• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
Dobré ráno,
u nás normálně sněží :unamused: A Jindrovi se pokazilo na půli cesty auto :frowning2: Navíc u nás děsná noc, snad se nevracíme do starých kolejí :pensive:

Petisko, já hlídala hodinu a půl Filípka od bráchy a taky mazec. Nereaguje vůbec na povely a pokyny jako Matýsek, nechtěl si prohlížet knížky, což na Matýska zaber vždy, je docela vzdorovitý. No měla jsem toho plné kecky, a byla to jen chvíle.
14. říj 2009 v 08:43  • Odpověz
ránko

no to je počásko.. nechápu proč to dítko má vždycky milion energie zrovna v den, kdy nemáme žádnej program :sweat_smile:

ad hlídání cizího dítka: ono je hlavně blbý, že člověk neví na co to druhý dítě reaguje... já třeba co používám na Matýska tak to na kamarádčinu holčičku nefunguje skoro nikdy

jinak teda chlapi jsou fakt jak děcka.. včera v 11 večer že jde ke kámošovi, tak šel, přišel ve 4 a začal na mě jako obvykle připitej mluvit... já usla až skoro v půlnoci, takže jsem řekla jen "prosím Tě, je noc a lidi spěj"...
týjo ten se tak vytočil, spal v kuchyni na gauči (pak dělá trpitele jako kdyby ho tam někdo vyhazoval) a ještě ráno bouchal dveřma... no jsem zas měla trénink, ráno jsem šla přímo do sprchy a dělala jsem že o ničem nevím, jak bych byla vedle něj tak bych ten vztek chytla taky (mám dycky pocit že okolo sebe ten vztek snad vysílá nebo co, fakt síla :sweat_smile: )... pak jsem normáně začla mluvit, prostě jsem si představila, že to je Matýsek a vzteká se :sweat_smile: skoro jsem usínala, protože jsem toho samo moc nenaspala, ale prostě jsem to zazdila a on to rozchodil...
kdy chlap dospěje?? to by mě teda fááákt zajímalo :sweat_smile:
14. říj 2009 v 08:49  • Odpověz
Ahojky,
teda venku je to fakt hnus!!!
14. říj 2009 v 08:52  • Odpověz
no já hlídala dvě a půl hodiny a byl to fakt ke konci už masakr, byla jsem ráda,že jsem pak chlapečka odevzdala :slight_smile: .Kluk je zvyklý doma skákat po gauči,házet hračkami o zem,lézt do lednice,kdy se mu zlíbí, u ničeho chvíli nevydrží, byla jsem KO

Naši jsou v lázních na Slovensku a ráno se prý probudili do sněhu, naštěstí mají s sebou i zimní oblečení :sweat_smile:
14. říj 2009 v 08:58  • Odpověz
no já jdu asi do krámu regulérně ve slabším zimním kabátu :sweat_smile:
ještě že jsem si koupila minulou zimu kabát hodně do áčka, do toho bych se mohla až skoro do konce i vejít :grinning:
ale budu teda muset ještě objednat nějakej tlustej těhu svetr, koukala jsem na normoš svetry, ale bu'd nemají velkou velikost aby to vydrželo a nebo je to ta de.bilní moda teď, že supr svetr, teplej, krásnej, ale má krátký rukávy :rolling_eyes:
ono to jako krásně vypadá, ale na ven to teda není :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. říj 2009 v 09:14  • Odpověz
Lu, já jsem nadšená, chodím v triku a přes něj jen takovou velkou šálu jako pléd a je mi bezvadně. :grinning: Fakt hormony řáděj a stejně dojdu dom a jsem zpocená :grinning: Ta změna po porodu, to mi bylo spíš zima, Mírovi hrábne, te'd tu furt větrám a v ložnici ledárna, pak tam zas budu přitápět kvůli berunce, no nemaj to ty chlapi s hormonálně vyblblejma ženskejma lehký :wink:
14. říj 2009 v 09:18  • Odpověz
ježíš Peťo tak to máš soukromý topení :grinning: :grinning:
já jak přijde takovej sešup dolů tak jsem vždycky tak 2 týdny docela mimo, je mi zima i doma a to docela topíme a mám dvoje ponožky :sweat_smile:
14. říj 2009 v 09:26  • Odpověz
ahojdá prdélky :wink: tak nevím jak si najít na rajčeti agátky fotky,bez přihlášení to asi nejde co,a mně to píše že mám chybný heslo a když si zadám e mail tak anoi tak to nejde tak na to peču :unamused: holky dělám dnes pstruha a jelikož jsem ho ještě nedělala nevíte jak je na tom s kostma,nevím jestli to dát malému nebo nee??co Ondrášek od Danči?? :frowning2: představila jsem si agátky vychytávku a šla jsem do kolen :grinning: :grinning: tady zatím neprší tak valíme na sociálku odevzdat ty formuláře,doufám že už to maj zrekonstruovaný a bude otevříno abych se tam zase nehnala jak vemeno :sweat_smile: Pát'a sedí v obejváku kouká na Disney channel a hrozně se řehní,nevím čemu :grinning: :grinning:v pátek jdu na kávičku s kamarádem,je na vozejku,měl kdysi nehodu a nechodí :frowning2: je to úplně perfektní kluk a moc se na něj těším :wink: jo a on je takovej bojovník že ted s přítelkyni čekaj po IVF dvojčátka,mi udělal radost :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: tak krásnej a nedeštivej den :wink:
14. říj 2009 v 10:02  • Odpověz
Ahoj holky,
venku je zima že by tam psa nevyhnal :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Omrkla jsem fotky Rozárky a Mariánky. Ty holky by mohly do reklamy. Jsou krásný :dizzy_face: A maminkám to taky moc sluší (z toho se Ingrid nevymluvíš :wink: )

Matýskovo video tu bavilo hlavně kluky. Chtěli ho pouštět pořád dokola. A Štěpánek tu u toho pískal: Majííííísek

Péťo, mně taky vždycky když jsem byla těhotná bylo teplo. Mamka si ze mě utahovala, že nenosím miminko, ale kamínka. Ale zas až takové teplo mi nebylo, abych dneska vyrazila tak na lehko, jak píšeš.

Agi, fotky máte taky moc pěkný. A práci na baráčku nezávidím. Docela dobře si umím představit, co všechno vás ještě čeká. Ale nastěhovat se do hotovýho je paráda :dizzy_face: Tak ať vám to jde dobře od ruky a stěhujete se co nejdřív.
14. říj 2009 v 10:50  • Odpověz
Jinak u nás asi řádí noční můry. Už třetí noc po sobě se Štěpánek probudí a strašně pláče. Ale tak jinak než když mu něco je. Když k němu dojdu, tak se mě křečovitě chytí kolem krku, odkopává ze sebe peřinu a říká: mami hají a ukazuje k nám do ložnice. Nejdřív jsem si myslela, že jen prostě chce k nám do postele tak jako při nedávném nachlazení kdy nemohl spinkat, ale když se ho snažím uložit do postýlky tak se začne úplně klepat. Takže vždycky skončí u nás. Ale na dnešek volal i Vojtíška, který se už taky k nám přestěhoval a tak jsem mu ukázala, že u sebe v pokojíčku není. A on chtěl do jeho postele. Tak jsem ho tam uložila a bez křiku tam zůstal. Nejspíš by tam i spal, ale mě ho bylo líto, tak jsem pro něj asi za 10 minut došla a do rána jsme spali čtyři na posteli pro 2.
14. říj 2009 v 10:58  • Odpověz
Jani :confused: Co to?? Nám Deny ze začátku v pokojíku taky plakal (to bylo někdy kolem vánoc), ale teď je to už ok... Co s tím budete dělat? :frowning2:
14. říj 2009 v 11:02  • Odpověz
Míšo, netuším co s tím. Tmy se nebojí, protože večer taky usíná za tmy a sám. Přemýšleli jsme o přestěhování postýlky na jiné místo v pokojíčku a nebo o koupi velké postele. No a nebo Honza má vzdálenou sestřenici, co zabývá terapii reiki a jiným "duchovnem", tak že bych jí pozvala aby nám šla okouknout pokojíček...
14. říj 2009 v 11:10  • Odpověz
No za to nic nedáte! My jsme s tím tenkrát taky trochu čarovali, protože jsme byli tak nějak vnitřně přesvědčeni o tom, že tam je s Denym praděda (který na tom samém místě spával než zemřel...
14. říj 2009 v 11:14  • Odpověz
týýýýýýýýýýý kráááso venku je kosaaaaaaaa brrrrrrrrrrrrrrrrrrr :stuck_out_tongue_closed_eyes: a já zapoměla mrkev do polívky :sweat_smile: tak ještě na čtvrt hodky pak půjdeme do zeleniny,střevo jsem nooo :sweat_smile: Jani:to je hrozný vid??jsem pak zvědavá co na to sestřenka,na ty duchovní věci jk tenkrát psala Miška věřím :wink: Miši:jak jste to vlastně tenkrát vyřešili vy?
14. říj 2009 v 11:43  • Odpověz
holky dneska je to tak na grog nebo na svářo což?? :slight_smile: holky co ta ryba pls?????
14. říj 2009 v 11:44  • Odpověz
ahoj, no tak to se mi ještě nestalo aby sněžilo před 19.říjnem, natož v Boleslavi
14. říj 2009 ve 12:00  • Odpověz
mishu tak to je hustý :confused:
14. říj 2009 ve 12:02  • Odpověz
je to teda s deštěm, ale před chvílí lítaly fakt velký vločky
a já jako na potvoru nemůžu najít jediný svoje spárovaný rukavice
14. říj 2009 ve 12:10  • Odpověz
Ahoj,
Hani v pstruhovi je kostí celkem dost a ještě takové malé a ostré, i mě skončila jednou v krku. Amelka umí v pusince kost najít a vyplivne ji, ale i tak ji pstruha nerada dávám.
14. říj 2009 ve 12:12  •  2 děti  • Odpověz
Jani z toho, co píšeš mě mrazí... :frowning2: , ne že bych na duchy věřila, ale asi začnu.Snad vám ta příbuzná pomůže,určitě bych neváhala a zkusila to.Oni ale dětičky v tomto věku mívají noční můry,protože když jsem byla ještě bezdětná,tak jsem hlídala ségřinýho chlapečka a ten se běžně v noci budil a plakal (docela dost) :frowning2: .Dělal to všude, u nich doma i u mě.tak že by byl nějaký duch u ní i u mě,to snad ne

co mu dát nějakého oblíbeného plyšáčka,nebo hračku a chodit spát s ní?
14. říj 2009 ve 12:35  • Odpověz
Jani: co nějaká knížka? my máme dvě knížky a tam je jak se kluk bál ve tmě a maminka mu ukázala že všecko čeho se bojí je něco vysvětlitelnýho - oči kočky, prádlo na šňůře, sova atd...
Jmenuje se to Nebojím se tmy, Matýsek jí říká "batelka" protože tam mají baterku když jdou ven se podívat na ty strašidla...
a pak máme ještě jednu v angličtině a ta je o kouzelné dece, kterou dostal kluk, aby se nebál v pokoji..

jinak náš malej má vždycky svýho zajíčka spinkáčka, už skoro od narození a toho neperu, ten "voní" po mně (nosila jsem ho pod trikem pár dní) a i od Matýska, tak ho možná taky uklidňuje

ad zóny, duchové a spol: my jsme si nechali taky projít jednou byt a je tu prej dobrá energie, tak jsem si oddechla..

Hani: pstruh má dost kostí jak píše Label... možná jedině vyndat a pak pro jistotu mixnout? :confused:
a s tím kámošem je to supr, takový lidi obdivuju :wink:
14. říj 2009 ve 12:49  • Odpověz
ahojdá!

teda ejani - uf uf..uplně mě mrazí...navíc, když se teda budí oba kluci :confused:

ted poslední týden se mi zdá, že se nějak budí víc dětiček (co mám tak zprávy z okolí). nevím, zda to není tou změnou denního režimu (jiné světlo, dříve tma) či začátkem topné sezony - máme ted sušší vzduch a taky sem tam zahučí topení...já poslední týden musím tak od čtvrté páté nastoupit na tulící službu ke kuboušovi do postylky...naštěstí už má tu rostoucí postýlku, tak se tam nějak naskládáme, ale občas si připadám jak hadí žena..navíc mi furt chce spát na hlavě :stuck_out_tongue_closed_eyes:

agi - závidím domeček. přesně něco podobného jsme si původně představovali. jenže kolem Phy chtěji za domek k rekonstrukci to stejný jak za novostavbu. takže náš sen se posouvá do důchodového věku :sweat_smile:
14. říj 2009 ve 12:56  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2011  • Odpověz
Ahoj,
fotečky moc pěkný, hlavně ty sourozenecký :slight_smile:
Marti: s tím plavečákem radši nic neslibuju, sama bych tam asi nejela a Martin je časový tragéd, takže pokud byste měli určité datum, dejte vědět a my uvidíme :wink:

Jani: a nemá tam Štěpánek nějaké stíny? Třeba venku lampa a stromy, zafouká vítr a je to i pro mě dost strašidelný :fearful:

jinak dnešní cvičení bylo zajímavý, Elí se zatím až tak nezapojovala, ale s holkama jsme se hodně nasmály, takže odreagování asoň pro mě :slight_smile:
14. říj 2009 ve 12:59  • Odpověz
a ještě k Peddy botům diskuzi - máme je též, pořídila jsem v rámci Dnů Marianne dva páry za 800 celkem :dizzy_face: zatím spokojenost. zkusili jsme teda ted v poslednim tydnu jen jedny - nízké, kotníkové s kožešinkou. pak máme ty vysoké zimní, jsem zvědavá, jak vydrží mokro. no ale za tu cenu jsem je prostě vzala. kroutím totiž už od začátku září hlavou nad tím, že to je jak za totáče, že pokud člověk neulovil zimní boty na začátku podzimu, tak je už nesehnal. já si neodvázím kupovat drahé goráčové boty 2 - 3 mesíce dopredu, když vim, že za tu dobu se delka nohy může změnit. no ale v tom případě mám smůlu, bo v prosinci už žádné takové boty neseženu (no..neseženu je už ani ted). nechapu, jak v době krize, dělá problém výrobcům reagovat na poptávku trhu :angry: :angry:
14. říj 2009 ve 13:01  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2011  • Odpověz
labellko,lu děkuju :slight_smile: právě jsem se o tom přesvědčila téééda to sem snad v životě neviděla tolik kostí v rybě,Patričkovi jsem to musela každej kousínek úplně rozdrtit v rukou doufám že tam není nic ono jak jsou docela ostrý tak vyčuhovali tak snad o.k.ale už jí nekoupím mně samotný to taky vadí,prostě pangas je pangas,ale táta ho nerad dělám si ho dycky jen já s malým a mám jistotu že je vše v pohodě :wink: lu:já ho taky obdivuju on byl vždycky plnej enegie,snů a měl moře plánů :slight_smile: chtěl kupovat baráček starší a postupně upravovat no a pak ten úraz :frowning2: ale nezlomilo ho to zaplat'pánbůh,bydlí u rodičů,hodně mu to tam předělali aby se všude dostal a dokonce i jezdí upraveným vozem,zkrátka je fakt v pohodě proto jsem tak ráda a přeju mu to :slight_smile:
14. říj 2009 ve 13:03  • Odpověz
ahojík, teda venku se nám čerti ženíííí, jůůů a já netrpělivě očelávám že nám každným dnem přijdou botky a bunda na zimu pro Jájinku

Jani : jéjej, zcela s vámi soucítím. Více máš v IP :wink:

Teda Petí, mě v zimě když jsem byla těhu také byl hrozný hic, sprchovala jsem se v ledové vodě a lítala na lehko ale zas tak na lehko jako ty ne :wink:
14. říj 2009 ve 13:04  • Odpověz
jani22 - prosím tě, už jsi sem dávala ten recept, jak se dělají tak krááásný děti? :confused: :grinning: :dizzy_face: moc ráda se na vaše fotky dívám..jednak jsou obě děti krásné, výstavní a jednak z nich čiší taková rodinná pohoda (tam se totiž furt něco slaví :grinning: )
14. říj 2009 ve 13:04  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2011  • Odpověz
hani teda ten kamarád zaslouží obdiv! klobouk dolů! :slight_smile:

když jsem byla těhotná, tak jsem doma chodila jen v podprsence a kalhotkách (v prosinci) :grinning: , takže Pe´tu plně chápu.Zato teď je ze mě zmrzlina :slight_smile:
14. říj 2009 ve 13:10  • Odpověz
agátko:tak,tak :slight_smile: holky vy jste yli nějaký rozhajcovaný néé?? :grinning: :grinning:já jsem byla furt zmrzlá jak hovínko :grinning:
14. říj 2009 ve 13:16  • Odpověz
Jani, taky mě napadlo, co Terezku, u nás teď poslední noci vítr strašný a jak je zataženo, tak máme v ložnici téměř absolutní tmu. .... ale on i ten váš alarm :confused:

My měli minulou zimu boty z laboty asi za pětistovku (už vyprodávali) - s umělou kožešinou a umělým povrchem. Moc tehdy ještě nechodil, ale měl tu nohu mokrou-zapocenou a studenou. Tak si říkám, že celokožená by tohle dělat neměla. Ale je fakt, že všechny ceny, co jsem se dívala začínali na osmi stovkách :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Zuhav, jako boty fakt nejsou :astonished: :astonished: :angry:
14. říj 2009 ve 13:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.