• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
autor
agi, nedošlo.. :slight_smile: rýmu, ne jen k večeru zvýšenou teplotu..

Malý tyran je od Prekopové..
26. čer 2009 ve 13:53  • Odpověz
aha,tak to si půjčím v knihovně :wink: .Díky.Tak pokud budete bez rýmy,tak jste to zvládli na jedničku.Je to hnus,viď? ten čípek mám doma v lednici pro všechny případy, prý se to některým dětem vrací, tak doufám, že se bez toho obejdeme
26. čer 2009 ve 13:57  • Odpověz
ahojda :slight_smile:
hezky píšete o vztekání, fakt mě to pomáhá a uklidňuje...u nás jsem pravděpodobně nejvzteklejší v rodině já :sweat_smile: :grinning: Pokud jsem v klidu, vysvětluju, varuju a pak odeberu... a trvá tak 5 vteřin náběh na vztek a je klid... Pokud vypěním a plácnu přes ruku, většinou začne Katy tak žalostně plakat, že jsem z toho 3 dny špatná...a nebo se uchechtává a nic to s ní nedělá... Takže já chci neplácat, u nás to smysl moc nemá, ale někdy se prostě neudržím :wink: zatím musím říct, že katy má vztekací, kňourací, provokační nálady, ale zároveň většinou pomůže klidné vysvětlení... Na katy je "jednoduchej" recept... nebýt nervózní, nespěchat, být absolutně v klidu... (to se mi daří tak asi 20% času :sweat_smile:)
A názory ostatních... Stačí, když mi babička říká: Tys byla takový tvrdohlavý, drzý, vzteklý dítě od malička...vzdorovala jsi se vším... Hmmm... to je sice príma, ale když mi to úplně odmalička vštěpovali do hlavy, že taková jsem, jaká jsem asi mohla být, že... :angry: :angry: :angry: takže když o Katy někdo řekne, jéééé, ta je rozmazlená, jéééé, ta je tvrdohlavá, tak se mi otevírá kudla v kapse....nesnáším to...

dani, gratulace! :slight_smile:
26. čer 2009 ve 13:59  • Odpověz
zuuu: tak to si říkám taky nebýt nervozní, nespěchat....ale já to prostě nemám v povaze, takže se musím hodně ovládat a někdy holt zakřičím, no :sweat_smile: ještě mi neulítla ruka, že bych si řekla, tak to jsem neměla...to bylo zatím vždy na místě, to by mě totiž hodně mrzelo
26. čer 2009 ve 14:04  • Odpověz
autor
holky, máte ip ohledně zoo..
jestli jsem na někoho zapomněla, tak mi prosím napište..

agi, já mám celý balení-4čípky, ale doufám, že nebudu muset použít..
hnus to teda je velikej..kdyby měla Veru těžší formu, asi bych si to hodila..
26. čer 2009 ve 14:09  • Odpověz
fru: já tehdy skoro nespala a hlídala jsem Elí, jestli dejchá a to taky neměla tu těžší formu
26. čer 2009 ve 14:11  • Odpověz
Ahoj,nedočítám,to od Jacksonovi je smutný :pensive: Dani:koukala jsem na fotečku,supéér véélká gratulace :dizzy_face: :dizzy_face: gabi:přeji krásnou první noc v novém :dizzy_face: :dizzy_face: nové fotky bobíšků krááása :dizzy_face: počásko:odpo vedro na chcípnutí ted akorát,ale sluníčka teda dnes bylo pomálu :unamused: jsem slyšela že lidi co jezděj tuto dobu do Chorvatska se po 2-3 dnech vracej domů,prej počasí na pytel :unamused: mně to tááák se.. :angry: agísku:ptala jsem se na ty masáže v Praze nejlevnější 600 a dělaj je 60 min :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: strašný rozdíly :angry: :angry: :angry: :angry: dnes jse dělala lososa a moc mně teda neoslovil já už zapoměla ja chutná :sweat_smile: pro mně je to suchej kus masa nemající s rybou nic společnýho :unamused: co se týče záplav:všichni v pořádku?anny????? :confused: krásný den :wink:
26. čer 2009 ve 14:28  • Odpověz
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej žádost o hlasování do jiných témat".
26. čer 2009 v 15:28 • hankapelech
musela jsem přes e mail přítele :unamused:
26. čer 2009 v 16:02  • Odpověz
hups a jede se zase ve starejch kolejích :slight_smile: kde jste kdoooooooooooooooooooooooooooooooooooo? :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
26. čer 2009 v 17:09  • Odpověz
Hani: losos je úžasnej :sweat_smile: jen musí bejt čerstvej pokud možno a taky je výborný ho marinovat...

až budu mít chvíli, tak hodím recept na lososový steaky... to je tááák dobrý, že je mi líto to jíst :grinning:
26. čer 2009 v 17:15  • Odpověz
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nepiš do fóra to, co patří do interní pošty".
26. čer 2009 v 17:17 • labell
dočítám a Adélčiny fotky mě dostaly.. :dizzy_face: ta je milionová s těma korálkama a tím líbáním!
a hlavně že ty testy jsou ok :slight_smile: :slight_smile:

a Teru: Eli se krásně směje :dizzy_face: a jak Tobě to sluší, zírám!!!

koukám, že Jani ještě drží pohromadě... Jani, moje kámoška taky porodila ve 37. tt a malej měl 2.5 kg a všecko v pohodě...
a nepřetahovat, jo? tak já fakt už nevím, mohli by se dohodnout :angry:
příště si uděláme holčičku, ať v tom nemám zas zmatek :grinning:

držím palce, ať k vám k nikomu nedojde ta velká voda!
26. čer 2009 v 17:35  • Odpověz
Co tady admini dnes řáděj? Nějak jsem hani nepochopila odstranění Tvého příspěvku? Jako že nadáváš na systém mazání alb a změn nicku? A Lucka? To jsem ani nestihla přečíst. :grinning: Jak se rozlišuje, co patří do fóra a co do IP? :grinning:
26. čer 2009 v 17:54  • Odpověz
Já na to teď čumím jak péro teda!! To už abych se bála na něco zeptat veřejně! Co když to bude patřit jen do IP??:confused: :confused:
26. čer 2009 v 17:56  •  2 děti  • Odpověz
hani co si vyvedla?????????????????,,,

jinak ty masáže jsou teda drahý jako prase,budeš muset přijet do UL.. :grinning: :grinning:
26. čer 2009 v 17:58  • Odpověz
zeptej se znovu a rychle. :grinning:
26. čer 2009 v 17:59  • Odpověz
Labellko, to jsou supr fotky :dizzy_face: a jak si ty děti inteligentně hrajou, mně padá zas jednou čelist!

ad ten pejsek a to plácnutí ještě: dělám to přesně jako Halkac...podle mě děti moc ještě nechápou, že to je živej tvor, aspoň teda naše dítko to chápe tak napůl mi připadá :sweat_smile:
jinak já chovám skoro vždycky po ostrým napomenutí nebo plácnutí... pokud teda neprovokuje dál, že :stuck_out_tongue_closed_eyes:
buď je mu to líto a o chování si sám řekne a nebo pochovám proto, aby věděl, že odmítám to jak se choval, ale ne jeho... to mi připadá důležitý, protože jakmile si to dítě myslí, že ho nemám ráda, tak by pak mohlo dělat čím dál tím víc naschválů

Sylvi: z komentářů ostatních lidí si nic nedělej, mně to už taky někdy prudí.... dítě jen pípne někde nebo na něco šáhne a plno lidí už doslova zírá :pensive:

Fru: Malýho tyrana jsem taky četla, je to sice napsaný skoro jak pro odborníky některý části, ale základní myšlenka je dobrá, myslím tu terapii pevným objetím
26. čer 2009 v 18:03  • Odpověz
Agi: v Praze je všecko drahý jak prase! :grinning: moje masáže stály 890 Kč.. ještě že jsem na ně měla FlexiPassy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. čer 2009 v 18:05  • Odpověz
Teda co tady se děje??? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: :angry: :grinning: :grinning:
Hanku jsem pochopila, co se stalo, ale Labell?? :confused: :confused: :confused:
26. čer 2009 v 18:14  • Odpověz
Peti:holt jsem asi psala co jsm neměla,i když ..no to je jedno :unamused: agi:asi přijeduuuuuuuuuuuuuuuu :grinning: já řekla příteli 200,druhou variantu zatím nééé :sweat_smile: lu:tak jsem ho asi blbě udělala ale není dobrej,je suchej,dííky za recept pak kouknu :wink: a labellka taky řádila? :grinning: holky nebudeme si psát jen IP? :grinning:
26. čer 2009 v 18:25  • Odpověz
no jasně, hromadný IP pro všecky :grinning: !
26. čer 2009 v 18:44  • Odpověz
já už radši držím hubu abych měla vůbec přístup aspon přes IP :grinning: týý jo tady leje jako hrom a prší a lítaj blesky :confused: ad dovolená:rušíme :unamused: shodly jsme se že kvůli počasí a malému je to o ničem,pojedeme až příští rok,rodiče říkali že budeme jezdit po výletech a pojedeme se koupat do Laa,prej je to tam bezva :slight_smile: lu:ad losos málem mně táta poslal někam..a já osobně neéééé :sweat_smile: už nekoupím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. čer 2009 v 18:57  • Odpověz
Hani, to prohloupíš... můj muž dělá lososa na Vánoce, je to jedno z nejlepších jídel co jsem kdy jedla :dizzy_face:

a dneska jsem dělala filé s cuketou, je to jednoduchý jak facka a dobrý, takže to taky hodím do receptů

se musím něčím odreagovat, muž mě fakt točí, je doma, už kolik měsíců hledá práci a jeho styl několikrát za tejden "jdu na tenis" nebo "jdu něco zařídit" což znamená, že odejde v 9 a přijde v 5 místo aby něco pomoh :angry: v příštím životě chci bejt chlap :stuck_out_tongue_closed_eyes:
že bych si našla jen pro sebe nějakej Last minute? :dizzy_face: :dizzy_face: :angry: :grinning:
26. čer 2009 v 19:05  • Odpověz
joo lu ti chlapi jsou hrdinové co??ad losos:muž to ovládá holt líp :wink: já chci takýýýýýýýýýýýýýý Last :grinning:
26. čer 2009 v 19:10  • Odpověz
jůůů tak to se těším na filé s cuketou,to by nám určitě chutnalo :wink:

lu:já mám taky nějakou manželskou alergijů :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: , dovolená by ti určitě prospěla, hihi
26. čer 2009 v 19:16  • Odpověz
Hani, Agi: momentálně mám spíš chuť objednat Last mužovi... ale bez zpáteční :wink: :grinning:

filé je v receptech, lososa hledám :grinning: ale filé je fakt Agifilé :grinning:
26. čer 2009 v 19:19  • Odpověz
nebo teda Lufilé :grinning: ?
26. čer 2009 v 19:20  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning:

zamlouvám si agipangase a ty si nech lufilé, hihi, jo? :grinning:
26. čer 2009 v 19:28  • Odpověz
lu:bez zpáteční :grinning: :grinning: :grinning: filé vypadá slibně a ty brambůrky jou měkké po tý půl hodce? :sweat_smile:
26. čer 2009 v 19:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.