré ránko :slight_smile:
tak jsem to včera zakřikla...dnes nejhorší těhu noc :unamused: doufám, že máme na dlouho zase vybráno :wink:

HalKačko: jsme na stejném vývojovém nočníkovém stupni :wink: až vymyslíš něco, co přiměje děti říkat si na nočník, i když na sobě něco mají, dej vědět....mně už chybí invence... Katy chodí s holou prdkou na nočník už 2 měsíce, ale jinak pohoda plínkový/kalhotkový čůránní bez stresu :wink:

a hlídání...Katy hlídají moje máma a tchýně...celkem tak asi 3krát v týdnu na cca 3 hodinky odpoledne...a přijde mi to akorát... já se jinak cítím blbě...i když jsem unavená...potřebuju tu spoustu věcí dodělat na bytě...prostě chci, aby jsme s Honzou byli ti hlavní osoby v jejím životě :slight_smile: (Katy babičky a dědu miluje, nijak se jí po mně nestýská, když je s nima)

Lu: já měla takový malinký ťukanečky asi od 14tt... no a furt takový jeden den jo, pak ne... jednoznačně jsem kopanečky definovala přesně 17tt, jako s Katy... a ty největší kotrmelce, boule, vlny, tak ty máme teď :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. říj 2009 v 09:07  • Odpověz
Zuu: bylo Ti v noci blbě? :confounded:

ad nočník: u nás zjišťuju že není rozdíl jeslti má slipy nebo plínu... jako ze slipů má radost, ale pak když se počůrá třeba na koberci tak z toho samo nemám radost...
dva dny byl bez pleny doma... pak dva dny bojkot... teď týden tak 1 plena denně, docela pěkně šel když jsem se zeptala a řekl si tak jednou denně, i na návštěvě nebo v MC... včera 4 pleny :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale zase si 3x řekl že chce čůrat sám...no tak je to pokrok nebo vlastně není? :grinning:
no je to nahoru dolu, s mimčem na ruce bych se na to asi vybodla :sweat_smile:
12. říj 2009 v 09:21  • Odpověz
kuk :wink: zuuuuzi:copak??at už další noci jsou v pohodě :slight_smile: terísku:já jsem na žehlení úchyl :grinning: jak je Ondráškům?? :frowning2:pro petisku:venku hnus fialovej!!!nejsi v tom sama :unamused: a já musím odevzdat papíry na sociálku,říkala jsem si že to nechám až na středu ale to má bejt větší kosa a hlavněmá furt chcát :confused: petisko:Patričkovi taky lezou špičáky,ale zakn'učí jen občas,drž se holka! :wink: ad dudlík:tak jsem si to asi zavařila :unamused: Pát'a jak byl nemocnej tak se dožadoval i přes den a ted ho chce furt a to už byl zvyklej jen přes noc,nj co udělaj 3 dny nemoci :frowning2: holky kolik měřej vaši broučci?my dle domácího měření 88 cm :wink: ad nočník:u nás pasé ale totál :unamused: prostě ne a ne :unamused: ještě jeden dotaz:přítele maminka bude slavit 60 vůbec mně nenapadá co koupit máte nějakej tip??díííky :wink: plánuju nechat udělat velkej dort a jinak je to bez nápadů a když se zeptám přítele co koupit tak řekne já to nechám na tobě,ten je tááák hodnej :grinning:
12. říj 2009 v 09:49  • Odpověz
Amelka je bombard'ák :grinning: :grinning: :grinning:
12. říj 2009 v 10:08  • Odpověz
Ahoj,
Zuzi nko co se dělo?

To bude dneska teda den, Amelka už vymalovala další kus zdi, vylezla na stůl, ukořistila slánku a sůl vysypala po celé kuchyni a teď tu lítá pes kterému navlíkla moje kalhotky a ona http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3395026&vReferer=%2Falbum%2Findex_basic.php%3FvOffset%3D0%26vOrderBy%3D1
12. říj 2009 v 10:11  •  2 děti  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning:

u nás se ráno baletilo... Matýsek se před pár dny naučil doslova běhat po špičkách a jak jsem pustila cikánskou muziku tak neví co má dělat dřív :grinning:

teď balí kočku do kapesníku a uspává ji v košíku na chleba :sweat_smile:
12. říj 2009 v 10:24  • Odpověz
Taky dobrý :grinning: :grinning: :grinning:
12. říj 2009 v 10:25  •  2 děti  • Odpověz
jo a všem plyšákům teď říká "nekopej! miminko!"... to má ode mě :sweat_smile:
12. říj 2009 v 10:40  • Odpověz
Ahojky,
se z té Am picnu :grinning: :grinning: :grinning:
12. říj 2009 v 11:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.