• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
Miško : Bendíííg :wink: nebo-li Haňa
12. říj 2009 ve 23:14  • Odpověz
tak to jsem si nemohla nechat ujít Mariannka božíííííííííííííííííííííííííííííííííííí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: petisko:fajn že jste si užili kino :wink: a táta už mně uhání :sweat_smile: brou,brou
12. říj 2009 ve 23:14  • Odpověz
Jinak chlapce co se mi vzhledově líbil ( Martík ho nesnášil, proč asi :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) dneska vyhodili. René Bošela, tak moc mi připomíná jednu mojí lásku z mládí :grinning: :wink:
12. říj 2009 ve 23:15  • Odpověz
Další krásné fotky...to není možné...holky, vy těm dětem vlasy lepíte, nebo mají paruky??? :astonished: . K takovým hřívám se dopracujeme možná ve školce... :sweat_smile:
12. říj 2009 ve 23:15  • Odpověz
u nás Elí ví u koho co může, takže tatínek jí nosí povenku, tatínek jí nechá při jídle sedět na klíně, takže jen ho vidí u stolu, už k němu metelí...jen přijde, je to bůh a maminka přestává být nej

Ingrid, zatím mi to nejde otevřít
12. říj 2009 ve 23:16  • Odpověz
Ten René je pěknej. A minule tam ukazoval i svého tatu - a to je teprve kořen :grinning:
12. říj 2009 ve 23:17  • Odpověz
Teru, máš tak dvě N? Marianna?
12. říj 2009 ve 23:18  • Odpověz
mě vůbec nenaskakuje ta stránka
12. říj 2009 ve 23:19  • Odpověz
Miško : téééda ty se nezdáš :wink: :grinning: :grinning:

No jo, musím hupnout do sprchy, miláček mi to tady už zalomil a dcérka si tady hraje s míčkama :grinning:
12. říj 2009 ve 23:22  • Odpověz
Jája ještě nechrupe? :confused: :sweat_smile:
12. říj 2009 ve 23:24  • Odpověz
Miško, a to jsme myslely, že naše děti jsou jediný, co ponocujou :wink:
12. říj 2009 ve 23:25  • Odpověz
Maji: on se taky drápe, ale prostě nepovolím, v klidu to zopakuju a jdu dál, když se vzteká tak odvádím pozornost... jeho naštěstí všecko hrozně zajímá, takže stačí aby jeli policajti a už kecáme o siréně a zapomene co chtěl :sweat_smile:
to on by si takhle vynucoval kde co ale já ho permanentně balamutím nebo ignoruju abysme ten den měli v klidu...

přesně jak píše Teru ví co si na koho může dovolit... třeba mužovi furt strhává brejle a tahá za kabely od počítače, párkrát ho nechal a teď ho to pěkně vytáčí ale neví jak ho zarazit :sweat_smile:

jdu spát, na fotky se podívám zítra, určo jsou krásný, ale už mi padají víka :sweat_smile: dobrou :slight_smile:
12. říj 2009 ve 23:26  • Odpověz
Ingridko, ta je náádherná, no nemám slov, celá familja krása :slight_smile:
12. říj 2009 ve 23:28  • Odpověz
Jája, naše mejdanový dítě, nene ta chodí spát kolem 22hod ale i déle, včera jsme šly až u půl jedný. Proto jí nenutím spát přes den, jak spinká třeba i hodinku chodí pak strašně dlouho spát
12. říj 2009 ve 23:31  • Odpověz
Aco: tak to je dnes a včera u nás, šly jsme spát odpoledne, což normálně nechodíme, já čumím do dvou a Elí usíná až před 23
12. říj 2009 ve 23:33  • Odpověz
ingrid....rychle...gdy gde...se uvidime..já musím tu vaší malou okouknout zblizka...protože jsem přesvědčena, že kuboušovi chodí po světě ségra :grinning: :grinning: ty oči!!! a vlasy!!! :confused: :grinning:
marinka je nááádhernááááá, žeru tu světlou detail fotku na lavičce...... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a vy taktéž :dizzy_face:

a miška musí na jaře určo dorazit...protože mně při prohlížení každého albíčka ukápne slza, jak se všechny maminky dívají pěkně do objektivu..a dítko jim poslušně sedí v náručí...(moje dítě si usmyslelo, že na tu hodinu focení ze mne udělá macechu...nechtělo se se mnou ani vést za ruku, natož být v náručích...jen táta táta táta ...takže obdivuji míšu, že fotce, kdy se mi dítě vztekle vzpírá, dala nádech lehkého laškování dítěte s matkou)...tak já mám na to celou zimu, abych se naučila čumět do objektivu
:grinning:

přeji brou brou!!!
12. říj 2009 ve 23:35  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2011  • Odpověz
Teru, dnes dáme taky noční? Já jsem tu včera seděla u fotek skoro do jedné :confused: :sweat_smile: Naštěstí mne děti nechaly ráno vyspat a vstávali jsme až v půl 9 :wink:
12. říj 2009 ve 23:36  • Odpověz
Zuhav, teprve teď je ten správný čas na zavírání očí :grinning: Brou :grinning:
12. říj 2009 ve 23:37  • Odpověz
Holky, tak malá se musí vzbudit odpoledne do 14 hodin, jinak by také takhle čumákovala...a spát maximálně tak 30-45 minut. Ale i když usne kolem 20. hodiny, tak tam k ní x-krát chodím, protože mě volá...nebo si přijde za mnou...
12. říj 2009 ve 23:38  • Odpověz
míšo :grinning: :grinning: :grinning:
12. říj 2009 ve 23:38  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2011  • Odpověz
všichni spí, i pes mi tu chrápe v křesle a já čumím na MMB a oči jak baterky
12. říj 2009 ve 23:38  • Odpověz
holky, děkuju za chvály. jedu ty fotky pořád dokola, ale už musím do postele, knížka čeká, takže zítra jedu ve fotkách zas :wink: :wink:
TO pozdní usínání já bych nestrpěla, jistě si umíte představit, jak se těším, když Mája usne, cca ve 20hod. a rychle pofackuju byt, příp. dovařím na druhý den,příp. vyžehlím a KONEČNě můžu na pc! mojí drogu. televizi bysme mohli už i prodat, žíly by mi to netrhalo.
dobrou noc všem
12. říj 2009 ve 23:40  • Odpověz
tak já taky zkusím knihu, to většinou pomůže :slight_smile:
Dobrou všem
12. říj 2009 ve 23:42  • Odpověz
dočteno....
a fotky - úžasné...Kubulínek je pořádný frajer, moc hezky oblečený, Rozárka taková něžňoučká krásňoučká a oči má opravdu bezkonkurenční a Mariannka - no ta bude jednou kočanda, z těch culíčků fakt nemůžu, supééér :dizzy_face: všichni rodičové sympatičtí a barru vypadá jak modelka z časáku :wink:

holky, nenasírejte mě tu s časem, kdy vaše děcka vstávají, jako myslím čas po sedmé a víc, jo??!! :grinning:

Dani, tak pak napiš, co mudra, co říkala na Ondráška a budu držet pěsti, ať to není na hospitalizaci...

labell, a jak vidíš, že budete dlouho v tom podnájmu?

A k tomu počasí dnes - mě se ven nechtělo, ale to jsem věděla, že budu mít ten dnešní den volnější, odpo jsem jela sama ke kamarádce a pak do toho kina, jinak bych asi taky musela na chvilku vypadnout..

a valím spát, v šest nula osm vstávám :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

taky se nemůžu dočkat, až Peťa porodí, těším se, jak bude malá vypadat :dizzy_face:

bobrou noc všem a žádné tvrdnutí u zuuuzajsky
12. říj 2009 ve 23:47  • Odpověz
Zuhav: gdykoliv :slight_smile: :slight_smile: , už rok čekám, až se s Kuboušem ozvete, jsi chtěla do party i Páťu Hanipelechů.Přijeďte někdy určitě, já jsem na vás taky hrozně zvědavá :wink:
12. říj 2009 ve 23:48  • Odpověz
Tak dneska jsem se zas moc pokochala :slight_smile:. Já Mariánnku a rodiče z obrázků moc neznám, mám tak pomalý připojení, že fotky sjíždím minimálně.... Takže o překvápko navíc. Úžasný fotky - něžňoučký a voňavý ( :grinning: - to voňavý mě teď napadlo, fakt mi tak přijdou). Míšo, muselas mít teď perný dny. Ale je to určitě i krásnej pocit, rozdávat tolik radosti. :slight_smile: Dobrou noc.

Jo, PC u mě též jasně vede před TV, každé je v jiném patře, kdyby nám ukradli telku, zjistila bych to já až při Superstar. Jak se mi nikdy Habera nelíbil, jak stárnu, nějak se to vyměnilo :grinning:. Po frontmanovi Depeche Mode je to už můj druhej na starý kolena objevenej zpěvák :grinning:. Až se mi začne vizuálně líbit i Hejma, tak to je totál průser. :grinning:
12. říj 2009 ve 23:53  • Odpověz
Tak rodinka mi spí konečně celá a matka jde zabalit balíčky z MMB a pak si udělám manikůru :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: žůůůváááá
12. říj 2009 ve 23:53  • Odpověz
Dobré ránko,

holky, tak ty fotky...mně skutečně chybí slova. Miško, kdybych tady na Valachách sehnala někoho, kdo by fotil způlky tak dobře jako Ty, měla bych nejrkrásnější vánoční dárek. A modelové jsou všichni taaak strašně hezcí - totálně mě dostala Rozárka. O ní ještě uslyšíme :grinning: A Mariannka - to je teda culíkanda tmavá krásná. O Kubulínkovi vůbec nemluvím, ten mě fascinuje od narození :grinning:

Jéé, s TV souhlasím. Třebas včera mi děti nějako vypnuly napájení a já to zjistila až kolem osmé večer :slight_smile: Žít nemůžu bez PC, ale televizi mám tedy spíš jako kulisu (což je teda jedna z věcí, kterou bych potřebovala odbourat) Už teď mám obavy, že si na tu TV děti zbytečně zvykají. Kdesi jsem četla, že do 3 let stačí tak 15-30 minut denně. Nám tu ale hraje fakt většinu dne - tedy pidilidi na to nekoukaj, ale prostě je vedu k tomu, že TV je zapnutá - jen tak :slight_smile:

Co se týče počasí - když je zima a trochu deštivo, tak taky zůstáváme doma. Ale je to na palici :frowning2: Asi aspoň začnu jezdit do mateřského centra, bo jinak nepřežijeme :grinning: Děcka se nudí a pořád mě pronásledují. Teď sedí vedle mě na křesle a čučí do počítače :unamused: Ale vlastně není proč si stěžovat - když to srovnám s minulým rokem, kdy se děti sotva něčím zabavily !
13. říj 2009 v 08:19  • Odpověz
Dobré ránko

fotečky Rozárky nádherné, mamka je teda fakt kočka! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a na fotky Mariannky se vůbec nemůžu dostat, hlásí mi to chybné heslo nebo přístup :frowning2: :frowning2: a to to tam kopíruju přímo z odkazu od ingrid, máte to také?

my jdem za chvíli plavčit a právě řeším, jestli jít pěšky nebo s kočárem, nechce se mi pro něj do sklepa.asi bez něj.aspoň se projdem a prcek se zahřeje,když je venku taková kosa

superstar jsem neviděla ani jeden díla, Haberu můžu :dizzy_face:
13. říj 2009 v 08:20  • Odpověz
jinak my chodíme ven za každého počasí,dokud seděl v kočárku, tak i za deště,ale teď co cape,tak ne,to by byl mokrej a špinavej a nikam bychom nedošli,navíc si venku lehá na zem,sedá,sbírá kamínky a kytičky a to bych asi byla šedivá :grinning: :grinning: :grinning: .Takže pokud prší,tak buď doma, nebo MC, nebo přeběhnout k někomu na návštěvu..doma je to teda šílenej opruz
13. říj 2009 v 08:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.