• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
sylvi podle toho kolik stála :wink: .a nehádala bych se,za to to nestojí, mluvila bych klidně,pokud by to byla kr...a,tak si nech zavolat vedoucí a pokud to dopadne špatně,tak bych se otočila na podpatku a šla domů :slight_smile:

fotky super!
13. říj 2009 ve 13:38  • Odpověz
tam zase leje jak z konve!! pomoooooc! :frowning2: :frowning2: :frowning2: to je vždycky pět minut sluníčko, bez deště a pak liják jako hrom,co to jako je? se mi vůbec ven nechce,ale doma to je maso
13. říj 2009 ve 13:39  • Odpověz
no tady je taky boží dopuštění :astonished:
13. říj 2009 ve 13:42  • Odpověz
Lu, to je super ta tabulka - já bych měla zas jíst jen kokos ... ble :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Pláštěnka stála 180,-, včera už jsem koupila druhou za 230, takže už nás to nezachrání. V tom obchodě jsou nepříjemné ty ženské celkově, ale zkusit to půjdu.

A počasí, jak tak čtu, tak všude stejné :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. říj 2009 ve 13:58  • Odpověz
A ještě jsem chtěla poděkovat za účast s jídlem - od pátku zas trošku lepší. Cože teda znamená, že nesní celý jogurt ani přesnídávky, ale aspoň ty dvě třetiny jo. Obědu taky cosi, jinak požužlá rohlík, čtvrtku jablka, ale furt lepší než předtím.

Na váze se to ale podepsalo - 1. července měl 11,4 a teď v pátek 11,6-7. Takže přírustek téměř 0 :pensive:
13. říj 2009 ve 14:09  • Odpověz
tady taky leje až hnus :confused: sylvi:s pláštěnkou,mám názor jako agátka :wink:
13. říj 2009 ve 14:15  • Odpověz
Videjko Matýska je skvělé. Jak si s tátou hrají! to je tak něžný... :grinning: :grinning: . Já miluju, když se chlapi dětem věnují! :slight_smile:

Hani, já chápu, že po nemoci se ven moc nechodí, nebo opatrně. to jo..To je jasný..

a taky se mi dycky ven nechce. A kolikrát jsem zmrzlá jak ratlík..Ale prostě je to u nás nutnost, jinak bych se zbláznila já i Tom. A v mělkých kalužích ho nechávám čachtat, proč ne, vždyk má boty kožené. Horší jsou ty hluboký! :slight_smile:.. A mokrý kameny a blátíčko si taky bere, tak mu pak ruku utřu a je to zase dobrý. Ale že by mne to vždycky bavilo, to teda ne! Zlaté léto! :slight_smile: :slight_smile:

Fotečky Rozárky jsou mnamozní. Moc vám to všem sluší! Nádhera..Krásná rodinka
týjo a Marianka je nádherná. a maminka taky! taky bych ti vůbec nehádala ten věk..
fakty z obou fotek učurávám..a vůbec nemám slov..tak moc se mi líbí..a modelové samo taky! :slight_smile: Míško, jsi obr šikula! :slight_smile:
13. říj 2009 ve 14:20  • Odpověz
u nás naštěstí Pát'a v kočárku neprotestuje,tak ho tam zabubušínkuju,máme vyteplenej nánožník tak je m tam teplíčko,přijedeme domů a má studený akorát packy :wink:
13. říj 2009 ve 14:34  • Odpověz
Romí, kuju :pensive: :slight_smile:
13. říj 2009 ve 14:46  • Odpověz
Pomooooooc, nevím, jak velkou kombiné na zimu Máje objednat :frowning2:
13. říj 2009 ve 14:46  • Odpověz
holky, prosím, nemáte některá z Phy, příbuznýho ředitelem ZŠ?
13. říj 2009 v 16:06  • Odpověz
Ahojky,

dostala jsem se k PC až teď :sweat_smile: Tak dr říkala, že mi prostě nemůžeme mít typický průběh nemoci, takže u nás nic neobvyklého :grinning: , nasadit probiotika, pokračovat v dietě, hlavně pít. Střídat čaj s neperlivou minerálkou a ve čtvrtek zavolat. Tím, že nemá teploty a pořád řádí jak černá ruka, tak to je jen viroza a máme to hlídat ať se to nerozjede :unamused: Malý dnes zatím nezvracel, tak uvidíme, včera taky zvracel chvíli před tím, než šel spát, tak ani nezapínám pračkua a čekám až zaspí a musím vyprat ty poblitiny ze včerejška, páč včera jsem to už neměla kam věšet :angry:

Zuhav: bohužel toto u nás není poprvé, takže mě to s..e :angry:

Tak valím čučet na Ulici, papa a díky za podporu
13. říj 2009 v 18:36  • Odpověz
Agi: o tom očkování jsem to taky četla už před pár dny :unamused:

do toho jsem si přečetla o očku proti prasečí chřipce a mám pocit že teď nějak chrlí nevyzkoušený vakcíny či co

Romi: tak to já teda do kaluží nenechám, totéž blátíčko apod... převlíkám i tak furt kvůli slinění atd., někdy mi už dochází oblečko... a mimoto si všecko strká do pusy, nerada bych zase řešila měsíční průjem bůhvízčeho :stuck_out_tongue_closed_eyes: tady je všecko počůraný od psů, na Vinohradech jich lidí mají fakt hodně a venčí je kde se dá...

tímto zdravím Danu, koukám, že malej taky na tohle trpí víc asi... ať je brzo líp.. nám zabral Hylak, Smecta ani probiotika neměly efekt tentokrát, dávala jsem ho asi 3 týdny a hodně opatrně jsem musela zavádět nový věci... ale jemu fakt stačí dvě švestky nebo trochu těžší oběd a má problém :unamused: holt je po nás, my oba máme taky spíš sklon k průjmu a slabší žaludek..

a jinak dneska byl poprvý v kočárku ve fusaku.. no o zababušenosti se nedá až tak moc mluvit, sedí tam předkloněnej, takže mu táhne na záda, i když zadělám střechu... a ruce má furt venku, takže jak led..
ale holt si musí zvyknout když to tak chce tak to má mít :grinning:

zato já už dneska začla hledat zimní kabát... hlavně kvůli zádům, začaly mě bolet z toho studenýho větru a v noci jsem se kvůli tomu budila :confounded:
13. říj 2009 ve 20:02  • Odpověz
Ahojky,
tak se po dlouhé době hlásím..někdy je to teda boj, Jiřík ze spaní pobrekává a vrtí se takže se moc nevyspíme a Emily se občas budí i každý 2hodiny...ale jinak jsou to zlatíčka.
a nevím co jsem chtěla ještě napsat...
no tady pár foteček: http://kratochvilovi08.rajce.idnes.cz/05_-_Jirik_rok_a_pul_a_Emily/#album
Emily brečí(spíš řve)tak musím běžet, jinak mi to urve uši... :slight_smile:
dobrou
13. říj 2009 ve 21:25  • Odpověz
Ahojky, tady dnes také byla děsná zima...celý den se střídaly černé mraky s azurovou oblohou...chvíli sluníčko...chvíli liják...a zima jako na Sibiři. Když jsme se vracely z vycházky, tak dokonce sněžilo a to nejsme na horách! Neměla jsem rukavice a byla jsem zmrzlá jako preclík...Anička si chce naštěstí navlékat rukavice hned, jak vyjdeme před dům.

Dnes jsem u nás objevila nový obchůdek s dětskýma botkama...tak jsme hned koupily na zimu:
http://www.kcs.cz/obuv/detska-obuv/peddy/?tx_odcatalog[show]=detail&tx_odcatalog[uid]=8783

Holky severočešky (klidně i ostatní)...nechcete se domluvit na to koupálko u nás??? Malá se pořád ptá na dětičky...Mám pocit, že chtěly přijet Simírkovky, Agi a nevím, jak ostatní (Teru, Ejana...). Na prvních 14 dní v listopadu se chystá odstávka, tak bude zavřeno, jinak můžete...písněte, jak by se vám to hodilo a nějak to dáme dohromady...
http://www.aquadrom.cz/uvodem
13. říj 2009 ve 22:08  • Odpověz
odkaz se nějak špatně kopíruje...kdyby to zase blblo, tak jsou na 3. straně...PJ-636-35-19

http://www.kcs.cz/obuv/detska-obuv/peddy/?tx_odcatalog[show]=detail&tx_odcatalog[uid]=8783
13. říj 2009 ve 22:11  • Odpověz
Sylvi: fotky suprový, vy jste takoví cestovatelé akční, to se mi líbí :grinning: . Naše Mája pláštěnku ani nemá, když prší přikryju kočár slídou, ale že bych jí nechala chodit v dešti, to mě nenapadlo. Spíš mě napadlo, jestli si jí nepořídím já, protože tlačit golfky jednou rukou, pže v druhý je deštník, to jsem potom spocená až na pr..li.reklamovat bych šla.
22Janina: máš super rodinu, z těch fotek čiší taková pohodička, teplo :slight_smile:
Lu: no víš, asi takhle...make-up je jedna věc, je skoro nejdražší tady na trhu, tak ať se činí, ale spíš ten maskový gejzír, co můj obličej snesl. 3dny jsem byla popatlaná nějakýma mastma, výživama, okurkama a tak.To jen kdybys chtěla poradit :wink:
13. říj 2009 ve 22:11  • Odpověz
Majenka:ty jo, botky vypadají velmi dobře, i budou teplý, a vůbec nejsou drahý.
13. říj 2009 ve 22:16  • Odpověz
Ingrid: jj, teplé určitě budou-mají krásný naducaný kožíšek...malá je měla na sobě doma na večerníčka a měla úplně spocenou nožičku. Ze strany je zip, což na fotce není moc vidět, takže šněrování je jen na utažení a pak ozdobné. Fakt jsem z nich nadšená, protože jsem všude koukala na botky a ceny začínaly na 750 Kč :stuck_out_tongue_closed_eyes:. A mají certifikaci slona.
13. říj 2009 ve 22:22  • Odpověz
Ingrid: :grinning: :grinning: proto se ty masky a make-upy dělají... ale hele to neokecáš, furt to byly Tvoje rysy :wink:

jinak pláštěnku jsem dneska právě vytáhla, u kočárku zvládám deštník jednou rukou ale když jdeme pěšmo a přijde déšť jako dneska tak jsem vcelku nahraná

Jani: fotky nááááádherný :dizzy_face:

jdu zalomit
13. říj 2009 ve 22:25  • Odpověz
Inngrid, no on právě tu slídu nenávidí, takže abychom mohli v dešti ven s kočárem, tak máme gumáky, nepromokavé kalhoty a čepku z tchiba a pláštěnku :grinning:
A pláštěnku pro sebe taky zvažuju, ale viděla jsem jen jednu opravdu extra příšernou - rybář hadra :unamused:

Jani, děti jsou krásné! Ty sourozenecké fotky jsou nádherné! A moc přeju, ať se spaní zlepší aspoň o půlku!

Majenko, boty jsem okukovala na jejich stránkách už včera. Viděla jsem, že je mají u nás v jednom obchodě, ale nenašla jsem od této firmy žádné kožené. Všechno je umělé. Ještě to zvažuju, ale zřejmě vysolím o dvě tři stovky víc :stuck_out_tongue_closed_eyes: a koupím botu koženou.
13. říj 2009 ve 22:31  • Odpověz
Majenka: mám zatím pro malou dvoje, ale jedny by to ještě chtělo na písek, teď jssem koukala, že mají prodejnu v obchoďáku, kam vozím mámu na nákupy, tak tam určitě vběhnu
Sylvi: je pravda, že slídu taky nechce, ale v dešti nemám ani trochu náladu na zdržovačky, většinou se jen někam přesouvám, takže má smůlu. vlastně taky mám doma pláštěnku i s čepkou, kdysi to přitáhl radek z Eurotelu jako "reklamní předmět", no. neměla jsem ještě srdce to vyhodit, váží to aspoň pět kilo, je to celé do Áčka ve vínovozelené barvě. myslím, že tvůj rybář hadra je ještě krásný rybář
:grinning:
:stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. říj 2009 ve 22:44  • Odpověz
Ahojdá :wink: Jani:máš moc krásný dětičky,Jiřík je furt vysmátej vid?a Emily?berunka nááádherná,a tobě to taky sekne :wink: tak dobrou :pensive:
13. říj 2009 ve 23:03  • Odpověz
také přeji dobrou noc...ještě jdu kouknout na MMB a pak do hajan...
13. říj 2009 ve 23:28  • Odpověz
Dobré ránko

jani krásné fotečky,dětičky jsou fakt zlatíčka!

maji já jsem pro,ale nevím,jak najdeme volnou neděli teď před Vánocema (panebože už? :grinning: ), Petr musí být každý den,co to jde na stavbě,abychom to stihli :unamused:

ad deštník a golfky:holky mám vychytávku !!! :grinning: .Rukojeť deštníku zastrčím za bundu (provlíknu normálně vrchem),zapnu a ono to fakt samo drží, hihi ! :grinning: , vyzkoušeno několikrát!!! :slight_smile: :slight_smile:

u nás se stále ještě spí, protože v 5 ráno se vzbudil a plakal a křičel:"mlíčko mlíčko", dostal ho a ještě vytuhnul.Měli jsme jet v 8,15 na jedno jiné cvíčo na zkoušku,ale bohužel nestíháme.A opět se u nás čerti žení
14. říj 2009 v 07:19  • Odpověz
Bré ránko :slight_smile:
dnešní noc docela dobrá, vzbudila jsme se jen dvakrát a vstávali jsme pár minut před sedmou...už ať jsou ty špičáky venku :confounded:

janino, sourozenečkové krásní, taky ty fotky sourozenců mám moc ráda, ty fotky u toho kojícího polštáře jsou super :dizzy_face:

my máme pokoj s výběrem zimních bot, včera jsme koupili fajňácké za 400Kč..akorát taky zvažuju ty gumáky a pláštěnku

agi, vychytávka :grinning: to si nech patentovat :grinning: a zapoměla jsem, kdy se chcete stěhovat?? A dávals tu někdy fotky nového bydla??? Sem s nima, prosím prosím :slight_smile:

ingrid, a jaký make-up si dáváš?? Fakt máš good look!! :confused: :wink:

Holky, a kdybyste měla některá cestu kolem FM, taky vás zvu na kafíčko...přijeďte kdosik, se v tomhle počasí unudíme :stuck_out_tongue_closed_eyes: agatka s terus to maj nejblíž, tak dojedte, hihihihihihihi

A já dnes hlídám poprvé v životě cizí dítě - jako cizí, je to od moc dobré kamarádky klučík, co má v prosinci dva roky, kámoší se s Robiškem od narození :slight_smile: jsem sama zvědavá, jaké to bude...hasič sam a mašinka tom jsou nachystaní v případě neukočírovaní divé zvěře :grinning:
14. říj 2009 v 07:37  • Odpověz
petisko chtěli bychom se stěhovat po Novém roce,ale nevím,jak to budem stíhat, chtěla bych už rozhodně jaro trávit v domečku,ale nechceme to zase hrotit za cenu stresu.Mám fotky na rajčeti,klidně jukni,mám tam stejnou přezdívku jako tady :wink:

hihi a do Frýdku na kávu jedu,jen co si sbalím saky paky, čekej nás v noci! :grinning: :grinning: :grinning:

hlídání dvou dítek už mám taky za sebou,zvládla jsem to,ale byl to mazec,klučík byl hodně živej,chtěl skákat na gauči a lézt do ledničky,jak je zvyklý doma :unamused:
14. říj 2009 v 07:52  • Odpověz
agatko, tý joo, proč schováváš tak hezké fotečky?? Jak si tam s Onďou na fotce páté v pořadí - super fotka, nebo jak je tam sám s bublifukem, myslím 13. v pořadí :dizzy_face: nebo jak krmí méďu :grinning:

a k tomu baráčku - tak práce festovně, co?? :confused: ale bude to stát za to, se těším na fotky, jak už se budete zařizovat..a kuchyň už víš jakou? A jak daleko to máte od místa, kde teďka bydlíte? A zahrada tam je jaká?
14. říj 2009 v 08:27  • Odpověz
peti protože nás měla fotit Miška a já jí to pak odřekla kvůli času a penězům.A tohle fotila moje kamarádka sousedka,ona hrozně ráda fotí a není profík (a dala to i na FB bez mojeho vědomí) a pak jsem měla s Miškou kvůli tomu malé nedorozumění ...tak to nebudu ještě dávat sem :frowning2: :frowning2: .Miška ví o čem teď píšu, nikomu jinému to vysvětlovat nebudu.Ale děkuju moc za pochvalu...ta kámoška mi i ušila kapsář za postýlku,je to šikulka

baráček je super,Petr dělá hodně sám,teď tam má nějakého zedníka na usazení nových oken a nějakého polského dělníka na pomocné práce.Kuchyň máme vybranou z Oresi- Samoa Latea.Včera se mi zrovna Petr svěřil,že občas nemůže spát,že se bojí,že nám nebudou stačit peníze,tak jsem mu říkala,a´t se nestresuje,co půjde to půjde :slight_smile: .Baráček je asi kilometr daleko od místa,kde bydlíme teď.Je to prakticky vesnice,ale hned u města, jezdí tam ještě jedna linka MHD,ale jednou denně,ve špičce dvakrát,což je teda super! Zahrada tam je, docela slušná,ale je do svahu, musíme jí pak terasovitě vyřešit,takže další terénní práce,bagr,zemina,apod.... Na zahradu možná asi nezbude vůbec, uvidíme
14. říj 2009 v 08:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.