• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
zuzi: díky. Tady v Ústí jsou domečky teda o dost levnější, než v Praze, stejně jako byty, ale i tak se člověk zadluží na 25 let.Ale říkám si,že je lepší se zadlužit teď a užívat si domeček ještě s dítkem, než si ho pořizovat na stará kolena, jako to udělali naši.Jenže ty ho měli v porovnání s náma za babku.a je mi sympatický, že budeme bydlet na vsi (skoro):naproti nám se pasou ovce,je tam kostelík, hřbitov, přírodní koupaliště, pravá venkovská hospoda s posezením venku ( :grinning: ), školka, škola nedaleko a hlavně to MHD, že nebudu úplně odsouzená k Petrovo odvážení.Taky uvažujeme o tom druhém autu.No a trochu (dost) se bojím, že se tam budu bát v noci, když půjde Petr do hospody.Párkrát jsem hlídala našim dům, když jeli pryč a nemohla jsem strachy vůbec usnout.A taky se obávám sousedských klevet :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. říj 2009 ve 13:20  • Odpověz
Holky, já si myslím, že u Štěpánka jde nejspíš o noční můru. Nejspíš se mu něco zdálo a teď to má spojené s pokojíčkem. Usíná tam dobře, večer i po obědě. Ale v noci má z něčeho strach. Jak jsem psala, myslím že tmy se nebojí, ale možná že vyzkoušíme i to noční světýlko. Méďu v postýlce má, dokonce dva a narozdíl od Vojtíška k němu žádnou zvláštní citovou vazbu nemá. A Vojta se nebojí, ten je jen vyčůranej, chodí k nám prostě rád :wink: :slight_smile:

Zuhav, nestraš že neseženeme zimní boty. Ale máš pravdu, často je to problém. My si většinou necháme od obchodu objednat dvě různé velikosti, které pak na místě vyzkoušíme a jedny boty z toho koupíme.
14. říj 2009 ve 13:22  • Odpověz
holky nestrašte s botama, já měla takový nervy sehnat jen ty celoroční a pak rukavice :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a půjdeme asi do umělých, na kožený nejsou teď prachy... budu muset začít koukat, dneska jsem koupila šálo a sobě rolák, ale byl to teda boj, malej předvedl takovou scénu v bazaru, že mi bylo stydno, ale nakoupit jsem musela, tak prostě pořvával dokud na něj nezačala mluvit jedna paní... na mě nereagoval, ani na hračku co jsem mu cestou tam koupila (hromádka pidi postaviček, všecko za dvacku, to jsem si nemohla nechat ujít :grinning: )

takže boty půjdu kupovat jedině s manželem, minule to byl horor... v kočáře vydrží tak půlhoďku a to není ani do jetí tam... když jdeme bez kočáru tak se chce nosit :sweat_smile:
14. říj 2009 ve 13:32  • Odpověz
ááááááááááááha,tak my asi až splatíme hypošku půjdeme bydlet do Ústí :grinning: místní hospoda s posezením,králící,slépky..... :grinning: :grinning: no co víc si přát :grinning: :grinning:a ještě tam poznám i holky Ústecké :grinning: :grinning:
14. říj 2009 ve 13:35  • Odpověz
teda koukám botky horor co,ještě že máme troje,tedy jedny z toho jsou sněhulky :wink:
14. říj 2009 ve 13:37  • Odpověz
ad botičky, no my jsme loni koupili v kameném obchodě tyto goretexový botky, máme 21, Jája byly loni ještě velký tak je neunosila a teď jí jsou hezky. Máme je na sáňkování a lítání ve sněhu, nožka je v nich teplounká a fakt nepromoknou
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=25955325&tab=4

No a pak mám ještě dvoje objednané které by nám měli přijít, jedny kotníčkové, kožené, šněrovací se Žirafkou. Druhé tak též akorát nejsou se Žirafkou ale jsou z Německa a nám se botičky Kid, německé strašně osvědčily.
Já botky prubnu na MMB, vím kolik chceme vnitřní stélku a plno botek, nových a atestovaných jsem takto ,, odchytala" o dost levněji, většinou od maminek co netrefily správnou velikost a botky posílají dále. A nesedly nám botičky jen jednou, co byly velké. Všechny sedí perfektně. Když by nám nesedly tak je zas prodám dál :wink:
14. říj 2009 ve 13:44  • Odpověz
hani ty chceš být vesnický balík, jako budem my? :grinning: :grinning:
14. říj 2009 ve 13:50  • Odpověz
balíci :grinning: :grinning: :grinning: , balík asi ne :grinning:
14. říj 2009 ve 13:50  • Odpověz
agátko balík ne ten bych raděj dostala,ale já jsem svým způsobem taky balík i když původem ale to se počítá :grinning: :grinning: takže mně jen tak něco nezaskočí :grinning: :grinning: agiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii:IP
14. říj 2009 ve 14:02  • Odpověz
ty jsi z Moravy, viď? :wink:
14. říj 2009 ve 14:02  • Odpověz
jo a ty jsi Sherlog,ty jsi všude :grinning: :grinning: :grinning: z Moravy jsem z jihu okr.Okurkov :grinning:
14. říj 2009 ve 14:05  • Odpověz
to jsem vydedukovala z Tvých dřívějších příspěvků, vždy´t často jezdíte k nějakým příbuzným na Moravu ty prdlouško ! :grinning:

pa, my jdeme pomalu vstávat a svačit a pak jdeme na návštěvu.A pomoc večer jdu cvičit,poprvé !!!! au au... :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. říj 2009 ve 14:10  • Odpověz
Ahoj holky:
Petis: mám Sisley a korektor taky, musím říct, že lepší make-up jsem neměla. akorát je drahý jak sviňa
:rolling_eyes: . kámoška dělá ředitelku této firmy pro Čechy i Slovensko, tak občas něco přinese, já bych za to tolik nedala.
Buzení v noci: u nás taky teď tři dny po sobě katastrofa, spí, v půl noci řev a musím jí dát k nám do postele, kam normálně cestuje i tak, ale teď tam usne i beź mámy okamžitě. takže asi něco lítá vesmírem.
Nebo je jí malá postýlka.
A rozhodla jsem se. koupím ty boty co Majenka, teda od tý firmy, na písek budou super i když nejsou z kůže.
Sylvi: vychytávka s deštníkem bude asi dobrá, ale já si to vůbec neumím představit, prosimtě, až budeš mít chvilku, tak to vyfoť :o))))
Letíme zas ven
:unamused: cérka je spokojená, matka mrzne
14. říj 2009 ve 14:14  • Odpověz
jsme nechtěla způsobit botovou paniku :grinning: no jen vím z vícero zdrojů, že po těch goráčových se zapráší už v září...ptala jsem se zrovna v obchode s botami tady u nás na vsi a paní mi to potvrdila. prý ji hned zmizely z pultů po přejímce zboží , no a ted čeká ještě jednu várku...poslední... :confounded: a já právě myslím, že tady na vsi vystačíme s těmi Peddy botkami, ale na lednovou dovolenou do hor chci právě něco lepšího, at může blbnout ve sněhu...ale fakt je nemíním kupovat teď...vždyt mu může noha poskočit až o dvě čisla :angry: tak spoléhám na e-shopy a mmb...

ejani - na ty noční mury pomáhají i homeopatika :wink:
14. říj 2009 ve 14:35  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2011  • Odpověz
holky, tak je na vícero stranách horší noční spaní, jo?? ufff :stuck_out_tongue_closed_eyes:

a my jedem do Prahy, v sobotu na muzikál, akce - kulový blesk, dnes jsme se rozhodli :stuck_out_tongue_closed_eyes: byl někdo na Johance z Arku???
14. říj 2009 ve 14:47  • Odpověz
zdravice.
ted u nás dneska taky hnus. Tomí je u babi, tak nevím, jeslti jsou venku..tipuju, že ne. Já venku byla a jsem zmrzlá jak hovínko. Tady fouká strašně ledovej vítr a dost chumelí, takže i já, jako příznivce chození ven skoro v každém počasí, bych dneska váhala a vyšli bychom jenom na "nutné".))

rukavice-včera jsem mu je dala. Palčáky. Nejen, že mi dělalo problém mu je natáhnout-nedokážu si představit, že mu budu dávat někdy prstové rukavice- tak je Tom nesnesl a hned je sundal. Takže na odrážedle měl zmrzlé ruce fest..Tož, to jsem zvědavá, jak to budeme dělat, až zatuhne pořádně..

agi-domeček je to nejlepší,co můžete mít. Ničeho se neboj! Klevetí kdo nemá co dělat a kdo závidí. takže to nejsou "dobří lidé" :slight_smile:. A přeju, at se co nejdříve stěhujete a at se vám tam moc líbí..
14. říj 2009 ve 14:49  • Odpověz
agátko:prdlouško??????? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: užij si cvíčo :slight_smile: petisko:a vy si užijte muzikál,já nikdy nebyla na žádným :sweat_smile: tak a my jdeme na fofr do toho krámu,mám to asi 5 min ale mně se necéééééééééééééé :stuck_out_tongue_closed_eyes: teda,teda koukám jaký máte trápení s broučkama v noci :unamused:at je to lepší :wink:
14. říj 2009 ve 14:58  • Odpověz
Sněžííííííííííííííííííííííííííííííííííííí
14. říj 2009 ve 14:59  • Odpověz
a já byla dneska na UTZ. paráda. byl se mnou manžel a náramně jsme si to užili. Mimi teda bylo zkroucené- drželo si pravou nohu levou rukou a to za hlavou!..Nevím, po kom to dítě je. :slight_smile:. Jinak spinkalo a nechtělo se moc hýbat..:slight_smile:
Všechno je v pořádku, váha 335g, vše odpovídá. Viděli jsme i 4D, máme to na DVD. Obličejík mělo hodně zachumlaný v placentě nebo v děložní stěně, takže to moc vidět nebylo. Ale jinak mi moc podobné na Tomíska nepřišlo..:slight_smile:
ale hlavně, že je všechno v pořádku... Jsem moc ráda, že jsem mimi viděla, slyšela..Mám skvělého doktora, tak vše krásně popsal a ukázal. Je hrozně lidskej...
14. říj 2009 v 15:04  • Odpověz
Míško, u nás sněží od rána. Už je všude bílo..a vlastně jsem se probudila už do bílého dne..
a včera byl Tomíček vydivenej ze sněhu! běhal za vločkama a furt se ptal, co to je..:slight_smile: Už si to nepamatoval..:slight_smile:
14. říj 2009 v 15:06  • Odpověz
čekám, čekám a Domík ještě nedoručen :grinning: zato oba Robikové vytuhli a já tu zase šaškuju...ale kromě žehlení mám všechno v cajku, takže co? :grinning:

já byla dopo na půl hodiny venku pro nějaké mňamky a fičák neskutečný ledový hnusný..

agi, cvičit, jo?? Tak i za mě :wink: já nastartuju spalování po druhém mimi :slight_smile:

a chtěla jsem se ještě na cosik zeptat a ajzhajmr hadr :grinning: ..akorát držte palce na odpoledne, Robiš se jede podívat na pozemek, už hledáme dva roky a nic není, co by se nám líbilo..akorát chtějí 1100Kč za metr, všiváci zavšivení :grinning: :grinning:
14. říj 2009 v 15:08  • Odpověz
a ještě jsem si vzpomněla..peti, teda, takhle hicuješ! Já jsem teda v tomhle těhu docela zmrzlík...s Tomkem jsem taky hřála, ale určo ne tolik, jako ty!
a kdy jdeš na KO do porodky? a už vyvoláváte?? :slight_smile:

a furt myslím na to, že jsem zapomněla pochválit Elis, jak si krásně řekne o stříhání nechtíků! U nás stále boj..to má asi po mně.Lidi si myslí, že si nechty "pěstuju" a já jsem jenom líná si je ostříhat! (mám velmi kvalitní a nelámou se a mívám je fakty docela dlouhý..)))
14. říj 2009 v 15:09  • Odpověz
:dizzy_face: jéé, Romi :dizzy_face: to je super, že je všechno v pořádku :slight_smile: :slight_smile: a nevíš, jestli doktor viděl, co to bude? A pořád říkáte, jak vejdeš, že to nechceš vědět?
14. říj 2009 v 15:10  • Odpověz
jo, Eliška je dobrá s těma nehtíkama :sweat_smile:

já se tak těším, až se bobik rozmluví ve větách a bude rozumbradit :slight_smile: :dizzy_face:
14. říj 2009 v 15:12  • Odpověz
začínají mi kosnout ruky, tak si jdu udělat kafíčko, ať si je kapku zahřeju..a cestou to vezmu kolem topení :stuck_out_tongue_closed_eyes: dá si ještě někdo, ať dám více vody??!! :grinning: :grinning:
14. říj 2009 v 15:14  • Odpověz
comra - tak na navlíkání rukaviček jdu u kudrnáče stejně jako na navlíkání všeho nepříjemného (čepice, kšandy...)...používám na něj metodu "ješitnej chlap" :grinning: : hmmmm, to to tomu kubouškovi ale slušíííí....ten má kráásný rukavice...hmmm...hmmm...a kubouš dělá též: hmmm...hmmmm...a začne chodit jak modelín po bytě :grinning: nějako to zabírá...pak, když se oblíkám já, tak ukazuje části oblečení, které si beru, na sobě (teda kromě podprdy :grinning: ) jakože on to má též a dělá to své hmmm hmmm :grinning: :grinning:
jinak oblíkání palčáků jsme trénovali včera - vysvětlila jsem, že paleček má zvláštní domeček...a samo opět hrozně chválila: hmmm hmmm...šikulka...! :grinning: dnes už mu to navlíkání rukavic šlo o dost líp... :wink:

a gratulace k utz!!! :slight_smile: :slight_smile:
14. říj 2009 v 15:15  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2011  • Odpověz
petisko, hned po pozdravu hlásíme, že nechceme znát pohlaví..a říkal, že to je tak 1 maminka z 10-15 maminek..takže spíše rarita. taky nás upozornoval, že to na UTZ nebo i na 4D může být vidět(schválně tam nezajížděl, jen v rámci vyšetření) a my na to, že to určo nepoznáme :slight_smile: :slight_smile:..
Tak nevím, jeslti ví nebo neví...ale minule s Tomem se zajímavě smál, když mi dával vybírat ponožky pro mimi a já vybírala růžové, protože jsem cítila, že to bude holka! Jeho úsměv jsem pochopila až po porodu! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

a držím palce na pozemek! A to je někde blízko města, že jO? proto myslím, že je to taková cena. A kolik metrů by to bylo?
14. říj 2009 v 15:16  • Odpověz
peti - prosím jedno kapučííííno...díkes :wink: :grinning:
14. říj 2009 v 15:16  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2011  • Odpověz
Romi, dobře, že je vše v pořádku, když jsem byla minulý týden na té gyndě, tak jsem se těšila až pustí ten monitor, čuměla jsem na něj jak roura a pak teprv jsem si uvědomila, že to miminko tam neuvidím :grinning: no zvyk z minula

když už tu Zuhav rozpoutala debatu o botkách, tak botky máme Bambulino, asi žádná značka, ale mě přijdou dobrý, jsou malinko zateplený, ještě sháním vyloženě teplý boty do sněhu

jinak je zas chvilku v klidu, opět zkoumáme pipku :grinning:
14. říj 2009 v 15:24  • Odpověz
Zuzi, máš ho tu :grinning: a dobrá strategie s rukavičkama :slight_smile:

Romčo, pozemek je přímo ve Frýdku, ale v takové části, co vypadá jak vesnice, jsou tam lesy, dost zeleně..akorát dost novostaveb..ale většinou tam jsou borci, co maj pozemek i dva tisíce metrů, takže soukromí by tam bylo, my bychom brali 1000m...jsem zvědavá, v kterém místě to přesně bude...
a s tím gyndařem - on vám dává ponožtičky pro prcky??!! :confused: :sweat_smile:
14. říj 2009 v 15:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.