• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
hani, nemám do čeho píchnout, spoušť jsem uklidila, no možná by to chtělo vytřít dlažbu, ale nechce se mi...
14. říj 2009 ve 21:04  • Odpověz
Peti super hlídání..:slight_smile:Krásně jsi to zmanažerovala..:slight_smile: :slight_smile:
a pozemek vy padá zajímavě..Kolik je to metrů?

agi určo padne za vlast! :slight_smile: Vsadte se! :slight_smile:

lu-gratulace k prodeji! :wink:
14. říj 2009 ve 21:10  • Odpověz
čao,týden jsme byli bez netu-mám dost :angry:

ad misule příběh.už jsem to slyšela asi před rokem od kámošky,jen se to stalo v Globusu v Ústí

jdu dočíst
14. říj 2009 ve 21:15  • Odpověz
Petínku v té části kde budeme stavět se metr pohybuje kolem 5500 :grinning:
14. říj 2009 ve 21:16  •  2 děti  • Odpověz
Jééé pozemek vypadá skvěle!!!!!!!!!!!!!
14. říj 2009 ve 21:19  •  2 děti  • Odpověz
Petis: hezký pozemeček, rychle to kupte :slight_smile: :slight_smile: :wink: já chci takyyy
14. říj 2009 ve 21:29  • Odpověz
Romí:já agátce věřím ale to už by tu byla néé?nojo musím pochválit petisku hlídačku,šikulka je to :wink: peti:dlažba počká :wink:
14. říj 2009 ve 21:44  • Odpověz
holky, jsem z toho pozemku celá rozrušená, dala bych tu celý odkaz, ale nerada bych, aby tu slídilo třeba nějaké frýdecké oko a pozemek nám čorlo :sunglasses: :grinning:
je tam 8tis metrů a každý si může vzít, kolik chce..kdyby se nesešlo více zájemců - zatím nás je tři, tak to dají po tisíc metrů....do centra Frýdku to je asi dva kilásky, nejbližší zastávka je 300m...jsou tam cyklostezky, v jednom baráčku hospůdka..
14. říj 2009 ve 22:00  • Odpověz
fakt to tam působí jako na venkově a přitom autem si za pět minut v centru...jako meloun za pozemek je pro nás dost, ale tak nějak jsme s tím už počítali....ale na Brno a jeho kačky za metr teda nemáme :stuck_out_tongue_closed_eyes:

lucí, a jak teda s tím podnájmem, jak dlouho to vidíš, že tam budete???
14. říj 2009 ve 22:02  • Odpověz
jééjej já se z ničeho nic cejtím nějak divně a hrozně se mi třesou ruce :confused:
14. říj 2009 ve 22:03  • Odpověz
Peti tak rok :wink:
14. říj 2009 ve 22:04  •  2 děti  • Odpověz
a jak velké budete mít to podkroví? A máš představu, v jakém stylu budte mít byteček?

Hani :confused:
14. říj 2009 ve 22:07  • Odpověz
jdu se sprchnout a hodit hygienu :wink:
14. říj 2009 ve 22:07  • Odpověz
fotky od Míši jsou super :dizzy_face: jen mi nejde Kubulín-snad zítra :wink:

petise:Johanka je super-nejhezčí co jsem viděla(Tajemství,Angelika,Rozparovač a Kleopatra)
14. říj 2009 ve 22:10  • Odpověz
Peti kolik to má metrů pořád ještě nevíme :sweat_smile: , ale chtěli by sme tam mezonet a tak 5 plus jedna a v jakém stylu pořád nevíme, ale chceme tam zachovat co nejvíc těch trámů.
14. říj 2009 ve 22:12  •  2 děti  • Odpověz
peti:už o.k.,málem jsem blinkala :stuck_out_tongue_closed_eyes: labellko:rok je v poho,to uteče jak voda a hlavně pak budete mít svoje vlastní bydleníčko :dizzy_face: co ta agátka?nám ani nedá dobrou nebo jak?
14. říj 2009 ve 22:20  • Odpověz
stejně labellko to jsou pálky za m čtv. vid?nejlepší bydlení je asi u nás na vísce,pozemek zam čtv.stojí 100 kč,to jsou rozdíly co?jenže co tam tam chcíp pes :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. říj 2009 ve 22:22  • Odpověz
ceny jsou fakt rozdílné, za stovku, tak to musí být někde v rokli, né? :grinning: a za rohem Temelín? :grinning: Já pocházím taky z vesnice a tam to teď stojí 760Kč za metr, ve městě cca těch 1000Kč...takže rozdíl nikterak ohromující...proto jsme upustili myšlenku jít zpět na vesnici..

simi, díky za chválu Johanky.. :slight_smile:

Luci, tak to je fakt za chvilku, rok uteče..a s Amelkou dvakrát rychleji :grinning: :wink:
14. říj 2009 ve 22:28  • Odpověz
Hani přesně tak, já sem do 25 žila na vesnici a už bych tam zpět nechtěla....všechny mám tady v centru Brna..takže je mi jasný že s tchýni budu muset vycházet..nikdy bych za milion a půl v Brně v min. 4 +1 nemohla jinak nebydlet.
14. říj 2009 ve 22:32  •  2 děti  • Odpověz
bydlet ne nebydlet :grinning:
14. říj 2009 ve 22:34  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky...botky jsme dnes vyzkoušely a jsou super...a hned v nich šlápla do hov.a :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:

Petise: Johanka je fakt úúúžžasnááá!!! Teda pro mě byli nej Bídníci, ale Johanka je také skvělá :wink:

Jééé, tady se řeší baráčky...bledá závist :sweat_smile:

A zimu hlásím taktéž příšernou...malá měla zmrzlé ruce i v rukavicích! Vyšly jsme před barák a prohlásila "zima, zpátky domů"...a pak "oči bolí" (jak jí šlehal vítr do obličeje)...v podstatě celou cestu mne přesvědčovala, že doma je nejlépe, takže my se asi zazimujeme a vylezeme až na jaře :grinning:
14. říj 2009 ve 22:35  • Odpověz
Luci, a barák od tchýně je taky přímo v Brnu, jo?
14. říj 2009 ve 22:35  • Odpověz
maji:to máš fajn,my jdeme ven i kdyby nevimco :unamused:
14. říj 2009 ve 22:41  • Odpověz
petisko: :angry: :angry: :angry: ty trdlo to je vinařská oblast!!!!!!!!!!!!!!! :angry: :angry: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: akorát je to tam o hovně :grinning: labellko:taktak ono jezdit za prací stejně někam do Brna či Znojma usmoleným busem (třeba),žádná sláva :stuck_out_tongue_closed_eyes: navíc sama víš že už v dnešní době už to ani v Brně není z prací tak valný :unamused: přítel by byl třeba v poho,je stavbyvedocí ten by měl páci raz,dva,ale já jako barmanka??nevím no :unamused: ale stejně to řešit nebudu já se nevrátím :sweat_smile: my bychom totiž ani stavět nemuseli,přítele rodiče maj až moc velkej barák ale já bych s rodičma nebydlela :stuck_out_tongue_closed_eyes: přítele sestra si postavila barák kousek od rodičů tak to vidím to je jak by bydleli všichni spolu :sweat_smile:
14. říj 2009 ve 22:42  • Odpověz
Peti no úplně ne v centru, ale o to líp. Je to jakoby okraj, ale seš tam za chvilku..jsou kolem lesy a jediné co to narušuje je, že je tam blizounko Masarykův okruh. Jinak je tam ake kráásně!!
14. říj 2009 ve 22:43  •  2 děti  • Odpověz
Simi: no ona ven chce...v pohodě se oblékne, ale vylezeme ven a jí se nelíbí ten vítr-tak by hned hnala domů...ale dneska jsme třeba šly na plavčo a pak něco vyřizovat, tak to musela vydržet...ale ťapat v tom rozhodně nechce :sweat_smile:
14. říj 2009 ve 22:44  • Odpověz
Se omlouvám za překlepy!!!!!!!!
Dobrou noc!!
Hani ale myslím že tu je práce tři pr..le!! :wink:
14. říj 2009 ve 22:45  •  2 děti  • Odpověz
simi:my jdeme taky za každýho počasí,ted zatím,ještě ta pořádná zima nepřišla :confused: říkám Pát'a naštěstí v kočárku vydrží je zabalenej až po uši ve fusaku,pokud teda nešmrdolí ručkama a nedělá pápá na tramvaje a busy :grinning: jenže v čem budu chodit za chvíli já nevím,čepici vytahovat nechci tak mám na hlavě kuklusklam jak říká náš tat'ka :grinning:
14. říj 2009 ve 22:46  • Odpověz
labellko:jooooooooooooo?tak budeme asi sousedky :grinning: :grinning:
14. říj 2009 ve 22:48  • Odpověz
ale to už mám nějak rozlítáno odpoledne jsem se stěhovala do Ústí a ted už jsem se dostala do Brna :grinning: abych neskončila v řiti :grinning:
14. říj 2009 ve 22:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.