• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
teru :grinning: Robunek si pinďoura taky rád natahuje, akorát mu teď nějak narostl pupek, tak na něho nevidí :grinning:
14. říj 2009 v 15:27  • Odpověz
už to budou dvě hoďky, co spí, takže dopiju a jdu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. říj 2009 v 15:28  • Odpověz
Ahoj. Poslední očko za námi, řvala zas jak tur. No už další nebude, ještě uvidíme reakci. S oběma holkama už od te'd budu chodit k místnímu doktorovi kousek odsud, kterej nevíc často předepisuje homeopatika. A maj v čekárně hezký hračky a knížky.
No a mě se neustále někdo ptá, jestli nerodím a kdy rodím atd... KO v porodce mám v úterý, v pondělí si budu volat výsledky stěrů streptokoka (moje Mudra je radši udělala, kdyby náhodou ...). No a uvidím, co mi řekne má porodní doktorka, až jí sdělím váhový vývoj mimi a spatří ten můj megabřuch. Termín si dávám do příštího pátku (ve čtvrtek máme hudebku, tu chci ještě zvládnout) a pak začnou vypuzovací metody postupně podle drastičnosti. Mám týden na to porodit, nejzazší termín je 29.10., pak by Míra nemohl být u porodu, takže vám říkám, že i z obav před velikostí naší mamutice jse odhodlaná zkusit naprosto všechno, abych během toho týdne porodila :grinning:
Jo a dnes teda fučelo hrozně, Týnka byla naštvaná, že jí fučí do ksichtíku. No já si libovala, zas jsem měla triko a tu přehozenou šálu, no parádička. I boty mám letní, když zimní si nechci kupovat, jsem oteklá a nemá cenu te'd nějaký zkoušet. prostě exot v akci :sunglasses:
14. říj 2009 v 15:28  • Odpověz
Peti a nešlas v žabkách, že? :grinning: no jsem zvědavá, kdy bude ten den D :dizzy_face: si tu vytáhnu notýsek a zkontroluju docházku koníkovek..pár jich dostane za uši :grinning:
14. říj 2009 v 15:31  • Odpověz
Zuhav: :grinning: :grinning: metoda dobrá ale na našeho malýho nezabírá...
u nás na čepici funguje: pojedeme ven? zuuum zzum?? jako na motorce? a vezmeš si helmu? :grinning:
na rukavice nevím co budu používat :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Peti: jednu horkou čoko, ju? :grinning:

Romi: jsi dobrá, že to vydržíš a budeš mít překvápko v porodce :dizzy_face:
14. říj 2009 v 15:36  • Odpověz
Peťo já měla dva svetry a vyteplenou vestu, pod kalhotama podkolenky a na hlavě slabou čepici po ránu... my dvě kdybysme na sebe náhodu narazily, tak to by byla možná nejlepší vypuzovací metoda pro Berunku :grinning:
14. říj 2009 v 15:38  • Odpověz
jo, tak takhle na chlapy! Zuzi, díky,. zkusím! :slight_smile:

teru-hlavně, že se Eli zabaví! :slight_smile: :slight_smile: a je klid! :slight_smile: :slight_smile:..no, ale kamarádka musela s holčinkou k psychologovi, už byla větší a onanovala jak zběsilá. Hrozně moc v létě v autosedačce o to zapínání. Prej celou cestu do Itálie. A už nevím, co jim na to řekla..
ale ted je to v klidu a normální..Tomí taky věčně drží pimpulu a tahá si ho! :slight_smile:

jéé. jsem si ted vzpomněla na vtip...Víte jak se říká u chlapů velkýmu břich?!!.......................Pomník nad padlým hrdinou! ............ :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Peti- a tak to by nebylo špatný, když je to ve Frýdku a zároven v zeleni..:slight_smile:. Držím palce at to vyjde..
a když se se mnou loučil a propouštěl mne do porodnice (po termínu porodu), tak mi dal jako dárek ponoštičky..No, na Toma jsem je nevyužila, páč jsou růžový! :slight_smile: :slight_smile: :grinning:

Peto- :grinning: :grinning: Termín si dávám do příštího pátku (ve čtvrtek máme hudebku, tu chci ještě zvládnout) a pak začnou vypuzovací metody postupně podle drastičnosti. :grinning: :grinning: :grinning: ..tak to je bomba! :grinning: :grinning: :grinning: . Máš to nějak sepsaný a budeš odškrtávat? :slight_smile:..
14. říj 2009 v 15:39  • Odpověz
Romčo, mám to někde sepsaný, no maliník a semínko už dlábím. začnu bylinkovejma čajema, aktivním pohybem, pak když tak sex a bradavky ... pak seskoky po schodech a chlastání vína ... no a když tak ten osvědčenej driják s ricínovým olejem, je na to diskuze i tady na koňovi. Tak uvidíme, ale mudra mi tvrdí, že to dřív než v termínu bude, kvůli váze malé i kvůli tomu, že jsem už minule rodila před termínem a u durhého to většinou (samozřejmě ne vždy) bývá ještě dřív. uvidíme. :wink: Každopádně se domluvím ses svou porodní mudrou, že přenášet nemůžu, však ona ví, že minule to bylo taktak, že nedošlo na CŘ a šitá jsem byla fest, myslím, že mimi na 3,5 kila nejsem schopná porodit přirozeně, přece jen jsem malá. Tak lepší pokusit se o přirozený porod iniciováním už před termínem než nechat to dojít k císaři, zvláš't když Míra v té době prostě doma nebude a co já se zašitým břichem a dvěma dětma :astonished:
14. říj 2009 v 15:46  • Odpověz
Romí:pomník :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a gratulace ke kontrole :dizzy_face: petisko:jááááák velký břuch u nás je taky každej den ve vaně teda pokud vlastně koupu já lulu párty :grinning: šmarjááááááááááá co to?sníííh????brrrrrrrrrrrrrrrrr :confused: já vymrzla ted a děkuju pěkně :sweat_smile: ted mi volal kamarád ze Znojma že tam taky sněží :confused:
14. říj 2009 v 15:49  • Odpověz
jo vlastně petisko držím pakečky na ten pozemek :wink: jdu ařit tu zeln'ačku :slight_smile:
14. říj 2009 v 15:50  • Odpověz
Pomník :grinning: No Týnka je hrozná, chcechtá se když vidí moje prsa a když se Míra svlíkne, tak mu ukazuje na pin'doura a je smíchy odvařená, blázínek, to netuší, na jakej poklad kouká, že až uvidí jiný chlapy s chcíploušema, tak ji humor přejde. :grinning:
14. říj 2009 v 15:54  • Odpověz
Ted jsem pokoukala Kratochvílovic děti! to je super! Oba jsou moc moc pěknounký! Jak jiřík chová Emi, to to je bezkonkurenční..
a jani, jak se jinak Jiřík chová k Emi? Nežárlí? nebere jí věci, dudla a tak?

Peti-Týnka kouká na poklad! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Týjo, ty mne dneska dáváš! :slight_smile: :slight_smile:
a souhlas s tebou,že lepší rodit vyvolávaně dřív než velké dítě s problémy! U mne taky dr hlídal, aby odhad nebyl větší než 4,3 kg, jinak by mne taky hnal na vyvolání..Je super, že se to ted hlídá. A všechno vyzkoušej..v březnu mi to tu budeš psát a já budu taky vyvolávat jako divá! :grinning: :grinning:
14. říj 2009 v 16:06  • Odpověz
chcíploušema :grinning: :grinning:

holky těhulka (Peťo Ty teď nečti, Ty to nepotřebuješ :grinning: ): právě mi dorazily těhu punčocháče, takový teplejší na zimu a fakt pěkný, měkký, plochý švy a hodně elastický... tak kdybyste někdo sháněl, řekněte a já hodím linka :wink:
14. říj 2009 v 16:12  • Odpověz
:grinning: :grinning: pomník a chcíplouš :grinning: :grinning: ten vtip asi není vhodné vyprávět manželovi večer před usnutím,že? a asi ho nemá cenu říkat ani dědečkům či břichatým kolegům v práci...hmmmm komu já ho jen řeknu? :confused: :grinning:

a lu mi připomněla s linkem, že jsem taky chtěla něco doporučit...je to tip na vánoční dárek či sobě domů...www.kalendaresnapadem.cz...já si brala ten domácí kalendář...pro koordinace mé a manžel.práce + hlídání kubouše a jeho kroužků ideál..a je to i pěkná dekorace na ledničku...
a nevím, jestli třeba ejanovic znají ten motivační kalendář..je pro starší dítka, myslím, že pro vojtíška by už byl..:wink:
14. říj 2009 v 16:23  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2011  • Odpověz
a jeste bych poprosila o radu, resp. predani referenci - uvazuji, ze koupim ke kubousovi do pokojicku zvlhcovac vzduchu. posledni noci, kdy topime, celkem kaslal..ale jen v noci..myslim, ze je to tim suchym vzduchem...a vzhledem k nasim laryngit.zkusenostem se asi vyplati do toho jit..tak jestli s tim mate nekdo zkusenosti, prosim napiste je (klidne do IP)¨. díky!
14. říj 2009 v 16:30  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2011  • Odpověz
holky hodim jsem veřejně, co mi přišlo mailem, protože vím, že některý v ikee nakupujete:
Moje mamka má kamaradku, který se to stalo.
Jela s
> rodicema a 3-letou dcerou do Prahy do Ikey.
> Procházeli ji a malou hlidali na stridacku s rodicema, najednou se
sesli a
> zjistili, ze malá tam není. Mama myslela, ze ji maj rodice a
rodiče,ze ji
> má mama....Tak ji chvili hledali a nic, tak sli za
> ostrahou, která tam stala. Chlapik je okamzite serval a hned
naridil
> zavrit celou Ikeu -vč. nouzaku bylo jim to dost divny,ze takhle
jedna, ale
> tim lip. Malou našli na záchodě nadopovanou a uspanou, mela
oholeny vlasky
> (mela dlouhy blonďatý) a byla převlečena za chlapecka!!! Zni to
příšerné
> co? Ale bohužel je to tak. Měli veliky štěstí, ze se vse semlelo
včas. No
> je naprosto jasny, ze uz setam něco podobného muselo stat, když
okamzite
> zavreli celou Ikeu. Tak ze to všude rozhlaste lidem, co tam chodi
i s
> detma, protože to asi není > jen tak. Mne teda z toho beha mraz po zadech. Nevim jakou to mělo
dohru,
> vím jen to co jsem napsala.
>
> Ing. Gabriela Zítková
14. říj 2009 v 16:34  • Odpověz
Mishu nestraš :astonished:

holky těhulky nebo plánovačky, kdybyste někdo měl zájem o nosítko Baby Bjorn... já už mám další dvě nosítka, muž to nějak neuváženě koupil, tak posílám dál:
http://www.modrykonik.cz/bazar/show_entry.php?vEntryID=405014&vReferer=%2Fbazar%2Fmyentries.php%3FvJustAddedEntryID%3D405014
14. říj 2009 v 16:40  • Odpověz
No ... sleduju pravidelně takový ty kriminálky Miami a tak a zrovna tohle tam bylo před dvěma týdny jako případ, co řešili. tak nevím, jestli se to spíš nestalo v televizi než v Ikee.
Podobně jsem jako zaručenou věc, která se stala známému známého slyšela o stopaři s kufříkem s lankem a sekyrkou. zaručeně mi ji vyprávělo asi 6 lidí, kteří spolu nemají nic společného.
Čímž chci jen říct, že děti si musíme hlídat vždycky a úchylové jsou všude, hlavně, kde je příležitost, ale možná že zrovna ikea je v tom zcela nevinně :wink:
14. říj 2009 v 16:41  • Odpověz
pet: jo historku se stopařem jsem taky slyšela
14. říj 2009 v 16:51  • Odpověz
holky omlouvám se, teď sem se dozvěděla, že jde o hoax, ty stránky jsem neznala, ještě jednou se omlouvám
14. říj 2009 v 17:02  • Odpověz
tak nosítko je prodaný... měla jsem ho snad milion let na MMB a nic a teď je fuč během chvilky :sweat_smile:
no aspoň se nebudu cejtit tak blbě až si budu objednávat těhu svetr :grinning: nebo dva :grinning:
14. říj 2009 v 18:32  • Odpověz
lu - tady na MK se vyplatí víc dávat takové věci jako autosedajdy, nosítka, monitory dechu apod...já to měla vždy do dne pryč
a prodalas ho za dobrou cenu...až mi srdce krvácí, já prodala sice starší model, ale šíleně pod cenou..na mma..až potom jsem si hlupina uvědomila ,že jsem ten inzerát zapomněla zkusit vlepit sem na koně..
14. říj 2009 v 18:53  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2011  • Odpověz
jinak vidim, že se tento vikend vyplati jit do ikei..bude tam volno :grinning:
14. říj 2009 v 18:54  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2011  • Odpověz
Zuhav: já to měla i tady na MK předtím a nic :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ta cena mi připadá tak akorát, zrovna minulej tejden jsem viděla nový nosítko přes dva tisíce... a fakt jsem to používali málo, paní to bude mít jako nový

jsme právě spráskali zapečenou cuketu, nezklamala :grinning: jinak já ji dělala ze 2 cuket a nezbylo skoro nic :grinning:
a dala jsem tam oregano a římský kmín, my nějak ten normoš kmín nevedeme jsem si uvědomila

jsme měli teď dobrou konverzaci na nočníku, malýmu jsem vysvětlovala že mám v bříšku miminko a že roste... a malej napjatě poslouchal a pak říká "dudlík... má?" :sweat_smile:
pak jsem řekla, že tam plave vodičce a on zas "plavkýýýý!" :grinning:
já se z něj picnu :sweat_smile:
14. říj 2009 v 19:53  • Odpověz
lu:já ty Matýskovi prupovídy žeru :grinning: :grinning: :grinning:
14. říj 2009 ve 20:08  • Odpověz
je tu nějak poloprázdno :unamused: nj agátka si dává do těla,petiska žehlí..to je hned :grinning: :grinning: a zrovna když mám volno a nemám do čeho píchnout a táta bude čumákovat na fotbal :unamused: pojdte krafááááááááááááááááááááát :grinning:
14. říj 2009 ve 20:10  • Odpověz
no Agi musí bejt mrtvá, dy't ona chodí brzo spát a teď v tu dobu někde maká :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
14. říj 2009 ve 20:29  • Odpověz
jsem tůůů :grinning: Robiš taky čučí na fotbal, ještě že se mi přešlapy nahrávají :slight_smile:

Hlídání Domíka dopadlo dobře, byli kluci hodní, střídali jsme hraní a kukání na Hasiče Sama :stuck_out_tongue_closed_eyes: sranda byla, že ještě došla neplánovaně tchýňka a pak kámoška s kámošem a stejně starou holčičkou - taky přepadovka, takže byt k prasknutí a chudáci sousedi pod námi, lítalo se tu, jezdilo na odrážedle, tahalo se hrajícího slona na provázku atd.. :grinning:

Petin popis pokladu mě rozesmál :grinning: :grinning:

to jsem zvědavá, jestli ještě agatka příjde :grinning: nebo padne v úboru do postele a pokud nespí, žije šťastně až dodnes :grinning: :grinning: :grinning: :wink:

holky, držení palců s tím pozemkem nejspíš zabraly...tátovi se pozemek líbí, já přibližně vím, kde to je, zítra mě tam odveze...a na devadesát procent by do toho šel :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. říj 2009 ve 20:46  • Odpověz
holky, rychle mi kukněte do alba, než mi to admini smáznou, mám tam ten pozemek :zipper_mouth: :zipper_mouth:
14. říj 2009 ve 20:51  • Odpověz
petisko:gratulacéééééééééééééééééééééééééééééé :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:vypadá to tam pěkně,hezká příroda,to bude pohodička :dizzy_face: :dizzy_face: jsem si úplně představila agátku v dresu co jsem měla na spartkiádu :grinning: :grinning: :grinning: agátka padne za vlast,nebo??nás překvapí a bude číšit elánem :wink: jdu koupat,zatííííííím :slight_smile: petisko:ty taky nemáš do čeho píchnout??já to řekla tátovi a to jsem si naběhla,prej by věděl,kanec je to :grinning: má smolíka :grinning:
14. říj 2009 ve 21:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.