• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
Ahoj, jsme zpět z poslední kontroly před "přestupem" do porodnice. Takže berunka je stále hlavou dolů, na UTZ se tvářila hladově a klapala pusinkou, pak zamrkala přes celou obrazovku a my s mudrou jen hleděly na ty smetáky místo řas. Vše je v pořádku a dostala jsem požehnání už kdykoliv porodit, protože dle mudry je donošená. Váhový odkad 3200g, pokud bych rodila v ofiko termínu, tak bude čtyřkilovka, pokud bych rodila 7-10 dní dřív (odhaduje mudra), tak bude mít min. 3,5 kg (každopádně ufuf). Takže mi ještě udělala radši stěr na streptokoka a mám si zavolat výsledky, měla obavu, aby to pak v porocnici stihli, ale aktuálně podle dolního průzkumu na porod v nejbližších dnech nevypadám. No a babské rady - sama mi řekla, že před porodem běhala po schodech tak intenzivně, že dostala svalovou horečku, v teplý vaně ležela furt a v zoufalství vyzunkla půl litru červenho vína a stejně neporodila. takže mi zbývá jen se modlit. :grinning:
12. říj 2009 v 15:40  • Odpověz
:grinning: :grinning:
tak to bude teda Berunka pořádná jestli vyjde váhový odhad :dizzy_face:

Peťo neztrácej naději, já běhala po schodech, vydrhla byt a okna, pak 2x Hamilton, vařící vana a to už se malej rozhoupal :grinning:
12. říj 2009 v 15:46  • Odpověz
hola hola!
zdravím letem světem po delší době...díky míše mám možnost prezentovat tady našeho kudrnáče zas po nějaké době (nestíhám totiž ani přispívat, ted dokonce ani číst, natož dávat fotky)..míša jako vždy odvedla super svou práci, kudrnáč byl z ní a jejího manžela nadšen a super při focení spolupracoval..na rozdíl ode mne, která to focení totál prospala (teda aspon na fotkách to tak vypadá :grinning: :grinning: já zapomněla doma očí u PC!!!! :grinning: :grinning: )

tak kdo si nás pamatujete :grinning: a chcete juknout, jak nám ten kluk roste, tak odkaz je zde
http://mvfotostudio.rajce.idnes.cz/Kubulinek

Uzivatel. jmeno Kubulínek
heslo 101020093

...a míšu fakt moc moc chválím - rychlost, trpělivost (fotilo se částečně v dešti), ochota...super!!!
:dizzy_face:
12. říj 2009 v 15:51  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2011  • Odpověz
jinak doufám, že jste zde všechny ok...zprostředkovaně jsem zaznamenala smutnou zprávu od verunky :pensive: ..držím palečky, at nová štastná událost dá co nejdřív zapomenout té staré!!! :wink:

předpokládám, že matýsek od Lu recituje už Ovidia v originále :grinning: ještě nějaké pokroky v týmu?....potěšila mě míša, když kudrnáč po hodině focení pronesl svůj první delší projev..BIM BAM (zrovna odbily hodiny na věži v parku)..a míša pronesla: a on se od zoo, co jsme se viděli naposled (červenec) pěkně rozmluvil, že? :grinning: :grinning:
12. říj 2009 v 15:57  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2011  • Odpověz
zuhav: Kubulínek krasavec, s těma kudrlinama bych ho takhle tipla už na 4 roky a zkrátka se fotky opět hodně moc povedly :slight_smile:
12. říj 2009 v 16:48  • Odpověz
Kubíček je krááááááááááááááááááááásnej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Miško:klobouk dolů :wink:
12. říj 2009 v 17:15  • Odpověz
ahojíky naše drahé tety a kamarádi

No nejdřív musím pochválit všechny fotečky od Mišky, teď nově Zuhavovic rodinku. Teda ten Kubulínek to je malý model, a přijde mi že mu kudrlinky nějak světlají, nebo nee :slight_smile: Moc se mi líbí fotečky v altánku

No budeme muset znásilnit naší tchýňku aby nám udělala také takové krásné fotos :zipper_mouth: :dizzy_face:

No jinak u nás se konečně dokulírovalo, ťuky ťuk. Dneska nám přivezl tatínek nové autí. Docela jsem čučela protože jsem neměla o něm ani tucha a nejednou stálo před barákem :wink: :grinning: No a já se plně věnuji domácnosti, naší malé dreperendě a webovkám o kterých jsem vám psala. Natahala jsem si domů spoustu materiálů, některé jsou odborné tak se to vše snažím přelouskat a napsat do ,, mateřštiny" :grinning: tak aby to bylo super pro všechny maminky. No z prvního nápadu udělat jen takovou malou kuchařku pro maminy se mi to nějak rozrostlo :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Chci tam mít povídání o dietě pro alergiky, bezlepkové dietě atd...Takže kdybyste i měly nějaký nápad co by se Vám tam líbilo, nebo hodilo, budu ráda za každý tip :wink: :slight_smile:

No a co nového tady? Jsou nějaké nové těhulinky a jak pak se mají naše dabl maminy? Doufám že se máte všichni fain a moc nemarodíte, to je totiž fakt hnus, kor u dětí :frowning2: Já jsem už kolikrát nad Jájinkou upustila slzu

Petí : jůůů tak to bude Berunka teda pořádná kočenka když má už teď vidět smetáky místo řas :wink: :slight_smile: Držímě pěstičky a hůráááá do toho. Doufám, že se máš v rámci možnosti fain. S těma bolestma nezávidím a zcela soucítím, já jsem dva měsíce před porodem dostávala takové křeče do kříže až jsem berečela. Hodně mi pomáhala masáž olejem s majoránkou, nebo i koupel kde si dáš kapku toho olejíčku. Majoránka pomáhá na uvolnění svalů a doporučuje se v těhu na křížové a kyčelní bolesti. Nebo i rozmarýn ale ten jen pokud máš nízký tlak

Hani : zlato já jsem uplně zapomněla na to že jsi chtěla ten peeling viď. No vzpomněla jsem si až dneska když jsem si ho pro sebe zas kupovala, já hlava děravá :unamused: Takže je to kosmetika Freeman, jukni na stránky já mám ten gelový s malinou a je moc fain
http://www.kosmetika.vte.cz/katalog/freeman_plet_beautiful_face.php

Jinak fakt doporučuji kosmetiku Lush, je supeeer, mají spoustu úžasných věci a i cenově to není špatné. Hlavně netestují na zvířátkách, jejich obaly jsou recyklovatelné a je to přírodní kosmetika. Ty jejich vůně krájených mýdel atd... se fakt nedají popsat :wink: Myslím že takový dáreček na Vánoce potěší nejednu ženskou. Já mojí mamči a tchýňce určitě něco koupím
http://www.lushcz.cz/e-shop/produkt/20670-vanilla-in-the-mist.html?katID=39
12. říj 2009 v 17:42  • Odpověz
Ahojec,

tak včera malý nezvracel, ale dnes už zase jo, tak zítra klušeme k mudře a uvidíme. jen doufám, že nás nepošle do nemocnice, jednou stačilo a nevím jestli bych tam mohla jako těhotná :unamused:

Peti, je fajn, že KO dopadla dobře :wink:

Zuuu, držím palce, ať se noc neopakuje
12. říj 2009 v 17:58  • Odpověz
ahoj Dani, Ondráška je mi moc líto,to zvracení je fakt hnus,tak radši ať se na něj doktorka podívá :frowning2:

zuhav:Kubulínek je frajer okatej, moc pěkné fotky! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

my jsme zůstali odpoledne doma, protože je opravdu hnusně,leje, zima,vítr :unamused: , tak snad zítra bude líp, aby jsme mohli vysmrádnout.
12. říj 2009 v 18:35  • Odpověz
dani, tak to je mrzutý :unamused: určitě k Dr, jak říká Barča

my opět odpoledne vytuhly, tohle není na to večerní usínání to pravý ořechový :zipper_mouth: jsme zvědavá na středu, jak Elí bude bojkotovat cvíčo :grinning:
12. říj 2009 v 18:55  • Odpověz
terezko nebude, Elí je andílek :wink:
12. říj 2009 v 18:55  • Odpověz
Hani:děkuju :slight_smile: Dani:držím palečky at je Ondráškovi líp,brouček malinkej :frowning2: :frowning2: :frowning2:
12. říj 2009 v 19:29  • Odpověz
lu: ještě k tomu jabku, ondra zásadně z jablek vyžírá pecky,totéž z melounu a jestli bude po mně,tak jabka časem bude jíst celá,včetně šťopky a bubáku :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .Já jsem jabkožrout a jsem schopná sníst deset jablek na posezení .Matýsek je holt fajnšmekr :grinning:
12. říj 2009 v 19:37  • Odpověz
Agi: on není fajnšmekr, prostě je to labrador jak říkáš Ty :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ale na to si měl pořídit silnější žaludek, zas měl trochu průjem, dala jsem mu po kaši trochu hrozn. vína :stuck_out_tongue_closed_eyes:

hele jablka jsou hrozně zdravý

Dani: tak to je blbý :unamused: držím palce ať to je co nejdřív v pořádku!

holky já už nevěděla co s malým dneska dělat, to fakt nešlo ven ani na chvíli, furt pršelo... muž dorazll v 5, v 6 už mu došla taky inspirace :sweat_smile: malej se už nudil tak, že si začal vymejšlet "básničky".. vymyslí si pár slov v japonštině nebo co to je, ty poskládá za sebou, v rytmu to opakuje a na konci něco zařve :sweat_smile: dneska už to dělal i s písničkama, takže se asi nudil dost... no zítra jdeme do herny nebo snad budem jen tak chodit po nákupním mole, lepší než bejt doma... musím popřemejšlet co zas novýho vymyslet, v srpnu jsme koupili pár hraček a začli dělat nový věci, ale už to má okoukaný :stuck_out_tongue_closed_eyes: jestli někdo máte tipy, tak prosím prosím hoďte sem (prosící smajlík tu bohužel není) :slight_smile:
12. říj 2009 v 19:45  • Odpověz
Lu : :wink: :grinning: :grinning: No já už zas dneska skoro chraptím od zpívání a ječení. Také se doma docela nudíme, takže já pořád zpívám, nejradši má Jája písničky od Lucky Bilé, Lucky Vondráčkové a Katarýny Knechtové takže žádné dětské ,,skákal pes". Až jsem si říkala že bych po těch dvou dnech mohla do Superstar :grinning: No a také se pošťuchujeme a hníme tak u toho pořád pištíme a to je taky maso na hlasivky, no já ječet jak Jája tak už ani nemluvím :grinning:
12. říj 2009 ve 20:10  • Odpověz
takže vy ten den propištíte :grinning: no to u nás nepůjde, já zpívám dost a kolikrát už odrážím Matýska slovy "máma je unavená, Matýsku zazpívej" :sweat_smile:
12. říj 2009 ve 20:19  • Odpověz
Gabi-nádhernej průřez Lukyho! super vzpomínka! Luky je krásnej ..a Terka taky..to už bude za chvilku na vdávání..:slight_smile:

Peti-skvělé zprávy! No, váhový odhad..snad jen odhad a nebudeš rodit čtyřkyláčka..to je nic moc.. :wink: ..a moc se těším, až bude Berunka na světě a bude na nás z foteček mrkat těma řasama! :slight_smile:

Zuzi-moc vám to všem sluší! Já bych taky neřekla, že je to 20-ti měsíční dětátko! vypadá mnohem starší! a v čepičce bych ho vůbec nepoznala! :slight_smile:

Dani-mažte k mudře! to je divný..snad to bude Ok..držím palce..

holky, a vy nechodíte ven, když prší? Neříkám, když leje úplně maximálně, že to kanály nestíhají..ale když lehce prší, tak proč ne? Přece nejsou děti ani dospělí z cukru, ne?
Já teda chodím, protože bych opravdu doma nevydržela a Tom taky ne..
Třeba dneska jsme byli venku 3x - dopolko hodinu a půl(přestalo pršet), po spaní asi půl hodky, pak nás vyhnal silný déšt a vítr. a k večeru ještě jednou s manželem, to asi na hodinu..
12. říj 2009 ve 21:01  • Odpověz
a chtěla jsem se zeptat. Když si děti říkají na nočník, jak to říkají? Náš Tom říká EEEE, posadíme na nočník a nevím, co bude, jeslti čůrat nebo kadit. Pak říká, že dělal čííí nebo bobo. Jde mi o to, že když jsme někde mimo, kde nemají nočník nebo venku, tak ho dávám čůrat ve stoje. A trochu se bojím, aby mne nepokadil. :grinning: :grinning:
Když se ho zeptám, jeslti bude dělat čí nebo bobo, tak něco řekne, ale neplatí to stoprocentně..
12. říj 2009 ve 21:17  • Odpověz
a koukáte holky na Superstar? Já jo,..asi kvůli Palovi! Ten je čímdál hezčí! :grinning: :grinning:
12. říj 2009 ve 21:18  • Odpověz
Amelka říká bobo nebo lulu, ale taky to motá.
12. říj 2009 ve 21:19  •  2 děti  • Odpověz
Gábi: fotky jsou super, máš krásné děti a Lukášek ti je podobný, že? :slight_smile: :slight_smile: :wink:
Zuhav Kubulín je fešák, za tu dobu, co jsem ho neviděla nějak vyspěl, má úplně jiný výraz :slight_smile: :slight_smile:
Evčafrank: to víš, že Miška je šikula, všechny fotky od ní jsou super, proto netrpělivě čekám na ty naše.. :grinning:
Mi83: prosímtě, ten šílený telefonát dnes navečer, to jsem byla já, jsem tě omylem vytočila místo mé pubertální neteře, proto jsem měla nasazenej takovej ukrutnej tón, mě by totiž ani nepřekvapilo, kdyby to byla opravdu ona a řekla mi, že neví kdo volá, tříská to s ní ukrutně. Takže - velká omluva ode mě, vážně nejsem takovej pošuk, jak jsem se prezentovala :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sunglasses:
12. říj 2009 ve 21:25  • Odpověz
Luci, a už máte sehnaný podnájem? A plány na přestavbu? nebo aspon hrubý náčrt, jak to chcete?

Jo, a ještě u nás konec srandy. Tom už dosáhne na kliky a otvírá si dveře. Takže jde, kam chce..Mazec! Začneme zamykat... :slight_smile:
12. říj 2009 ve 21:26  • Odpověz
u nás je všechno ee, superstar nekoukám, čekám na filnále, Paľa taky můžu, typ chlapa, co je hezký v každém věku.
12. říj 2009 ve 21:27  • Odpověz
Romčo o tom bytu sme se dozvěděli dnes, takže sem jen mrkla kolik stojí podnájmy. Jinak podkroví je jen zaměřený a příští týden příjde statik konečně.

Na SS koukám..celkem to jde..
12. říj 2009 ve 21:34  •  2 děti  • Odpověz
Holky děkuji za pochvalu dětiček :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Ingrid: já nevím na koho jsou děti podobný, já to nevidím :confounded: :grinning: , jsou prostě naše :dizzy_face: :dizzy_face:

Romčo: Lukáš říká kakání i čůrání "bíbo" - takže nikdy nevím co mě čeká :grinning: Ale on si nechává většinou kakání na doma, asi na to potřebuje svůj klídek :wink:

A ještě musím pochválit fotečky Kubulína :dizzy_face: :dizzy_face: Zuhav už jste mu ty kudrliny stříhali?
12. říj 2009 ve 21:38  • Odpověz
Ahoj holky,
nejprve k fotkám. Jsou super. Kubulínek vyrostl, ale pořád je to kudrnáček kouzelnej :dizzy_face: Jsem ráda, že nám ho teta zuhav ukázala :wink: Gábi, Lukášek je fešák a na Terku pozor, taťka si může hned stoupnout ke dveřím pokojíku a hlídat.

Lu, gratuluju k pohybům. Jsem z toho celá na měkko. U petrolejků už se všechno chystá na maličkou. Hrozně se těším na miminko :dizzy_face:

Jinak u nás už jsou kluci zdravotně skoro v pořádku, za to jsem to schytala já. Chtěla jsem jít dneska cvičit, ale nakonec jsem to odpískala. S plným nosem bych to asi neudýchala.
12. říj 2009 ve 21:41  • Odpověz
Romí:taky chodíme i v dešti ale tak na hodku a půl pak už ne :wink: na SS jak píše labi nekoukám,nebaví mně to :unamused: takže už vím až se Pát'a třeba jednou naučí na nočník onomu výtvoru říkat,lulu a bobo dobrý :slight_smile: u nás se na kliky nedosáhne zato vše z šuplíků nádobí apod..se ramuje je to u nás kolikrát jak po bitvě :stuck_out_tongue_closed_eyes: jdu vytírat a možná žehlit jestli je něco suchý :sweat_smile:
12. říj 2009 ve 21:44  • Odpověz
A ještě jsem zapoměla na Petrolejku: gratuluju ke kontrole a čtyřkolový Berunky se neboj - pak je to teprve ten správný rychlý tobogán :slight_smile:
12. říj 2009 ve 21:45  • Odpověz
Lu, my se taky snažíme být co nejvíc venku. Takže vždycky když na chvilku přestalo pršet, tak jsme ven šli. Je pravda, že teď už tam tolik zábavy taky nezažijeme, jako když je hezky, ale i tak je to lepší než doma. A u nás si nejvíc zábavy užijí oni dva mezi sebou. Holky, to je tak zábavný je pozorovat když si třeba hrají na cirkus, nebo když závodí s autama, nebo šermují s pávovýma brkama a nebo když sedí na zemi vedle sebe a ládují se banánem. Ten menší opakuje skoro všechno po starším. Vím že už jsem to psala mockrát, ale oni si rozumí čím dál tím víc. Jasněže občas se tahají o hračky nebo dojde k nějaké "hádce", ale většinou jsou to príma parťáci.
12. říj 2009 ve 21:48  • Odpověz
Romí, Elí říká čííí, kajdění si vůbec neříká nebo když už, tak čííía je z toho bobek
já asi přehlídla fotky od Gmol, kde můžu juknout na pěknou slečnu?

Superstar jen nárazově, očíhla jsem jak kdo zpívá a líbí se mi ten čudlík co zpíval Goťáka a holky jsem moc neslyšela

Romi, kliky jsme otočili aspoň na chodbu, jinak si otevře všude
12. říj 2009 ve 21:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.