• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
Luci, lu :grinning: :grinning:

u nás na to, že jsme doma, tak klídek...ale musím se mu nonstop věnovat :stuck_out_tongue_closed_eyes: akorát teď mě už má asi dost, vyžádal si teletabíse a se zaujetím kouká na včerejší díl, uff..tak si teď luhuju čaj a vyzkouším si vzít časák do ruky a číst :sunglasses: holky, vám povím, ať někdo odsuzuje pouštět dětem pohádky, nebo vůbec telku, já jsem ráda, že něco takového existuje :sweat_smile: i posmolených dvacet minut koukání mi strašně pomůže :sweat_smile:

zuuuzi, co se dělo? Tvrdlo bříško? :frowning2:

Hani, Robik měří 81cm, víc ani ťuk..je to zkrátka Robišek-bobišek :grinning: a dárek bych dala nějakou poukázku, kadeřník, masáž, solná jeskyně....a toho dudánka mu přes den ještě chvilu nech, však on na něj za pár dnů přes den zapomene, pozvolna mu ho přes den nedávej..v době nemoci to byl jeho kámoš :wink:

a k diskuzi o nočníkování mohu stále jen říct, že nočník máme :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. říj 2009 v 11:18  • Odpověz
Jdu na kontrolu, poslední UTZ pak už porodnice. Noc též horor, nemohla jsem usnout, pak komáři, pak Týnka hledala bumbu, pak začaly jezdit nákla'dáky, jsem totál kaput, dítě je zralý na babybox (dnes předvádí nejhorší ze svého umění), já vypadám jak mumie, zítřejší plavčo zruším, furt soplí. Takže jdu ven na UTZ, do tesca a mlsat do světozoru a s čertem ať se popere babi. A tímto říkám "občasnému hlídání zdarzdarzdar", nebýt toho, tak ji dne bu'd někomu daruju nebo zabiju. Papá. Pak podám raport, kolik naše mladší holčička váží a tak vůbec. :grinning:
12. říj 2009 ve 12:00  • Odpověz
Amelka je výborná :grinning: :grinning:

no noc byla tuhá a tvrdá, nějak pořád... já tohle teď s Elly nemívám, tak mě to zaskočilo, nespala jsem, převalovala se, bolely záda... no prostě si jdu lehnout a basta... dopoledne jsem přežila, odpoledne přijde babi... Přidávám se k Pétě: hlídání zdarzdarzdar!
12. říj 2009 ve 12:12  • Odpověz
ahojky

ondráškovi je dobře,nezvrací,celkem jí,řádí jak lump jako obvykle :grinning: .Dopoledne jsme byli na cvíču a zpívání a teď už chrupe :slight_smile:

Amelka je čípek!!!! :grinning: :grinning: :grinning: .Ondra si zatím umí ty svoje jen svléknout, hihi... :grinning:

Zuzi tak odpočívej,když můžeš, ať je bříško klidné....Mě tvrdlo od 25tt hodně a bolelo to fest,až do zad,nemohla jsem sedět,stát, jen ležet na levém boku a to teda s Katy asi nejde,co? :grinning: .Brala jsem magnézko a ještě jsem pila Magnézii a ještě se cpala hořkou čokoládou (naštěstí mi moc chutná) :slight_smile:

Peťo: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. říj 2009 ve 12:24  • Odpověz
Agi: tak super, že to tak rychle odeznělo :slight_smile:

jsme zpátky z očkování... po třech minutách v čekárně zahlásil, že chce čurat (jsem zírala že si řekne protože to je výjimka a to tam byl šrumec a plno hraček)... tak jsme šli na záchod, tam samo ani nočník ani redukce (a to jsou tam 4 dětský doktorky :stuck_out_tongue_closed_eyes: ), tak jsem ho držela nad záchodem, ale zvládli jsme to, naštěstí se vyčural docela rychle...
přišli jsme do ordinace asi za deset minut, u dveří hned začal brečet a jak se na něj dr. jen podívala, tak že chce zas čurat... no tak dr. vytáhla nočník, on vyčural deset kapek, u toho pusu od ucha k uchu "čulám, doblý den" .. pak říkal sestřičce "doktolka" a divil se že nebude "posouchat sldíčko"
no estráda :sweat_smile: :sweat_smile:

teď doma běhal a pořád mi říkal že má v ručičce píchy píchy, že to je ostrý a furt to musím foukat :sweat_smile:
no dávám homeo tak jsem zvědavá jestli reakce bude a nebo ne... doufám, že kdyžtak ne moc velká, mně stačí ho furt někam zdvíhat a uklízet po něm věci atd... takže hlídání opravdu zdar, u nás dneska ovšem až tak v 6 až dorazí muž
12. říj 2009 ve 12:44  • Odpověz
Peti těšíme se na míry a na zprávy že se to chystá :wink: :grinning:
12. říj 2009 ve 12:44  • Odpověz
Tak mi teď volal Míša že se paní co tu byla na prohlídce bytu, rozhodla že ho chce. Což je samozdřejmě dobrá zpráva, horší je, že sem chce tak do prosince. Si nedovedu představit být na první vánoce někde v podnájmu. No ale zas sme ho nemuseli prodat vůbec že jo..
12. říj 2009 ve 13:03  •  2 děti  • Odpověz
první pořádný..rodinný..ty minule u našich dopadli nic moc..však víte..
12. říj 2009 ve 13:04  •  2 děti  • Odpověz
agátko:fajn že už je Ondrášek v pořádku :slight_smile: tééda Matýsek je božíííííííííí s tím povídáním :grinning: :grinning: :grinning: a Pét'a má poslední ko,jsem zvědavá s jakou příjde :wink: labellko:no tak to je super néé?gratuluju! :wink: já vím že zrovna přes vánoce je to na pytel a s prodejí bytů je to dnes pěkně na pytel :unamused:
12. říj 2009 ve 13:09  • Odpověz
Hani díky :dizzy_face: ...jojo jen se s tím musím trochu smířit..vánoce si uděláme hezký kdekoliv a byt by sme nemuseli prodat, bu´dme rádi.
12. říj 2009 ve 13:13  •  2 děti  • Odpověz
Luci, a budete teda předělávat to podkroví? A zatím teda do podnájmu? Však Vánoce nebudou o místě, ale o lidech :dizzy_face:
12. říj 2009 ve 13:14  • Odpověz
Luci gratuluju! Vánoce budou pěkné všude, neboj, hlavně, že ten byt prodáte.my ten náš nemůžem prodat :frowning2:

lu: :grinning:
12. říj 2009 ve 13:16  • Odpověz
fotečky dětiček úžasný- Tomášek mne teda dostal! Fešák lázeňský! :slight_smile:
Eliška je čertice..a rodiče jsou moc hezký..Tatka je sympaták..ale to už jsem tu říkala několikrát, že? :slight_smile: Teru vypadá báječně..(závist..)

všem nemocným bobíškům posílám pohlazení.

Lu gratulace k "tukání" :slight_smile:

Labellko - Am je fakt ďáblík! :slight_smile: :slight_smile:..a s bytem super, že se prodá..ale ten pronájem teda nic moc..ale to zvládnete! držím palečky! Asi jsi ted měla hodně starostí s bytem a s přestavbou..se mi zdá, že nás zanedbáváš..:slight_smile: :wink:

HaniPelechů- naše teta ted slavila o víkendu 50 a dostala toho hafo, podle mne až některý kravinky, ale což..ale hrozně krásnej dárek byl lampion přání..takový romantický..:slight_smile:, pak dostala vinotéku )stojan na víno), hodně vína, nějakou kosmetiku, panenku s porcelánovou hlavou, prostírání, poukaz na dovolenou,...a pak taky vyhlídkový přelet nad alpami..:slight_smile: Koupili jsme několik lahviček alpy, rozbalila poukaz :slight_smile:, chlapáci jí vzali jako na letadlo..a "pohoupali " nad těma alpama..:slight_smile: No, sranda byla! :grinning: :grinning: :grinning:
12. říj 2009 ve 13:16  • Odpověz
Ahoj!

Labell, to je přece supr! A myslím, že nakonec budou Vánoce bezvadné (jakože doslova bez-vad :wink: ) . Řekla bych, že čím je akce dobrodružnější, tím je ve finále lepší

Peťo, přeju samé dobré zprávy z kontroly!
12. říj 2009 ve 13:17  • Odpověz
Miško jojo jdeme do toho podkroví. Snad začneme už v březnu.

Holky moc díky..ste zlatíčka!
12. říj 2009 ve 13:19  •  2 děti  • Odpověz
ahojky,

zatím nemám dočteno:slight_smile:, ale musím Vám říct něco, co už teda víte, ale mně to nedá:grinning: a musím to zopakovat :grinning: Miška je skvělá :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: dneska dorazily fotky v papírové podobě :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ještě, že jsem je rozbalovala na veřejnosti:grinning: jinak bych bulela nadšením :dizzy_face: jsou nádherný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. říj 2009 ve 13:20  • Odpověz
Zuzce přeji, at dnešní noc je poslední blbá a ted už samé krásné..:slight_smile:
Peta - těším se na zprávy z kontroly! a držím palečky..

ad hlídání-už třetí měsíc jsem dohodnutá s tchýňkou(je v důchodu), a každou středu jí dovezu Tomíčka. takže ho má asi od 9-30 do 17. Od září je v důchodu i tchán, tak jsou na něj dva.:slight_smile:. Moc mi to pomáhá, zařídím si hodně věcí - úřady, lékaře, poradna, nákupy,..Poklidím si doma a už v poledne se na Tomíka moc těším..:slight_smile:
Moje mamka hlídá nárazově, bydlíme v jednom baráku.To je tak 4x do měsíce a je to pár hodin. Mamka chodí do práce a je hodně utahaná. Ale je to super na "překlenovací" dobu, než přijde manžel z práce a pohlídá ho on, nebo když jsme šli do divadla...V zimě jsme jí využívali na hlídání, když jsme uložili Toma spinkat a jeli si zalyžovat na svah )noční lyžování). Nebo když jsme šli na ples...-)
Hlídání je potřeba, já si odpočnu a těším se na něj..a udělám i spoustu věcí..
12. říj 2009 ve 13:26  • Odpověz
Ahoj holky,
Amelka mě zas dostala :slight_smile:
já zkoukla fotky na Facebooku od Kaffi a krásný, Miška holt umí, no :dizzy_face:

Luci, podkroví bude krásný, já se taky těším, že na zimu konečně budeme dělat ten vrchní byt

a děkuju za pochvaly, ale vážně u nás za zmínku stojí jen ta naše Elča
bříškům a maminkám ať je dobře
12. říj 2009 ve 13:28  • Odpověz
a novinka od nás. Tomí spinká ve velké posteli. Ve četvrtek jsme jí koupili, manžel jí v pátek smontoval a rovnou tam Tomíček spinkal. Zprvu asi 2 minutky pobrekával - položili jsme ho, pohladili a odešli jako dycky..-a za chvilku usnul..a spal v tahu do 7-30! :slight_smile: :slight_smile:. Ráno jsme chválili, že už je veliký a jak krásně spinkal..každýmu předváděl, jak tam spinkal..a ted se tam těší..Takže u nás docela v pohodě a spokojenost! :slight_smile:. Mne nebolí břiško, jak jsem ho tam dávala a vyndávala.Leze a vylézá sám.. A netluče se v noci o šprušle..:slight_smile:
nakonec jsme koupili palandu, takže nahoře i odkládací prostor..:slight_smile: :slight_smile:.. Zatím..:slight_smile:
12. říj 2009 ve 13:34  • Odpověz
Romi:bezva že Tomášek spinká v posteli :slight_smile: mně tak sere že Pát'a tady nemůže mít sojí vlastní postel :frowning2: prostě není místo,a já jsem fakt ráno jak zbitá on mně prostě už v 7 spát nenechá skáče po mně,tahá mně za vlasy no hrůza,věřím kdyby spal sám ve své posteli že spí dýl :unamused:
12. říj 2009 ve 13:49  • Odpověz
jo a petisko:dííky za reakci na výšku :wink: tak to nejsme nejmenší,tak to je v poho,on Pát'a by neměl bejt po kom mrn'ousek já mám 175 cm a přítel tak o 8-10 cm víc :wink:
12. říj 2009 ve 13:57  • Odpověz
Labell: souhlas se Sylvinkou, supr že máte kupce :slight_smile: Vánoce budou v príma, to není o místě ale o pohodě :slight_smile:

Comra: tak to je Tomík šikula! :slight_smile: a jakou máte?
12. říj 2009 ve 14:08  • Odpověz
Hani: nejmenší nebudete, Matýsek má 80 cm :grinning:
12. říj 2009 ve 14:09  • Odpověz
téda koukám že jsou tu i daleko menší děti :slight_smile: tak to je v pohodě :wink: týý jo já chtěla skákat přes švihadlo a asi se o mně pokouší chřípa,začínaj mně bolet nohy a celej člověk,kosa jak blázen a bolí mně ta kost u stehna nahoře,nevím jak s jmenuje ale je to bolest jak svin'ka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. říj 2009 ve 14:13  • Odpověz
Gábi Lukášek je roztomilej :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
12. říj 2009 ve 14:19  • Odpověz
Ahoj :slight_smile:
Hani děkuju :dizzy_face: :dizzy_face: Už jsem dlouho žádnou fotku nedávala, tak teď tam mám obě děti aktuálně :wink:
12. říj 2009 ve 14:25  • Odpověz
Hani: Lukáš měří 83 cm

Těhulkám přeju další noci lepší než tu dnešní :dizzy_face: :dizzy_face:

Těhulinky já na vás tak moc myslím a trochu vám to těhu závidím. Do třetího dítka se mi tedy nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: , ale těch 9 měsíců a pak porod to je pro mě adrenalin jako blázen :dizzy_face: :dizzy_face:
12. říj 2009 ve 14:34  • Odpověz
Ahoj Gabčo, ta předposlední je nádherná :dizzy_face: Terka je kočka :wink:
12. říj 2009 ve 14:39  • Odpověz
no ta teda je! a moc se mi líbí i ta třetí.. to bylo takový chmýřátko :dizzy_face:
12. říj 2009 v 15:25  • Odpověz
holky já dala malýmu celý oloupaný jablko - kousky nechtěl dneska... a přijdu za pár minut a on to celý, včetně toho prostředku snědl :rolling_eyes: no co jsem taky od toho Otesának čekala že jo :sweat_smile:
tak doufám, že mu nebude nějak blbě
12. říj 2009 v 15:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.