• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
Gmol: gábi, asi jsi myslela čtyřkilový :grinning: :grinning: , jsem si úplně představila Berunku se čtyřma kolama :wink: :grinning:
Ejana: to jsem ráda, že na vás taky zabírá med s cibulí, se mi aspoň potvrdilo, že to není placebo :wink:. Taky si dej, cibule není jen na kašel. v tomto mi to druhý dítko bude moc chybět, aby měla Mája koho učit a byla vzorem pro to maličké, chúďa moje, bude sama, odkázaná na nějaké kámoše :sunglasses:
12. říj 2009 ve 21:55  • Odpověz
ingridko:tak nebudu sama kdo bude mít jednoho mrn'ouska??já už myslela že budu černá ovce na MK :sweat_smile:
12. říj 2009 ve 22:02  • Odpověz
Hani: nene, my jsme skončili, bohužel, díky bohu za to jedno :slight_smile: :slight_smile: :wink:
12. říj 2009 ve 22:05  • Odpověz
ingridko:jsme na tom stejně :wink:
12. říj 2009 ve 22:14  • Odpověz
Zdravíme při večeru :slight_smile:

U nás se říká "čulat", "kakat", "enom pldět" :sweat_smile:

Superstar koukám od té doby, co jich bylo 12+12...ten "čudlík" je borec a ještě se mi líbí Martin Chodur, nebo jak se jmenuje-toho bych brala na vítěze. Holky sleduju také, ale tam vůbec nevím, jak se která jmenuje...

Cibule+med (cukr) je fakt k nezaplacení...a když se ještě občas chroupe česnek, je po nemocech...pravidelný oukrop nebo česnečka zajistí zimu bez většího nachlazení!
12. říj 2009 ve 22:21  • Odpověz
:slight_smile: díky za chválu našeho kudrnáče - s tou vyspělostí to není zas tak horké, třeba ted nemám do diskuze "jak dítko oznamuje, že touží po nočníku" ničím přispět...naše dítko se totiž z ničeho nic začne křivit obličej a člověku je jasné, že se chce co nejrychleji vys..t..do plín..

gmol - kudrliny jsme byli stříhat už dvakrát..za měsíc to vidím zas aktuál...a lukášek je teda bomba smíšek :dizzy_face: :dizzy_face:

ad chození ven v dešti...no, po dnešku, kdy tady u nas teda lilo, že to málem nebraly kanály, mi je jasný, že je lepší být zmoklá na kost než zcvoklá na kost...musím vyrazit do města nakoupit nějaký arzenál na podzim...aby se dítko nenudilo...dnes jsem to fakt nedávala :stuck_out_tongue_closed_eyes:

..a danamatusovic ondraskovi preji brzke uzdraveni...ty zazivaci potize ho ale netrapi poprve, co? dani, urco jed k dr...a v nemocnici te s nim nechaji, pokud to nebude infekcni...drzim palce!
12. říj 2009 ve 22:22  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2011  • Odpověz
Jo, my chodíme ven i když prší...alespoň na chvilku. Malá v dešti stejně sedí v kočáře, protože přece nebude chodit po mokrém...má holt vsugerováno, že do louží se nešlape, ale obchází se obloukem, tak by si s tím asi nevěděla rady :grinning:

Ale dneska tady byla zima jak na Sibiři...vytáhla jsem zimní bundu i pro sebe. Malá měla punčocháče a zimní vyteplené kalhoty+tlustou zimní bundu+zimní čepici+rukavice a byla krásně teplá. Jestli se má ještě ochladit, tak už snad vytáhnu fusak :confused:
12. říj 2009 ve 22:33  • Odpověz
no holky koukám, že vy teda chodíte ven hodně...já bych sama třeba i ven šla, ale co tam dělat s prckem, když poprchává a všude kaluže a fouká vítr? to je tak na plácnutí sebou někde, mimoto ho často poponáším (když přecházíme silnici nebo je někde třeba vysypaná popelnice atd.- v našem okolí jsou tyhle dvě věci co dvě minuty :stuck_out_tongue_closed_eyes: )....

jestli máte procházku někde v zeleni, tak to jo... ve městě jaksi kromě koukání do výkladu v tomhle počasí není co dělat... už máme všecky výklady v okolí (kam sám dojde) okouklý :sweat_smile:
12. říj 2009 ve 22:37  • Odpověz
Tak jsem také koukla na Kubíka...ten vypadá úplně jinak, když má schované ty vlasy pod čepicí! Ale sluší mu to tak :wink: . Miška nezklamala, fotky opět super....

Závidím všem, co můžou nosit vesty...já ani Anička nemůžeme...obě máme totálně zmrzlé ruce a spocená záda...potřebovaly bychom spíše něco naopak-nějaké návleky na celé ruce až k ramenům a na těle pak jen ten svetr :grinning:
12. říj 2009 ve 22:41  • Odpověz
Maji a Ty teda chodíš s kočárem? hm tak to by mi malej už moc nechtěl... jako chvíli posedí, ale jak někde zpomalím nebo si všimne že je terén kde bych ho mohla pustit (už to začíná rozeznávat), tak se vzteká....
no a pak ho můžu honit, doufat že mi někdo neštípne kočár a s ním se tahat na rukách...

tož tak... asi koupíme loutkový divadlo nebo se tu budeme stavět na hlavu, ale nemám holt páru ho honit mezi kalužema několik hodin denně :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. říj 2009 ve 22:42  • Odpověz
Lu, my chodíme v dešti jedině s kočárem...malá by s sebou okamžitě švihla, navíci by jí vadilo, že jí prší na obličej...a stejně nemáme pláštěnku...jak začne poprchávat, tak hned hlásí, že chce pláštěnku na kočár :wink:
12. říj 2009 ve 22:45  • Odpověz
Lu, malá zase nechce venku ťapat! Na hřišti běhat to jo...ale jít na procházku, to nééé :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...to dojdeme na roh baráku a už chce nosit...pokud jsme šly bez kočáru, tak s odrážedlem...ale to už jí nebaví...takže jedině s kočárem a když chce běhat běhá a jinak se veze (většinu doby)...naštěstí nikam nezdrhá, spíše se pořád vleče za mnou a sbírá kameny...
12. říj 2009 ve 22:48  • Odpověz
Ahoj holky,moc vás zdravim :slight_smile:
dneska teda byla taková kosa,že to sem nechápala :confounded: já si vyrazila na otočku do C.B.a frajerka pěkně v sukénce :grinning: ted si vařim čaj na imunitu a doufám,že se nic nespustí :wink:
jinak Rozinka už zelený nudle nemá,ale kapeme antibiot.kapky do nosu,prý když se to v nose zelená,tak je tam nějakej neřád :angry:

těhulky opatrujte se :wink:
netěhulky taky :slight_smile:

kdo chce,může juknout na foceníčko,které taktéž proběhlo v sobotu :slight_smile:

http://mvfotostudio.rajce.idnes.cz/Rozarka

uživat.jméno:Rozárka
heslo:20042008
12. říj 2009 ve 22:51  • Odpověz
já zatím taky beru kočár skoro vždycky s sebou, je zvyklá, že děda s ní jezdí ven a s ním je jen v kočárku(on si to venčení umí zlehčit, že) takže u mě pak taky moc neprotestuje, dojedeme ke hřišti, vypustím jí a na návrat dom už si zase sedá do kočárku. Když se vzteká, tak jí řeknu, že jí pustím až za chvilku a většinou to zabere.
12. říj 2009 ve 22:51  • Odpověz
Lu : jojo my pištíme ostošest :wink: teď se naučila že bijéééé a hodí po mě míč a musím říct že je hustá, hází jako děcko když hraje vybiku až jsem čučela jaké rány dokáže :confused:

Romí : my chodíme ven, ale jsme po nemoci tak jsme byli dneska na chvilku poprvé víš a to ještě v kočáře takže to jí také moc neba. Takže jsem myslela že se nudíme po tom týdnu co jsme byli zavřené doma :wink:

Jinak Jihlava je sice hezké město ale také to není moc na procházkování po okolí kor když je hnusně. A to my dalo zapravdu fakt plno mamin z Jihlavy že tady se moc nedá. Kromě Zoo jsou tady snad dva parčíky a to je vše. V létě to bylo fain, to byla Zoo, k našim na zahradu, písek atd... teď to bude horší budeme muset dokola obšlapávat okolí sídliště :slight_smile: Ale už se těším na sníh, to se vyblbneme
12. říj 2009 ve 22:52  • Odpověz
Barru: holky, jste krásný kočky :slight_smile: moc povedený fotky
12. říj 2009 ve 22:55  • Odpověz
Barru: no téééda, Rozárka je krásná modelína, i jako rodině vám to moc moc sluší :slight_smile: :slight_smile:
12. říj 2009 ve 22:59  • Odpověz
Maji: nj, my zas máme pláštěnku hlavně na chození... tu na kočáře mi kouše a už je i poškozená, asi mu tam začne týct... i za to několikrát dostal, ale prostě nepřestane, nic s tím nenadělám :stuck_out_tongue_closed_eyes:
takže u nás nějaký pravidelný procházky v dešti jsou na houbeles, on má obličej venku v tom průzoru a hryže :rolling_eyes:

jinak malej by taky chtěl nosit venku (muž si ho tak naučil, nosí ho hodně za krkem)... ale já už ho moc neunesu, řeknu mu že máma jde taky, tak musí ťapat... a nebo teď už řeknu, že ho nemůžu nýst, že nesu miminko :sweat_smile:
musí si zvykat, ty piditrasy co chodíme, to by na jaře vedle kočárku nikam nemohl

holky, já se ráda projdu, i když poprchává, ale s tím dítkem je to úplně o něčem jiným... to buď furt tlačit kočár což teda není žádná zábava v dešti a těhu a nebo honit dítě aby ho nezajelo auto (kterejch tu je milion)...
takže my v klidu v létě na hřiště a nebo pak s mužem, to se o to hlídání podělíme a nejsme strhaný

no a o blbnutí ve sněhu si můžeme nechat zdát :sweat_smile:
12. říj 2009 ve 23:00  • Odpověz
Tak Jájinka říká že je ,,počí" a ,,kaky", donese mi sama plínu a sama jí jde vyhodit ale nočník dámy, tak ten teda nějak neslaví u Jáji úspěchy. Ona si na něj sedne, srdceryvně dělá čííííííí jako že čůrá, ale jen pusou jinak ani kapička. Musí semnou chodit na záchod, to je totiž šílenej řev když zabouchnu dvěře a pokaždé si urve toaleťák u tírá si přes gatě pipinu :grinning: Komediantka jedna. Minule mi zas vyhrnula sukni a rvala mi tam plínu :sweat_smile: Jo a tatínek má ,, pipíka" :grinning:

No a ještě že jsem nakoupila dopředu zimní boty a věcxi, jsem tušila že bude brzo zima. Moje intuice mě zatím nezklamala :grinning: My si teď hlavně užíváme teplíčko doma, jak nám tady zateplili ten bok tak se tu krásně udrží teplo na 22 - 23st, úžasnýýýý
12. říj 2009 ve 23:02  • Odpověz
My jsme byli dneska utrácet - je po výplatě, že :grinning:
Deny má nové zimní botky, taťka taky. Nakoupili jsme nějaké hračky pod stromeček a samozřejmně oblečkyyyyyyyyyyyyyyyy - moje úchylka :grinning:
Deny vylk v krámech k sežrání, to zase byly hlášky! A byl moc hodňoučkej :dizzy_face: Po cestě zpátky nám přezpíval několik písniček a stihnul si i chrupnout, takže tu dnes šaškoval do deseti :wink:
12. říj 2009 ve 23:03  • Odpověz
Miško, skoro jak u nás, Martin šel po osmé uspávat a ve 22 přišli oba...to je to naše odpolední spaní :sweat_smile:
12. říj 2009 ve 23:05  • Odpověz
achooooj bando,
vrátila jsem se z kina, bylo super, nasmály jsme se :dizzy_face: Jdu vás cosik dočíst, nějak se mi nechce spát :sweat_smile:
Teru, Vladík je s ním ještě v pokojíčku, tak doufám, že se tu spolu za chvíli neobjeví :sweat_smile:
no, u nás možná spí Martin a Elí trhá něco v postýlce, minule tam seděla a ukousávala knoflíky
12. říj 2009 ve 23:07  • Odpověz
barru:týýý jo,nádhera :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a ty jsi modelka to čumím :slight_smile: ty Rozárinky kukadla jsou něco táááák krásnýho :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: my bychom potřebovali nevěstu je Rozárka volná?? :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: a jako rodinka??no kráááááása moc,moc vám to sluší :dizzy_face: :dizzy_face: holky řeknu vám ta Miška je fakt šikulka :dizzy_face: a já mažu do hajan,mám dožehlíno,dala jsem si dvojku a můžu to zabalit,brou :wink: :pensive:
12. říj 2009 ve 23:08  • Odpověz
Hurá, taky máme už fotky, Miško. děkujeme moc moc, na jaře zajedeme pro další sérii :slight_smile: :slight_smile: :wink:
http://mvfotostudio.rajce.idnes.cz/Mariannka/
Mariannka
heslo:101020095
12. říj 2009 ve 23:09  • Odpověz
A koukám jak se děti rádi nosí, to naštěstí potvůrka nevyžaduje, hezky jde sama nebo za ručičku, no hezky, jak se to vezme. Jak kdy, někdy metelí a já jí ani nestačím :stuck_out_tongue_closed_eyes: A také se teď nějak hodně upnula na mě, jen někam zajdu v nákupáku za roh už řve mamikááááá. Když se jdeme celá rodinka projít tak čeká na chodbě až půjdu já, to dříve vůbec nebylo jsem jí spíše byla putna, tak je to takový pro mě milý

na Superstar se díváme, nám se líbí jednozančně Markétka Konvičková a Chodúr. No a mě se osobně ještě líbí Šmajda a Šenková. Mrzí mě že vypadla Debi a Ahmad

Barru : fotečky krásné :dizzy_face:
12. říj 2009 ve 23:09  • Odpověz
Barru: některé ty fotky jsou jak na pohlednice :dizzy_face: . Rozárka+pes by určitě obletěla svět...

Lu, ty máš důvod a malej to respektuje...já řeknu, že také musím ťapat a ona začne ječet a drápat se po mě nahoru... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. říj 2009 ve 23:10  • Odpověz
A mně se líbí ten mladý, co zpíval Goťáka. Nevzpomenu si, jak se jmenuje.....
12. říj 2009 ve 23:10  • Odpověz
Ingrid : no jo Márinka, pro tu já mám slabost, to je tak nááádherná holčinka, fakt do reklamy :zipper_mouth: :zipper_mouth: :dizzy_face: A Tobě moc sluší ten růžový svetr
12. říj 2009 ve 23:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.